Dodaj do ulubionych

Część forumek błędnie uważa że ja tak wyglądam :)

31.07.19, 23:31
www.pudelek.pl/artykul/149594/tomasz_hajto_z_rozancem_na_szyi_pije_zimny_napoj_pali_papierosy_i_zabawia_dziewczyny_zdjecia_s/foto_1#s1
Przepraszam za głupawy wątek, ale uśmiałem się do łez patrząc na te foty i mając w pamięci to jak czasem opisują mnie niektóre nienawistne żeńskie nicki na tym forum.

Macie swojego Rikiego w pełnej okazałości! ROTFL!
Edytor zaawansowany
  • bialeem 31.07.19, 23:35
    O nie, nie, nie... Tu masz zdecydowanie za dużo włosów i za mały brzuch. No i jesteś siwy. Gdybyś był na tyle bogaty by zgarniac laski, to byś tu nie przesiadywał.

--
    "weź takie rady, zwiń ciasno i rozważ znaczenie słowa "czopek""
  • grrrru 31.07.19, 23:38
    Najpewniejsze są informacje zdementowane...
  • umi 02.08.19, 21:15
    big_grin
  • iwoniaw 31.07.19, 23:40
    Serio któraś tu pisała jak wyglądasz? Kogoś to obchodzi? big_grin

--
    "My jesteśmy Rada Puchaczy - każdy w lesie wie, co to znaczy"
  • riki_i 31.07.19, 23:46
    Pisały że rzekomo handlowałem walutą. W komentach na pudlu odnośnie Hajto czytam "wygląda jak podstarzały cinkciarz, co to bratał się z bezpieką".
  • lauren6 31.07.19, 23:55
    > wygląda jak podstarzały cinkciarz, co to bratał się z bezpieką

🤣
  • iwoniaw 01.08.19, 00:40
    Pisały że rzekomo handlowałem walutą

Być może tak pisały, ale gdzie tu choćby słowo o tym, jak wyglądasz? Owszem, wielokrotnie wiele osób ci pisało, że jesteś obleśny, ale to nie wynika z jakichś wyobrażeń nt. twego wyglądu, tylko odbioru treści, jakie tu generujesz.

--
    "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
  • dyzurny_troll_forum 01.08.19, 11:16
    riki_i napisał:

> Pisały że rzekomo handlowałem walutą. W komentach na pudlu odnośnie Hajto czyta
    > m "wygląda jak podstarzały cinkciarz, co to bratał się z bezpieką".

Trafia do mnie ten opis.
    Chociaż ja cie bardziej widzę jako handlarz złomem, niż walutą:

https://scontent-fco1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/41709896_692520044444946_6722560314384056320_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQnZlnjcpOoG3_IA81WZZLY6ZMEv1yqd_kTdCnwOpZKWU3c1zc8OaQ9Voft_KPbx_1I&_nc_ht=scontent-fco1-1.xx&oh=5ec3e3bb317d866daf59cbfa43ab7e87&oe=5DAAADD1

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • ichi51e 01.08.19, 09:31
    Tez mnie to zastanawia

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • malia 31.07.19, 23:44
    Eeeeee nieeeeee, raczej tak sobie wyobrażam. Kto głosuje na moją fotkę?

https://i.wpimg.pl/O/400x305/i.wp.pl/a/f/jpeg/30819/briatore_look_press.jpeg

• riki_i 31.07.19, 23:48
    A to nie jest przypadkiem Flavio Briatore?

Sorry, ale to jeszcze nie ta półka wiekowa. 50 to nie jest 70
  • malia 31.07.19, 23:52
    Nie wiem, może jest, to tylko wizualizacja mojego wyobrażenia, sądzę że jest bliższe prawdy niż twoje.
    Ale twoje też dobrze pokazuje kierunek big_grin
  • pani-nick 02.08.19, 19:38
    Flavio jest fajny. 😉
  • gama2003 31.07.19, 23:45
    Ja bym dodała grubszy łańcuch. I sygnecik.
    Złote. I efektowniejsze zęby.
    I intryguje mnie obecność atrakcyjnego faceta o barwnym życiorysie, z teraźniejszością włącznie na TAKIM forum. Ale serio. No nie znam takich z reala.
    Chyba, że siedzą na ematce pod babskimi nickami i nie mam szans się domyślić 😉.
  • kotejka 01.08.19, 00:03
    jejku kto to jest
  • riki_i 01.08.19, 00:10
    Piłkarz. Kiedyś.
  • kk345 01.08.19, 00:25
    >mając w pamięci to jak czasem opisują mnie

Pochlebiasz sobiebig_grin
  • konsta-is-me 01.08.19, 00:37
    Kogos obchodzi jak wygladasz ??
  • rosapulchra-0 01.08.19, 04:50
    Bez przesady. Twoje forumowe przyjaciółki pisały, że jesteś przystojny. Dlaczego miałabym w tej kwestii im nie wierzyć?

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • pani-nick 01.08.19, 05:32
    500? Ze tak spytam z ciekawości?..
  • fawiarina 01.08.19, 07:15
    Jedyny wątek o wyglądzie, jaki pamiętam, to była zabawa forumowa w to, jak sobie wyobrażamy inne forumki.
    Ale fakt, życiorys jaki tu prezentujesz powoduje, że w mojej wyobraźni jesteś podobny do tego całego Hajto. Nie wiem czy to obelga, jak widać są kobiety, które taki typ faceta kręci.
  • chicarica 01.08.19, 09:28
    Oj nie, rychu. Ja sobie Ciebie wyobrażam raczej tak:

images.app.goo.gl/mCygRx9auX5e1Kgz9

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • chlodne_dlonie 01.08.19, 10:02
    big_grin

Eeeeee, niee..ja myślę, że należy rozdzielić image wynikający z pisemnej autoprezentacji, że tak to ujmę wink od fizys Rikiego. Pierwszy impuls podpowiada mi kogoś w tym typie.. wink

..trafiłam..?? wink
    --
    What we need, sustain, exhale and breathe again
    Stop and watch, don't complain
    Hope remains, we still have love (we are back to life)
    We are all insane
  • chlodne_dlonie 01.08.19, 10:07
    P.S. Aaaaa, ze względu na wiek P.Andrzeja i deklarowany przez Rikiego, niech będzie 'ten typ' -10 lat tongue_out

--
    Together is me
    Only me

And now, weak or strong, I can only go
    And I believe that there are flowers yet to be opened in the world
    Even if I feel something in me died
  • riki_i 01.08.19, 12:38
    Nie no, Suprona znam osobiście (on mnie raczej nie, bo znajomość taka, że parę razy robiłem z nim krótkie wywiady) i to jest człowiek nie z mojej bajki. Do tego prosty bardzo. Pamiętam, jak lata temu regularnie przyjeżdżał do modnej wówczas agencji towarzyskiej na Rzymskiej w Warszawie i widywalem go często w okolicy (obok mieszkającej tuż obok Ireny Dziedzic).
  • chlodne_dlonie 01.08.19, 14:16
    Wybacz, skoro uraziłam tongue_out big_grin

--
    Together is me
    Only me

And now, weak or strong, I can only go
    And I believe that there are flowers yet to be opened in the world
    Even if I feel something in me died
  • kk345 01.08.19, 19:51
    Ty oczywiście szedłeś wtedy do Ireny Dziedzic big_grin
  • piekna_remedios4 02.08.19, 19:18
    Z Ireną Dziedzic chodził do tego burdelu??

--
    Cien años de soledad
  • owmordke 02.08.19, 20:13
    Na rzymskiej jest burdel? Gdzie? Jezu a to taka fajna cicha ulica kiedys byla.
  • riki_i 02.08.19, 20:49
    Bliżej Atenskiej, po bliższej Wisły stronie ulicy. Uwaga dla niegramotnych - piszę o odległej przeszłości.
  • 21mada 01.08.19, 12:31
    Za mało włosów na klacie. Poza tym jest ok.
  • madami 01.08.19, 12:43
    Trolle internetowe są zwykle do bólu przeciętne, esencja nijakości
  • obrus_w_paski 01.08.19, 13:06
    Ee, jeśli miałabym ciebie wyobrażać, to bardziej jako Cezarego pazure, ale z psów 3...
    A ten pan ze zdjęć akurat w tym anturażu wyglada bardziej jak gorsza i czerwona wersja davida gahama
  • boogiecat 01.08.19, 13:14
    obrus_w_paski napisała:

>
    > A ten pan ze zdjęć akurat w tym anturażu wyglada bardziej jak gorsza i czerwona
    > wersja davida gahama

Kurde zabolalo, ale cos w tym jest😄
    Myslisz ze depeszowcy sie z takimi chudymi w panterke zadaja?

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
  • boogiecat 01.08.19, 13:22
    Riki, nie martw sie, ja cie wcale tak nie widze, jakos nie potrafie sobie ciebie wyobrazic, jestes mezczyzna pelnym sprzecznosci- jak juz zaczynam bardzo intensywnie myslec o tobie i twoim wygladzie na podstawie twojej tworczosci, to nagle palniesz cos takiego, ze jak te moje wyobrazenia sie nie zachwieja nagle u podstaw!
    Moze ukroc moje meki i wstaw zdjecie kogos,do kogo jestes choc troche podobny, bo juz nie wiem co myslec!

--
  • riki_i 01.08.19, 14:05
    Nie wstawię, bo rodzeństwa ani sobowtorów się nie dorobiłem (względnie nic mi o nich nie wiadomo). Natomiast jeśli chodzi o segment panów z półki 50, którym się wydaje, że coś jeszcze mogą, to zgodziłbym się wyglądać jak ten artysta (oczywiście pomijam skrajnie obciachowy wąs, fryzurę i ubranko z lat 80-tych, kiedy było kręcone to video).
    youtu.be/Iew2KfocTcE
  • chlodne_dlonie 01.08.19, 14:13
    ..czyli inkarnacja P.Krzysia K. ..??

Bomba!!

P.S. Zalinkowany przez Ciebie kawałek rozpoznawalny 'słuchowo' (moi rodzice słuchali dużo PR I w latach 80-tych wink ) , ale o panu Engelbercie H. z imienia i nazwiska dowiaduję się dopiero teraz - póki życia, póty nauki.. wink
    Cudny klip!!

big_grin

--
    What we need, sustain, exhale and breathe again
    Stop and watch, don't complain
    Hope remains, we still have love (we are back to life)
    We are all insane
  • boogiecat 01.08.19, 14:24

Ja tez Go wlasnie odkrylam, ale zupelnie, sluchowo i wizualnie, jestem pod wielkim wrazeniem, mam wiec wersje class’ Riczarda, oto ona ( jest bardzo bliska mojemu sercu):
    https://www.taille-age-celebrites.com/wp-content/uploads/engelbert-humperdinck-paroles-lyrics-pop-musique-1.jpg

--
  • edelstein 01.08.19, 15:01
    Jestes tak oblesny,ze juz samo czytanie ciebie mnie obrzydza, wyobrazanie twojej glowy z trzema wlosami na krzyz to juz bylby masochizm.
    Dlatego jestes dla mnie forumowym dziadkiem jak wszyscy faceci powyzej 50

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • anorektycznazdzira 02.08.19, 19:48
    A nie??!

--
    Dzisiaj samochody same wiedzą, gdzie ich pas ruchu, kiedy ze zbyt dużą prędkością zbliża się przeszkoda, potrafią odczytywać znaki drogowe. Słowem, przeciętne niemieckie auto jest inteligentniejsze od przeciętnego polskiego kierowcy.
  • ajrisz.ka 02.08.19, 19:50
    A to nie forum orzekło, żeś Marlonem Brando z Ojca Chrzestnego?
  • chinczyk_z_donbasu 03.08.19, 14:57
    Ty Riki jesteś dobry człowiek, o wielkim sercu, pomimo tego że bladzisz jako mąż. Znam takich jak Ty i z kumplami by się ostatnim groszem podzielili. Takich przyjaciół poznaje się właśnie w biedzie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka