Dodaj do ulubionych

Prace społeczne za znęcanie się nad żoną

31.07.19, 12:51
O tym e-matka słyszała??
wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/581768,pis-radny-prokuratura-rafal-p-wyrok-prace-spoleczne.html
Jakoś dziwnie prokuratura w przypadku tego Pana chce niskiego wyroku...
Edytor zaawansowany
  • amast 31.07.19, 12:55
    Prace społeczne to bardzo dobra kara. Tylko nie takie i nie w takim wymiarze jak dostanie. Tyle lat, ile katował rodzinę w jakimś DPS albo hospicjum, przy codziennej pielęgnacji pacjentów. Oraz oczywiście z nieustannym nadzorem, żeby była pewność, że nie robi tym ludziom tego co żonie...
  • tt-tka 31.07.19, 12:58
    Sorry, ja bym tego pana nie dopuscila na piec krokow do zadnej osoby bezradnej.
    Niech sprzata psie kupy w przestrzeni publicznej, tabor asenizacyjny to wlasciwe miejsce dla niego, krzywdy nikomu nie zrobi, a pozytek bedzie.

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • amast 31.07.19, 13:00
    OK, w sumie też może być.
  • milka_milka 31.07.19, 12:58
    Np. sprzątanie ulic w kamizelce z napisem, za co to robi. Wtedy ma to sens.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • glanaber 31.07.19, 13:48
    A wtedy wyskoczy Bodnar z krzykiem, jak to godność tego pana jest deptana sad
  • gama2003 31.07.19, 15:57
    Ależ to pomysł idealny. I powinien być reklamowany w mediach. Przed meczami itd. Może jakiemuś kolejnemu idiocie rączka uschnie w połowie drogi. Albo jęzor w supeł stanie i zamilknie.
    Jak ja bym chciała, żeby takie kary były nieuchronne.
  • cauliflowerpl 31.07.19, 15:34
    Po takim wyroku powinno być minimum dwa dni masowych protestów na ulicach.
  • memphis90 31.07.19, 19:42
    Tja, to ta potęga intelektu, która wyzywala kobietę od cweli i pedałów... Może się boją, że od pracy >3h /Mc choćby przy zbieraniu psich kup panu czaszka eksploduje...?

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • zona_glusia 31.07.19, 20:07
    Chyba najgorsze jest to, że w szybkim tempie przyzwyczajamy się do sytuacji, że osoby będące z PiSu są bezkarne i stoją poza prawem.
    1. Chłopak, który miał pecha, że zderzył się z kolumną rządową, był wzywany do prokuratury setki razy, bo przecież Szydło czy jej kierowca nie mogą być winni.
    2. Afera z wieżowcami budowanymi przez Kaczyńskiego. Jedynym przesłuchanym przez prokuraturę jest poszkodowany.

Wieści z tego tygodnia:
    3. Marszałek Sejmu lata nielegalnie i ze złamaniem wszelkich procedur do domu. Co z tego, że wpłaci jakieś pieniądze na Caritas (odpisze sobie darowiznę od podatku), kiedy latał w specjalnej procedurze lotniczej, która jest o wiele droższa od zwykłego przelotu samolotu.
    4. Kancelaria Sejmu i prezes Urzędu Ochrony Danych (polityk PiSu) nie wykonuje wyroku sądu i odmawia ujawnienia kto poparł wybraną na podstawie pisowskich przepisów Krajową Radę Sądownictwa. Moim zdaniem nikt nie udzielił jej członkom poparcia, ona sama się wybrała i jest nielegalna nawet według uchwalonych niekonstytucyjnych przepisów PiSu.
    5. Zażądanie tak niskiego wyroku za znęcanie się. Cieszmy się póki możemy, że doszło do sprawy w sądzie. Za jakiś czas nie będzie w ogóle dochodzić do procesów kogoś, kto ma coś wspólnego z PiSem, bo prokuratura będzie odmawiać wszczynania takich spraw i co im, kto zrobi.
  • anorektycznazdzira 31.07.19, 20:16
    Ale peło zjadło ośmiorniczkę...

--
    'Ta opowieść mnie znudziła, albowiem nie była o mnie. Kumasz zależność?' by król Julian
  • hanusinamama 31.07.19, 22:12
    Mojej kolezance ciocia powiedziała tak "dali mi 13 (emeryture), Kasi dali 500+...mogą krąść, mnie to nie obchodzi. Grunt ze dają..."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka