Dodaj do ulubionych

SuperEks:Durczok pijany w sztok spowodował wypadek

26.07.19, 18:36
Durczok, czyli obrońca demokracji, współpracownik KOD-u i gwiazda TVN-u. Ale nie przejmujcie się, oczyszczą go z zarzutów jak Najsztuba

www.se.pl/lodz/znany-dziennikarz-kamil-durczok-spowodowal-wypadek-samochodowy-byl-pijany-w-sztok-aa-6czg-vp1p-DCt2.html
Edytor zaawansowany
  • katja.katja 26.07.19, 18:38
    Sprawdzić czy nie ksiądz

--
    Nie dam się wygasić!
  • tanebo2.0 26.07.19, 18:43
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • malia 26.07.19, 19:55
    Bardzo trafnie, żeby nie napisać 100/100
  • magazynka 26.07.19, 20:08
    Nie ma ofiar. Nikomu nic się nie stało.
  • maslova 26.07.19, 20:21
    > Mam nadzieję że ofiary są pisowcami!

Ty jesteś normalny????
  • matacznik 26.07.19, 20:30
    tanebo2.0 napisał:

> Mam nadzieję że ofiary są pisowcami!
    >
    Przewrócił kilka pachołków, więc w sumie tak.
  • chicarica 26.07.19, 18:51
    Mam podać definicję wypadku drogowego i kolizji drogowej?

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • 45rtg 27.07.19, 14:41
    chicarica napisała:

> Mam podać definicję wypadku drogowego i kolizji drogowej?

Wypadek to niespodziewane i niepożądane zdarzenie podczas jazdy, bardzo często kolizja, ale może być też wjazd do rowu.
    Kolizja to zderzenie pojazdów, ewentualnie pojazdu z przeszkodą.
  • danaide 26.07.19, 18:52
    Powywalaliście ludzi z roboty to nie radzą sobie ze stresem.
  • delauras 26.07.19, 18:57
    danaide napisała:

> Powywalaliście ludzi z roboty to nie radzą sobie ze stresem.
    🤣🤣
  • kropkacom 26.07.19, 19:02
    On sobie nigdy nie radził ze stresem najpewniej. Bardzo destruktywna jednostka z tego widać. Wierzę jednak, że nadal ma jakieś szanse. Chociaż ciągle maleją.
  • katja.katja 26.07.19, 19:24
    A mi go nie żal, tępił pracowników, molestował pracownice. A dobrze mu tak w sumie.
    Choć pewnie i tak mu się upiecze bo co wolno wojewodzie to ...

--
    Nie dam się wygasić!
  • kropkacom 26.07.19, 19:25
    Nie napisałam, że mi go żal.
  • odnawialna 26.07.19, 19:50
    Akurat Durczok na wywalenie z roboty zasłużył jak mało kto.
  • spanish_fly 26.07.19, 20:29
    Dokładnie.
  • kropkacom 26.07.19, 19:00
    A gdyby Durczok był pracownikiem TVP, zwolennikiem PIS oraz piewcą dobrej zmiany, to co byś napisał? Dla mnie kimkolwiek by nie był jest facetem, który powinien zniknąć na jakimś odwyku. Z dala od mediów. I zawsze tak było.
  • delauras 26.07.19, 19:01
    Ale nie jest, jest tym kim jest i tak się zachowuje.
  • kropkacom 26.07.19, 19:03
    No i tyle z tego, że sobie troll watek z tezą na forum załozyć. Prawda?
  • janja11 26.07.19, 19:33
    O masz. Po co te ematkowe "mundrości"?
    Facet był nawalony jak bela i tyle w temacie.
  • anika772 26.07.19, 19:00
    Następny alkoholik..? Żeby mieć 2,5 promila o 13, to doprawdy lampka wina do lunchu nie wystarczy.
  • triss_merigold6 26.07.19, 19:17
    Zgadza się. Pewnie chodzi nasączony 24/7 i tylko małpkami uzupełnia poziom. Nie ma opcji, ktoś z takim stężeniem w biały dzień i za kółkiem jest alkoholikiem od dawna.
  • spanish_fly 26.07.19, 20:04
    Stacza się. Na droższe narkotyki już go pewnie nie stać, została wóda.
  • maslova 26.07.19, 20:29
    > Stacza się.

Co się dziwić? Nie dość, że rzuciła go dziewczyna, to jeszcze stracił robotę.

> Na droższe narkotyki już go pewnie nie stać, została wóda.

Mógł sobie kupić Punto, a nie BMW, miałby więcej kasy wink
  • anika772 27.07.19, 13:56
    "Co się dziwić? Nie dość, że rzuciła go dziewczyna, to jeszcze stracił robotę."
    Zakochała się w pośle Migalskim, co zrobić.
  • maslova 27.07.19, 14:00
    Serio? A to nie wiedziałam 😊
  • malgo21 27.07.19, 14:23
    O, poplotkujmy :p
    Strasznie lubię tę laskę, pozytywna kobieta (znam internetowo jeszcze z czasów bloga) ale jak patrzę na jej wybory sercowe to mam wielki dysonans. Jeszcze poseł może i ujdzie, ale tego Durczoka to jej nie daruję..
  • alicia033 27.07.19, 14:36
    ale Migalski???
    Nie znam kompletnie tej pani ale po wyborach, nazwijmy to, sercowych lotnością ona nie może grzeszyć.

--
    volta2 o uczestnictwie angazetki w białostockim Marszu Równości:
    "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
    czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
  • ravny 26.07.19, 19:09
    Śpieszę donieść że alkoholizm jest wybitnie demokratyczny i ponadpartyjny więc akurat próby łączenia "poglądy=alkoholizm" są z góry skazane na porażkę yntelektualną.
  • delauras 26.07.19, 19:41
    ravny napisał:

> Śpieszę donieść że alkoholizm jest wybitnie demokratyczny i ponadpartyjny więc
    > akurat próby łączenia "poglądy=alkoholizm" są z góry skazane na porażkę yntelek
    > tualną.
    Oj tak bądzny tolerancyjni.
  • malia 26.07.19, 19:57
    A gdzież ona napisała o tolerancji?
  • czekoladazkremem 26.07.19, 20:17
    Przepraszam, ale ja nie jestem tolerancyjna dla siedzących za kółkiem pijanych potencjalnych zabójców.
  • maslova 26.07.19, 20:23
    > akurat próby łączenia "poglądy=alkoholizm" są z góry skazane na porażkę yntelektualną.

To tisz jest jedną wielką porażką intelektualną.
  • morekac 26.07.19, 19:23
    Była gwiazda TVN. Wywlili go kilka lat temu, jeśli nie spostrzegłeś. Na tyle dawno, że nie bardzo miał jak zostać obrońcą demokracji w TVNie.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • semihora 26.07.19, 19:23
    Tak jakby pisiaki i księża byli święci. Oj, tiszu, tiszu... Belkę widzisz.

--
    Prawica ze wszystkich grup dzieci - a mamy dzieci niepoczęte, dzieci poczęte i dzieci urodzone - ona zajmowała się tylko dziećmi poczętymi.
  • 71tosia 26.07.19, 19:25
    A problem alkoholowy pani Kruk tez powiążesz z jej przynależnościowa partyjna?
  • triss_merigold6 26.07.19, 19:26
    Albo niegdysiejszego posła Pałysa ze świętokrzyskiego <poseł, który się w ogóle nie czuł>.
  • joanna_poz 26.07.19, 19:42
    Albo posel Karski z kolegą również z PiS pijani na meleksach na Cyprze..
  • spanish_fly 26.07.19, 20:06
    Albo Pęk na podłodze w hotelu.
  • anika772 27.07.19, 13:58
    Jak możecie!? Takie kalumnie, oszczerstwa paskudne o tych kryształowych ludziach!
  • janja11 26.07.19, 19:31
    Zero tolerancji dla pijanego kierowcy.
    Od czasu, gdy Kamil Durczok z hukiem pożegnał się z celebrycką posadką minęło już ładnych parę lat i facet miał czas, aby się wziąć do uczciwej roboty i przestać gwiazdorzyć.
    Oby tym razem kara była przykładna. Przykład celebryty, który pijany i bez prawa jazdy jechał autem i zabił kobietę przechodzącą przez ulicę, pokazuje, ze w PL wszystko jest możliwe.

Z notki w GW wynika, że policja nie zatrzymała pijenego Kamila D., a w przypadkach prowadzenia pojazdu w stanie upojenia alkoholowego jest to raczej standard.
    A tu celebryta może więcej.
  • katja.katja 26.07.19, 19:46
    Wypadek ze Stockingerem też się rozszedł po kościach.

--
    Nie dam się wygasić!
  • morekac 27.07.19, 03:46
    >Z notki w GW wynika, że policja nie zatrzymała pijenego Kamila D., a w przypadkach prowadzenia pojazdu w stanie upojenia alkoholowego jest to raczej standard.
    A tu celebryta może więcej.

Za jazdę po pijaku aresztują? Pierwsze słyszę: przy każdej akcji typu "długi weekend" czy "święta" musieliby wsadzać po kilkuset ludzi, a jakoś o tym nie słychać. Z reguły zabierają mu prawko i wysadzają z samochodu. Ewentualny areszt (do 30 dni) nakłada sąd. Nie, żebym uważała, że nie powinni przymykać takich naprutych kierowców...
    Bo facet wjechał tylko w jakieś pachołki, a nie w pachołków. To jednak pewna różnica - to nie był wypadek, tylko kolizja i to nawet bez udziału drugiego pojazdu.

--
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • morekac 27.07.19, 05:45
    janja11 napisał(a):

> Zero tolerancji dla pijanego kierowcy.
    > Od czasu, gdy Kamil Durczok z hukiem pożegnał się z celebrycką posadką minęło
    > już ładnych parę lat i facet miał czas, aby się wziąć do uczciwej roboty i prze
    > stać gwiazdorzyć.
    > Oby tym razem kara była przykładna. Przykład celebryty, który pijany i bez pra
    > wa jazdy jechał autem i zabił kobietę przechodzącą przez ulicę, pokazuje, ze w
    > PL wszystko jest możliwe.
    >
    > Z notki w GW wynika, że policja nie zatrzymała pijenego Kamila D., a w przypadk
    > ach prowadzenia pojazdu w stanie upojenia alkoholowego jest to raczej standard.
    > A tu celebryta może więcej.

A z WP wynika, że gość trzeźwieje w areszcie.

--
  • maslova 27.07.19, 08:42
    Tu z kolei jest informacja, że trafił na komendę, gdzie mają zdecydować, co dalej z nim robią.

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kamil-d-mial-2-5-promila-alkoholu-we-krwi-spowodowal-kolizje-na-a1,956143.html
  • lili_liliana 26.07.19, 19:52
    Czytam ten wątek i wychodzi mi na to, że jak ktoś z jednej strony sceny nawalił się jak szpadel i spowodował wypadek, to przedstawiciel tej drugiej strony jest przez to w pełni usprawiedliwiony, jeśli ksiądz albo ktoś z prawicy zachował się skandalicznie, to ktoś z lewicy może to robić i należy to zrozumieć/pochwalić.
    Ja jestem apolityczna i takie spojrzenie wydaje mi się mocno nielogiczne. Dla mnie draństwo to draństwo. Nie ma narodowości, wyznania, ani poglądów politycznych.

--
    "Ich will nicht gehorsam, gezähmt und gezogen sein/ich will nicht bescheiden, geliebt und betrogen sein/ich bin nicht das Eigentum von dir/denn ich gehör nur mir"
  • spanish_fly 26.07.19, 20:06
    Niby gdzie to wyczytałaś?
  • czekoladazkremem 26.07.19, 20:20
    Mnie tam jest wszystko jedno, czy pijany kierowca jest dziennikarzem, politykiem, czy papieżem. Pijana menda jest, jak już napisałam, potencjalnym zabójcą.
  • lot_w_kosmos 26.07.19, 20:20
    Masakra....
    Ile on musiał wydoić, żeby tyle we krqii uzbierać....
    I wsiadł za kierownicę, zabić mógł kogoś, rodzinę z dziećmi.....
    Nieważne kim jest, z jakiej opcji politycznej, jakiego wyznania - bandyta i koniec.
  • bywalec.hoteli 27.07.19, 13:48
    Za takie cos to nie grozi wiezienie? Dziwie się, ze sprawa mało nagłośniona w mediach.

--
    Lato smile
  • maslova 27.07.19, 14:02
    > Dziwie się, ze sprawa mało nagłośniona w mediach.

A co dla Ciebie znaczy bardzo nagłośniona? Piszę z telefonu, więc nie chce mi się wklejać linków, ale praktycznie wszystkie media o tym mówią.
  • malgo21 27.07.19, 13:36
    Najgorsze, że on podobno znad morza jechał i rozwalił się dopiero pod Piotrkowem. Na szczęście nie trafił w nikogo, ale sam też się niezbyt pokiereszował, więc obawiam się że nauczki z tego nie wyciągnie.
  • lalkaika 27.07.19, 13:52
    2,5 promila to nie byla lampka wina do kolacyjki. Wjechal w slupki jak leszcz ostatni i na szczescie.Bo nie trafil w nikogo.
    Oni maja tyle kurka wodna kasy,nie stac na kierowce,czy taksowke,czy ubera.
    Sukinkoty i tyle<<hate
  • 1elka26 27.07.19, 14:40
    Wymyślacie niestworzone historie, a przecież tak naprawdę to nie Kamil D. spowodował wypadek, tylko jego samochód i nie był pijany, tylko lekko wstrząśnięty i zmieszany. Nie przekroczył prędkości, tylko prędkość przekroczyła jego i nie uderzył w słupek, tylko został przez niego zaatakowany.
  • malgo21 27.07.19, 15:00
    A ty ile masz już promili?
  • double-facepalm 27.07.19, 13:41
    No cóż w sumie kolejny nick do wygaszania.
  • tanebo2.0 27.07.19, 14:06
    Gratuluję strategii strusia...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • maslova 27.07.19, 14:28
    To naprawdę nadaje się do leczenia, tanebo.
  • 45rtg 27.07.19, 14:42
    tiszantul napisała:

> Durczok, czyli obrońca demokracji, współpracownik KOD-u i gwiazda TVN-u. Ale ni
    > e przejmujcie się, oczyszczą go z zarzutów jak Najsztuba

A Durczok był w KOD? Prawdę mówiąc, nie kojarzę go z tym, ale też i nie śledzę tematu.
  • aerra 27.07.19, 15:04
    To nieistotne, ważne żeby przywalić lewakom wink

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • aerra 27.07.19, 15:15
    Gwiazdą TVN to on już od ładnych paru lat nie jest, współpracownikiem KODu w ogóle kiedykolwiek był?
    Jest zwyczajnym alkoholikiem i niezależnie od sympatii politycznych czy ich braku powinien ponieść przewidzianą przepisami karę. Całe szczęście, że wjechał w słupki, a nie w inny samochód i że nikomu się nic nie stało.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka