Dodaj do ulubionych

Pozdrowienia...

02.08.19, 18:40
...z Woodstocku.
Jest super smile

--
"(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
Pietrek + Solejuk wink
Edytor zaawansowany
  • kartkapapieru 02.08.19, 18:42
    Ale super, udanej zabawy 😁
  • lilia.z.doliny 02.08.19, 18:58
    ty, ale znalezli tam kogos podobno? zwłoki w sensie

--
    Wielu z uczniów, którzy musieli przeczytać wszystkie 4 tomy "Wojny i pokoju" żałowało, że w pojedynku zginął Puszkin, a nie Tołstoj.
  • tiszantul 02.08.19, 19:18
    Ludzie mają to do siebie, ze umierają. Owsiak nie obiecywał, że będą żyć wiecznie
  • tiszantul 02.08.19, 19:17
    Dobrze, ze żyjesz. Oby tak dalej. Nie próbuj bić nago policjantów, pisowska policja tego nie lubi

www.lubuska.policja.gov.pl/go/serwis-informacyjny/aktualnosci/30421,UDERZYL-POLICJANTA-KIEDY-TEN-KIEROWAL-RUCHEM-W-KOSTRZYNIE-ZOSTAL-ZATRZYMANY.html
  • chococaffe 02.08.19, 19:20
    Baw się dobrze! Jak pogoda?

Mnie już się nie chce jeździc na imprezy gdzie jest wiele wykonawców, wolę indywidualne koncerty.
  • raczek47 02.08.19, 19:28
    Oglądam na żywo,fajna atmosfera.
    Pozdrowienia dla Woodstockowiczów!
  • chococaffe 02.08.19, 19:30
    Gdzie oglądasz?
  • raczek47 02.08.19, 19:51
    Youtube, kreciola.tv
  • chococaffe 02.08.19, 20:04
    Dzięki! Ale nazwiska w programie - Szczygieł, Nosowska, Pszoniak, Kondratiuk, Smarzowski, Zamachowski, Tokarczuk!

Muzycznie to raczej nie moja bajka, ale scena ogromna. I dziesiątki tysięcy ludzi!
  • tiszantul 02.08.19, 19:33
    Jak tam Jurek? po tych wyrokach za przeklinanie musi się biedaczek bardzo pilnować
  • dziennik-niecodziennik 02.08.19, 20:43
    Atmosfera jest swietna smile

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • dziennik-niecodziennik 02.08.19, 20:42
    Pogoda optymalna, pierwsze dwie noce byly burze, obecnie jest cieplo i slonce, ale powiewa wiaterek.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • tojamarusia 02.08.19, 20:06
    Och zazdroszczę...baw się dobrze😘

--
    http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
  • dziennik-niecodziennik 02.08.19, 20:44
    Lordi wlasnie zaczyna wink

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • chococaffe 02.08.19, 20:50
    Czy scena, na której występował Sidney Polak jest naprawdę mała, tzn w domyśle jest gdzieś jeszcze większa??
  • dziennik-niecodziennik 02.08.19, 21:06
    Jest wieksza Duza Scena smile

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • chococaffe 02.08.19, 22:11
    Niedawno byłam na imprezie gdzie były 3 sceny. Największa była 10 razy mniejsza niż mała na Woodstockusmile
  • chococaffe 02.08.19, 20:17
    Bawcie się dobrze!
  • tiszantul 02.08.19, 20:57
    Czy cenzurowane są wszystkie wpisy oprócz "bawcie się dobrze"? Niech wam będzie. Bawcie się dobrze!
  • solejrolia 02.08.19, 21:19
    SUPER!
    Zazdroszczę!
    Wybieraliśmy się z mężem , ale nie wyszło nam, buu sad

--
    Biorąc pod uwagę, że mogło być gorzej, to może lepiej, że jest lepiej niż wtedy, gdy wydawało się, że jest doskonale, a w rzeczywistości, jak zwykle, było jak zwykle, czyli byle jak...
  • meres8 03.08.19, 10:31
    Ale masz fajnie! Mój syn tam jest pierwszy raz i dzięki temu zainteresowałam się tą imprezą, oglądam na żywo koncerty i odkryłam kilka świetnych zespołów. Polecam ASP, wczoraj była cudowna Kasia Nosowska teraz jest Zamachowski potem Smarzowski, rewelacja. Udanej zabawy smile
  • tiszantul 04.08.19, 15:34
    "Bądźcie z nami, kiedy jest finał WOŚP. 176 mln. A wy k***a ile wywalacie pieniędzy na loty? 176 mln zł na służbę zdrowia. Stoimy w kolejkach do służby zdrowia. Pacjenci onkologiczni nie mają się jak leczyć. To co wy k***a do nas macie? – krzyczał prezes WOŚP na zakończenie Pol’and’Rock Festiwalu."

Cudowna atmosfera. Kto by pomyślał, ze uśmiechnięci ludzie krzyczą i rzucają mięsem w takich ilościach
  • tiszantul 04.08.19, 15:44
    Cytat oczywiście z Owsiaka. Wyjaśniały to inne wpisy, które cenzura już zdjęła. A może nietaktowne było określenie osoby miotającej stek wyzwisk (kilkadziesiąt) jako "prymitywa"?
  • dziennik-niecodziennik 04.08.19, 16:46
    Ja wiem ze nie lubisz Owsiaka, ale niewiele mnie to interesuje. Poza tym co przytaczasz (a nie wiem czy to mowil, nie slyszalam, no ale tez nie spedzalam calego dnia pod ta konkretna scena) mowil duzo pieknych, dobrych rzeczy. Tego juz nie przytoczysz, bo po co.
    Ze przeklinal (podkreslam - osobiscie nie slyszalam)?
    Mnie to nie gorszy, zwlaszcza na festiwalu rockowym smile

--
    Pietrek + Solejuk wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka