Dodaj do ulubionych

Drukowanie na grubym papierze pomocy

23.07.19, 14:30
Drukarko sjaner kopiarka brother. Gdzie umuescic grubszy papier?
Wuem ze trzeba zmienic ustawienia ze standard.papieru ba grubszy ale gdzie wklada sie te grubsze kartki? Do szuflady, tej gdzie zwykly papier? Help
Edytor zaawansowany
  • profes79 23.07.19, 14:45
    Nie znam drukarki ale generalnie grubszy papier wkłada się normalnie do szuflady z której pobierany jest papier. Trzeba dobrze dobrać parametry w ustawieniach drukarki bo od ciężaru (gramatury) papieru zależy jakość druku. Możliwe, że ta konkretna drukarka ma jakiś boczny podajnik papieru do ładowania pojedynczych kartek ale to już dużo zależy od modelu.
    Uczulę też, że drukarka laserowa z niektórymi rodzajami papieru nie współpracuje ze względu na technikę druku. Swego czasu do wydruku materiałów na grubszym, ozdobnym papierze musiałem szukać atramentówki...

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
  • magdzialena78 23.07.19, 18:00
    Wkladalam do szuflady i drukuje krzywo jakby w środku oapier się przesunął
  • cosmetic.wipes 23.07.19, 18:14
    Jak masz podajnik manualny, to spróbuj tamtędy podać.

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • kanna 23.07.19, 18:29
    Wygląda, jakby walec nie dawał rady... manualnie można włożyć? Taka szpara, gdzie wciąga?

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • mikams75 23.07.19, 20:02
    ja wkladalam do szuflady, ale pewnie mozna tez z tylu wsunac np. w mojej a3 trzeba wlozyc w jakas szczeline od tylu, ale tylko wyczytalam w instrukcji, nigdy nie drukowalam a3. Ale moja poprzednia drukarka nie lapala wcale grubego sliskiego papieru, taki bardzo matowy tylko.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka