Dodaj do ulubionych

Boję się, że urocze chore dziecko

24.07.19, 13:25
Jestem przeciwniczka aborcji i wiem, że urodzilabym niepelnosprawne dziecko. Strasznie się boje. Niedługo zaczynam starania o dziecko tzn w przyszłym roku 😁. Napewno chce się odpowiednio przygotować dieta, kwas foliowysmile jednak boje sie
Edytor zaawansowany
  • anika772 24.07.19, 13:37
    To może do szeptunki jedź? Zamawianie jakieś odprawi i będzie dobrze.
  • gozdzikwkubku 24.07.19, 13:42
    Czytałam ksiazke szeptunka 😁polecam!
  • fawiarina 24.07.19, 13:41
    Jesteś przeciwniczką aborcji w tym sensie, że walczysz o zaostrzenie prawa do aborcji w Polsce albo o utrzymanie obecnego status quo? Czy po prostu wydaje ci się, że w sytuacji dramatycznego wyboru, pod żadnym pozorem nie zgodziłabyś się na terminację ciąży?
    Tak czy siak, nie bój się. Bo co ten strach ma niby zmienić? Przeciwnicy aborcji uwielbiają powtarzać, że chore dzieci są tak samo wspaniałe jak zdrowe i życie z nimi jest usłane różami.
    A tymczasem pooglądaj sobie w necie te suknie ślubne, domy z ogródkiem i weź w końcu leki.
  • gozdzikwkubku 24.07.19, 13:44
    Chodzi o to że ja sama nie poddalabym się aborcji.
  • hanusinamama 24.07.19, 21:26
    A to nie obraź sie ale tego nie wiesz....mam nadzieje, ze nie przyjdzie ci sie przekonać.
  • m.y.q.2 24.07.19, 13:46
    Po co ryzykować? Musisz mieć dziecko?
    Za wszelką cenę nie warto sprowadzać na świat następnej chorej i nieszczęśliwej istoty.

--
    Ślepej wierze źle z oczu patrzy.
    St. Jerzy Lec
  • gozdzikwkubku 24.07.19, 13:47
    Chce mieć dziecko. Ja jestem szczesluwa, zdrowa i mam warunki na dziecko.
  • livia.kalina 24.07.19, 14:08
    Przecież to gazeciarz jest i jak zwykle pierdoli * trzy po trzy.

* gwara poznańska

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • raczek-nieboraczek 24.07.19, 13:43
    RODZINNE DRZEWO ZDROWIA Genetyka dla każdego Małgorzata Nowaczyk

Polecam
  • cruella_demon 24.07.19, 13:47
    A wiesz, że choroby psychiczne bywają dziedziczne?
  • gozdzikwkubku 24.07.19, 13:55
    A wiesz że ja nie choruje psychiatrycznie? Przeszłam dysocjacje w wyniku traumy, jeden raz, nic mi nie wraca i lekarze mówią że to normalna reakcja organizmu, brałam chwilę antydepresanty to tyle
  • daniela34 24.07.19, 14:24
    A te twoje wątki pisane od jakichś 10 dni czy 2 tygodni pod trzema różnymi nickami to jest dowód zdrowia psychicznego? Aha. No to przekonałaś mnie.
  • cruella_demon 24.07.19, 14:29
    Ona kiedyś pod innym nickiem pisała, że miała taki odwał, że ją w psychiatryku zamknęli.
  • gozdzikwkubku 24.07.19, 14:29
    To napewno nie ja
  • daniela34 24.07.19, 14:32
    cruella_demon napisała:

> Ona kiedyś pod innym nickiem pisała, że miała taki odwał, że ją w psychiatryku
    > zamknęli.
    Tak, pamiętam, pamiętam. Ciekawa jestem, ile potrwa ta faza wzmożonej aktywności na forum, bo po niej zwykle następuje cisza na dłuższy czas.
  • m.y.q.2 24.07.19, 16:42
    Zaraz, zaraz, myślałam, że o urodzenie chorego dziecka autorka wątku się martwi. Przeczytałam tytuł wątku i wszystko się zmieniło. Ona się boi, że jakieś chore dziecko uroCZy! Nie zbliżaj się więc do chorych dzieci, bo cię kara może spotkać ze strony ich najbliższych. Ludziska ciągle wierzą jeszcze w uroki!

--
    Ślepej wierze źle z oczu patrzy.
    St. Jerzy Lec
  • gozdzikwkubku 24.07.19, 14:29
    Niedługo założę sobie nowy nick bo widzę tu mobbing na forum
  • mona-taran 24.07.19, 14:30
    To nic nie da, łatwo cię rozpoznać wink
  • czarniejszaalineczka 24.07.19, 13:51
    kup jajek za 100 tys i przelej

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • thea19 24.07.19, 14:07
    zapytaj swojej matki jak to jest mieć takie dziecko, ona najlepiej wie, chyba, że to dziedziczne to może ojca.
  • kalina_lin 24.07.19, 14:25
    Nie bój się. Chore dzieci są urocze.
  • ichi51e 24.07.19, 14:26
    Badac sie brac kwas foliowy nie oszczedzac za bardzo i cc na zyczenie wiecej nie da sie zrobic

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • hanusinamama 24.07.19, 21:25
    Skoro wiesz ze urodzisz to co sie boisz?? Troche nie rozumiem. Chore tak samo cudowne jak zdrowe, da ci tyle samo szczęscia (ja tak nie uwazam ale ty chyba tak sądzisz). Jak jestes wierząca dodaj sobie Bóg tak chciał...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka