Dodaj do ulubionych

Czy szklanki termiczne...

02.08.19, 20:53
Tego typu:

www.4home.pl/4home-szklanka-termiczna-do-latte-hot&cool,-2-szt./?gclid=EAIaIQobChMIy9WTpe3k4wIVhKiaCh1X2gMIEAQYASABEgLnQPD_BwE
Mają dziurkę w zewnętrznej warstwie?

Właśnie nowozakupione wyciągnęłam ze zmywarki, każda ma wodę w środku i widzę, że pod naklejką, w dnie, każda ma dziurkę.
Edytor zaawansowany
  • aurinko 02.08.19, 20:59
    Mam tego typu szklanki z Lidla i każda ma dziurkę.
  • mary_lu 02.08.19, 21:02
    Miałam nadzieję, że to wada i będę mogła reklamować. Bo ta woda mi ze środka nie chce wylecieć...
  • iwoniaw 02.08.19, 21:04
    Postaw je na chłonnej ściereczce/ręczniku, wypłynie bez potrząsania.

--
    'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
    'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
  • princy-mincy 02.08.19, 21:05
    Jeśli jest woda między ściankami to jest to uszkodzenie.
  • aurinko 02.08.19, 21:13
    Aaa woda wpływa do środka? To nie, tak nie mam. Są dziurki ale takie na zasadzie wgłębienia a nie dziury na wylot.
  • princy-mincy 02.08.19, 21:04
    Dziurkę czy miejsce 'odcięcia' szkła?
    Jeśli jest dziura to szklanka jest uszkodzona.
    Jeśli taki punkt jak wgłębienie to wszystko ok.
  • iwoniaw 02.08.19, 21:06
    Te z linka mają wg opisu próżnię między ściankami, więc zdecydowanie nie powinny mieć dziury, bo wówczas o próżni mowy być nie może z oczywistych względów. Masz te właśnie konkretne?

--
    "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
  • mary_lu 02.08.19, 21:10
    Nie, mam No name z mojej ulubionej hurtowni AGD...
  • cosmetic.wipes 02.08.19, 21:12
    Ale jak może mieć dziurkę, skoro pomiędzy ściankami ma być odróżnia wg opisu?

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • cosmetic.wipes 02.08.19, 21:12
    Próżnia oczywiście.

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • mary_lu 02.08.19, 21:19
    Nie mam z tej firmy, więc myślałam że może są takie z pustką powietrzną. Ale to nie może działać, szklanka zaciągnęła brudną wodę ze zmywarki i pomiędzy ściankami jest brud nie do wymycia.

To sobie zaoszczędziłam... w poniedziałek muszę jechać aby je oddać.
  • 35wcieniu 02.08.19, 21:14
    Nie mają żadnych dziurek. Przynajmniej moje.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • mysiulek08 02.08.19, 21:37
    nie, nie maja zadnej dziurki, jest cos co jest zapewne 'zakonczeniem procesu' produkcji szklanki, wielkosci wiekszego lebka od szpilki, zadnej wody po myciu w zmywarce nie ma, choc raczej mycie reczne lepiej im sluzy
    wada jest to to, ze sa kruche

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
  • aurinko 02.08.19, 22:38
    Oj tak, są bardzo kruche. Bardzo lubię te szklanki i piję z nich też napoje, stłukłam szklankę kostką lodu sad
  • bei 02.08.19, 21:54
    Miałam kiedys model z koreczkami z gumy , ale korki były b szczelne, nic nie wpływało.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka