Dodaj do ulubionych

Pobity projektant - lgtb niekoniecznie light.

26.07.19, 09:23
Ciekawe, czym facio "atakował prawa" bandytów?
Tekst linka
Edytor zaawansowany
  • 45rtg 26.07.19, 09:32
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • maslova 26.07.19, 09:49
    > podejrzewam, że pan pokrzywdzony starannie sobie zapracował na ten incydent -

w jaki sposób?
  • 45rtg 26.07.19, 09:55
    maslova napisała:

> > podejrzewam, że pan pokrzywdzony starannie sobie zapracował na ten incyde
    > nt -
    >
    > w jaki sposób?

Wdając się zapewne w awanturę, zamiast powiedzieć swoje i pójść. Wyobrażasz sobie, ale tak szczerze, a nie z razemkowskim uniesieniem, że wypowiedziane na widok jakiegoś prawackiego napisu zdanie "co za kretyn to pisał" skutkuje od razu obiciem gęby przez przypadkowo słyszącego to prawaka? Tak bez słowa?

• obrus_w_paski 26.07.19, 10:34
    O jakim napisie mówisz? Facet przecież mówi, ze poszedł na zakupy i dostał cios w tył głowy przy krzykach „lej ciote”. O jakim wdaniu się w awanturę piszesz?
  • 45rtg 26.07.19, 10:40
    obrus_w_paski napisała:

> O jakim napisie mówisz? Facet przecież mówi, ze poszedł na zakupy i dostał cios
    > w tył głowy przy krzykach „lej ciote”. O jakim wdaniu się w awanturę piszesz?

Aaaa, przepraszam. To jakaś dawna sprawa, a akurat dzisiaj w gazetach jest o jakimś gościu, co oberwał jakoby za brak zachwytu jakimś hasłem na ścianie, więc myślałem, że to o nim. Tak to jest, jak się wrzuca gołego linka.
  • maslova 26.07.19, 12:35
    > Tak to jest, jak się wrzuca gołego linka.

Tak to jest, jak wygłasza się opinię bez zaznajomienia się ze sprawą.
  • spanish_fly 26.07.19, 10:41
    Wyimaginowanym. W końcu zło musi mieć usprawiedliwienie, żeby 45 mógł się czuć bezpiecznie. On nie prowokuje, więc jest bezpieczny. Ale nikt nie jest bezpieczny. Ja się zaczynam autentycznie bać wypuszczać swoje dziecko na miasto, szczególnie, że jest "tęczowe". sad
  • livia.kalina 26.07.19, 11:43
    Jak się pracuje na pobicie?

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • livia.kalina 26.07.19, 11:44
    No i czy jest reż jakieś pracowanie na gwałt albo zamordowanie? Warto wiedzieć...

--
    super_hetero_dyna:
  • 45rtg 26.07.19, 11:51
    livia.kalina napisała:

> Jak się pracuje na pobicie?

Awanturuje się z zaangażowaniem z przyszłym bijącym, po czym okazuje się być tym słabszym. Tak w ogólności, bo już wyjaśniłem powyżej, że przez to, że olena wrzuciła gołego linka bez żadnego streszczenia myślałem, że chodzi o gościa, co u nas wczoraj zebrał w michę, a nie o jakąś inną, starą sprawę.
  • obrus_w_paski 26.07.19, 11:56
    To było „kilka tygodni temu”, wiec nie taka stara sprawa.
  • maslova 26.07.19, 12:44
    > że przez to, że olena wrzuciła gołego linka bez żadnego streszczenia myślałem (...)

Biorąc pod uwagę twoje zrzucanie odpowiedzialności za własne nieogarnięcie na innych, już rozumiem, dlaczego stajesz w obronie agresorów.
  • rosapulchra-0 26.07.19, 13:28
    100/100

--
    Ty milden samotna zdaje jesteś to może się wymienicie usługami? Bo pewnie też masz z tym problem. by bergamotka77
  • 45rtg 26.07.19, 15:22
    maslova napisała:

> > że przez to, że olena wrzuciła gołego linka bez żadnego streszczenia myśl
    > ałem (...)
    >
    > Biorąc pod uwagę twoje zrzucanie odpowiedzialności za własne nieogarnięcie na i
    > nnych, już rozumiem, dlaczego stajesz w obronie agresorów.

No wiem, wiem. W środowisku, które masowo akceptuje nieogarnianie cytowania jakakolwiek uwaga o czytelności wypowiedzi to agresja suspicious
  • maslova 26.07.19, 17:04
    Nie wiem, o jakim środowisku piszesz i dlaczego akurat do mnie.
  • 45rtg 29.07.19, 09:41
    jakie tym razem prawo lub regulamin?
  • dramatika 26.07.19, 10:00
    Lol, weźcie może utwórzcie jakiś zbiorczy wątek o gejach i innych zwolennikach LGBT, którzy twierdzą, że zostali pobici przez "faszystów", bo coś czuję, że do wyborów trzeba będzie wprowadzić stan wyjątkowy tongue_out
  • 1matka-polka 26.07.19, 10:04
    Zaczyna sie, kazdy poszkodowany gej teraz moze stwierdzic, ze zostal zaatakowany przez to, ze jest gejem.

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • sko.wrona 26.07.19, 11:54
    Ten pan nie jest gejem. Jest żonaty.
  • lauren6 26.07.19, 13:10
    Przestańcie bić ludzi to nikt nie bedzie musiał rozkładać na czynniki pierwsze zycie osobiste ofiar.
  • livia.kalina 26.07.19, 12:41
    Ja bym wolała żeby nie było materiału na „ wątki zbiorcze”.

Ty sobie wolisz śmieszkować. Pewnie do czasu aż ktoś pobije ciebie. Tylko wtedy wszyscy inni mogą już nie móc protestować.

--
    super_hetero_dyna:
  • dramatika 26.07.19, 12:56
    livia.kalina napisała:

> Ja bym wolała żeby nie było materiału na „ wątki zbiorcze”.
    >
    > Ty sobie wolisz śmieszkować. Pewnie do czasu aż ktoś pobije ciebie. Tylko wtedy
    > wszyscy inni mogą już nie móc protestować.

A cóż innego pozostało poza śmieszkowaniem na widok tego, z jakim zapałem poszukujecie i tworzycie męczenników za walkę o prawa LGBT. Pretensje będziecie musieli mieć do siebie, kiedy naprawdę komuś coś się stanie, a nikt nie zareaguje znieczulony ustawkami, prowokacjami i cyrkami z nazywaniem kazdego pierdnięcia faszyzmem.
  • 1matka-polka 26.07.19, 10:03
    Plotek, tak, pobity, bo gej, tak, i jeszcze jeden komentarz przekleje:
    "Ale kiedy pobili, w jakim miejscu, kiedy to było. W warszawie? Gdzie? W które krzaki itp. No Ludzie - dziennikarze - podajecie takie informacje mocne, a nie weryfikujecie, czy w ogole do tego doszło? Czy byli świadkowie, czy są zdjęcia z obdukcji, jacyś świadkowie? Nie mam nic do Krajewskiego, ale co będzie - jak okaże się - że to zmyślone? REDAKCJO - weryfikujcie"

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • triismegistos 26.07.19, 10:20
    Spakować do bydło i wywieźć do Afganistanu, tam niech sobie żyja po swojemu.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • 1matka-polka 26.07.19, 10:32
    Faszystka

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • lauren6 26.07.19, 13:11
    Bydło.
  • super_hetero_dyna 26.07.19, 10:49
    Niestety, humanitaryzm nie pozwala. Muzułmanie się z LGBT nie patyczkują.
  • pitupitt 26.07.19, 11:00
    Same się spakujcie i wyślijcie w jedną stronę

--
    Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin
  • triismegistos 26.07.19, 11:09
    I dlatego będziesz się tam czuł jak pączuś w maśle.

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • super_hetero_dyna 26.07.19, 11:13
    Ja? Się nie wybieram. Pisałaś przecież o bydle. Ja co prawda ruchu LGBT takim nienawistnym określeniem nie nazywam, ale przecież wiem, o kogo chodzi.
  • iwles 26.07.19, 14:05
    super_hetero_dyna napisał(a):

> Niestety, humanitaryzm nie pozwala. Muzułmanie się z LGBT nie patyczkują.

Noooo wiemy, wiemy, ze ty tez nie patyczkowalbys sie z tymi wszystkimi, ktorzy nie są twoim klonem.

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • kosmos_pierzasty 26.07.19, 10:56
    Nie da się tego czytać, ani tych wiadomości, ani niektórych komentarzy sad
  • abasia0 26.07.19, 11:05
    Potwierdzam, nie da się czytać. Naprawdę musicie z tymi trollami wdawać sie w dyskusję.
  • obrus_w_paski 26.07.19, 11:16

Nie wiem dlaczego ludzie nie blokuje tych trolli. Mija lista zablokowanych zwiększa się co tydzień, ale forum od razu lepiej się czyta

abasia0 napisała:

> Potwierdzam, nie da się czytać. Naprawdę musicie z tymi trollami wdawać sie w d
    > yskusję.
  • 1matka-polka 26.07.19, 11:47
    "Nie wiem dlaczego ludzie nie blokuje tych trolli. Mija lista zablokowanych zwiększa się co tydzień, ale forum od razu lepiej się czyta"
    Ot, taka tam sugestia zwyklej forumki. I niby ma zablokowane te trolle ale wie, co pisza🤔

--
    Kurt Vonnegut
  • abasia0 26.07.19, 11:54
    U mnie od dziś lądujesz na dnie kosza, razem z kolegami.
  • 1matka-polka 26.07.19, 12:11
    Szkoda, ze cie pierwszy raz na oczy widze😆

--
    Kurt Vonnegut
  • obrus_w_paski 26.07.19, 11:58
    Przecież widzę cytowane wypowiedzi trolli w odpowiedziach niezablokowanych foremek, albo jakis zupełnie bez kontekstu wypowiedzi, typu „Elka weź się lecz”, trzeba być ciężkim idiota żeby nie wiedzieć, ze to odpowiedzi na teksty nickow, których mam zablokowanych
  • lauren6 26.07.19, 13:13
    Też nie rozumiem po co wdajecie się w dyskusję z tym prawackim prostactwem.

Ktoś kto popiera przemoc nie zasługuje na uwagę.
  • sko.wrona 26.07.19, 11:57
    Najgorsza w tym wszystkim postawa policji...
    „Tak się proszę pana zaczynała Jugosławia, Ruanda i Wołyń”

weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,25021522,tak-sie-prosze-pana-zaczynala-jugoslawia-ruanda-wolyn.html
  • katja.katja 26.07.19, 13:06
    Hm...
    Mam kilka niejasności, może jakaś dobra lub zła dusza pozwoli mi je rozwiać? W punktach by było wygodniej odpowiadać:
    1. Policja nie chciała przyjąć zgłoszenia? Przecież po 7 dniach hospitalizacji z powodu pobicia z automatu ściga się sprawców, więcej, nawet jeśli ofiara z jakiegoś powodu nie chce ścigać sprawcy to i tak "z automatu" taką sprawą zajmuje się prokuratura.
    2. Czemu nie zostało nagłośnione to pobicie 2 tygodnie temu, gdy miało ono miejsce tylko teraz, zbiegiem okoliczności po incydentach na Marszu w Białymstoku?
    3. Miejsce pobicia? Świadkowie?
    4. Pan miał problemy z pamięcią, ale akurat teraz sobie przypomniał, że było to na tle homofobicznym i przypomniał sobie co sprawcy krzyczeli?
    5. Czy komuś jeszcze coś tu się nie klei i zaczyna przypominać słynne przedszkolaki wyzywające ciemnoskórego w bliżej nieznanym fast foodzie?

--
    Nie dam się wygasić!
  • katja.katja 27.07.19, 15:43
    Uzupełniam Oleno, jeśli pozwolisz, źródło to samo smile

trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,25033648,artysta-malarz-z-gdyni-pobity-bo-wygladal-na-geja-w-sprawie.html

Dla nie mających dostępu wklejam kluczowe dla sprawy fragmenty:

"Jak ustaliliśmy, kontakt z rannym w szpitalu był bardzo utrudniony, mężczyzna był pod wpływem alkoholu i narkotyków. W przypadku ciężkich pobić standardową procedurą w szpitalach jest to, że lekarz zawiadamia policję. W przypadku Krajewskiego personel takiej informacji funkcjonariuszom nie przekazał, wątek pobicia w ogóle się nie pojawiał. Mężczyzna miał nie pamiętać, co dokładnie się stało, a jego obrażenia nie wskazywały jednoznacznie, że został pobity. Lekarze kontaktowali się z policją, ale tylko po to, aby powiadomić żonę, że Krajewski leży w szpitalu."

--
    Nie dam się wygasić!
  • 1matka-polka 27.07.19, 19:42
    "W przypadku ciężkich pobić standardową procedurą w szpitalach jest to, że lekarz zawiadamia policję. W przypadku Krajewskiego personel takiej informacji funkcjonariuszom nie przekazał, wątek pobicia w ogóle się nie pojawiał."
    Znowu ktos preparuje fakty, a olena bezmyslnie powiela te fejki, co za niespodzianka...

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • katja.katja 27.07.19, 19:44
    Weszłam po kilku godzinach, licząc na soczystą dyskusję, wszak pierwotny artykuł ma znamiona fejku, a tu jak zwykle tylko Ty się wpisałaś.

--
    Nie dam się wygasić!
  • 1matka-polka 27.07.19, 19:46
    Przeciez wiadomo, ze fejki lewicowe mozna rozpowszechniac, bo sa robione w slusznej sprawiewink

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • 1matka-polka 27.07.19, 19:44
    "W przypadku ciężkich pobić standardową procedurą w szpitalach jest to, że lekarz zawiadamia policję. W przypadku Krajewskiego personel takiej informacji funkcjonariuszom nie przekazał, wątek pobicia w ogóle się nie pojawiał."
    Znowu ktos preparuje fakty, a olena bezmyslnie powiela te fejki, co za niespodzianka...

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • ninanos 29.07.19, 09:22
    I tyle w temacie smilesmilesmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka