Dodaj do ulubionych

materac-reklamacja

25.07.19, 12:07
kupilam ...hmmm ok rok temu (tak wiem-dawno jak na reklamacje z tego powodu) materaz w skandynawskiej sieciowce. Materac z pianki termoelstycznej. Od początu zostalismy poinformowani, że wymiar to nie dokladnie 140x200, a kilka cm mniej-mamy go rozlozyc i z czasem "nabierze" wymiarów. No i nie nabrał. Wkurza mnie to, bo miedzy rama lozka a materacem z kazdej ze stron jest prawie 2 cm dziura. Przez to przescieradlo wiecznie podwija sie z dolu materaca bo nic go nie trzyma. Postanowilam dopchac materac maksymalnie do jednego boku a powstala dziure wypenic deską-zrobilam tak i co prawda przescieradlo juz tak nie wyłazi, ale wygląda to dramatycznie. Pomyslalam sobie, ze w zasadzie brak wymiarow powinien byc podstawa do reklamacji-czy ja dobrze mysle? I czy fakt, że po roku dopiero reklamuje moze miec znaczenie? Normalnie, gdyby byl tanszy to bym go wywaliła, ale raz ze sporo kosztowal, a dwa jest calkiem wygodny. Ma ktos moze doswiadczenie z reklamowaniem produktow w tejze sieciowce, albo reklamowal materac-macie jakies sugestie moze?
Edytor zaawansowany
  • black.emma 25.07.19, 12:11
    Co do materaca się nie wypowiem, ale miałam parę reklamacji i wszystko poszło gładko. Zadzwoń do nich i się dowiedz, ja tylko wysyłałam zdjęcia reklamowanego produktu i na tej podstawie została rozpatrzona - to była szafka kuchenna, równie kłopotliwa w dostawie do sklepu jak materac.
  • araceli 25.07.19, 12:12
    Na złożenie reklamacji masz 2 lata - nie ma znaczenia kiedy to robisz.

--
    Kryjąc się w fortecy sztywnej konsekwencji, schronić się możemy przed zakusami rozumu.
  • mamtrzykoty 25.07.19, 14:30
    Kup prześcieradła z gumką, to nic nie będzie wyłazić, albo doszyj gumki do tych, które masz, albo kup klipsy, paski do trzymania prześcieradła, jeśli to prześcieradła z gumką ci wyłażą.
  • troompka 25.07.19, 14:54
    oj przerobiłam już wiele tematów, aby prześcieradło nie wyłaziło-nic z tego. Ponadto fatalnie wygląda dziura miedzy ramą a materacem. Poprzedni materac był idealnie dopasowany.
  • profes79 25.07.19, 14:35
    Sprawdź, czy to materac nie trzyma wymiarów czy może łóżko jest o te kilka centymetrów za szerokie wink

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
  • troompka 25.07.19, 14:58
    jak wyzej napisałam, poprzedni w tych wymiarach byl idealnie dopasowany, ten zamiast 140 ma 136,5 cm, co w zestawieniu z łóżkiem, które nie może być dokładnie na 140 bo materac nie wyjdzie, daje prawie 2 cm luzu z kazdej strony.
    Przymierzylam tymczasowo materac z łózka syna (innej firmy) i tego problemu nie ma.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka