Dodaj do ulubionych

Kto już na koncowce/polmetku półmetku wakacji?

26.07.19, 23:01
Ostatni wieczór w Bretanii. Za oknem szumi ocean. Cudnie tu jest, pusto i nawet nieprzyjemne przygody z autem, które postanowiło się zepsuć na parkingu obok chateau pośrodku niczego, nie popsuły nam zbytnio nastroju.

Jak Wasze wakacje? Jesteście przed/po czy w trakcie?

--
Early to bed and early to rise makes a man wealthy and healthy and wise wink
Edytor zaawansowany
  • heca7 27.07.19, 07:44
    My jeszcze przed wyjazdem rodzinnym ale dzieci już swoje zaliczyły (tzn najmłodszy jutro wraca z obozu). Wyjeżdżamy 7 sierpnia na objazdówkę. Ale tak naprawdę sezon letni zakończymy we dwoje tygodniowym wyjazdem na Słowenię na przełomie września i października smile

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • anika772 27.07.19, 07:48
    Też byłam we Francji, Bretanię również zahaczyliśmysmile
    Dzieciaki mają jeszcze jeden wyjazd na kolonie, ja też, w tym samym czasie; potem jeszcze będę gościć weekendowo grupę przyjaciół, oraz jedna duża impreza z tańcami pod koniec sierpnia.
  • czekoladazkremem 27.07.19, 08:23
    Jeszcze dwa wyjazdy przed nami - w przyszłym tygodniu wylatujemy do rodziny na dwa tygodnie, potem jeszcze na Mazury. Lato, jak zwykle, mija za szybko sad Dopiero co było zakończenie roku a tu masz: już pięć tygodni wakacji za nami.
  • mayaalex 27.07.19, 08:58
    Wlasnie zaczynamy Szkocje. Juz pada smile po 38 w Brukseli w tym tygodniu 19-20 i deszcz bedzie na pewno ozywcze 🤣
    Potem cieplejsze klimaty wiec nie narzekam. No i hotele rezerwowalam z basenami wiec w razie czego mam juz pol dnia z dziecmi z glowy.
  • thaures 27.07.19, 09:05
    Ja już po dwutygidniowej objazdowce po Włoszech, przede mną 10 dni w Austrii.
  • zazou1980 27.07.19, 09:07
    Ja wlasnie zaczynam urlop, do fabryki wracam 19 sierpnia smile Za pol godziny wyjezdzamy, na pierwszy ogien jade z dzieciakami w Polske, potem dobieramy konkubina i ruszamy za granice...
  • homohominilupus 27.07.19, 09:24
    Na nas czeka jeszcze cudowna północ Hiszpanii na parę dni, może odważę się też na canyoning w Sierra de Guara.
    Ale czuję taka leciutka nostalgie, ze lato juz zaraz się kończy.

--
    Early to bed and early to rise makes a man wealthy and healthy and wise wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka