Dodaj do ulubionych

Roman Giertych wystartuje z list KO?

02.08.19, 17:34
Donald Tusk otwarcie poparł kandydaturę Romana Giertycha i stwierdził, że powinien on startować do Senatu z list KO.

W sumie brakowało Romana w parlamencie.
Taka roszada pokazuje też jak politycy inaczej widzą polityczne wojenki od suwerena...

Pięknie to kiedyś podsumował pewien muzyk
"Politycy są na tyle sprytni, że napuszczają nas na siebie, a my na tyle głupi, że dajemy się na to nabierać. Politycy są jedynymi wygranymi tej sytuacji, bazując na naszej łatwowierności i pobożnych życzeniach, że będzie lepiej. "
Edytor zaawansowany
  • profes79 02.08.19, 17:45
    Jak widać przykład "misia" Kamińskiego w Lublinie niczego ich nie nauczył...

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
  • asfiksja 02.08.19, 18:14
    Ja widziałam informację (pochodzącą z TVP, więc takiej-sobie wiarygodności), że z listy PSL. Ale przemiana Giertycha ogólnie mi się podoba. Od Kaczyńskiego w końcu odwracają się wszyscy inteligentni i nie zdemoralizowani.
  • tiszantul 02.08.19, 20:15
    Tym samym widzimy, jak ekipa mało inteligentnych rozgrywa inteligentnych jak chce w walce o całkiem spory tort, jakim jest władza w Polsce
  • tiszantul 02.08.19, 20:17
    Opozycja się pasjonuje, ze będzie miała swoich przedstawicieli w parlamencie
  • tiszantul 02.08.19, 20:11
    Skoro opozycja wystawiła wiosną Cimoszewicza na jedynkę w Warszawie, to Giertych już nie dziwi. Zresztą Platforma to mistrze - oddać za nic trzy miejsca w Brukseli starym komuchom z PZPR/SLD
  • tiszantul 02.08.19, 23:19
    Startować sobie może. Już w 2015 roku startował w Warszawie do senatu. Wyniki:

39.50% Konstanty Radziwiłł (PiS)
    20.29% Roman Giertych
    19.73% Rafał Jaszczak (Nowoczesna)

Nawet w Warszawie Cimoszewicza Roman Giertych jest niewybieralny, nawet w Warszawie pisowiec dostaje dwa razy tyle głosów co pan Roman, a pan Roman ma poparcie na poziomie Rafała Jaszczaka z Nowoczesnej

buhahaha, dziękuję za uwagę

parlament2015.pkw.gov.pl/351_Wyniki_Senat/0/0/41

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka