Dodaj do ulubionych

Syn Martyniuka daje czadu- Relacja prosto z łóżka

24.07.19, 15:02
Nieźle pokręcone małżeństwo, ciekawe czy się jednak rozwiodą czy tak będą walczyć i godzić się na łamach tabloidów:
"Jeszcze w ubiegłym tygodniu wszystkie portale plotkarskie i tabloidy rozpisywały się o wyznaniu Daniela, który podczas innej relacji zapowiedział, że rozstaje się z żoną:
Nie mam wakacji od żony i córki, ja biorę z nią rozwód po prostu – wykrzyczał w stronę ekranu. – Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko. Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło – powiedział Daniel. – Tak, nie jestem już z Eweliną, jesteśmy w trakcie rozwodu. W d**** ją mam. Myślicie, że jak ktoś ma słodką buzię tak jak Ewelinka, to jest, k****, słodki? – wykrzykiwał Daniel."
"Córkę swoją kocham, oczywiście… Chciałbym ją zabrać jak najdalej z tej fermy kaczek i kurcząt, bo tam strasznie śmierdzi. Ja nie jestem w stanie tam żyć. Pewnie moja córka też nie będzie chciała tam być, więc szybko ucieknie do tatusia…"
A dziś taka zmiana, relacja z łóżka na żywo....
"Cześć siemanko, chciałbym zakomunikować ważny komunikat i powiedzieć że między mną a Eweliną jest wszystko bardzo dobrze i nie będzie żadnego rozwodu. Pozdrawiam! – zakończył relację z łóżka Daniel."
www.msn.com/pl-pl/rozrywka/gwiazdy/nagły-zwrot-akcji-u-daniela-martyniuka-syn-zenka-nadaje-prosto-z-łóżka-rozwodu-nie-będzie/ar-AAENd6Z?ocid=spartanntp
Edytor zaawansowany
  • triss_merigold6 24.07.19, 15:17
    Rodzice tej biednej dziewczyny, jego żony, mają siano w głowie, skoro jeszcze jej stamtąd nie zabrali.
  • marta.graca 24.07.19, 15:22
    A ona jest niepełnoletnia, czy ubezwłasnowolniona?
  • double-facepalm 24.07.19, 15:28
    Morze być odurzona zakochaniem w tym psycholu oraz ma max 20-21 lat.
  • double-facepalm 24.07.19, 15:30

> MoŻe być odurzona zakochaniem w tym psycholu oraz ma max 20-21 lat.
  • marta.graca 24.07.19, 15:54
    To nie zmienia faktu, że rodzice nie bardzo mają możliwość wpływania na nią. Zresztą jeśli już, to mogli protestować, zanim zaszła w ciążę z debilem.
  • samawsnach 24.07.19, 15:26
    A może ona ma siano w głowie? Ja wiem, że młodziutka, ale co z tego? Nie za młoda na rozmnażanie, to rozsądku też mogłaby trochę nabyć.
  • double-facepalm 24.07.19, 15:30
    Przecież to była ewidentna wpadka i ślub tuż przed porodem
  • fredzia098 24.07.19, 15:35
    Z relacji Martyniuka wynika, że dziewczyna celowo wrobiła go w dziecko. Tu jego wypowiedź:
    "Dziewczyna powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich. Fu** off z taką dziewczyną! Każdy chyba wie, jak się w tych czasach zabezpieczać. To jest chyba dziwne, że mamy dziecko? – stwierdził Martyniuk.
    Z Eweliną przed zrobieniem samego dziecka znałem się 1,5 mies. Po czym, jak jej matka się o tym dowiedziała, to wpadła w furię, ku***. I zaczęła ją zabierać. Ewelina mówiła: „Daniel, zabierz mnie z tego domu”, bo jej dom jest domem pełnym psycholi – dodał."
  • sofia_87 24.07.19, 15:47
    Przeciez plastry nie sa niewidoczne, nie zauwazyl, ze ich nie nosi?
    Fakt, każdy wie jak się zabezpieczać, nie wylaczajac mężczyzn.
    A dziewczyny mi szkoda, jest mlodziutka, ale majac dziecko z przygłupem będzie go musiala znosic cale zycie. Jedyna nadzieja, ze przygłup ktoregos pięknego dnia wezmie za duza dawke...
  • marisol25 24.07.19, 19:55
    sofia_87 napisał(a):

> Przeciez plastry nie sa niewidoczne, nie zauwazyl, ze ich nie nosi?
    > Fakt, każdy wie jak się zabezpieczać, nie wylaczajac mężczyzn.
    > A dziewczyny mi szkoda, jest mlodziutka, ale majac dziecko z przygłupem będzie
    > go musiala znosic cale zycie. Jedyna nadzieja, ze przygłup ktoregos pięknego dn
    > ia wezmie za duza dawke...

Pier#dolamento level master . Nie zauważył, lol. A po co go w ogóle wrabiala w dzieciaka- żeby przyglupa znosić całe życie?
    Mogła się zakochać, bla bla, młoda i głupia, nawet rozumiem. Ale jak się sypia że świrem to się zabezpiecza. Chyba, że to wiejski celebryta 🤣🤣🤣 i wtedy czeka cię społeczny awans

• obrus_w_paski 24.07.19, 15:50
    Akurat z tego co ten facet mówi, to jego teściowa ostro walczy, zeby córka się od męża odcięła.
    Przeceniasz moc sprawcza rodziców, zwłaszcza kiedy dzieci są dorosłe

• triss_merigold6 24.07.19, 16:07
    Może i tak, ale to wciąż dzieciak tzn. dziewczyna. Pewnie nie jest za bystra, ale mi jej szkoda i jej córki też.
  • marta.graca 24.07.19, 16:21
    Najlepiej się uczy na własnych błędach. Rozumiem, że dziecka, bo ma durnych rodziców, ale czemu jej? Gdyby jej było źle, to by pewnie wróciła do rodziców.
  • morekac 24.07.19, 16:50
    Dziewczyny szkoda, bo facet jest niestabilny emocjonalnie. I za cholerę nie rozumiem, po co był cały ten ślub. Lepszy ojciec nieznany niż taki pojeb. Żeby to się nie skończyło, że zabije dziewczynę, córkę, teściów czy rodziców.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • obrus_w_paski 24.07.19, 17:39
    Trudno oczekiwać od 18-19 latki z dobrego domu, zeby uznała ze lepszy ojciec nieznany. Pewnie była zakochana, ledwo co się znali, i nawet jej do głowy nie przyszło iść inna droga niż większość jej otoczenia (ona jest z jakiejś wsi?), poza tym sporo dziewczynek jednak marzy o białej sukni, imprezie..
  • tojamarusia 24.07.19, 15:35
    On niedojrzały, przećpany, zapatrzony w siebie, egocentryczny, pustak
    Ona niedojrzała, nienauczona życia, rozpieszczona
    Świetnie się dobrali, nie ma co😒

--
    http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
  • feniks_4 24.07.19, 18:35
    Tez wydaje mi sie, ze sie dobrali.
  • astrologia333 24.07.19, 15:43
    Takiego dzbana dawno nie widziałam. To chyba przykład tego specyficznego wychowania pod kloszem z diamentów. Ona też zbyt lotna umysłowo nie jest. Nie rozumiem skąd to zadziwienie i doszukiwanie się jakiś ciemnych mocy, które ją w tym bagnie trzymają.
    Żałować można dwóch rzeczy: że rozmnażanie dzbanów nie jest zakazane i tego że dostęp do neta mają wszyscy.
    Kurła, dalej leje. Dostanę odleżyn. 😰
  • riki_i 24.07.19, 15:51
    Jak tak dalej pójdzie, to prorokuję, że pani za chwilę znajdzie się w drugiej ciąży. Martyniuk junior zrobi oczywiście z tego medialną burzę - "znowu mnie wrobiła, nie wiem czy to moje, a tak w ogóle to byłem nachlany i zostałem niecnie wykorzystany" big_grin
  • livia.kalina 24.07.19, 15:44
    Rodzina Martyniuków stara się nadążać za obyczajowymi standardami ekipy TVPis, żeby papa Martyniuk intratnych kontraktów nie stracił.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • heca7 24.07.19, 16:19
    Czy on aby nie ma jakichś niezdiagnozowanych problemów psychicznych? Bo te jazdy góra-dół-góra, od miłości do nienawiści podejrzanie wyglądają.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • triss_merigold6 24.07.19, 16:26
    Taki jest właśnie efekt brania narkotyków.
  • heca7 24.07.19, 19:46
    Szkoda dziecka w tym układzie. Przesrane mieć wiecznie upalonego ojca i głupią małolatę za matkę uncertain

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • double-facepalm 24.07.19, 16:26
    Do tej pory to odwiedził co najmniej raz jakiegoś terapeute uzaleznien (albo sciemnial mediom ze tatuś go do takiego posłał). Z jego nastawieniem to chyba by nawet miesiąca psychoterapii (spotkania co tydz lub 2xw tyg) nie wytrzymal
  • finaejeri 24.07.19, 16:28
    Z cala pewnoscia nie jest to chlopak zdrowy.
  • milka_milka 24.07.19, 16:27
    Kogo to obchodzi?

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • ms.piggy 24.07.19, 16:34
    przecież to zwykłe patole, tylko z pieniędzmi
  • bigzaganiacz 24.07.19, 16:59
    dobrze ze im sie wreszcie zaczelo ukladac
  • alpepe 24.07.19, 17:11
    przyznaję, że czasem wykazujesz przebłyski inteligencji w postaci poczucia humoru.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • dziennik-niecodziennik 24.07.19, 17:26
    Mnie dziwi ze po tym wszystkim co on nagadal na nia w mediach - ona go jeszcze chce. Zero szacunku dla samej siebie?...

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • lauren6 24.07.19, 17:30
    Wzorowa katoliczka. Niesie swój krzyż.
  • obrus_w_paski 24.07.19, 17:44
    Jest bardzo młoda, pewnie jest jednak trochę głupia i nawet nie przyjdzie jej do głowy iść inna droga, chce mieć pełna rodzine itp.
    Dodatkowo to niewiadomo w sumie co ona sobie myśli, nie ma jej chyba na tych video?
    W sumie zabawne, ze tn oskarża ja o parcie na szkło- jakoś nic od niej nie słychac
  • cruella_demon 24.07.19, 19:45
    Nie trochę, tylko raczej głupia jak but i to z lewej nogi. Do tego zapewne dochodzi chęć łyknięcia nieco celebryckiego światka plus wsiowe wychowanie "coludziepowiedzo" i mamy mieszankę wybuchową. Oboje są siebie warci, tylko dziecka szkoda.
  • lot_w_kosmos 24.07.19, 17:44
    Syf.
    Można nie lubić disco polo, ale stary Martyniuk chociaż pracowity, no robotny chłop.
    A tu takie dno.
    Pewnie sporo włożyli w tego syna.
    A nic nie wyjmą.
    Tragedia, taka porażka....
  • szalona-matematyczka 24.07.19, 18:34
    Juz wyjeli. Wyjeli wnuka czy wnuczke. Synus za kilka lat przeniesie sie w inny swiat (prawie pewne), a wnuczeto zostanie, wychowa sie je lepiej niz synusia, bo w koncu dziadkowie starsi i dojrzalsi.
  • livia.kalina 24.07.19, 19:34
    Sęk w tym, że oni właśnie z niego wyjmują, to co włożyli. „Robotny chłop”? To wcale nie oznacza, że dobry ojciec. Pieniądze to nie wszystko, a w sumie to bardzo niewiele.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • marisol25 24.07.19, 19:46
    Jak dla beki czytałam czasem o Martyniukach, to pamiętam, że tatuś mówił że popełnili błąd i rozpuscili synka totalnie. Miał wszystko co chciał, ojciec jeździł na koncerty po remizach i tlukl kasę a ten siedział na doopsku i wydawał kasę rodziców. W dodatku jedynak więc wszystko szło na niego. I teraz mają przesrane. Oględnie mówiąc. Typ ma nierówno pod kopułą, jeszcze niejeden numer im wykręci.a tej dziewczyny mi szkoda, młoda i głupia, zakochała się. Łyknela kit, że wchodzi w rodzinę celebrytów, zaciazyla i teraz będzie ponosila konsekwencje młodzieńczej naiwności.
  • iberka 24.07.19, 19:50
    Biedna ta córeczka dwójki wariatów sad
  • taki-sobie-nick 24.07.19, 22:22
    Sam ma parcie na szkło albo problemy psychiczne. Albo jedno i drugie.
  • danaide 25.07.19, 00:11
    Życie mrówek jest bardziej zajmujące niż tego... (wstaw dowolne).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka