Dodaj do ulubionych

tęcza - doniesienie do prokuratury

02.08.19, 11:51
To nie może dziać się naprawdę.

[...]„Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz-Południe nadzoruje doniesienie w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków służbowych przez funkcjonariuszy publicznych w osobach ustalonych pracowników Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy i dyrektora Szkoły Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy, polegającego na zamieszczeniu i zaakceptowaniu na stronie internetowej SP nr 12 logo z wizerunkiem tęczy oraz umieszczenie w treści hymnu placówki sformułowań odnoszących się do słońca, czym publicznie znieważono Naród Polski w odniesieniu do jego tradycji chrześcijańskich” – głosi treść pisma prokuratury. „Znieważający” fragment hymnu brzmi: „Rzucamy to, co złe, za siebie, zaczarujmy tolerancji słowa. Promienie słońca w uśmiechu, trzymamy ciepło naszych serc w dłoniach”.[...]

bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,25048071,tecza-w-logo-podstawowki-prokuratura-zazadala-wyjasnien.html?fbclid=IwAR0qy_QzU0lVCC6m1o_8lSjbV_4W4BNBR_f-mTmFIh0HpR2TVL4lzKTnkDo#a=190&c=8000
Edytor zaawansowany
  • mdro 02.08.19, 12:04
    Doniesienie to każdy wariat może napisać w dowolnej sprawie, ale dlaczego prokuratura w ogóle prowadziła postępowanie wyjaśniające?

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • dzikka 02.08.19, 12:15
    generalnie doniesienie poszło do Ministerstwa Sprawiedliwości a ci przekazali to do prokuratury. Banda oszołomów....
  • ajaksiowa 02.08.19, 12:19
    Przecież tolerancja jest uznawana ostatnimi czasy przez kk za zło, więc skąd zdziwienie?😞

--
    ,,Oddajemy sprawiedliwość w ręce skazanych,,to Twój ideał?
  • morekac 02.08.19, 12:47
    Sprawdziłam. Tęcza jest 7 kolorowa, nie 6. Ale prawackim oszołomom to bez różnicy. I to słońce w hymnie: proponuję, by wszyscy, którzy czują się znieważeni słońcem gdziekolwiek, ukryli się w kopalniach i nigdy z nich nie wychodzili. Oraz nie jedli. Pokarm to przejaw mocy słońca.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • b.bujak 02.08.19, 14:42
    morekac napisała:

> Sprawdziłam. Tęcza jest 7 kolorowa, nie 6. Ale prawackim oszołomom to bez różnicy.

takie niuanse nie mają większego znaczenia; każdy zestaw kilku kolorów wywołuje TE skojarzenia:
    wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,25036863,w-trakcie-wizyty-morawieckiego-w-fabryce-usunieto-nalepke-bo.html
    --
    bb
  • raczek-nieboraczek 02.08.19, 14:59
    skojarzenia to już wszystko wywołuje:
    czerwony, zielony, różowy, czarny, tęczowy, po żydowsku, po burgundzku, po francusku, słońce, księżyc, gwiazdy (big star to nawet nie wiadomo co za gwiazda)

• astrum-on-line 02.08.19, 18:55
    Ja chyba śnię ....
  • morekac 02.08.19, 18:55
    b.bujak napisała:

> takie niuanse nie mają większego znaczenia; każdy zestaw kilku kolorów wywołuje
    > TE skojarzenia:

Ja to wiem, ale się ematki kłóciły, że tęczowa odzież jest bezpieczna, bo to nie jest TA tęcza.
    Pani, która została pobita w Częstochowie miała na sobie sweterek z tęczowym sercem. Kolorów bylo 5. Koło tęczy LGBT to nawet nie stało.
    Dzieci rysowały tęczę na chodniku, też się prawi młodzieńcy przypieprzyli , bo tęcza.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • raczek-nieboraczek 02.08.19, 13:26
    Nadgorliwość, lekko mówiąc.

Tęcza to także gazetka dla dzieci sprzedawana w kościele i nazwa przedszkola prowadzonego przez zakonnice.

" ...łuk mój kładę na obłoki ... "
  • anorektycznazdzira 02.08.19, 13:57
    Nadgorliwość- NIE, to kompletnie nieadekwatne słowo, to z czym mamy do czynienia to chory fanatyzm z elementami paranoi.

--
    Dzisiaj samochody same wiedzą, gdzie ich pas ruchu, kiedy ze zbyt dużą prędkością zbliża się przeszkoda, potrafią odczytywać znaki drogowe. Słowem, przeciętne niemieckie auto jest inteligentniejsze od przeciętnego polskiego kierowcy.
  • zona_mi 02.08.19, 14:09
    > Tęcza to także gazetka dla dzieci sprzedawana w kościele i nazwa przedszkola prowadzonego przez zakonnice.

W wywrotowym przedszkolu, do którego chodziły moje dzieci, zbuntowane zakonnice bawiły się z dziećmi chustą KLANZY - to dopiero zbrodnia na młodych umysłach!!!
  • bo_ob 02.08.19, 14:05
    Ja się zgadzam, promienie słońca w uśmiechu znieważają Naród Polski. Narodu Polskiego nie znieważa tylko tępa, wykrzywiona nienawiścią gęba kibola.

• bazia8 02.08.19, 14:09
    Kurde, kiedyś przynajmniej byliśmy najweselszym barakiem w obozie socjalistycznym. Teraz jesteśmy pośmiewiskiem.

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • bo_ob 02.08.19, 14:14
    Spokojnie, dziś Bareja nie mógłby nakręcić Misia z powodu klubu sportowego (tfu, tfu) "Tęcza".

• woman_in_love 02.08.19, 15:37
    Mógłby, ale by dostał łomot od prawaczków protestujących pod kinami.
  • al_sahra 02.08.19, 18:24
    Usiłowałam to opowiedzieć kolegom z pracy. Niestety nikt nie zrozumiał, o co chodzi.
  • piesfafik 02.08.19, 19:58
    Proponuje zeby zdelegalizowac tecze na niebie no i oczywiscie wyrzucic wszystkie pryzmaty z pracowni szkolnych.
    To by bylo bardzo smieszne gdyby tak naprawde nie bylo straszne
  • aerra 02.08.19, 22:33
    O ja nie mogę, to tak na serio?

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka