02.08.19, 16:26
I nie wiem czy nie potrzebuje wsparcia psychologicznego. Mam idealne życie. Niedawno zmieniłam pracę na taka która bardzo lubię. Mam wspaniałego partnera. Zdrowych rodzicow. Podróżuje po świecie. Ta sytuacja trwa od roku wcześniej tak kolorowo nie było miałam swoje problemy. I mam lęki, że to moje bezproblemowe życie się skończy, że nie może być idealnie, że jak huknie i to z wielką siłą. I te leki przeszły mi w leki o chorobę. Ciągle się badam czy napewno zdrowa jestem, ciągle bym się badała i ciagle chodzila do lekarza.
Edytor zaawansowany
  • alpepe 02.08.19, 17:28
    Na początek przytrzaśnij sobie palca drzwiami, od razu poczujesz się lepiej.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • fawiarina 02.08.19, 21:35
    Przepraszam, twój komentarz był nie na miejscu, ale nic nie poradzę, prychnęłam śmiechem big_grin
  • alpepe 02.08.19, 22:02
    No, ale prawdziwy, małe nieszczęście i od razu człowiek wraca do równowagi.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • feliz_madre 02.08.19, 21:58
    Im człowiek szczęśliwszy, tym bardziej drży z niepokoju...
  • bialeem 02.08.19, 22:05
    Też się boję, że meteoryt spadnie mi na głowę. To normalne. Nie martw się.

--
    "weź takie rady, zwiń ciasno i rozważ znaczenie słowa "czopek""
  • manala 02.08.19, 23:02
    Kiedyś pewnie huknie. Zamartwianie się na zapas jest jednak głupie. Psychiatra.
  • bywalec.hoteli 02.08.19, 23:13
    to idz do psychologa

--
    Lato smile
  • princesswhitewolf 03.08.19, 00:07
    >Mam idealne życie.

cos takiego nie istnieje. Jestes nieudolnym trollem
  • feliz_madre 03.08.19, 09:16
    E, dlaczego, to kwestia podejścia. Ja też uważam, że mam życie idealne. Idealne dla mnie.
  • kartkapapieru 03.08.19, 09:19
    Ja tez mam idealne życie, jak dla mnie, wszystko o czym marze to mam ale nie zawsze tak było i mam nerwicę że to się skonczy
  • princesswhitewolf 03.08.19, 09:33
    No to nie idealne skoro masz nerwice
  • kartkapapieru 03.08.19, 09:35
    No te leki są tylko, że to wszystko się rozprysnie, więc tak nieidealne bo mam leki
  • princesswhitewolf 03.08.19, 09:38
    François de La Rochefoucauld rzekl kiedys:
    Człowiek nie jest nigdy tak szczęśliwy ani tak nieszczęśliwy, jak to sobie wyobraża

Nie wierze w idealne zycia chyba ze ktos stawia jako idealne bardzo niska poprzeczke
  • feliz_madre 03.08.19, 09:45
    princesswhitewolf napisała:

> Nie wierze w idealne zycia chyba ze ktos stawia jako idealne bardzo niska poprzeczke

A co jeśli ktoś postawił poprzeczkę bardzo wysoko i do niej doskoczyl? Ma skakać z radości czy wyrzucać sobie, że i tak za nisko?
  • princesswhitewolf 03.08.19, 10:43
    > ktoś postawił poprzeczkę bardzo wysoko i do niej doskoczyl?

Jest supermilionerka i superpiekna i ma supermadrego fizyka atomowego swiatowej slawy czy cos w ten desen za meza, ktory jest bez wad. Superpiekne i madre i edukacyjnie nadzwyczajne dzieci i jednoczesnie sie realizuje jako szefowa swiatowej instytucji charytatywnej.... Czy cos podobnego lol? Slowo wysokiej poprzeczki ma dla roznych ludzi rozne miano.
  • feliz_madre 03.08.19, 13:23
    Nie dla każdego mąż fizyk atomowy to życie idealne. Nawet bycie supermilionerką nie każdego kręci. Ja swoją poprzeczkę postawiłam w zupełnie innym miejscu. Istotne jest to, co dla ciebie jest idealne. I jak to osiągniesz, mozesz miec idealne życie. Czemu nie.
  • princesswhitewolf 03.08.19, 13:31
    Kazdy ale to kazdy czlowiek ma koleje losu. Nie ma ludzi z zyciem idealnym. Chocby leki bez uzasadnienia w realu i chodzenie do psychologa sa swiadectwem, ze nie jest idealnie tylko osoba ma powazne provlemy ze soba
  • nutella_fan 03.08.19, 09:54
    Ja mam dokładnie tak jak ty: super życie i lęk, że to się skończy.
  • kachaa17 03.08.19, 10:03
    Nie, to nie są tylko lęki o to, że się popsuje. Coś jest nie tak w Twoim życiu i te lęki są wyrazem tego. Albo jakaś niezałatwiona sprawa z przeszłości albo czegoś jednak teraz brakuje. Szczęśliwy i zdrowy człowiek nie ma lęków.
  • feliz_madre 03.08.19, 09:42
    To zaakceptuj, że kiedyś się skończy, bo wszystko się kiedyś skończy - za 5 lat czy za 40. Umrzesz i ty i wszyscy których kochasz. Takie życie. Póki co masz dużo przed sobą. Ciesz się chwilą, dniem dzisiejszym, tym co masz - im bardziej będziesz się cieszyć, tym będziesz szczęśliwsza. Jak będziesz myśleć o stracie i nakręcać się w lękach, to stracisz możliwość szczęśliwego życia, a zafundujesz nerwicę, histerię albo inne dysfunkcje i po idealnym życiu nic nie zostanie. A za 20 lat jako sfrustrowana i rozczarowana życiem kobieta będziesz sobie wyrzucać - gdybym się wtedy tak nie bała, gdybym to doceniała, gdybym to czy tamto...
  • kartkapapieru 03.08.19, 10:00
    Dzięki byłam tez u mam psychologa, kazał cieszyć się dnie m dzisiejszym i skupiać na tym co tu i teraz. Nawet dał mi takie ćwiczenie na powrót i skupienie się na tym co tu i teraz.. wygodnie siadamy i skupiamy się na zmysłach co czujemy, co widzimy, co smarujemy, co słyszymy i mam to powtarzać raz dziennie
  • princesswhitewolf 03.08.19, 10:46
    Ludzie z idealnym zyciem nie chodza do psychologow tylko ludzie z problemami
  • nutella_fan 03.08.19, 09:53
    Nie pocieszę cię. U mnie z przerwami trwa to 25 lat, po drodze były leki, terapie... No ale może ja jestem wyjatkiem.
  • princesswhitewolf 03.08.19, 13:36
    Gdzies czytalam ze liczba samobojstw zwieksza sie wraz z dobrobytem, a podczas wojny jest ich najmniej z przyczyn lekowych bo ludzie majac realne problemy staraja sie o przetrwanie.
  • nutella_fan 03.08.19, 13:38
    Tak, też o tym czytałam i myślę, że to prawda.
  • lot_w_kosmos 03.08.19, 13:32
    Jeśli to jest jeden troll, to normalnie muszą mu krocie płacić.
    Za samo zakładanie kolejnych nicków, to cholernie żmudne, n7dne, pracochłonne.... Mamo, już wolę pracować z moimi liczbami, niż tyle nicków zakładać i jeszcze pamiętac o przelogowaniu, chyba, że ma jakiś specjalny program do tego.
    Taki SAP trollowy big_grin
  • princesswhitewolf 03.08.19, 13:39
    Ale czy to nie jest martwiace, ze nasze trole zakladaja coraz bardziej banalne watki i nawet sie nie wysilaja?

Zaraz przeczytamy jak jakis pismak na gazecie cytuje wypowiedzi nasze z tego watku. I taka to rzeczywistosc mamy gdzie rzekomy obraz realu oddany w mediach to wycinkowe wypowiedzi z forow dla ematek
  • kadfael 03.08.19, 16:52
    Ale to chyba nie troll. Laska ma jakieś problemy psychiczne. Momentami odnoszę wrażenie, że ona nie pamięta/nie zdaje sobie sprawy, że już coś pisała albo, że to co pisze wzajemnie się wyklucza.
  • korniz 03.08.19, 21:33
    po 30 sce organizm człowieka zaczyna się starzeć ,szwankowac,mozg tez.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka