Dodaj do ulubionych

Końcówki do szczoteczki sonicznej

27.07.19, 09:48
Kupujecie oryginały? Czy zamienniki? Podzielcie się namiarami na dobre zamienniki, please.
3 dni po założeniu nowej końcówki, ta (nie pytajcie jak to zrobiłam) wpadła mi do wc. Kurde no.
Edytor zaawansowany
  • anonimowapodczytywaczka 27.07.19, 09:48
    Aha, model Philips Sonicare, ta najbardziej podstawowa szczoteczka.
  • bei 27.07.19, 09:53
    Ja kupuję oryginały w sklepach outletowych, kupuję gdy są i robię zapas. Veepee ( dawne złote wyprzedaże), membershop, Vivre, bonito, Westwing, limango, zalando lounge
  • bei 27.07.19, 09:53
    Jeszcze grupon, cwany lis- tam szukam promocji
  • mama.nygusa 27.07.19, 13:57
    Tylko orginaly.

--
    bip.inowroclaw.pl/?cid=72759&bip_id=8677
    78,954,90zl tyle zarabia nauczyciel.
  • snakelilith 27.07.19, 14:22
    Jeżeli wpadła ci do twojego własnego, normalnie zadbanego wc, to trzeba by wyjąć, wyparzyć, albo nawet wygotować i byłoby dobrze. Akurat bakterie z naszego osobistego, czy rodzinnego klopa nie są dla nas niebezpieczne, bo pochodzą z naszego organizmu, albo organizmu naszych bliskich, które w dużym stopniu tolerujemy, bo mamy z nimi stały kontakt. O wiele większe skażenie niebezpiecznymi dla nas mikrobami także tzw. fekalnymi masz w kuchennym zlewozmywaku, gdzie myjesz produkty przyniesione z zewnątrz. Te bakterie masz także na gąbce, ścierce , którymi przecierasz kuchenne blaty, na których przygotowujesz znowu jedzenie. Pozostaje więc tylko uczucie obrzydzenia, ale formalnie brzydzimy się nie tym co trzeba.

--
    "Mam gdzie indziej włosy smile " - bywalec.hoteli

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka