Dodaj do ulubionych

Koc obciążeniowy

01.08.19, 19:36
Na Facebooku pojawiła mi się reklama koca obciązającego (chyba też zwanego sensorycznym). Z ciekawości przeczytałam bo mam problemy ze snem i jestem wrażliwa. Już teraz nie dziwię się, że od zawsze lubię spać pod ciężką kołdrą a pod lekką lub kocem nie mogę zasnąć. Mama mnie namawia do wyrzucenia mojej kołdry bo już jest stara ale teraz robią takie lekkie kołderki, że nie wiem gdzie miałabym kupić nową. Zastanawia mnie czy to nie jest znak naszych czasów, że się robi coś celowo (np. produkuje lekkie kołdry) a potem wymyśla się coś dużo droższego i ubiera w odpowiednie słowa (kołdra obciązeniowa).
Korzystał ktoś z Was z takiego koca/kołdry?
Edytor zaawansowany
  • godiva1 01.08.19, 20:17
    Ja korzystalam przez kilka tygodni, bo mam klopoty z bezsennoscia i nerwowym ruszaniem sie nog. Nie pomoglo mi ani na jedno ani na drogie, na dodatek nie mozna sie w taki koc wtulic.
    Ale na internecie jest mnostwo wyznan ludzi ktorym taki koc bardzo pomogl, albo rodzicow dzieci z autyzmem, i sporo osob twierdzi ze to znakomity wynalazek. Wiec ja bym Ci radzila samej sprobowac i nie rezygnuj od razu - daj temu kocowi szanse przez tydzien conajmniej.
  • kachaa17 01.08.19, 20:52
    Ale czy on jest ciężki? Bo wygląda na cienki.
  • 35wcieniu 01.08.19, 20:56
    To już sama wiesz najlepiej, w końcu przyszłaś tu rzucić linkiem. Dawaj, a potem idź z reklamami gdzie indziej. Ileż można, co drugi dzień obciążenia i obciążenia. Spijcież pod czym chcecie i przestańcie spamować w kółko.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • kachaa17 01.08.19, 21:07
    Pytam bo chcę się dowiedzieć. Jakoś inni mogą tu rzucać linkami sukienek czy czymś innym. Pod postem na Facebooku opinie mogą być niewiarygodne. Ale jeśli jest taka potrzeba można zgłosić wątek do usunięcia.
  • godiva1 01.08.19, 21:17
    Powinien miec kolo 10% Twojej wagi. Jest ciezki bo jest wypelniony malymi szklanym peletami ktore sa ciezkie.
  • kachaa17 01.08.19, 21:27
    Raczej jednak nie będę próbować. Jeśli Ci nie pomógł to pozostanę przy mojej starej kołdrze.
  • tryggia 01.08.19, 20:40
    Chyba producenci kołder obciążeniowych wykupili jakieś pakiet, bo co kilka dni pojawia się taki wątek.

--
    Hope
  • raczek47 01.08.19, 20:55
    No dokładnie.
    Przecież to spam.
  • kachaa17 01.08.19, 21:09
    Dziwnie, że jak ktoś pyta o szkołę konkretną to nie jest to spam. Ale jak pytam czy koc obciążeniowy działa to jest to spam.
  • 35wcieniu 01.08.19, 21:15
    Bo to spam. Proste.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • kachaa17 01.08.19, 21:25
    Nie będę się kopać z koniem. Trudno, zapytam gdzie indziej.
  • mika_p 01.08.19, 21:28
    Poprzedni wątek był 4 dni temu, dziwisz się?

--
    ze skarpetkami to jest tak: w każdej parze jest silniejszy i słabszy osobnik i w pewnym momencie po prostu ten silniejszy pożera tego słabszego
  • kachaa17 01.08.19, 21:32
    Nie śledzę aż tak bardzo wszystkich wątków. Poszukam sobie tam odpowiedzi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka