Dodaj do ulubionych

Witam się po kilku latach nieobecności

30.07.19, 19:34
Wiem, że może mnie nie kojarzycie, bo rzadko włączałam się w dyskusję, ale regularnie czytałam. Nie umiem zalogować się na starym nicku (SpesK lub spes - nie pamiętam dokładnie; na innych forach pisałam różnie). Czy to znaczy, że nicki po kilku latach przepadają?
Edytor zaawansowany
  • amsterdama 30.07.19, 19:43
    Witaj. Napisz na jakim etapie było forum, kiedy odchodziłaś. Co się działo, o czym się pisało? Powspominamy.
  • aniazniebieskiego 30.07.19, 19:46
    oj... zaskoczyłaś mnie. Pamiętam wątki Shellerkismile ale nie wiem, czy to wystarczy do wspominania
  • aniazniebieskiego 30.07.19, 19:48
    amstrdamo - nie kojarzę w ogóle Twojego nickauncertain albo mam sklerozę, albo zmieniłaśsmile
  • aniazniebieskiego 30.07.19, 19:51
    o właśnie - uświadomiłam sobie, że zdecydowanie pamiętam stare nicki a nie stare wątki
  • amsterdama 30.07.19, 19:53
    Zmieniłam jakieś 4 lata temu, ale nigdy nie byłam bardzo aktywna, więc tak czy inaczej możesz mnie nie kojarzyć.
  • nangaparbat3 30.07.19, 19:59
    A nie pisałaś pod nickiem Amsterdama na forum "kobieta"? Mam wrażenie, że znam Cię od kiedy w ogóle bywam na forach, Twój nick zawsze bardzo mi się pdobał, od pierwszego wejrzenia go zapamiętałam smile (nick się spodobał, a treść nigdy nie rozczarowała).

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
  • amsterdama 30.07.19, 20:01
    O dziękuję smile Na Kobiecie raczej nie pisałam, może jakiś epizodyczny wpis.
  • amsterdama 30.07.19, 19:49
    Rozumiem. Po kilku latach można pamiętać ewentualnie klimat forum, a niekoniecznie konkretne tematy czy nicki.
  • aniazniebieskiego 30.07.19, 19:53
    O, już wiem kiedy odeszłam - jakoś tak zbiegło się z urodzeniem syna asi_psmile Pamiętam, że potem się zastanawiałam, co u niejsmile)
  • amsterdama 30.07.19, 19:54
    No to mamy jakiś punkt zaczepieniawink
  • katja.katja 31.07.19, 08:52
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • aniazniebieskiego 30.07.19, 19:47
    A wróciłam, bo mam problem z ojcem i chciałam zapytać ematkę o opinię. Trochę się obawiam, bo podczytuję forum od 2-3 tygodni i każdy nowy nick obwoływany jest od razu troliszczem...
  • amsterdama 30.07.19, 19:53
    Pytaj i nie przejmuj się.
  • aniazniebieskiego 30.07.19, 19:56
    Spróbuję, ale mam świadomość, że problem jest kosmicznybig_grin i taki z gatunku nie do wiaryuncertain
  • nangaparbat3 30.07.19, 20:00
    Życie jest nie do wiary .

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
  • summerland 30.07.19, 20:28
    Pytaj, nie pekaj 😉
  • raczek47 30.07.19, 20:31
    Pytaj pytaj.
    Sezon ogórkowy jest w pełni i ematka potrzebuje żeru😉
  • alpepe 31.07.19, 09:25
    to był spes, jestem dość pewna, choć ja dawniej siedziałam na Kobiecie, na Ematce to epizodycznie i raczej bez pisania, a może to był _spes, coś w tym stylu, ale nie SpesK

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka