Dodaj do ulubionych

płacenie schodzącym już życiem

28.07.19, 13:43
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25035524,kazimierz-marcinkiewicz-wycofuje-sie-z-zycia-publicznego-nie.html#a=363&c=159&s=BoxNewsMT
Polityk przyznaje, że 10 lat temu popełnił "błędy" i musi "za nie zapłacić", podkreśla jednak, że nie może "płacić całym swoim schodzącym już przecież życiem".

Dalej stwierdza, że gdy jego była żona "nie może sama oszczerczo atakować", robi to "przy użyciu państwa, najpierw służb specjalnych, a teraz prokuratury i komornika". "Dosyć tego, ja też mam prawo żyć" - kończy swój wpis Marcinkiewicz.

Zastanawiam się, któremu dalej peron odjechał. Jakoś pana alimenciarza mi nie żal.
To jest przykład jak nisko można upaść.
Żal.pl
Edytor zaawansowany
  • sofia_87 28.07.19, 13:48
    Mnie także, niech nie płaci życiem tylko przelewem, a Isabel będzie siedziała cicho smile
  • cruella_demon 28.07.19, 13:48
    niech nie płaci życiem tylko przelewem,

Ha ha w punkt big_grin
  • arwena_11 28.07.19, 13:56
    Ona nie będzie siedziała cicho. Przecież to sens jej życia. Nie ma nic innego do roboty. Nie pracuje, nie ma dzieci - jak nie będzie jazgotać po pudelkach i FB - to wszyscy szybko zapomną o pożal się boże "poetce"
  • sofia_87 28.07.19, 14:35
    Ale nie będzie miała powodów do narzekania na Kaza
  • arwena_11 28.07.19, 15:07
    Oj tam, powód się zawsze znajdzie.
  • sofia_87 28.07.19, 15:39
    Ale wtedy ona byłaby awanturujaca się wariatka, a on byłby w porządku.
    Teraz oboje są nie w porządku, ale racja jest po jej stronie
  • arwena_11 28.07.19, 15:45
    Ona już jest awanturującą się wariatką. I tak, uważam że Kazio mocno narozrabiał, ale kara jest niewspółmierna do winy.
  • arwena_11 28.07.19, 15:45
    W sensie - stalkerka wystarczy. Nie powinien płacić alimentów udawaczce
  • sofia_87 28.07.19, 16:08
    A moim zdaniem jak najbardziej adekwatna.
    Nie znoszę faceta, jest taki oblesny i oslizgly. Poza tym jeśli ona faktycznie udaje to niech on wniesie sprawę do sądu i niech zażąda nowych badań
  • arwena_11 28.07.19, 16:19
    On już w sądzie był. Jeśli chodzi o sądy - to naprawdę należy brać pod uwagę ze nie ma takiej głupoty jakiej nie zrobiłby sędzia. Zwłaszcza że w sądach rodzinnych są bardzo stronniczy
  • sofia_87 28.07.19, 17:12
    To niech płaci, akurat jego wcale nie jest mi żal
  • bergamotka77 28.07.19, 17:19
    arwena_11 napisała:

> Ona nie będzie siedziała cicho. Przecież to sens jej życia. Nie ma nic innego d
    > o roboty. Nie pracuje, nie ma dzieci - jak nie będzie jazgotać po pudelkach i F
    > B - to wszyscy szybko zapomną o pożal się boże "poetce"

W punkt.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • double-facepalm 29.07.19, 02:33
    bergamotka77 napisała:

> arwena_11 napisała:
    >
    > > Ona nie będzie siedziała cicho. Przecież to sens jej życia. Nie ma nic in
    > nego d
    > > o roboty. Nie pracuje, nie ma dzieci - jak nie będzie jazgotać po pudelka
    > ch i F
    > > B - to wszyscy szybko zapomną o pożal się boże "poetce"
    >
    > W punkt.
    >
    >
    Durczok i jego była zawarli ugodę o niewypowiadaniu się publicznie na swój temat przez następne x lat. Można? Można
  • arwena_11 29.07.19, 08:40
    No ale żona Durczoka to jednak inna liga niż Izabel
  • sylwiam_m 28.07.19, 14:00
    A ja mu w sumie jestem wdzięczna. Zawsze mozna powiedzieć mężowi czy kumplowi, któremu sperma zalewa już tetryczejący mózg, nie dokazuj miły nie dokazuj bo skończysz jak Kazio smile
  • bigzaganiacz 28.07.19, 14:09
    mplowi, któremu sperma zalewa już tetryczejący mózg, nie dokazuj miły nie dokazuj bo skończysz jak Kazio smile

Wystarczy sie nie zenic i mozna dokazywac do woli
  • ck2 28.07.19, 16:07
    I naiwnie myślisz, że to coś da? suspicious
    Błędem Kaza bylo hajtniecie sie z Isabel. Gdyby chodził na boki, jak przeciętny, stateczny mąż, lub związał sie z nową partnerką, ale bez ślubu, to problemu by nie było. Poza tym gdyby chodziło tylko o seks, to właśnie fikalby na boki, a nie przeorganizował sobie życie. Albo nieźle wzięło go na Izke albo miał juz serdecznie dość swojego życia rodzinnego. Albo jedno i drugie.
  • ginger.ale 28.07.19, 19:24
    sylwiam_m napisała:

> A ja mu w sumie jestem wdzięczna. Zawsze mozna powiedzieć mężowi czy kumplowi,
    > któremu sperma zalewa już tetryczejący mózg, nie dokazuj miły nie dokazuj bo sk
    > ończysz jak Kazio smile

big_grin

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • bigzaganiacz 28.07.19, 14:08
    ana alimenciarza mi nie żal.

A mnie oburza ze prawie emeryt ma utrzymywac jakas psychiczna larwe z jakiwj racji
    Niech sie za robote wezmie
  • cruella_demon 28.07.19, 14:11
    A mnie oburza, że jak by nie było, były premier, nie respektuje prawomocnego wyroku sądu.
  • bigzaganiacz 28.07.19, 14:15
    A jak bys miala prawomocny wyrok sadu zeby oddac mieszkanie bezdomnemu to bys respektowala i byla zadowolona
  • cruella_demon 28.07.19, 14:29
    Sugerujesz, że sąd znajduje sobie pierwszego lepszego bezdomnego i oddaje mu moje mieszkanie, bo ma takie widzimisię?
  • annajustyna 28.07.19, 15:00
    Nie, ale gdyby to był Twój były mąż...
  • bigzaganiacz 28.07.19, 15:06
    No nie , bezdomny idzie do sadu z jakims falszywym testamentem czy czymkolwiek innym wekslami podpisanymi przez ciebie , akyem darowizny
    Sad prawomocnym wyrokiem wywala cie na morde
    To jak zadowolona jestes z prawomocnego wyroku i go z radoacia wykonujesz?
  • cruella_demon 28.07.19, 15:34
    Skoro wiadomo ci o jakimś fałszerstwie, o którym nie wiedział sąd, to powinieneś to zgłosić. Przypominam, ze zatajanie przestępstwa grozi odpowiedzialność karna.
  • bigzaganiacz 28.07.19, 15:49
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • cruella_demon 28.07.19, 16:11
    Cóż za chrześcijańska miłość bliźniego się z ciebie wylewa smile
  • marta.graca 28.07.19, 21:21
    Prawomocne wyroki nie powstają ot tak, z kosmosu. Obie strony mogą przed wydaniem wyroku zajmować stanowiska i dowodzić swoich twierdzeń, a od niekorzystnego wyroku złożyć apelację. Fałsz dokumentów można udowodnić opinią biegłego, więc nie przesadzaj z tymi krzywdami.
  • myfaith 28.07.19, 14:15
    I bardzo dobrze- niech się wycofa z życia publicznego - im mniej w polityce takich "autorytetów" tym lepiej. A takie wycofanie może dobrze zrobi jego pracy zawodowej to zacznie płacić zasądzone alimenty. A jak się z ich wielkością nie zgadza - niech weźmie adwokata i udowodni przed sądem , że są za wysokie- zamiast wylewać żale na FB, że państwo go nęka....
    Pani eks też to wycofanie eksia dobrze zrobi - bo wreszcie zajmie się sobą/swoim życiem nie czyniąc Marcinkiewicza jego główną treścią.
  • tiszantul 28.07.19, 14:45
    A jakie życie publiczne w tej chwili uprawia Marcinkiewicz? Ostrzega przed pisem w TVN-ie? Sześć lat temu założył think tank z Giertychem, ale przez sześć lat nic nie wymyślili
  • heca7 28.07.19, 14:15
    Służb specjalnych?! To ta poetka z Brwinowa ma takie możliwości??? jestem pod wrażeniem wink

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • malgo21 28.07.19, 15:37
    Ona ma duże możliwości i polegają one na skompromitowaniu Kaza który chwilowo trzyma z opozycją. Przecież ona już była na występach w TVP.
  • kropkaa 28.07.19, 14:16
    Jedną osobą z tego chorego układu, której szczerze współczuję, jest była żona pana Jesa-jesa-jesa. Pani Goła-ręka głupia jak but, pan, który pełnił funkcję podnóżka-premiera jeszcze głupszy, choć ciężko to sobie wyobrazić. Jedno drugiego warte. Szkoda, że nie ma piekła, bo razem by sobie w smole moczyli bezmózgie osoby.
  • sylwiam_m 28.07.19, 14:32
    Eee tam żona pewnie zadowolona, że nie ma gada z głowy. Może sobie jeszcze życie uloży, a może spokojnie pożyje na swoich zasadach. Wychowanie dzieci i mąż Kazio oraz praca to było sporo, teraz ma spokój i luz. Wyszło na dobre!
  • sofia_87 28.07.19, 14:37
    Też tak sądzę. Mam także nadzieję, że pierwsza żona również otrzymuje od tego przyglupa alimenty
  • znowu.to.samo 28.07.19, 21:38
    Były słuchy że on chciał wrócić do pierwszej żony

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • sylwiam_m 28.07.19, 21:46
    Chcieć to se może, w życiu bym go nie przyjęła. Nie dlatego, że miałabym żal, ale sie zwyczajnie brzydziłabym takimi resztkami po Isabell, bleee.
  • katja.katja 29.07.19, 08:10
    Każdy facet nie będący prawiczkiem jest resztką po innej kobiecie, a najczęściej kobietach.

--
    Nie dam się wygasić!
  • sylwiam_m 30.07.19, 00:12
    Ale po Isabell? Bleee
  • nenia1 28.07.19, 14:43
    Dziwie się sądom, że zasądzają alimenty na dorosłych młodych nierobów. Co innego, gdyby ta kobieta faktycznie poświęciła połowę swojego życia na prowadzenie domu i wychowywanie dzieci podczas gdy pan robił karierę. Ale tutaj? Zdrowa (choć nie psychicznie) młoda dorosła kobieta "mam chorą rączkę i nie mogę pracować", obecnie to już nic innego niż stalking i pasożytowanie, i żeby nie było dla niektórych nawiedzonych, nie bronię faceta, w drugą stronę pisałabym dokładnie to samo, i co ciekawe, podejrzewam, że większość tych pań, które teraz popierają Izabell, gdyby sprawa była odwrotnie czyli na chorą rączkę" alimenty ciągnął by dorosły facet już takiego entuzjazmu by nie było. Rozumiem mściwą satysfakcję, bo niewierny chłop dostał za swoje, ale bez przesady.
  • tojamarusia 28.07.19, 14:52
    Nenia mam identyczne zdanie.

--
    http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
  • pade 28.07.19, 19:39
    tojamarusia napisała:

> Nenia mam identyczne zdanie.
    >

Ja też!

--
    "Na berge trzeba mieć wygląd i pieniądze🤣 Dla Ciebie jestem pani bergamotka77."
  • sylwiam_m 28.07.19, 14:53
    Ale kto popiera Isabel??? Wart Pac pałaca i widziały gały co brały. Jedno warte drugiego itd.

Jak czuła się jego żona, która z nim przeżyła lata, kiedy w mediach lizał się z Isabel i bredził o wielkiej miłości? Żona, która chorowała na raka, została z dziećmi, pracą i niepewną przyszłością. Wtedy latał do mediów pierdzielić o swojej idealnej kobiecie, to teraz niech się na media nie wścieka. A Isabel to chora psychicznie dziunia, ale wybrał ja z wielkiej miłości, no nie?
  • cruella_demon 28.07.19, 15:03
    Ale ja wcale nie popieram poetki. Wręcz przeciwnie, mam o niej takie samo zdanie jak i ty, co nie zmienia faktu, że uważam, że Kazowi dobrze tak.
  • sofia_87 28.07.19, 15:42
    To tak samo jak ja
  • katja.katja 28.07.19, 18:37
    Sama przyznajesz, że ona zdrowa psychicznie nie jest, utarło się, że tylko fizycznie chorym współczujemy lub usprawiedliwiamy ich brak pracy zawodowej, tymczasem nierzadko łatwiej jest osobie z ułomnością fizyczną niż psychiczną.

--
    Nie dam się wygasić!
  • malgo21 28.07.19, 15:49
    Na czym to jego życie publiczne polega? Łasi się do opozycji, ale oni go nie chcą, bo to jednak jeszcze większy obciach niż Petru. No to się wycofa, cóż mu pozostało?
  • australijka 28.07.19, 16:00
    No więc. Pan Marcinkiewicz wdepnął strasznie. Pani Izabela jet dzieckiem porzuconym, oddanym do adopcji. Sama o tym pisze w swoich książkach, o poszukiwaniu biologicznych rodziców, o wielkiej traumie i tajemnicy przed wszystkimi. I nagle znów ktoś ja porzuca. No proszę państwa, tego się nie robi. Trzeba za to ukarać. I karze srodze. Ma podobno świetny kontakt z odnalezioną matką, jej pomoc bez względu na porę dnia i nocy. Taki lukrowany obrazek potrzebny, by przetrwać. Pani ma również jakąś wadę wrodzona stopy, nieoperacyjną lub zaniedbaną. To drugi kolec w duszy. I teraz postępuje tak, by zniszczyć człowiek, który śmiał ją zostawić. Dzieci porzucone sa trudne w pożyciu i ciągle boja sie odrzucenia/ porzucenia. Potrafią złamać życie sobie i partnerowi.
    Ja pana jes, jes, jes nie bronię. Ale karę ma niewspółmierną do winy. Nie było wspólnego majątku, dzieci, poświecenia życia zawodowego, kariery, więc bez jaj. Młoda dziopa wali w klawisze na forach a nie może walić za pieniądze biorąc zlecenia do domu? Mam mnóstwo znajomych, którzy są tłumaczami. Maybachami nie jeżdżą ale dają radę utrzymać siebie i dzieci.
    A dla Kaza troche tolerancji. Tyle się o nie mówi i na tym forum. Nie od razu mu łeb pod topór.
  • katja.katja 28.07.19, 18:41
    Mam przyjaciółkę, która ze względu na stan zdrowia szuka pracy z domu i nie może znaleźć. Może mi podpowiesz gdzie przeciętna kobieta (jakie stanowisko pracy, firma) może pracować "klepiąc z domu"?

--
    Nie dam się wygasić!
  • maslova 28.07.19, 22:46
    Isabel może pisać wiersze i publikować je na insta.
  • double-facepalm 29.07.19, 04:41
    katja.katja napisała:

> Mam przyjaciółkę, która ze względu na stan zdrowia szuka pracy z domu i nie moż
    > e znaleźć. Może mi podpowiesz gdzie przeciętna kobieta (jakie stanowisko pracy,
    > firma) może pracować "klepiąc z domu"?
    >
    Gazet, jak dla siebie szukasz to poczytaj o VA. Choć i to moze być dla Ciebie za ciężkie - najlepiej w tym odnajdują się osoby, ktore otarly sie o samodzielne prowadzenie biura/sekretariatu i/ lub księgowość.
  • double-facepalm 29.07.19, 04:41
    katja.katja napisała:

> Mam przyjaciółkę, która ze względu na stan zdrowia szuka pracy z domu i nie moż
    > e znaleźć. Może mi podpowiesz gdzie przeciętna kobieta (jakie stanowisko pracy,
    > firma) może pracować "klepiąc z domu"?
    >
    Gazet, jak dla siebie szukasz to poczytaj o VA. Choć i to moze być dla Ciebie za ciężkie - najlepiej w tym odnajdują się osoby, ktore otarly sie o samodzielne prowadzenie biura/sekretariatu i/ lub księgowość.
  • katja.katja 29.07.19, 08:03
    Akurat nie, choć również i siebie mam na myśli.

--
    Nie dam się wygasić!
  • mgla_jedwabna 29.07.19, 01:00
    Nie znam szczegółów, ale czy ona koniecznie musi walić w tę klawiaturę z domu? Nie może tego samego robić w biurze firmy?
  • double-facepalm 29.07.19, 04:36
    10 lat temu to może ktoś by i chcial ja zatrudnic, teraz to niekoniecznie (główne ryzyko: plugawy anty-PR)
  • katja.katja 29.07.19, 08:04
    Liczą się znajomości, a dodatkowo jak mawiał mój znajomy "nie przyjmują inteligentniejszych od siebie bo to ryzyko dla nich samych".

--
    Nie dam się wygasić!
  • alpepe 28.07.19, 16:14
    Ale jedno się potwierdza, oboje siebie warci.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • mary_lu 28.07.19, 16:16
    Też lubię pośmiać się z Kaza, ale już przestaje być śmiesznie. Jak taki świr jak Izabel może tyle lat kogoś prześladować nie tylko bezkarnie, ale i obierając go z kasy w sądzie (!)?
  • anika772 28.07.19, 17:14
    Żal mi go. Wiem, to nieracjonalne, w końcu on zdradził żonę, porzucił dla Isabel, ma zasądzone alimenty... wszystko wiem, ale jednak.
  • kalina_lin 28.07.19, 21:35
    Zaczynam miwć podobnie. Przez długi czas miałam uciechę z końca wielkiej miłości, alimentów, wydawanych książek itp, ale zaczyna mi być szkoda Kaza.
  • gama2003 28.07.19, 19:05
    Jeżeli faktycznie zaproponował ugody i spłacenie zobowiązań a poetka to odrzuciła, mimo, że miałaby spłacone roszczenia to chyba stalking jest celem życiowym Izabel. Możliwe, że warunkiem było odczepienie się medialne.
    Nie wyobrażam sobie, że ktoś jest winien alimenty i inne zaległości, proponuje spłatę ,, w naturze,, o wartosci z górką i jest to odrzucane - bo tak.
    Jak uważam, że Kaziu popisowo dostał w dudę za swoje romantyczne usposobienie, słusznie i zasłużenie, stając się wspaniałym przykładem jak nie warto, tak stalking to kolejna para kaloszy i tu ma prawo mieć dosyć. A była żona się chyba rozkręca. Może jeszcze wiele lat starannie przypominać mu fatalne zauroczenie.
  • cruella_demon 28.07.19, 19:13
    Dwa tygodnie temu zaproponowałem stalkerce ugodę, by możliwie szybko pozamykać sprawy, które jeszcze nas niestety łączą. Po trzech dniach negocjacji nasłała na mnie zbrojną grupę urzędników państwowych, którzy bynajmniej nie jak urzędnicy się zachowywali, albo zachowywali jak urzędnicy PiSowscy.

Ekhm, eksię ma faktycznie walniętą, ale nie gadaj, że w to wierzysz big_grin
  • cruella_demon 28.07.19, 19:16
    Dalej stwierdza, że gdy jego była żona "nie może sama oszczerczo atakować", robi to "przy użyciu państwa, najpierw służb specjalnych, a teraz prokuratury i komornika".
    plus to.

Chyba nie doceniamy sprytu i mocy sprawczej Jezabel, skoro na jej usługach są służby specjalne, sądy i prokuratura big_grin
    No i ta zbrojna grupa urzędników big_grin cokolwiek to jest big_grin
  • ginger.ale 28.07.19, 19:30
    Co najmniej UKS po szkoleniu w Gromie ;P

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • livia.kalina 30.07.19, 00:36
    Nie na jej usługach. PiS szuka wszystkich możliwych haków na Kazia a Isabel robi na pożyteczną idiotkę i im ich dostarcza.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • gama2003 28.07.19, 21:59
    Ale tu kłamstwo łatwo udowodnić. Czego Isabel pewnie nie omieszka wykorzystać. Pewnie naiwnie zakładam, że facet w jego sytuacji zrobiłby wszystko by zakończyć temat i odczepić stalkerkę raz a dobrze. Fakt, kazde z nich może kłamać.

Z kolejnej strony nie wyobrażam sobie kolejnego związku tej kobiety. Serio chyba nie ma takiego faceta, który by zaryzykował. Z kolei Kaziu kto wie. Ten pocieszycielkę pewnie znajdzie i może telenowala będzie miała jeszcze ciag dalszy.
  • arwena_11 28.07.19, 22:04
    On chyba już znalazł
  • cruella_demon 28.07.19, 22:14
    Ja nie wątpię, że kogoś na niego nasłała. Mogę zgadywać, ze tą grupą zbrojnych urzędników był pewnie komornik w asyście policji wink
    Ale te jego wpisy czynią go kompletnie niewiarygodnym, taa komornik, prokuratura i sądy się zmówiły, bo partia i była żona im kazali big_grin
    To brzmi jak bredzenie schizofrenika, a już zupełnie jak wpisy "dzielnych tatów", którzy mają identyczne wymówki żeby nie płacić. Też mnie dziwią te alimenty, ale zapewne pan apelacje składał i na pewno się postarał o odpowiednie przebadanie pani przez biegłych, nie wierzę, że nie podejrzewał panią o symulowanie. Widocznie miała naprawdę mocne papiery, ze zapadł wyrok taki, a nie inny.
    Ja się tylko dziwię, że on się dziwi, że skoro ma długi, to i ma komornika, bo to jakby naturalna konsekwencja, powszechnie oczywista.
  • katja.katja 29.07.19, 08:07
    I prawdą jest, że nikt nie wątpi w brak zdrowia psychicznego u Izabell, a zaprawdę powiadam Wam z chorym łbem o wiele trudniej znaleźć pracę niż z chorą rąsią czy innym członkiem ciała, więc może faktycznie nie może podjąć pracy, ale nie ręka jest tu głównym problemem. Sądy nie ujawnią danych wrażliwych, a Isabel może pisać tylko o ręce, podczas gdy sąd przy ustalaniu alimentów wziął pod uwagę całokształt, w tym łeb.

--
    Nie dam się wygasić!
  • cruella_demon 29.07.19, 08:14
    Sądy nie ujawnią danych wrażliwych, a Isabel m
    > oże pisać tylko o ręce, podczas gdy sąd przy ustalaniu alimentów wziął pod uwag
    > ę całokształt, w tym łeb.
    >

A wiesz, że też o tym pomyślałam?
  • lauren6 30.07.19, 11:00
    Jestem przekonana, że tak jest. Tzn Isabelle dostała alimenty nie z powodu ręki, ale jakiś znacznie poważniejszych problemów zdrowotnych; z dużym prawdopodobieństwem związanych z głową.

Ale to też przemawia przeciwko Kazowi: od początku wiedział z kim ma do czynienia, ale celowo ją prowokował, nie płacił zasądzonych kwot, a teraz próbuje zgrywać ofiarę.
  • lauren6 30.07.19, 11:10
    Isabel i Kaz zgadzają się tylko w 1 sprawie. Obydwoje twierdzą, że stłuczka Isabel na S8 to nie był nieszczęśliwy wypadek. Każ mówi, że jego ex celowo wjechała w ekran dzwiekoszczelny. Isabel twierdzi, że zjechała z trasy, bo było jej tak smutno po spotkaniu z mężem w sądzie.

Pytanie jaką opinię mogli wystawić psychiatrzy pani, która próbowała popełnić samobójstwo w tak spektakularny sposób?
  • heca7 29.07.19, 09:00
    Obawiam się niestety, że teraz niejeden alimenciarz patrzy w tv i mówi sobie- jestem jak Marcinkiewicz! Też nic nie dam tej wywłoce!

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • arwena_11 29.07.19, 09:14
    Albo jak Kijowski?
  • pade 28.07.19, 19:44
    Gama, jeśli prawdą jest, co pisze Australijka, to ja Kaziowi bardzo współczuję. Iza skoncentrowała się na nim, żeby nie koncentrować się na tej, która była najważniejsza i pierwsza porzuciła. Takie przemieszczenie.

--
    "Na berge trzeba mieć wygląd i pieniądze🤣 Dla Ciebie jestem pani bergamotka77."
  • wioskowy_glupek 28.07.19, 20:44
    Peron to chyba odjechał Tobie Cruella i Isabel...

--
    "Zdajesz sobie sprawę, że próbujesz uzyskać racjonalną odpowiedź od czegoś, czego mentalność jest mieszaniną mentalności prymitywnego wieśniaka i odczuć autystyka, i co nigdy nie będzie w stanie zrozumieć sytuacji innej niż ta której samo doświadczyło?" ~ kosheen4
  • australijka 28.07.19, 21:08
    Pade, książka nosi tytuł "Zmiana " i jest pozycją autobiograficzną. I w przedmowie Isabel wymienia szkoły które pokończyła i umiejętności jakie pozyskała. A więc Studium Stenotypii i Języków Obcych oraz Wyższa Szkoła Turystyki przy AWF w Warszawie. Dalej Metropolitan University oraz Oxford University ale bez szczegółów.
    Podaje iż pracowała w kilku globalnych firmach w IT i bankowości jako niezależny analityk, menadżer i team leader. Ja to przepisałam z tej biografii. Czyli specjalistka nie wąska tak jakby. Mogłaby dostać pracę w Warszawie? Niby tak ale kto zatrudni taką damę, która zraniona nagrywa partnera na golasa podczas defekacji i puszcza film w obieg. No raczej zrobiła sobie takie wejście smoka, że o pracę będzie trudno.
    Ten związek bardzo przypomina film "Wojna państwa Rose" z Kathleen Turner i Michaelem Douglasem. Nie spoczną dopóki się nie wykończą. I tyle, bo ja stalkerką nie jestem.
  • katja.katja 29.07.19, 08:09
    Ja słyszałam, że jako recepcjonistka. To w końcu jak?

--
    Nie dam się wygasić!
  • 45rtg 29.07.19, 08:21
    australijka napisał(a):

> ięc Studium Stenotypii i Języków Obcych oraz Wyższa Szkoła Turystyki przy AWF
    > w Warszawie. Dalej Metropolitan University oraz Oxford University ale bez szcze
    > gółów.
    > Podaje iż pracowała w kilku globalnych firmach w IT i bankowości jako niezależn
    > y analityk, menadżer i team leader. Ja to przepisałam z tej biografii. Czyli sp

Jakiś taki.. z d*py ten życiorys zawodowy.
  • ichi51e 29.07.19, 08:33
    No ludzie... byla recepcjonistka z anielskim (tu ta turystyka) poznala kazia w Londynie upychal ja pewnie po roznych komitetach i zalatwial jej prace w ktorych byla slupem - wszystko jak na dloni. Czyli zerowa wartosc dla pracodawcy.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • asia_i_p 28.07.19, 20:25
    Też mnie wzruszyło schodzące już życie, chociaż doceniłam, że nie poszedł w banalną dosłowność i nie zaznaczył, że to życie schodzi do grobu.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • katja.katja 28.07.19, 21:32
    He he big_grin

--
    Nie dam się wygasić!
  • 45rtg 29.07.19, 08:22
    asia_i_p napisała:

> Też mnie wzruszyło schodzące już życie, chociaż doceniłam, że nie poszedł w ban

No, doszedł i teraz schodzi.

> alną dosłowność i nie zaznaczył, że to życie schodzi do grobu.
    >
  • tt-tka 29.07.19, 15:03
    Tak w sumie gdyby Kaz zszedl, mialby swiety spokoj, a czego wiecej chciec ?
    Ciekawe, z czego zylaby wowczas Isabel ? Alimenty to tylko do konca zycia platnika...

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • dziennik-niecodziennik 30.07.19, 10:39
    a mi go mimo wszystko troche żal. nie że płacze nad jego ciezkim losem, ale tak wiecie - "no i na co Ci to było?"...
    bo tez władował sie w nieprzecietne bagno.
    a wystarczyło myslec głową, a nie główką.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • feniks_4 30.07.19, 11:35
    On i Durczok to przykłady facetów, którym woda uderzyła do głowy, w związku z faktem, że poleciały na nich młode laski.
    Obaj uwierzyli, że są „samcami alfa” i to im poszło na mózg. Beznadziejne przypadki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka