Dodaj do ulubionych

..wyprzedaże AD.2019 - sezon letni :)

30.07.19, 17:33
Jak w temacie - co ciekawego, zaskakującego (cenowo/modowo smile ) e-Matka zakupiła w tym roku..? i gdzie - on-line czy stacjonarnie w GH..?

..od siebie: jest tego trochę wink ale naprawdę dumna jestem z 'upolowania' dwóch bluzek koszulowych, mega-klasycznych w cenach typu: z 65 Euro na 65/75 PLN (TK Maxx), eleganckiej sukienki 'pracowej' 'More&More' za 75 PLN (wyjściowo ok. 90 Euro), ultra wygodnych nubukowych sandałków (tu z 249 na 149 PLN), fajnej bielizny (30-50% ceny wyjściowej) oraz dzisiejszego trafienia - kaszmirowego, klasycznego szarego prostego sweterka w serek za..60 PLN (nie, nie second-hand, tylko TK Maxx wink ).

Podzielcie się swoimi zdobyczami smile

--
What we need, sustain, exhale and breathe again
Stop and watch, don't complain
Hope remains, we still have love (we are back to life)
We are all insane
Edytor zaawansowany
  • chlodne_dlonie 30.07.19, 17:35
    P.s. Sweterek 'wyprzedza' sezon, naturalmente, ale z radością nabyłam coś, co przyda się, gdy upały się skończą wink

--
    Together is me
    Only me

And now, weak or strong, I can only go
    And I believe that there are flowers yet to be opened in the world
    Even if I feel something in me died
  • em_em71 30.07.19, 17:40
    Gratuluję. Mnie się tam nigdy nic nie udalo sensownego kupic. Moze się nie znam, ale wiekszosc ciuchow wyglada jak po przejsciu przez 50 magazynow i wyprodukowane zostaly dobrych kilka lat wstecz.
  • lot_w_kosmos 30.07.19, 20:11
    Mam identycznie z Tkmaxem.
    Kupuje lmy tam tylko skarpety, majtki męskie.
    Plus raz kupiłam torebkę Guessa.
  • chlodne_dlonie 30.07.19, 20:26
    Aa, bo TK Maxx to sklep dla 'łowców' big_grin
    Wymaga czasu, cierpliwości, w moim przypadku także nastroju (czyt. chęci do zapolowania wink ) oraz nie nastawiania się na zakup niczego określonego - wtedy jest szansa, ze się na jakąś perełkę trafi. Szczególnie często zresztą właśnie po lub przed sezonem - np. w zeszłym roku zimą kupiłam dwa rewelacyjne kostiumy kąpielowe. Jeden nieznanej mi, a dość drogiej i bardzo dobrej jakościowo firmy, za jedyne 10 % ceny - nota bene szukając tej firmy przed zakupem, w przymierzalni, znalazłam ten 'mój' w kolekcji letniej, czyli pół roku później. Inny przykład - rok temu w sierpniu kupiłam świetną kurtkę zimową - co się popociłam w przymierzalni, to moje wink ale warto było. Kolejna perełka - okulary słoneczne Versace za 99 PLN smile

..ale np. już drugi rok 'chodzę' za letnimi, sportowymi szortami w dobrej cenie i jak dotąd sukcesu brak wink Z asortymentu, który można uznać za to za pewniak, wg mnie oczywiście, zawsze można wybrać coś ciekawego do domu (np. ręczniki b.dobrej i sprawdzonej jakości, patelnie, naczynia itd.) , a także różne firmowe kosmetyki (w tym kolorówka) i słodycze u nas niedostępne {choć tu akurat ceny ciężko uznać za korzystne - bardziej jak kupowane w lotniskowych 'duty free' wink ).

--
    We are all insane
  • daniela34 30.07.19, 20:59
    Uwielbiam kupować ww TKMaxx rzeczy do domu. Udało mi się też upolować kilka swetrów, spódnice, kurtkę i piękną koszulę (białą w szerokie amarantowe prążki). Ale fakt, że z ubrań to już dawno nic nie kupiłam. Dziś widziałam niezłą zimową spódnicę
  • fil.lo 30.07.19, 17:39
    Kupiłam 2 sukienki, biżuterię i tkaniny. Prawie wszystko online (poza jedną sukienką). Jestem mega zadowolonasmile
  • anika772 30.07.19, 18:03
    Sandały stacjonarnie, ccc:
    ccc.eu/pl/damskie/buty/sandaly/sandaly-lasocki-oce-arena-03-zloty
    Te przez internet:
    yessport.pl/product-pol-18554-Buty-Crocs-Isabella-205147-DARK-GOLD.html

Sukienka stacjonarnie:
    sklep.greywolf.pl/glowna-sukienki/7928-denimowa-sukienka-w-dmuchawce.html

Sukienka przez internet:
    www.tatuum.com/pl/sukienki/51254-koki.html#/rozmiar-l/kolor-ciemnorozowy

Sukienka stacjonarnie:
    farfar.pl/produkt/sukienka-z-motywem-weza/ Ta niestety nie na wyprzedaży.
  • anika772 30.07.19, 18:07
    Aaa, zapomniałabym. Kupiłam dwa kawałki cienkiej bawełny i zaniosłam do krawcowej. Zaprojektowałyśmy dwie kiecki, maxi i mini. Ceny baaardzo wyprzedażowesmile
  • panna_lila 30.07.19, 18:57
    Jak te sandały? Trzymają rozmiar, bo fajne mogłabym mieć☺
  • anika772 30.07.19, 20:09
    Normalnie noszę 39, ale z Lasockiego zawsze rozmiar mniej, czyli 38.
    Chyba że o Crocsy pytasz? Na moje 39 pasuje W8.
  • chlodne_dlonie 30.07.19, 20:28
    Ładna ta sukienka Tatuum smile widziałam 'na żywo' w sklepie i pewnie bym przymierzyła, ale nie było mojego rozmiaru.

--
    Together is me
    Only me

• anika772 30.07.19, 21:57
    Dziękismile Przez internet kup
  • double-facepalm 31.07.19, 15:41
    Dzisiaj mają dodatkowy rabat od przecen.
  • kosmos_pierzasty 30.07.19, 18:06
    Sukienkę w Zarze, która wygląda jak właściwie jak galabija smile Ale ja takie lubię. Ostatnio mnie pytałyście, jak pokazałam sukienkę, czy jestem żoną pastora. Nie jestem. Ale w sumie może mogłabym być wink

Trochę bzdetów do domu i dla dziecka.
  • kropkaa 30.07.19, 18:32
    Kaszmirowy szal, golf i sweter- Massimo Dutti - wszystko piękne 😍
  • amsterdama 30.07.19, 19:47
    Internet?
  • kropkaa 30.07.19, 20:55
    Przez ich stronę - czekałam na dziecię na basenie, przyszło info na aplikacji, że Sale, to kupiłam smile
  • chlodne_dlonie 30.07.19, 20:29
    kropkaa napisała:

> Kaszmirowy szal, golf i sweter- Massimo Dutti - wszystko piękne 😍

Widzę, że nie tylko ja wyprzedziłam sezon z moim sweterkiem smile

--
    We are all insane
  • kropkaa 30.07.19, 20:56
    Który wzięłaś? Ja golf i w serek, oba czarne (ale też i z powodu żałoby, choć to mnie nie tłumaczy).
  • chlodne_dlonie 30.07.19, 21:16
    Mój sweter jest w serek, dopasowany, gładki, ciemnoszary, z Benettona smile
    Na stronie MD widzę tylko aktualną (jesienną) kolekcję..?

--
    Together is me
    Only me

• gaga-sie 31.07.19, 00:29
    Jest zakładka z wyprzedażą. Ja kupiłam u nich w tym sezonie granatowy płaszcz zamszowy ( trencz). Zadowolona jestem.
  • chlodne_dlonie 31.07.19, 11:44
    Znalazłam (chyba wczoraj już było za późno..wink ) - fajny i w dobrej cenie sweterek 100% z wełny merynosów, niestety tylko duże rozmiary zostały..

--
    We are all insane
  • kropkaa 31.07.19, 18:07
    Ja go zwróciłam. Fajna wełna, ale krój dziwny. Na pierwszy rzut tego nie widać, ale ma bardzo szeroki ściągacz u dołu, przez co skraca sylwetkę.
  • chlodne_dlonie 31.07.19, 20:33
    A, no to przestaję żałować, że rozmiaru mojego nie ma wink

--
    Blame, no one is to blame
    As natural as the rain that falls
    Here comes the Flood again
    Wash away the weight that pulls you down
    Ride the waves that free you from the dusk?
    Don't trust your eyes
    It's easy to believe them
    Know in your heart
    That you can leave your prison
  • leanne_paul_piper 30.07.19, 19:43
    Patelnie i zestaw garnków z Duka
    portfel Teda Bakera przeceniony o 60% (kilka lat na skórkowańca polowałamwink) - chociaż miał być bladoróżowy,a jest bladofioletowy, też ładny
    nowa super torba transportowa dla kota
    bordowe czółenka na wyprzedaży Kazara

i torbę plażową dostałam od Nivea gratis, o (btw. bardzo dobra do chodzenia po mieście)

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/sf/he/nft5/gKTrCxOWvcRqUAsKfA.jpg
  • chlodne_dlonie 30.07.19, 20:32
    leanne_paul_piper napisała:
    > torbę plażową dostałam od Nivea gratis, o (btw. bardzo dobra do chodzenia po
    > mieście)

smile takie rzeczy też cieszą, bardzo - jedna z moich po dziś dzień ulubionych toreb plażowych to gratisówka z Elle wink

--
    We are all insane
  • daniela34 30.07.19, 20:08
    Już pisałam w innym wątku, że kupiłam kurtkę zimową - parkę w Zarze za 140 zł (w czerwcu 😀), potem szalik do niej za 16 zł. Do tego marynarkę białą smokingową,a potem jeszcze białą i żółtą bluzkę z haftu (obie trochę boho). Pierścienie do serwetek w Homli i chyba tyle smile w second- handach się też obłowiłam ostatnio- kupiłam m.in.żółte aksamitne lambrekiny nad okna.
  • 21mada 30.07.19, 20:54
    Nie chodzę na wyprzedaże. Ubrania kupuje tylko wtedy gdy jest mi coś potrzebne lub coś mi wpadnie w oko. Dzięki temu nie mam szaf zawalonych zbędnymi ciuchami kupionymi tylko dlatego ze były przecenione.
  • kropkaa 30.07.19, 20:58
    Nie mam parcia, by kupić sweterek za 549 zeta, czekam na 249 wink
  • marta.graca 30.07.19, 22:08
    Ja też, już chyba z tego wyrosłam. Korzyść dla porządku w szafie i dla portfela 🙂
  • kropkaa 31.07.19, 09:33
    Zależy co i gdzie się kupuje. Jak chcę kaszmirowy golf czy sweter w cenie płaszcza czy kurtki, to nawet połowa ceny jest wystarczająco wysoka. Pewnie, że nie ma sensu czekać na wyprzedaże rzeczy po kilkadziesiąt zł, które są obniżone o 19 zł. Jednak chcąc mieć ubranka nie z poliestru, zapłacić trzeba.
  • marta.graca 31.07.19, 12:02
    Jak zaniechasz kupowania drogich rzeczy, to korzyść dla portfela jest jeszcze bardziej odczuwalna. A kaszmirowe golfy, jako rzecze internet i blogerki szafiarskie, najlepiej kupować w lumpeksach za grosze.
  • kropkaa 31.07.19, 13:55
    Na pewno, w czymś jednak chodzić trzeba.
    Lumpexów nie odwiedzam, co na ten temat mówią szafiarki czy inne influencerki nie ma dla mnie specjalnego znaczenia.
  • mona-taran 31.07.19, 13:59
    Ja bym chętnie poszła do lumpa, ale u mnie nie ma sad
  • marta.graca 31.07.19, 16:22
    A ja nic nie umiem tam znaleźć... Trzeba mieć talent i masę czasu, by w tym zbiorze szmat wyłowić jakąś perełkę i to jeszcze w swoim rozmiarze.
  • pyza-wedrowniczka 31.07.19, 16:47
    Ja odkąd przeczytałam, że wyprodukowanie t-shirtu zużywa 2700 litrów wody staram się nie kupować nowych ubrań. Co prawda wolę olx, bo lumpy u mnie czynne do 18.00. Ale uważam, że wtórny obieg odzieży warto wspierać (również wydając niezniszczone ubrania, które nam się znudziły).
  • marta.graca 31.07.19, 17:14
    Mi się udało na olx upolować płaszcz Bossa w idealnym stanie za 300 zł, chyba właścicielce się znudził smile
  • marta.graca 31.07.19, 16:25
    Chcesz powiedzieć, że albo chodzi się w poliestrowych, albo w kaszmirach w cenie płaszcza? To ja chyba żyję w jakiejś innej rzeczywistości...
  • kropkaa 31.07.19, 18:13
    Nie, wełna z Benettona jest na wyprzedaży w dobrych cenach, ale co do jakości, to jest dramatyczna. Po 2-3 razach swetry mam w supłach (100% wełny). Kaszmir drogi wszędzie, również na wyprzedaży za pół darmo ciężko upolować, a zimą uwielbiam. Spodnie wełniane niby za 109 zł teraz w MD są, ale z rozmiarem trudno.
    Ja kupuję klasyczne rzeczy, których moda się nie ima.
  • manala 31.07.19, 18:16
    Ja nie znoszę kaszmiru. Jest mi za gorąco i w dodatku to "gryzie" ; )
  • kropkaa 31.07.19, 19:01
    Na ostre mrozy jest super, zwłaszcza dla nielubiących podkoszulki (czyli ja).
    Mnie jeszcze żaden sweter ani szal nie ugryzł wink
  • chlodne_dlonie 31.07.19, 20:36
    kropkaa napisała:

> Nie, wełna z Benettona jest na wyprzedaży w dobrych cenach, ale co do jakości,
    > to jest dramatyczna. Po 2-3 razach swetry mam w supłach (100% wełny).

Hmm, zobaczymy jak będzie tym razem. Jak dotąd doświadczenia z Benettonem miałam badzo dobre - dwa sweterki od kilku sezonów noszę dość regularnie (zwłaszcza rozpinany kardigan) i wciąż są w bdb stanie smile

--
    We are all insane
  • hrabina_niczyja 30.07.19, 22:14
    Kiecek letnich na upały multum, buty też, bieliznę, kostium kapielowy. Do tego garderoba na jesień, sukienki, sweterki, botki nawet. A i torbę też kupiłam pzeceniona z 800 na 300. Jestem mega zadowolona no. Jak nigdy no, bo mam ciuch na upały, ale na jesień też.
  • kotejka 30.07.19, 22:22
    jakas kiecke z wiskozy
    i juz
    mam pelna szafe
  • pitupitt 30.07.19, 22:59
    Dla mnie wyprzedaże mogą nie istnieć. Tk maxx też mnie średnio podnieca, przynajmniej ciuchowo.

--
    Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin
  • katja.katja 31.07.19, 08:48
    W końcu kupiłam słynne "melliski".

--
    Nie dam się wygasić!
  • double-facepalm 31.07.19, 15:39
    Sandaly crocsa linkowane w tym watasku lepsze.
  • mona-taran 31.07.19, 10:34
    Póki co, tylko dwie pary butów Primigi dla młodej i szelki dla uciekinierki, bardzo ładne, z sową :p
  • mona-taran 31.07.19, 10:37
    A, widziałam wczoraj ładną sukienkę, taką na romantyczny spacer. Przeceniona ze 176€ na 126€. I stwierdziłam, że za rzadko chodzę na romantyczne spacery, żeby dać tyle za kieckę:p
  • chlodne_dlonie 31.07.19, 11:39
    Rozumiem Cię wink

--
    Don't trust your eyes
    Know in your heart
  • kosmos_pierzasty 31.07.19, 14:40
    Bluzkę dokupiłam jeszcze i wiatrówkę.
    Bluzka w pięknym malinowym kolorze i takimi luźnymi rękawami, jak ostatnio się pojawiły, mnie to się XIX-wieczną koszulą męską kojarzy z filmów na podstawie książek Austen, a kurtka czarna z koronką smile
  • szafireczek 31.07.19, 15:34
    Nie mam czasu w tym sezonie - tylko sukienkę kopertową wiązaną na pasku w stylu Saint Tropez, białą sukienkę z metalicznymi czerwonymi nitkami lekko rozkloszowaną - obie z żorżety, baleriny w szpic z ciemnozielonego zamszu i sukienkę z nowej kolekcji, ale to się nie liczy - o takąsmile www.comptoirdescotonniers.com/robe-avec-un-plastron-de-dentelle-en-soie-JELEGRINO_4157.html#start=1
  • mona-taran 31.07.19, 15:38
    Bardzo ładna ta sukienkę smile kolor piękny.
  • szafireczek 31.07.19, 17:05
    Dziękujęsmile
  • chlodne_dlonie 31.07.19, 20:38
    Dołączę się do pochwał - kolorek mój ulubiony smile smile

--
    Don't trust your eyes
    Know in your heart
  • ankarara 31.07.19, 15:40
    aż się chyba wybiorę do tk maxx smile u nas likwidacja tesco i planuję sie też wybrać bo wiem że są super wyprzedaże
  • grey_delphinum 31.07.19, 16:34
    Kupilam czarmy wełniany szalik przeceniony ze 149 zl za 9.99 😉
  • ms.piggy 31.07.19, 16:37
    jedwabny top (pomimo przeceny drogi ale jest piękny) i marynarka z h&m -bardzo tania, ale rękawy do zwężenia.....tylko te 2 rzeczy zostawiam, poza tym to miałam i mam jeszcze kilkanaście paczek, musze pooddawać po sklepach i poumawiać kuriera....https://naforum.zapodaj.net/thumbs/28bf596d6c3a.jpg
  • kropkaa 31.07.19, 18:21
    Top przepiękny! Skąd to cudo?
  • ms.piggy 31.07.19, 18:39
    armani, wrodzone sknerstwo nigdy by mi nie pozwoliło na zakup, ale to prezent , więc przyjęłam smile
  • kropkaa 31.07.19, 18:47
    Żeby nie było - zachwyciłam się zanim poznałam markę! kiss
  • chlodne_dlonie 31.07.19, 20:41
    Świetny top - potrzebowałabym podobnego, tyle, że w śmietankowym kolorze do spódnicy kupionej już jakiś czas temu, którą zestawiam póki co z innymi górami, ale wciąż szukam tej idealnej wink Jak najprostszej - taka jak Twoja odpowiadałaby mi bardzo smile

--
    We are all insane
  • double-facepalm 31.07.19, 18:44
    ivy-oak.com/products/valance-sleeve-top-beige-i110219s2043-b32

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka