Dodaj do ulubionych

Dowcip - sms, erotyczna odp., co robi ematka

28.07.19, 17:53
Plotka - nie plotka, zasłyszałam przed chwilą o bliskich znajomych. Małżeństwo 40-latków, dwójka dzieci, dzieci na koloniach, pan z panią robią sobie wieczór przy winie, pizzy i filmie. Wypijają więcej tego wina niż zwykle, pani się włącza robienie sobie jaj i żartowanie. Wymyśla, że wyśle z telefonu męża sms do swojej 8 lat młodszej siostry (też mężatki, też matki dzieciom), z którą zresztą mają świetne stosunki rodzinne jakiegoś głupiego, prowokacyjnego sms'a, a w zamian za to mąż wyśle z jej telefonu sms'a do swojego brata. Mąż się zgadza, ona pisze do swojej siostry "pragnę cię, myślę i fantazjuję ciągle o tobie, spotkajmy się na gorący seks" a mąż do swojego brata "kręcisz mnie bardziej niż mój stary, lodzik dzisiaj?". I w ciągu dwóch minut odpowiada brat męża "kiedy i gdzie? dzisiaj?", a po 10 minutach siostra "mnie również na Tobie zależy. Spotkajmy się jutro i porozmawiajmy". Małżonkowie w szoku.

Nie wiem czy sytuacja prawdziwa, czy wymyślona, czy trochę prawdziwa a trochę przejaskrawiona (opowiedziała mi to mało wiarygodna osoba...), ale załóżmy na moment, że to by się wydarzyło. Jak reaguje ematka? Oczywiście dowcipkujące małżeństwo krytykujemy za głupie żarty.
Edytor zaawansowany
  • alpepe 28.07.19, 17:55
    Małżonkowie w szoku? Pewnie od lat się uważają za takich jajcarzy, więc wszyscy wiedzieli, że to podpucha i zareagowali odpowienio. A ematka kim miałaby być w tej historii? Zabawną kretynką, kretynem, siostrą kretynki czy bratem kretyna?

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • annajustyna 28.07.19, 17:56
    Chcieli, to mają.
  • 35wcieniu 28.07.19, 17:57
    Pomyślałabym że rodzeństwo z podobnym poczuciem humoru i odpisało co odpisało tak samo dla jaj, jak oni wysłali te smsy. Przynajmniej ja bym tak zrobiła gdybym dostała takiego smsa od kogoś znajomego, pewnie bym odpisała: "Choćby zaraz!" albo coś w ten deseń big_grin

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • 35wcieniu 28.07.19, 17:58
    (aczkolwiek żart raczej z gatunku gimbaza niż normalni dorośli ludzie, no ale to pomijam)

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • milva24 28.07.19, 20:23
    Pomyślałabym to samo.
  • kosheen4 28.07.19, 18:01
    > Jak reaguje ematka?

Jak się bawić, to się bawić. Umawiam brata męża i swoją siostrę na spotkanie, z mężem zakłdamy peruki/sztuczne wąsy, bierzemy kamerę i zaczajamy się filmować spotkanie, rzecz jasna.

--
    Mecz Real Madryt-Surreal Madryt zakończył się wynikiem 1:ryba.
  • sumire 28.07.19, 18:27
    Ja już gdzieś kiedyś to słyszałam...
    Anyway, gdybym dostała takiego esemesa od brata mojego starego, tobym pomyślała, że pomylił się przy wybieraniu, bo jego żona ma na imię tak samo, jak ja (wygodnie sobie bracia wymyślili, mniej zapamiętywania) albo jego głupawy młodszy brat robi sobie jaja (acz mało prawdopodobne, bo ma trochę lepsze poczucie humoru). Generalnie nie ma opcji, żebym uwierzyła i myślę, że większość ludzi pomyślałaby, że jest wkręcana plus ewentualnie wkurzyłaby się na rodzeństwo za debilne żarty.
  • kieszonkowa 28.07.19, 19:01
    Znam lepsze zabawy z podtekstem seksualnym dla małżeństwa pod czterdziestkę, niz wysyłanie erotycznych smsów do własnego rodzeństwa.
  • stephanie.plum 28.07.19, 23:29
    to samo pomyślałam...

--
    idę tam, gdzie idę
  • majenkir 28.07.19, 19:02
    Zarty godne 16-latkow... I tak dobrze, ze tych textow nie puscili wlasnym dzieciom na tych koloniach.... wink

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • alpepe 28.07.19, 19:06
    bo jeszcze na to nie wpadli...

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • klaramara33 28.07.19, 19:45
    Dobre 😀 Moja siora również kiedyś wpadła na ten pomysł 😀 Nic nie odpisałam lecz zadzwoniłam do siostry i drżącym głosem powiedziałam o smsie, z czego ojna do dziś ma polewkę bo jeszcze mój tamtehszy chłopak się odgrażall jej mężowi.
  • maslova 28.07.19, 22:10
    > Dobre 😀

No naprawdę, świetne. A śmiechom i figlom nie było końca!
  • cruella_demon 28.07.19, 22:44
    Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu.
  • bywalec.hoteli 30.07.19, 13:43
    sciema smile

--
    Lato smile
  • tt-tka 30.07.19, 14:44
    W opisanej sytuacji ematka natychmiast kabluje zainteresowanym, jak sie zachowala ich druga polowa. Po czym bierze na klate, ze ja zabija smiechem, bo juz znaja jej dowcipy, zwlaszcza te robione po winie.

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • aerra 30.07.19, 16:21
    Myślę, że i brat i siostra zrobili to specjalnie - a małżonkowie mają za swoje głupie żarty nauczkę.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • bywalec.hoteli 01.08.19, 22:40
    big_grin

--
    Lato smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka