Dodaj do ulubionych

Jak nie zdobyć klienta

02.08.19, 10:48
Dziś na poczcie firmowej niejaka firma sendbay.pl w mailu do nas, tytuł:
Przygotuj Kampanię Marketingową - Zdobąć nowych klientów

No, nic, tylko lecieć do nich i im płacić kasę za listy mailingowe do potencjalnych klientów.

--
"seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
Edytor zaawansowany
  • aaa-aaa-pl 02.08.19, 10:56
    Ale "klientów" poprawnie napisali.Się czepiasz wink
  • alpepe 02.08.19, 11:02
    Specjaliści za dychę.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • mama-ola 02.08.19, 11:01
    > Zdobąć nowych klientów
    big_grin

Mogłabym dorzucić "Jak nie zdobyć sponsora". Do mojej firmy napisała jakaś fundacja z prośbą o wsparcie. Wpłaciliśmy datek. Jakiś czas później - ponowna prośba, tym razem odpisaliśmy odmownie. Niewykluczone jednak, że od czasu do czasu byśmy wspierali. Tylko że odpowiedzi na odmowę przyszedł... stek obelg. Tak że tego. Pozamiatane.
  • alpepe 02.08.19, 11:03
    Jak śmieliście nie wspierać, wszak to fundacja! hahaha

--
  • annajustyna 02.08.19, 11:13
    A ja wczoraj cyrk z hydraulikiem mialam. Zaspiewal mi 350 € za robocizne i nowy kranik wart grosze (pracy na 5 minut), a jak zrezygnuje z uslugi to 140 € plus VAT. Zagrozilam policja i nagle chcial tylko za dojazd 49,90 €. Czyli i tak wtopa, bo to jednak 50 € w plecy...
  • alpepe 02.08.19, 11:39
    Było omówione, że będzie liczył za dojazd? Widzisz, trzeba było eksowi, póki jeszcze to wasz wspólny dom, kazać to zmienić, albo wiesz komu big_grin, niechby się wykazał, taki seksi hydraulik.

--
  • annajustyna 02.08.19, 12:01
    To było, ale tylko to. Dom "niestety" już tylko mój, ale i tak eks może dziś wpadnie. A na przyszłość popytam wśród sąsiadów o namiary na jakąś godnego zaufania złotą rączkę. Bo inaczej krany będą droższe niż dom 😂😂😂
  • jak_matrioszka 02.08.19, 12:06
    Ledź i to szypko, zanim Cie inni ubiegna!
  • zona_mi 02.08.19, 12:14
    To już konsekwentnie: ubiegnoł.

Bąć co bąć smile
  • annajustyna 02.08.19, 12:27
    A nawet ubiegnom...
  • alpepe 02.08.19, 12:31
    upieknom!

--
  • jak_matrioszka 02.08.19, 12:32
    Kuźwa, co wpis to byka strzelam i mi potem zleceniodawca potraca z dniówki sad
  • zona_mi 02.08.19, 14:06
    Mnie się podoba słowo "ledź".

Kiedyś w mailu ktoś napisał "więdz" - też jedno z moich ulubionych odtąd smile
  • alpepe 02.08.19, 14:10
    Jest jeszcze: chodź jako synonim do chociaż...

--
  • zona_mi 02.08.19, 14:33
    A propos "chodź":

Chodzi w nocy facet po pokoju, chodzi i chodzi, od okna do drzwi i z powrotem.
    - Co tak chodzisz? - pyta żona.
    - A, bo tak mi się zachciało, no wiesz...
    - No to chodź...
    - No to chodzę!
  • cosmetic.wipes 02.08.19, 14:21
    zona_mi napisała:

> Bąć co bąć smile

Jakie to piękne 😄

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • aerra 02.08.19, 22:59
    Jak ma być konsekwentnie to raczej: ubięgną wink

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • kasiaabing 02.08.19, 14:37
    Przypomniało mi się jak mój brat chciał sprzedać łóżeczko po dzieciach. Przyjechali kupcy, oglądają, w końcu by wzięli, brat idzie po materac ( materac owiniety streczem). Odwija ten materac A tam zaschnieta mysz 😂 Wszyscy zmienili kolor twarzy, brat na czerwony ze wstydu a kupujący na zielony z obrzydzenia.
  • mary_lu 02.08.19, 14:46
    Uwielbiam takie błędy. Od 20 lat mamy pana od szaf typu komandor, zabudów itp. Może i znaleźlibyśmy kogoś tańszego, szybszego i takiego, że sami nie musimy mu wszystkiego rozrysowywać... ale pan od zawsze zamiast „drzwi” lub „drzwiczki” mówi „dźwiczka”. My też już mówimy „dźwiczka”. Pan ma potajemną ksywę „Dźwiczka” i każdy stolarz meblowy to dla nas „dźwiczka”. Więc jak mamy coś do urządzenia i trzeba umówić jakiegoś dźwiczkę, to numer do Dźwiczki sam się na telefonie wybiera.
  • kasiaabing 02.08.19, 14:51
    Ejjj, znam go 😂 Ma też może takie śmieszne nazwisko?
  • mary_lu 02.08.19, 20:58
    T. S.?
  • kasiaabing 02.08.19, 21:00
    Nie, czyli to chyba slang stolarski " ta dźwiczka" 😂

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka