Dodaj do ulubionych

Depilacja IPL w domu - wasze doświadczenia

28.07.19, 11:01
Dziewczyny, rozważam zakup depilatora IPL (lumea). Macie, polecacie? Co na to dermatolodzy? Mam jasną karnację i czarne włosy. Nasadki są konieczne? Jaki model polecacie?
Serio potrzebuję porady, to nie żadna kryptoreklama smile
Edytor zaawansowany
  • jkl13 28.07.19, 11:25
    Mam,uzywam od 3 miesiecy. Karnacja ciemniejsza, wloski ciemne. Staram sie używać zgodnie z instrukcją,tj co 2 tygodnie,ale czasem mam przesuniecie czasowe (bo mi się danego dnia nie chce i robię kilka dni później). Skóra nadal nie jest idealnie gładka,ale włosów jest dużo, dużo mniej,w niektórych miejscach zniknęły zupełnie. Mimo tego jestem zadowolona i polecam urządzenie.
    Trzeba tylko poczytać bardzo uważnie instrukcje przed zakupem,bo jest mnóstwo zdrowotnych wykluczeń do używania tego depilatora (np. Cukrzyca czy żylaki nog), więc lepiej wiedzieć przed zakupem, czy można go stosować, bo tani nie jest.
    Ja mam ten z nasadkami, owszem,do twarzy jest wygodna,ale już do bikini czy pach używam ogólnej nasadki do nóg i nie widzę różnicy.
  • owmordke 28.07.19, 13:40
    Ja uzylam wczoraj pierwszy raz w zyciu. O efektach nie moge sie jeszcze wypowiadac, ale jestem pozytywnie zaskoczona jakie to latwe i bezproblemowe. Zrobilam sobie tylko lydki i zajelo to moze 5 minut na kazda. Myslalam ze zajmnie to dluzej i bedzie bardziej bolalo (bo kiedys mialam laser w gabinecie i bolalo jak cholera). Ale bol byl minimalny, taki 0.5/10. Na drugi dzien niektore pory byly troche zaczewienione, ale ogolnie skora zniosla to bardzo dobrze (w niektorych recenzjach ludzie pisali o poparzeniach).

Mam raczej jasna skore i wlosy od czarnych do ciemny blond. Zanim zaczniesz urzadzenie analizuje twoja skore i mowi jakiego ustawienia powinnas uzywac. Mi powiedzialo za powinnam uzyc najsilniejszego (5) ale balam sie bolu wiec zeszlam poziom nizej.

Urzadzenie nie dziala o ile nasadka nie jest calkowicie w kontakcie ze skora wiec np. w okolicach kolan, blisko kosci trzeba troche manewrowac. Tutaj przydatna jest nakladka do twarzy bo jest mniejsza wiec jest troche latwiej.

Ja mam Lumea z 3 nakladkami i jak na razie jest spoko. Jesli to rzeczywiscie dziala i wlosy przestaja rosnac to bede bardzo zadowolona.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka