Dodaj do ulubionych

Przyjaciele

26.07.19, 16:44
chodzi oczywiście o serial który kręcono już trochę lat temu. I dlatego fascynuje mnie to, że ciuchy głównych bohaterek według mnie w ogóle się nie przeterminowały. 99,9% kreacji są w moim guście i chętnie kupiłabym podobne. Niestety nie widzę w sklepach ani tak fajnych sukienek, sweterków i bluzek itd. A może tylko mnie podoba się taki styl? Czy utknęłam w tamtej epoce?
(Seks w wielkim mieście już nie robi na mnie takiego wrażenia)
Edytor zaawansowany
  • pani-nick 26.07.19, 17:01
    Moda wraca
  • princy-mincy 26.07.19, 17:09
    Serio? Wg mnie ciuchy Pheobe to tylko taka stylówka na świrniętą hippie, w życiu bym tego nie założyła na siebie.
    Ciuchy Moniki, zwłaszcza z pierwszych sezonów (czyli lata 1994-1995-1996) też kompletnie niemodne (nie wspominając już o niektórych fryzurach).
    Od biedy część ubran Rachel ujdzie.
  • pani_tau 26.07.19, 18:05
    Ciuchy Rachel z ostatnich trzech sezonów jeśli dobrze kojarzę mogłabym nosić bez poczucia obciachu. Natomiast nie wlozylabym żadnego z tych pierwszych.
    A zwłaszcza z pierwszego smile.
  • lacunalegis 26.07.19, 18:44
    Rachel z późniejszych sezonów spokojnie mogłaby dziś wyjść na ulicę i wywołałaby mniej więcej takie reakcje jak w momencie, w którym kręcono serial. Taki styl dosyć dobrze się starzeje, bo nie jest ani ekscentryczny, ani sezonowo-sieciówkowy.

Ale moda na lata '90 wraca. Pamiętam, że ja oglądając "Przyjaciół" (pierwsza dekada XXI w.) uważałam, że wielkie bluzy do workowatych spodni z podwyższonym stanem nie mają prawa wrócić, a tu proszę. Wróciły.
  • fil.lo 26.07.19, 20:24
    Utknęłaś i moda wróciła.
  • klaramara33 26.07.19, 20:58
    Mnie również podoba się ich styl, jednak uważam, że niektóre już są niemodne.
  • lot_w_kosmos 26.07.19, 22:25
    Te ubrania dla mnie obecnie są ohydne, choć serial uwielbiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka