Dodaj do ulubionych

Praca. Jak daleko

28.07.19, 10:05
Obecnie mam do pracy ok. 6 km. Jeżdżę swoim autem. W razie co jest komunikacja miejska czy mogę iść pieszo przez miasto. Mam możliwość awansu z lepszym zarobkiem ale musiałabym dojeżdżać do nowej siedziby firmy ok 30km. Ta droga często w godzinach szczytu jest lekko zakorkowana. Nie ma opcji by iść pieszo. Komunikacja jest ale musiałabym z mieszkania jechać najpierw na dworzec i przesiąść się w autobus do tej miejscowości.
Zastanawiam się czy te dojazdy nie okażą się męczące.
Edytor zaawansowany
  • mae224 28.07.19, 10:16
    Jeśli chcesz tą pracę, to 30 km to nie jest wielka tragedia. W mojej okolicy raczej standard.
  • kosmos_pierzasty 28.07.19, 10:23
    Mój mąż podobnie dojeżdża. Tragedia to nie jest, ale wygoda też nie. Gdyby mi zależało na pracy, zdecydowałabym się.
  • juuuu7 28.07.19, 10:25
    30km dla osoby z wlasnym autem nie wydaje sie problemem. Ja bym brala te nowa prace😃. No chyba ze ta podwyzka to rzedu 500zl, wtedy nie wiem czy jest sens...
    Mieszkam pod wwa, dojezdzam 20min pociągiem i potem 12min metrem. Wiele osob mieszkajacych w wwie dojezdza znacznie dluzej ode mnie...pewnie moglabym pracowac w swoim miescie ale zapewne za ulamek tego, co placi korpo. Pracuje po to, zeby zarabiac i dojazd nie jest dla mnie problemem ( mam tez opcje pracy zdalnej kiedy chce ).
  • 35wcieniu 28.07.19, 11:13
    Jak fajna praca to nie uwazam zeby to byla jakas spora odleglosc, a juz zwlaszcza samochodem.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • vasaria 28.07.19, 11:17
    Dla kogoś kto nie mieszka w dużym mieście to standard. Zazwyczaj tyle dojeżdżałam. Mąż też.
  • zwyczajnamatka 28.07.19, 11:47
    Najpierw policz czy eydatki na paliwo nie zjedzą ci całej podwyżki. Jeśli nie to warto sie zastanowic, chociaż ja dojezdzalam przez rok do pracy 35 km i po roku powiedzialam - nigdy więcej tak dalekiego dojazdu. Teraz mam do pracy 15 minut piechota.
  • heca7 28.07.19, 12:22
    Mieszkamy po jednej stronie Wisły w Wawie a biuro mamy po drugiej stronie. Dokładnie dom opiera się o południowo-wschodnią granicę miasta a biuro o zachodnią. 30km w jedną stronę wg google. Będzie łatwiej jak wybudują most. Mąż jeździ codziennie od lat (wcześniej pracował na sąsiednim osiedlu kilka lat), ja na szczęście w biurze bywam rzadko, pracę mam na miejscu prawie lub w komputerze.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • kryzys_wieku_sredniego 28.07.19, 16:57
    Czas, nie kilometry są ważne.
    U mnie czasem przejedziesz szybciej 30 km niż 9 do centrum Wrocławia.
  • katja.katja 28.07.19, 19:24
    Ja toleruję pracę maksymalnie do 5 km.

--
    Nie dam się wygasić!
  • saphire-2 28.07.19, 20:24
    Trochę daleko. Do 20 km jest ok chyba że pensja jest super, to max 30 km
  • katja.katja 28.07.19, 21:31
    Dla mnie jak super to do 8 km.

--
    Nie dam się wygasić!
  • aga_mon_ber 28.07.19, 20:39
    Znam osoby,które dojeżdżaja po 40 km do pracy w jedną stronę i zgodnie twierdzą, że dojazdy są męczące dużo bardziej, niż sama praca.
  • kokosowy15 28.07.19, 21:50
    Kiedyś tłumy ludzi dojezdzaly z Łodzi do Warszawy. Teraz jest ich podobno nieco mniej, ale poranne pociągi są jednak zapelnione. Z Widzewa na Teofilow rano jedzie się 40 minut, po południu ponad godzinę. Komunikacja miejska tyle samo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka