Dodaj do ulubionych

Logika wg. pisuarów (ja wiem, że to oksymoron)

24.07.19, 18:15
www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/7,79309,25022527,kobiety-w-ciazy-bede-lepiej-karmione-na-porodowkach-ministerstwo.html#s=BoxOpCzol6
najgorzej karmią na onkologii, wewnętrznym i geriatrii - więc poprawimy na porodówce

boli cię gardło, to zbadaj stopy....
Edytor zaawansowany
  • mary_lu 24.07.19, 18:26
    Co za kretyn się tym zajmuje... Na onkologii, internie i geriatrii są pacjenci niedoźywieni z powodu stanu zdrowia, jakość cateringu szpitalnego tutaj ma trzeciorzedne znaczenie.

Nigdy nie będzie dobrego jedzenia za taką stawkę, w dodatku jeśli do orzetargów startują firmy kierujące się jedynie ceną. Wygrywa firma z sąsiedniego województwa, połowę kasy wydaje na transporty, pacjenci dostają niejadalną breję z ziemniaków, marchewki, kapusty i odpadów mięsnych ale nikogo to nie interesuje - sprawdza się na papierze jadłospisy i wartość kaloryczna i wszystko jest cacy.
  • kalina_lin 24.07.19, 18:32
    Mówisz, że możliwe jest gorsze, mniej zbilansowane, bardzie niezgodne z zaleceniami dietetycznymi jedzenie niż na "mojej" porodówce? Jestem w szoku.
    Inna rzecz, że na porodówce spędza się max kilka dni, więc fatalne jedzenie nie zdąży zaszkodzic. Gorzej z osobami samotnymi, leczonymi przewlekle, których nie ma kto zaopatrzyć w wałówkę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka