Dodaj do ulubionych

Kolonie w formie warsztatów kulinarnych dla 14latk

23.07.19, 16:49
Dla chłopca 14 lat?
Istnieje coś takiego?
Znacie solidne biura, które takie organizują?
Rozglądam się na przyszły rok dla syna.
Ale podpytuję już teraz, bo w listopadzie - grudniu pewnie zapisy będą.
Edytor zaawansowany
  • tt-tka 23.07.19, 18:41
    Zapytaj w kuratorium, powinni wiedziec.

osobiscie watpie, moze jakies powiazane z konkretnym krajem - wtedy w ramach poznawania kultury, historii i codziennosci moga i kuchnie poznac smile

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • lot_w_kosmos 23.07.19, 19:09
    Hmmm.. Liczyłam, że jednak coś jest....
    J
  • spanish_fly 23.07.19, 19:12
    Moje dziecko było parę razy z Vogue Travel. Wiem, że kulinarne obozy też mają. Dziecko wraca żywe, zadowolone i wyżyte towarzysko, ale jakości samych warsztatów nie jestem w stanie ocenić.
  • kub-ma 23.07.19, 19:21
    Sprawdź biuro Chris

--
    "Jeśli ludzie nie wierzą, że matematyka jest prosta, to tylko dlatego, że nie zdają sobie sprawy, jak skomplikowane jest życie." John von Neumann.
  • kub-ma 23.07.19, 19:27
    W tym roku widzę, że mają w Campie TARDA obóz cooking dla klas IV-VI. Ale o przedział wiekowy na przyszły rok musisz dopytać samo biuro, bo to pewnie co roku się zmienia.

--
    "Żadna nauka nie wzmacnia tak wiary w potęgę umysłu ludzkiego, jak matematyka." Hugo Steinhaus
  • agnstep 23.07.19, 19:41
    Sprawdź Poszukiwacze Przygód. Obóz w Małym Cichym Mali Mistrzowie Kuchni. Byłby w górnym przedziale bo wiek to 10-15 lat.
  • lot_w_kosmos 23.07.19, 20:45
    O, dzięki dziewczyny.
    Jak ktoś coś wue jeszcze to dajcie szanowny głos smile
  • sabina211 15.08.19, 11:47
    To nie kolonie, tylko warsztaty (półkolonie), ale też mogą kogoś zainteresować. Za jakość zajęć w Zaciszu (Warszawa) mogę ręczyć, tzn moje dzieci nigdy się nie nacięły. Niżej kopiuję treść wiadomości, którą otrzymałam.

Wciąż mamy kilka miejsc na bezpłatne warsztaty kulinarne dla młodzieży w wieku 11+. Warsztaty w terminach 20-22 sierpnia. Zapisy i więcej informacji na stronie: zacisze.waw.pl/pl/nabor-gotowanakultura

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka