Dodaj do ulubionych

Szorty w rozmiarze 52, ledwotyłkokryje.

01.08.19, 17:53
https://static.pokazywarka.pl/h/z/s/3523640847b4b765fad6e3fab93f1690_orig.jpg?1564674654
Z całym szacunkiem, ale tego nie da się odzobaczyć.
Edytor zaawansowany
  • tryggia 01.08.19, 17:54
    Może jest bardzo wysoka...

--
    Hope
  • mildenhurst 01.08.19, 18:18
    Oczywiście, nigdy gruba.
  • mebloscianka_dziadka_franka 02.08.19, 08:42
    No, tak z 2 m...
  • double-facepalm 02.08.19, 18:50
    Chyba w biodrach 2m
  • iberka 01.08.19, 17:54
    Nie rozumiem
  • aquella 02.08.19, 17:15
    no czymś się trzeba zadziwiać jak nie ma czym. Niech żałuje że nie widziała skinny jeans w rozm54
  • aerra 01.08.19, 17:59
    Och, biedna milden, od samych szortów już ma spazmy. A co by było, jakby w tych szortach był tyłek w rozmiarze 52?

Weź sobie lepiej coś na uspokojenie, bo inaczej zawał masz murowany.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • daniela34 01.08.19, 18:02
    No właśnie. CCHyba raczej nie "odzobaczyć" tylko co najwyżej "odwyobrazić"- bo w samym zdjęciu nic strasznego czy brzydkiego nie ma. Ot, szorty na wieszaku.
  • majenkir 01.08.19, 21:24
    daniela34 napisała:
    >CCHyba raczej nie "odzobaczyć" tylko co najwyżej "odwyobrazić"

To dla tych o slabej wyobrazni wink

https://imgix.bustle.com/rehost/2016/9/13/2ca10748-f4d9-45c7-a493-277a2a624960.jpg?w=970&h=546&fit=crop&crop=faces&auto=format&q=70
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • cruella_demon 01.08.19, 21:27
    Jezu! Uprzedzaj!
  • katja.katja 01.08.19, 22:08
    Tak wygląda prawdziwa Kobieta!

--
    Nie dam się wygasić!
  • cruella_demon 01.08.19, 23:42
    Kawał kobiety
  • milka_milka 02.08.19, 12:03
    To nie jest rozmiar 52.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • anku1982 01.08.19, 18:01
    Ktoś kto ma szerokie uda, jest wysoki, ale ma ładną skórę, bez cellulitu może wyglądać dobrze w takich spodenkach
  • anku1982 01.08.19, 18:02
    Szerokie biodra...😃
  • double-facepalm 01.08.19, 18:05
    Max 17latka i to na plaży a nie w zbiorkomie
    Co się zobaczylo tego się nie odzobaczy.
  • little_fish 01.08.19, 18:01
    A co tu jest do odzobaczania? Widok spodni cię tak szokuje?
  • andaba 01.08.19, 18:02
    Szczerze mówiąc nie widzę większej róznicy w takich porciętach, bez względu, czy są w rozmiarze 32, czy 52.

A na plażę pani w rozmiarze 52 może iść w stroju kąpielowym, czy tylko w burce?

Nie jestem zwolenniczką epatowania wątpliwymi (a nawet niewątpliwymi) wdziękami publicznie, ale żeby aż watek zakładać z powodu szortów, w tym roznegliżowanym totalnie społeczeństwie? Taki szok, że grubsza też chce się do ławki przyklejać?

• triismegistos 01.08.19, 18:03
    To nie kupuj, bez przesady na 52 znajdziesz inne ciuchy.

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • agrypina6 01.08.19, 18:06
    Może szuka w złych sklepach i tylko takie szorty trafiła?
  • kanna 01.08.19, 18:05
    Spoko, pamiętamy, że masz problem z osobami o większych rozmiarach.

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • mildenhurst 01.08.19, 18:16
    Ale 50 + w takich spodenkach?
  • little_fish 01.08.19, 18:18
    Skoro chce? Nikt nie mówi, że będzie w tym świetnie wyglądać, ale zakazane to nie jest
  • mildenhurst 01.08.19, 18:32
    A no nie. Takie czy to wygląda na dress code? Nie, nie udawaj, że nie rozumiesz intencji autorki.
  • little_fish 01.08.19, 18:44
    Dress code gdzie? Na grilla na własnej działce? Na plażę? Przecież nie wiesz, gdzie kobieta chce to nosić
  • 35wcieniu 01.08.19, 20:58
    Dlaczego mówisz o sobie w trzeciej osobie? Pogorszyło Ci się znowu?
    Dress code big_grin No, bo jak szuka szortów to na pewno są jej potrzebne do pracy w korpo.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • chicarica 01.08.19, 19:26
    Mam 50+ i jakbyś zobaczyła gacie jakie sobie ostatnio kupiłam, to musieliby Ci podać kroplówkę podejrzewam. Wyglądam w nich zaj.biście, a w każdym razie ten któremu miały się podobać, nie mógł się oderwać od mojego tłustego tyłka.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • hanusinamama 02.08.19, 13:44
    MIlden jakbyś była zadowolona ze swojego wyglądu to bys nie rozkminiała takich "problemów". Widac masz spore kompleksy i leczysz je włąsnie w ten sposób...
  • kura17 02.08.19, 15:27
    > MIlden jakbyś była zadowolona ze swojego wyglądu to bys nie rozkminiała takich
    > "problemów". Widac masz spore kompleksy i leczysz je włąsnie w ten sposób...

ja tez jestem niezadowolona ze swojego wygladu, a zuplnie nie mam takich rozkmin, jak nasza urocza autorka watku wink nie sadze, aby to "niezadowolenie" detrminowalo jej zachowanie ...

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • double-facepalm 01.08.19, 18:11
    Szkoda strzepic klawiatury, a co powiesz na (pisownia oryg). KOMBIZENON damski do sciagania przez głowę?
    www.olx.pl/oferta/kombizenon-rozmiar-38-CID87-IDAFSZn.html
  • mildenhurst 01.08.19, 18:15
    Nie jestem zainteresowana.
  • double-facepalm 01.08.19, 18:18
    Fason/kolor w ofercie nie ten czy ogólnie niepraktyczna częsc garderoby?
  • ajrisz.ka 01.08.19, 18:22
    double-facepalm napisała:

> Szkoda strzepic klawiatury, a co powiesz na (pisownia oryg). KOMBIZENON damski

Prościzna! Imię: Zenon, auto: kombi ( aż zawiesiłam się na tych cudeńkach, tzn.modelach).
    Zgadłam?
  • ajrisz.ka 01.08.19, 18:25
    Ps. takie np. Kia Sorento smile
  • ajrisz.ka 01.08.19, 18:35
    Albo Kia Sportage. Biały metalik.
  • double-facepalm 01.08.19, 19:21
    Literowka, pisownia oryginalna sprzedawców olx powala
  • chicarica 01.08.19, 19:27
    Zenona nie trzeba ściągać, sam złazi.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • double-facepalm 01.08.19, 19:46
    Chyba ze trafi na "jedną na milion" milden.
  • 35wcieniu 01.08.19, 21:02
    Milden nawet majtki ściąga przez głowę.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • cosmetic.wipes 01.08.19, 18:25
    Gdybys nie wiedziała jaki to rozmiar, to też by ci oczy wypadły? Tak tylko pytam, bo ja widzę zwykłe krótkie gacie i nie wzbudza to we mnie żadnych emocji.

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • little_fish 01.08.19, 18:46
    W sumie, to nie wiadomo w jakim rozmiarze są spodenki ze zdjęcia. Pani chce kupić takie w rozmiarze 52-54. Te sfotografowane mogą być w rozmiarze 40
  • cosmetic.wipes 01.08.19, 20:22
    Tym bardziej nie ogarniam dlaczego milden prawie dostała wylewu.

--
  • little_fish 01.08.19, 21:20
    Może ma nadciśnienie? Ale co temu spodenki winne?
  • mildenhurst 01.08.19, 18:25
    Naprawde uważacie, że takie szorty w takim rozmiarze są sexi? Ok, kupujcie, ubierajcie się, ale to nie jest sexi.
  • sumire 01.08.19, 18:33
    A ty naprawdę myślisz, że ktokolwiek będzie się przejmował tym, co dla ciebie jest sexy?
  • mildenhurst 01.08.19, 18:37
    Spoko. Dążymy do amerykańskich standardów. Ok.
  • mildenhurst 01.08.19, 18:41
    O i jeszcze jedno. Jak spotkasz taką Panią, w takich gaciach w takim rozmiarze i uwaga.... nie wydepilowaną w miejscach intymnych. Powodzenia.
  • sumire 01.08.19, 18:43
    mildenhurst napisała:

> O i jeszcze jedno. Jak spotkasz taką Panią, w takich gaciach w takim rozmiarze
    > i uwaga.... nie wydepilowaną w miejscach intymnych

Masz dziwne fantazje erotyczne, ale jak to mówią...
  • tairo 01.08.19, 18:49
    To wiesz, może zacznij ludziom na ulicy patrzeć na twarze, a nie między nogi?
  • rosapulchra-0 01.08.19, 19:39
    🤣🤣🤣

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • hanusinamama 02.08.19, 13:45
    MIlden ale ty masz fantazje...
  • sumire 01.08.19, 18:42
    Jeśli nierobienie histerii z powodu tego, że gruba baba wkłada szorty, to amerykańskie standardy - niech będzie.
    Niech zgadnę, jesteś jedną z tych uroczych osób, które się gapią lub oglądają za ludźmi ubranymi nietypowo.
  • aerra 01.08.19, 19:06
    Oglądają, pfff…
    Milden przecież wie, że ta pani będzie niewydepilowana w miejscach intymnych - ja takie informacje mam tylko o sobie i o mężu...
    Aż strach spytać skąd ona to wie, czyż nie?

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • lena.113 01.08.19, 20:56
    Szczególnie kiedy temperatura 42 stopnie...
  • triismegistos 01.08.19, 18:33
    Nikogo nie szokuje =\= sexy.

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • australijka 01.08.19, 18:39
    A kto tu deklarował kupno tych gaciątek? Nie jest sexi rozmiar 52 ? a zapuszczony, z trawnikiem na łydkach, żółtymi piętami i wągrami na plecach rozmiar 36 jest sexi? A wyblakłe tatuaże, nie przez Matejkę dziarane u pani w rozmiarze 34 sexi są?
    Co rozumiemy przez słowo sexi? Wzwód u przechodnia, płacz żon zapomnianych przez mężów, zdjęcie w Pudelku z wielkim napisem sexi lady? Powiedz to pani Minge, Rodowicz, Godlewskim, Kasprzyk, Perepeczko. Maja różny wiek i rozmiary. Różne wykształcenie i osiągnięcia. Wypchane portfele i otwarte sklepy na całym świecie lub butik "Tani Armani". I raczej żadna nie jest sexi choć tak uważa. Być sexi to nie ciuch, bo ten zdejmujesz i co? No sexi? Sexi to głos, uśmiech, sposób mówienia, chodzenia a może nawet lizania loda. Wszystko inne to wulgarna tandeta.
  • mildenhurst 01.08.19, 18:43
    Od spodni po loda, dziewczyno.?
  • australijka 01.08.19, 18:59
    No tak. Bo tak działa łańcuszek myślowy. Nie zdarza Ci się leżeć w łóżku i banalnie rozważać, co by tu jutro na obiad a łapiesz się po pół godzinie na myślach o Zosi z 7 a, której to nie widziałaś od 30 lat. Kto choć raz tak nie odleciał od sedna to kamień w dłoń.
    I ja pisałam o lizaniu loda a nie o robieniu loda. Co złego w letnich spodniach i letnim lizaniu loda? Że się nie kojarzy? Dziękuję za dziewczynę. Dawno nikt mnie tak nie nazwał.
  • 35wcieniu 01.08.19, 21:04
    Od zdjęcia na fejsie po depilację wyimaginowanej osoby, lebiodo?

--
    - Ale jak przez głowę?
  • chicarica 01.08.19, 19:28
    W ogóle może zastanówmy się: czy człowiek płci żeńskiej zawsze musi być sexi?

--
    ---
  • tairo 01.08.19, 23:21
    A to nad tym trzeba się w ogóle zastanawiać?
  • cosmetic.wipes 01.08.19, 18:50
    mildenhurst napisała:

> Naprawde uważacie, że takie szorty w takim rozmiarze są sexi? Ok, kupujcie, ubi
    > erajcie się, ale to nie jest sexi.

Gacie w panterke, w które na pamietnym zdjęciu miałaś odzianą dupę też nie były sexi.

--
  • grrrru 01.08.19, 19:03
    A jest jakiś obowiązek bycia sexi?
  • black_halo 01.08.19, 19:19
    grrrru napisała:

> A jest jakiś obowiązek bycia sexi?

Teoretycznie to nie. Ale praktycznie w głowach niektórych pań jeśli conajmniej 10 facetów nie powie na widok kobiety "ruch...łbym" to znaczy, że z panią jest coś nie tak. Zazwyczaj powinna się odchudzić, poprawić cycki, zrobić lifting tego czy tamtego. Ogólnie rzecz biorąc w patriarchalnym społeczeństwie miara wartości kobiety jest ilość samców, która byłaby chętna na przelecieć.

I tu niestety wbiję gwoździa milden - jest na tym świecie wielu facetów, którzy byliby chętni na panią odzianą w te szorty, nawet w rozmiarze 52.

--
    memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
  • grrrru 01.08.19, 21:53
    Wiesz, dziesięciu to nawet ja uzbieram big_grin
  • katja.katja 02.08.19, 09:09
    Nie, nie ma takich wielu facetów, choć istnieją (feedersi).
    Większość preferuje kobiety o normalnej figurze - nie wychudzonej i nie spaślak.

--
    Nie dam się wygasić!
  • bergamotka77 01.08.19, 19:46
    Twoja głupota też nie jest sexy ani twoje owłosione nogi.

mildenhurst napisała:

> Naprawde uważacie, że takie szorty w takim rozmiarze są sexi? Ok, kupujcie, ubi
    > erajcie się, ale to nie jest sexi.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • cruella_demon 01.08.19, 21:30
    Dla feedersa są sexi.
  • 7katipo 02.08.19, 08:24
    A musi być akurat koniecznie SEXI?
    Dlaczego?
  • katja.katja 02.08.19, 09:05
    Bo żądzą nami popędy płciowe, bez których nie byłoby Ciebie ani mnie ani Twoich dzieci bo chyba posiadasz też.

--
    Nie dam się wygasić!
  • 7katipo 02.08.19, 12:27
    RZądzą chyba.
    Freudowski błąd ortograficzny big_grin big_grin big_grin
  • edelstein 01.08.19, 18:53
    Zwykle shorty cie tak szokuja?

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • grrrru 01.08.19, 18:57
    Nie mieli w panterkę?
  • katriel 01.08.19, 19:09
    > tego nie da się odzobaczyć.

Oczywiście, że się nie da, bo nie można odzobaczyć czegoś, czego się nie zobaczyło. Szorty na obrazku na pewno nie są w rozmiarze 52; tak na oko prawdopodobnie nie więcej niż 44. Dziewczyna, która chciałaby kupić takie same w swoim rozmiarze (52-54), wrzuciła to zdjęcie ilustracyjnie, żeby pokazać, o jaki krój jej chodzi. Pewnie jej się nie uda kupić, bo takie krótkie szorty na ogól występują tylko w liniach młodzieżowych, gdzie rozmiarówka rzadko wykracza powyżej 46. Ale mogłaby wziąć dłuższe i sobie przyciąć.

--
    Kaczki jedzą muchy; muchy jedzą robaki; Indianie jedzą kaczki, muchy i robaki; dzikie koty jedzą Indian; biali ludzie jedzą dzikie koty; i w ten sposób wszystko ślicznie się układa. (Mark Twain)
  • katja.katja 01.08.19, 19:20
    Mam podobne, ale w rozmiarze 36 smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • katja.katja 01.08.19, 19:20
    Przepraszam z góry: nadal pasują.

--
    Nie dam się wygasić!
  • pani-nick 01.08.19, 20:28
    www.blasty.pl/m/upload/images/large/2016/10/nadal-pasuja_2016-10-03_08-07-47.jpg
    Jej tez....
  • cosmetic.wipes 01.08.19, 20:32
    😄

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • iberka 02.08.19, 08:38
    🤣🤣🤣🤣 klasyka polskich ulic, a już nad morzem czy innym Zakrzówkiem, to wręcz konieczność 😂😂😂
  • hanusinamama 02.08.19, 13:48
    Iberka nie polskich. Ogólnie. W USA notorycznie widziałam Pani wcisniete w gacie ze 3 rozmiary za małe. Panie miały bardzo dziwną sulwetke (wszystkie) u góry powiedzmy 42, na dole >52. I ja sie dziwiłam jak one sie w to wcisneły.
    To samo widziałam w Irlandii, az pomyślałam ze moze nie ma tam spodni >42 skoro wszystkie dziewczyny w >42 (sporo wiecej) noszą dużo za ciasne gacie. Sama nosze 36-38 i nie kupuje jak mi cokolwiek "wypływa" ze spodni
  • iwoniaw 02.08.19, 15:11
    Sama nosze 36-38 i nie kupuje jak mi cokolwiek "wypływa" ze spodni

No bo normalnie tak się powinno robić - kupować ubrania pasujące rozmiarem (niezależnie od tego, czy ten rozmiar to 36 czy 56), ale jest zadziwiająco dużo pań, które zamiast popatrzeć w lustro, patrzą na numerek na metce i zawsze uznają, że mniejszy będzie lepszy, skoro "się mieszczą". Nie dociera do nich, że w przyciasnej odzieży właśnie wyglądają grubo, czyli uzyskują efekt dokładnie odwrotny od zamierzonego.

--
    "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
  • chicarica 01.08.19, 19:22
    Jak to się mówi? Unless I am sitting on your face, my weight is not your problem.
    Milden, weź tyle nie pij, dobrze radzę, w tym tygodniu to już będzie trzeci czy czwarty dzień, a mamy dopiero czwartek.

--
    ---
  • cruella_demon 01.08.19, 21:38
    Unless I am sitting on your face, my weight is not your proble
    > m.

Albo w autobusie czy samolocie zajmując półtora siedzenia, wtedy jest, a niestety miewałam (nie)przyjemność.
  • milka_milka 01.08.19, 22:06
    Rozmiar 52 to nie jest półtora siedzenia.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • double-facepalm 01.08.19, 23:40
    milka_milka napisała:

> Rozmiar 52 to nie jest półtora siedzenia.
    >
    Ponad jedno.
  • milka_milka 02.08.19, 06:49
    Nie.

--
  • rosapulchra-0 02.08.19, 10:28
    Nie. Milka ma rację.

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • double-facepalm 02.08.19, 18:57
    Posadz obok siebie na standardowym podwójnym siedzeniu dwie osoby o rozmiarze 52-54.
  • tairo 02.08.19, 19:31
    Bez problemu.
  • little_fish 01.08.19, 22:07
    Ale to półtora siedzenia zajmują niezależnie od tego, czy tyłek mają odziany w mega krótkie spodenki czy skromną, powłóczystą kieckę
  • cruella_demon 01.08.19, 23:49
    Oczywiście, ale ja się odniosłam nie do ubioru, a do cytatu. Niestety, ale w przestrzeni publicznej to bywa problem nie tylko właściciela kilogramów.
  • ichi51e 01.08.19, 19:23
    Kurcze to juz chyba najszybciej kupic po prostu wlasciwe spodnie i potem samemu obciac

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • chatgris01 01.08.19, 21:38
    Milden znów dziwi się światu big_grin
    Co Cię to obchodzi, w czym kto chce chodzić?

mildenhurst napisała:

> Oczywiście, nigdy gruba.

To zależy, w którym miejscu. Najwyraźniej przegapiłaś aktualną instamodę na centaury tongue_out
    https://i.pinimg.com/236x/61/c0/62/61c0622ad1532cadc8fc80fc03e09c6d.jpg

https://i.pinimg.com/474x/cd/6d/47/cd6d4731af55f40dbf6c134ad7d70c3b--mindy-sittinpretty-med-student.jpg
    www.pinterest.co.uk/mcgarry0169/mindy/
    www.instagram.com/p/BslheSzFYap/?utm_source=ig_embed
    www.instagram.com/p/BtjBJzylhze/?utm_source=ig_embed
    www.instagram.com/p/BszVtFxFgrz/?utm_source=ig_embed
  • simply_z 01.08.19, 23:28
    rany boskie, fatalna figura
  • cruella_demon 01.08.19, 23:51
    Ta z pierwszego zdjęcia, w czarnym stroju, wygląda jak zmutowany hobbit. Fuj.
  • edelstein 02.08.19, 07:48
    Co ma twoim zdaniem zrobic skoro taka ma figure?
    Widac,ze jest wysportowana.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • little_fish 02.08.19, 07:56
    Mam wrażenie, że ta figura jest celowo wypracowana. Pani w czerwonym stroju wygląda dość osobliwie, co nie oznacza, że nie znajdzie amatorów.
  • cosmetic.wipes 02.08.19, 08:37
    Amatorów na pewno znajdą, ale takich ud jak ma Pani w niebieskim kompleciku nie da się wyrobić. Albo coś sobie zaimplantowala (skokochron?) albo los ją ukrzywdził.

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • edelstein 02.08.19, 09:01
    Takich ud nie da sie wypracowac bez wypracowania poteznych lydek jak u kulturysty.

--
  • little_fish 02.08.19, 13:02
    Pisząc "wypracowana" nie do końca miałam na myśli wyćwiczona. Bo chyba tylko i wyłącznie ćwiczeniami takich efektów się nie da osiągnąć?
  • alpepe 02.08.19, 09:15
    Ma się pewnie nie fotografować i nie wrzucać do sieci.
    W sumie ostatnio sama czułam się tak podle, że rozważałam zakup, nie galabiji, a wręcz burki. Inna sprawa, że nie miało to związku z moim wyglądem.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • mgla_jedwabna 02.08.19, 13:19
    Ubierać się tak, by tych fatalnosci dodatkowo nie podkreślać.
  • edelstein 02.08.19, 13:39
    A jak ktos ma brzydka twarz to ma zalozyc papierowa reklamowke na glowe,by nie podkreslac swojej brzydoty?
    Jakbym sie miala dostosowac do tego co podoba sie forumkom i co powonnam zakryc to nawet hijab by mi nie pomogl.
    Na szczescie mam w szerokich udach co sadza inne kobiety🤣

--
  • ewolajda88 02.08.19, 06:58
    Centaury- padlam i pozyczam big_grin
  • cosmetic.wipes 02.08.19, 08:32
    Jezus, dlaczego one mają takie obrzęknięte doły?

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • ichi51e 02.08.19, 09:13
    Niektorzy ludzie tak sa zbudowani. Pani na drugim zdjeciu pewnie normalna tylko ubraniem i perspektywa zmienila proporcje

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • chatgris01 02.08.19, 10:55
    Pani na drugim zdjęciu to ta sama, co na pierwszym, oraz z linka na pinterest.
    Na trzech dolnych zdjęciach jest inna pani, ale ta sama na wszystkich trzech.

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • alpepe 02.08.19, 09:18
    Taka uroda. Znałam kobietę, która na górze miała coś 34, na dole co najmniej 44, wyglądała, jakby ktoś ją skleił z dwóch kobiet. Co miała zrobić?

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • edelstein 02.08.19, 09:49
    Wg ematek zamknac sie w domu na wieki wiekow. Ematki maja idealne figury jak wiadomo,tylko te inne kobiety sa gruszkami,jablkami itd.
    Ja mam mocno zbudowane nogi,ale i tak nosze szorty🤭

--
  • alpepe 02.08.19, 10:36
    Ja mam umięśnione nogi, przytyłam w stosunku do tego, ile ważyłam 12 lat temu, więc według mnie nie są to nogi idealne, bo ja mam pierdolca, ale mężczyźni niepytani mówią, że mam piękne nogi, lub wręcz, jak można mieć w takim wieku tak piękne nogi. Według ematek też pewnie nie powinnam ich pokazywać, bo często są z siniakami, zawsze się na coś nabiję, niekoniecznie jest to penis wink

--
  • edelstein 02.08.19, 11:50
    Moje sa zawsze z siniakami,bo mam taka urode,ze byle co powoduje sliwki.Teraz sa jeszcze poharatane bo sie koncertowo wypier...ilam podczas uprawiania Sportu.Dziecko wojny normalnie😉moj syn wrocil z wakacji,zobaczyl te strupy i since i powiedzial: kurde matka cos ty znowu zrobila, na 5min nie mozna cie zostawic.
    Moja odpowiedz: dziecko tak sie cieszylam,ze mam wolne od ciebie, ze zrobilam salto tylko mi nie wyszlotongue_out

--
  • iwoniaw 02.08.19, 12:02
    Siniaki, siniaki - odkąd lata temu przeczytałam na ematce, że niektóre bezwstydnie pokazują bez żadnej próby zatuszowania tegoż mankamentu ŚLADY PO KOMARACH to doprawdy niewiele mnie już zdziwi big_grin

--
    'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
    'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
  • daniela34 02.08.19, 15:03
    iwoniaw napisała:

> niektóre bezwstyd
    > nie pokazują bez żadnej próby zatuszowania tegoż mankamentu ŚLADY PO KOMARACH t
    > o doprawdy niewiele mnie już zdziwi big_grin

Tragedia, ja w niedzielę bezwstydnie pokazałam nogi w szortach - z siniakami (mam tak samo jak Alpepe i Edelstein, jestem dziecko wojny - nieustannie posiniaczona) i licznymi śladami po komarach (komary mnie kochają... bez wzajemności). I jeszcze koleżance w tym stroju podrzuciłam przetwory, jadąc nad wodę. I ona te moje nogi zobaczyła, jak ja się jej teraz na oczy pokażę??? Taki wstyd!
  • hanusinamama 02.08.19, 13:55
    Elden a nie badałas sobie krzepliwość krwi?? tak pytam bo ja mam pierdzielca na tym punkcie (pracowałam chwile w tym temacie). Wiele sób nie ma pojęcia ze ma problemy na tym tle. Moze to być łagodna forma rzekomego zespołu von Willebranda. Trzeba przebadać krew.
  • cosmetic.wipes 02.08.19, 14:33
    hanusinamama napisała:

> Elden a nie badałas sobie krzepliwość krwi?? tak pytam bo ja mam pierdzielca na
    > tym punkcie (pracowałam chwile w tym temacie). Wiele sób nie ma pojęcia ze ma
    > problemy na tym tle. Moze to być łagodna forma rzekomego zespołu von Willebrand
    > a. Trzeba przebadać krew.

Ja robiłam nie raz i wszytko jest w porządku. A siniaki robią mi się nawet od mocniejszego dotyku. Gdybym chciała po ciemku w obcym domu dojść z sypialni do łazienki, to na drugi dzień wyglądałabym jak ofiara wypadku komunikacyjnego.

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • kura17 02.08.19, 15:28
    > Elden a nie badałas sobie krzepliwość krwi?? tak pytam bo ja mam pierdzielca na
    > tym punkcie (pracowałam chwile w tym temacie). Wiele sób nie ma pojęcia ze ma
    > problemy na tym tle. Moze to być łagodna forma rzekomego zespołu von Willebrand
    > a. Trzeba przebadać krew.

a co trzeba dokladnie zbadac? bo ja tez calusienka w siniakach jestem non stop... dodatkowo jestem niezdara (oraz slabo widze 3D) i ciagle na cos wpadam, nawet jak nie jestem po ciemku w obcym domu wink

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • double-facepalm 02.08.19, 15:42
    W najgorszym wypadku gruczolak przysadki, o ile te objawy ze wzrokiem i motoryką to jakaś nowość (tzn nie masz tak od zawsze)
  • edelstein 02.08.19, 19:42
    Nie musze sobie badac krzepliwosci krwi,bo na mnie sie wszystko goi jak ma psie,nigdy nie mialam zadnego krwotoku,mi nawet krew z nosa nie leciala nigdy.
    Po operacji w saczku bylo moze z 10ml krwi.Zdrowa jestem,po prostu Taka moja uroda

--
  • iberka 02.08.19, 14:28
    Też zawsze chodzę z siniakami.....na rękach, nogach, gdziekolwiek - wystarczy mocniejszy uścisk i zaraz siniak uncertain
  • gulcia77 02.08.19, 16:07
    Dokładnie tak miałam ja. Ważąc 56 kg przy swoim wzroście 168, nosiłam górę 36, a dół 44.

--
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • ichi51e 02.08.19, 16:50
    Ja znalam faceta co mial taka budowe. To dopieo jest dramat

--
  • pani-nick 02.08.19, 19:36
    Jako nastolatka miałam 30 cm roznicy między talia a biodrami. Do tego płaski brzuch i tyłek, wiec ta różnica sprawiała, ze moje 89 cm w biodrach wydawało mi się gigantyczne. Jeden z chłopaków żartował, ze moje biodro może służyć za stoliczek na piwo. Urodziłam się o 2 dekady za wcześnie. Dziś byłabym #instamodel wink
  • tairo 02.08.19, 23:27
    30 cm to nie jest aż tak dużo, te dziewczyny mają znacznie więcej.
  • double-facepalm 02.08.19, 23:36
    Spójrz uwaznie: poza mocnym wcieciem w talii one mają uda znacznie masywniejsze od samych bioder. Post niżej iwonia pisze o tym zjawisku.
  • tairo 02.08.19, 23:56
    Sama spójrz uważnie, bo najwyraźniej nie wiesz, ile to jest 30 cm.
  • pani-nick 03.08.19, 07:23
    To przecież pisze na dole, ze dla mnie 30 cm to był mega kompleks. One maja ile? Z 50? I traktują to jak atut. Ja robiłam wszystko, żeby przytyć w talii i schudnąć w biodrach, one wręcz przeciwnie.
    I 30 cm to nie jest różnica, jak się rozkłada na równo. Ja z boku patrząc byłam płaska jak deska. Od przodu i tylu wyglądałam zupełnie jak te centaury. Przy wzroście 176 wiele razy słyszałam ze mam szerokie biodra (89 cm przypominam).
  • pani-nick 03.08.19, 07:25
    No fakt... ale uda stosunkowo łatwo jest rozbudować. 20 lat temu to się dążyło do wysmuklenia.
  • iwoniaw 02.08.19, 15:07
    Steatopygia jest uwarunkowana genetycznie - nic z tym nie zrobisz. Panie na zdjęciach są nieotłuszczone i zadbane, więc tym bardziej rzuca się w oczy, że chodzi o tę właśnie deformację, gdyby były utuczone, to każdy by podsumował, że to z obżarstwa im tyłki i uda tak się rozrosły.

--
    "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
  • iberka 02.08.19, 08:34
    Centaury 😂 - you made my day
  • pani-nick 02.08.19, 19:33
    One (centaury) są dla mnie inspiracja i obiektem zazdrości o niezachwiane poczucie własnej zayebistosci.
    Trzeba ogromnej wiary w siebie, żeby kompleks milionów kobiet przekuć w atut i wzorzec piekna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka