Dodaj do ulubionych

Odkładacie na miejsce?

01.08.19, 13:11
Taka sytuacja: market, wyprzedaż części towaru. I w całym sklepie niezłe pomieszanie towaru, czyli klienci najpierw brali jakiś produkt, i gdy się rozmyślili, odkładali gdziekolwiek. W efekcie niektóre produkty w miejscach "od czapy".
Odnosicie na miejsce gdy się rozmyślicie? Rzadko rezygnuję z zakupu czegoś na co już się zdecydowałam. ale jeżeli już, to mam odruch odkładania na miejsce.

--
"Jeśli ludzie nie wierzą, że matematyka jest prosta, to tylko dlatego, że nie zdają sobie sprawy, jak skomplikowane jest życie." John von Neumann.
Edytor zaawansowany
  • mona-taran 01.08.19, 13:14
    Odkładam, mam wewnętrzny opór przed rzuceniem byle gdzie.
  • jak_matrioszka 01.08.19, 14:02
    Też mam nawyk odkładania i opór przed zostawianiem byle gdzie czy rzucaniem na podłoge. Musiałabym walczyć sama z soba, a mi sie nie chce big_grin
  • ajaksiowa 01.08.19, 13:17
    Nie powiem co myślę o tłukach kładących gdziekolwiek towar...😫

--
    ,,Oddajemy sprawiedliwość w ręce skazanych,,to Twój ideał?
  • double-facepalm 01.08.19, 18:15
    Nie zaopiekować koszyki pełne np gleboko mrożonych dobr, porzucane przy linii kas. Nie rozumiem co taki osobnik ma w glowie
  • double-facepalm 01.08.19, 18:16
    *niezaopiekowane duze wózki z zakupami.
  • chatgris01 01.08.19, 13:17
    Zawsze odnoszę tam, skąd wzięłam.

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • janja11 01.08.19, 13:18
    Odkładam na miejsce.
    Sama wolałabym, aby ktoś odłożył na miejsce i od siebie wymagam tego samego, co od innych.
  • raczek-nieboraczek 01.08.19, 13:31
    różnie,
    sklepy tak często zmieniają, że zwyczajnie nie pamiętam co gdzie leży

damskiego carry nie umiem zrozumieć: bielizna w dwóch miejscach, sukienki w czterech
    w leclercu nie znalazłam chrupek, wcześniej octu
    Hebe też poprzestawiali, nawet gdybym chciała wrócić, to nie mam jak: jedno przejście zastawione promocjami, drugie towarem do wykładania (jestem z wózkiem dziecięcym)
  • korniz 01.08.19, 13:40
    Nie lubię robić zakupów w sklepach gdzie jest miszmasz na regałach ,wieszakach.Unikam takich zakupów,gdzie musze dlugo szukac,totez nie musze odkladac na miejsce bo moje zakupy sa przemyslane.Chodzę sama po zakupy bo z rodziną to by takie łatwe nie było.
  • pyza-wedrowniczka 01.08.19, 13:53
    W sklepach z ciuchami jak już nie chce mi się szukać, to odwieszam na taki wieszak obok przymieżalni. Oni sobie rozniosą, a przynajmniej nie będzie bałaganu dla kolejnych klientów.
  • double-facepalm 01.08.19, 18:17
    pyza-wedrowniczka napisała:

> W sklepach z ciuchami jak już nie chce mi się szukać, to odwieszam na taki wies
    > zak obok przymieżalni. Oni sobie rozniosą, a przynajmniej nie będzie bałaganu d
    > la kolejnych klientów.
    Tez tak robie o ile zakupy stacjonarne.
  • jak_matrioszka 01.08.19, 14:04
    Bierzesz z półki/wieszaka i zanim przymierzysz to sklep już zdaży przemeblowanie zrobić???
  • zuleyka.z.talgaru 01.08.19, 21:45
    Po to masz ten wieszak przy przymierzalni, żeby na niego odwieszać.
  • aaa-aaa-pl 01.08.19, 13:43
    Tak - odkładam na miejsce.Szanuję pracę innych ludzi.
  • szmytka1 01.08.19, 17:40
    zawsze odnoszę, wyjątek jak rozmyslam sie w kolejce i musiałabym wyjsc z stac od nowa a jestem z małym dzieckiem co jest ax niegrzeczne. Wtedy zostawiam przy kasie, przepraszam i prosze panią kasjerke zeby ktoś z pracownikow odłozył za mnie. Wpienia mnie strasznie rozje...y towar po sklepie, a juz szczególnie towary z chłodni porzucone poza chłodniami. Potem człowiek kupuje takie produkty co odlezały swoje poza chłodnią a w domu zonk.
  • malgo21 01.08.19, 17:51
    Odkładam, ale też promocje powinny być w miejscach stosownych a niektóre sklepy same mieszają towar.
    Np. Kaufland, lubię i często bywam i nadal nie wiem jak tam znaleźć niektóre produkty. Promocje też na końcach zupełnie losowych półek, np ketchup w herbacie, soki razem z mąką, itd.
  • mona-taran 01.08.19, 18:03
    Fakt, w niektórych sklepach ciężko odgadnąć klucz umiejscowienia produktów :p szukałam ostatnio worków na śmieci. Obeszłam 3 razy regały z chemią domową, przeszłam przez kosmetyki i nie ma. Zrezygnowana szłam w stronę kasy przez dział słodyczy i obok czekolady i bombonierek objawiły się worki :p
  • katja.katja 01.08.19, 22:40
    To symbolika - ten kto kupuje słodyczowy szajs traktuje swój żołądek jak worek na śmieci. Bardzo dobrze, zmusza do myślenia.

--
    Nie dam się wygasić!
  • andaba 01.08.19, 18:06
    Odkładam, albo wieszam przy przymierzalniach, na tych specjalnych wieszakach. Byle gdzie nie odkładam, jakoś nie potrafię.
  • tol8 01.08.19, 20:33
    Zostawiam przy kasie w koszykach plastikowych, z których towary są bieżąco rozwożone na miejsce.

--
    W weekendy ematka staje się matką.
  • 3-mamuska 01.08.19, 20:41
    Jelsi jestem w trakcie zakupów odkładam na miejsce.
    Jeśli już mi się nie chce to zostawiam przy kasie.

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
  • kyrelime 01.08.19, 20:44
    Odkładam i wkurza mnie, gdy towary są pomieszane.
  • solejrolia 01.08.19, 21:40
    Nie bardzo rozumiem problem.
    Tzn jesli chodzi o spożywkę, to zakupy robię z listą, i jak włożyłam do wózka, to znaczy, że potrzebuję dany produkt i nie widzę potrzeby odkładać , nawet jeśli stwierdzę, że może za dużo napakowałam, to przecież i tak się zje.
    Nie, nie odkładam.
    A ciuchy? Przecież przy przymierzalniach stoją wieszaki, na które odwiesza się rzeczy, których nie mamy zamiaru kupić.

--
    Biorąc pod uwagę, że mogło być gorzej, to może lepiej, że jest lepiej niż wtedy, gdy wydawało się, że jest doskonale, a w rzeczywistości, jak zwykle, było jak zwykle, czyli byle jak...
  • dominika9933 01.08.19, 22:20
    Generalnie się zgadzam z solejroliasmile. Zakupy robię przemyślane i rzadko odkładam. Ale, jeśli rezygnuje z zakupów, to zawsze odkładam na miejsce. Co więcej, zdarza mi się odnieść towar zostawiony przez kogoś, pomijając rzeczy z chłodni, bo te nie wiem ile leżały poza nią, na właściwe miejsce. Zawsze sprawdzam też datę przydatności tego co kupuje, i jeśli widzę, że ta jest przekroczona, to informuje, grzecznie, kogos z personelu, żeby usunęli ten towar. I zawsze dziękują. Trzeba szanować ludzi pracę, bo klienci naprawdę bywają różni. Tak jak sprzedawcy. Mnie zasada wzajemnej uprzejmości się sprawdza. Mam dwa, trzy sklepy, gdzie kupuje, w tym Biedronkasmile, i trzy place ze stałymi stoiskami, i nasza "współpraca" jest przyjemna.
  • aurinko 01.08.19, 22:38
    Tak, zawsze. Nawet jakbym musiała zapierniczać na drugi koniec sklepu.
  • katja.katja 01.08.19, 22:40
    Zawsze myślałam, że jestem niepozbierana, a jednak są gorsi ode mnie.
    Nic nie odkładam w sklepach bo wiem co chcę kupić.

--
    Nie dam się wygasić!
  • kyrelime 02.08.19, 00:02
    Ja odkładam w jednej w sumie sytuacji- gdy jest chaos z cenami i biorę towar do czytnika.
  • jematkajakichmalo 01.08.19, 22:44
    Produkty z lodówek czy mrożonki odkładam zawsze na miejsce.
    Inne produkty odkładam w 99% wink Jak musiałabym biec przed cały supermarket to oddaje przy kasie.

--
    "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
  • konsta-is-me 01.08.19, 22:50
    Jeśli się rozmyślam, odkladam na miejsce.
    Jesli nie ma ceny i biore do czytnika by ja sprawdzic, to potem odkladam przy kasie, chodzi o to by bylo w jednym miejscu.
  • bei 02.08.19, 09:57
    Przy przymierzalni są wieszaki, na który można odwiesić rzeczy.
  • bei 02.08.19, 09:58
    Spożywczych nie odkładam, wkładam do koszyka i kupuję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka