Dodaj do ulubionych

Latem na basenie.

28.07.19, 10:50
Wiem, że są tu e-mamy z tego miasta, więc jestem ciekawa czy tak jest faktycznie czy media przesadzają?

Grupa nieletnich (prawie 60 osób) sterroryzowała miejskie kąpielisko w tym pięknym mieście, ponad 1,5 tysiąca pozostałych kąpielowiczów musiało opuścić w tej sytuacji kąpielisko:

fakty.interia.pl/swiat/news-grupa-nieletnich-sterroryzowala-kapielisko-w-dusseldorfie,nId,3117489

--
Nie dam się wygasić!
Edytor zaawansowany
  • 1matka-polka 28.07.19, 12:30
    No prosze, zupelny brak zainteresowania tematem...

--
    Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
    Wolter
  • katja.katja 28.07.19, 12:48
    To już któryś incydent na niemieckich pływalniach w przeciągu ostatnich paru lat, choć chyba pozostałe nie tylko w tym mieście.
    Niektóre nasze forumowiczki lubią To źródło i uważają je za wiarygodne, więc jeszcze dla przykładu wstawię i tę informację:

www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/imigranci-z-zakazem-wstepu-na-basen-w-bornheim,611104.html

Co prawda rok 2016, ale to tym bardziej niepokojące, że incydenty zdarzają się od co najmniej kilku lat i nadal nie widać znaczącej poprawy.

--
    Nie dam się wygasić!
  • kieszonkowa 28.07.19, 13:05
    O Dusseldorfie mozna powiedziec wiele, ale nie że jest piękny, trollu.
  • katja.katja 28.07.19, 18:44
    Zatem nie jest ani piękny ani bezpieczny, smutne.

--
    Nie dam się wygasić!
  • sumire 28.07.19, 18:49
    No pacz, gazeciarz, to całkiem jak twoje krakowskie blokowiska. Smuteczek...
  • katja.katja 28.07.19, 18:56
    Temat jest o niemieckich kąpieliskach.

--
    Nie dam się wygasić!
  • rosapulchra-0 28.07.19, 13:17
    Gazeciarz znalazł powód do brandzlowania się.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • tifa_lockhart 28.07.19, 18:58
    Przykład wzieli z Polski.
    expressilustrowany.pl/banda-kiboli-chuliganow-terroryzuje-wodny-raj/ar/870551
  • katja.katja 28.07.19, 19:02
    Materiał sprzed 8 lat.
    I odosobniony.
    W Niemczech w ostatnich latach (różne miasta) zwiększyła się drastycznie liczba incydentów na basenach i jeśli wierzyć mediom (w tym przypominam - nawet i TVN) głównie odpowiadają za to nowi goście.

--
    Nie dam się wygasić!
  • alpepe 28.07.19, 19:04
    Kąpielowicze. Chyba pierwszy raz spotkałam się z takim wyrazem. Jednak nie żałuję, że czytam tu prawie wszystko.
    Co do meritum, cóż, ostatnio czekałam na policję, bo bałam się, że zniszczyłam komuś lusterko, chodziłam w tę i spowrotem i rozmawiałam z jedną forumką big_grin, a ten do mnie podszedł i pyta o masaż tajski, co jest potocznie, aż niesłusznie, synonimem prostytucji. Zwyzywałam go, że co mu się zdaje, jak nie noszę chusty, to od razu jestem prostytutką? Nie byłam ubrana wyzywająco, nie zachowywałam się wyzywająco i generalnie to nawet bym go nie zauważyła, bo byłam pochłonięta rozmową. Wyzwałam go od arabskich dupków tak, że przeszedł na drugą stronę ulicy i się oddalił w pośpiechu. W mojej dzielnicy nie ma prostytucji ulicznej, jak ten gn.. wpadł na to, że ja jestem może prostytutką, bo się przechadzam z telefonem w ręku po ulicy???

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • tifa_lockhart 28.07.19, 19:07
    Nie mow mi nic o lusterkach. Roztrzaskałam dziś sobie o zapore drogową.
    Zachciało mi się zmieniać muzyke w Spotify.
  • alpepe 28.07.19, 19:09
    No to ty sobie, a ja sobie zarysowałam, bo chciałam nawrócić i się spieszyłam i za bardzo się zbliżyłam do krawędzi, na szczęście to lusterko tylko się odgięło w drugą stronę, ale wolałam, by była policja, bo jeszcze ktoś by mnie podpieprzył, że coś rzekomo zrobiłam, a tak, czysto.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • katja.katja 29.07.19, 08:53
    I dobrze zrobiłaś.

--
    Nie dam się wygasić!
  • katja.katja 28.07.19, 19:19
    A to Ty jesteś tą forumką, która boi się puszczać nastoletniej córki samej do publicznego aqua parku (pływalni)? Dobrze kojarzę?

--
    Nie dam się wygasić!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka