Dodaj do ulubionych

Polki ładniejsze niż Portorykanki...

03.08.19, 13:36
...przynajmniej jeśli chodzi o fryzurę siatkarską. Oglądaliście wczoraj mecz? Nasze ładniejsze twarze, skóra, włosy. Szkoda tylko, ze większość naszych ma taka sama fryzurę (farbowany blond zwinięty w koński ogon)

--
Lato smile
Edytor zaawansowany
  • ajaksiowa 03.08.19, 15:59
    Bo to taka praktyczna fryzura w tym fachu,ja też gustuję w s£owiañskiej urodzie😊

--
    ,,Oddajemy sprawiedliwość w ręce skazanych,,to Twój ideał?
  • bywalec.hoteli 03.08.19, 20:01
    Zobaczymy jak się zaprezentują Tajki. Natomiast po Latynoskach spodziewałem się lepszej urody.

--
    Lato smile
  • antoniakotta 03.08.19, 20:06
    Może spędzisz ten wieczór z żoną, zamiast machać łapką i zadowalać się przed komputerem?
  • maslova 03.08.19, 21:26
    Chyba zapomniałeś, że to jest turniej piłki siatkowej, a nie wybory miss. Zadaniem zawodniczek jest prezentowanie swoich umiejętności grania w siatkówkę, a nie urody.
  • bywalec.hoteli 03.08.19, 21:36
    To po co malują pazurki przed meczem? smile

--
    Lato smile
  • koko8 03.08.19, 21:43
    Bo wtedy challenge jest bardziej czytelny.
  • bywalec.hoteli 03.08.19, 21:46
    big_grin a oczka po co malują?

--
    Lato smile
  • koko8 03.08.19, 21:59
    Makijaż oczu to część tzw. war colours, wyjaśnia to psychologia pola walki.
  • bywalec.hoteli 03.08.19, 22:32
    Koko8, lubie Cie smile

--
    Lato smile
  • antoniakotta 03.08.19, 22:34
    A twoja żona ją lubi?
  • ajaksiowa 04.08.19, 06:07
    Wczoraj powiedziałam do męża:kurcze,jakie te nasze dziewczyny piękne_i te na boisku i te na trybunach(jakiś casting na wejściu robią czyco?)😀

--
  • bywalec.hoteli 04.08.19, 10:55
    I jeszcze były wczoraj lepsze od Tajek smile

--
    Lato smile
  • maslova 03.08.19, 22:20
    W tym samym celu, w którym piłkarze (nożni) żelują na mecz włosy.
  • thank_you 05.08.19, 08:04
    Zawsze mnie zastanawia jakich produktów używają - ostatnio byłam na meczu, żar leje sie z nieba, a oni wszyscy fryzury jak po wyjściu od fryzjera. Zero baby hair, odstających kłaków, ulizane to to i po 90 minutach, przebiegających xx km - twarze spocone, ubrania zielone a włosy - jak nowki sztuki niesmigane. wink
  • delauras 05.08.19, 08:19
    bywalec.hoteli napisał:

> Zobaczymy jak się zaprezentują Tajki. Natomiast po Latynoskach spodziewałem się
    > lepszej urody.
    >
    J.Lo się naoglądałeś a tu rzexzywistość jest całkiem inna.
    Ps ciekawi mnie czy twoja żona wie co ty wypisujesz na forum ematka .
  • bywalec.hoteli 04.08.19, 16:02
    a dzisiaj będzie starcie naszych Słowianek z południowymi Słowiankami smile Ciekawe które ładniejsze.

--
    Lato smile
  • bywalec.hoteli 03.08.19, 21:45
    Polki ładniejsze również niż Tajki smile

--
    Lato smile
  • antoniakotta 03.08.19, 21:49
    Polki ładniejsze niż twoja żona?
  • ajaksiowa 04.08.19, 16:07
    Oj,ciężko będzie😳

--
  • bywalec.hoteli 04.08.19, 23:24
    Ładniejsze Polki także od Serbek, niestety nie wystarczyło to by wygrać - a było blisko...

--
    Lato smile
  • kropkacom 05.08.19, 08:19
    Taki pech, że to nie wybory: kto się bardziej podoba na forum i dlaczego Polki big_grin
  • ajaksiowa 05.08.19, 09:57
    Jestem zafascynowana zachowaniem kibiców,sprawiali wrażenie bardzo dużej wspaniale zgranej rodziny😀

--
  • bywalec.hoteli 05.08.19, 10:13
    Wiadomka, że Polacy to najlepsi kibice siatkówki - każdy trener to podkreśla smile Z drugiej strony gwizdy jak serwowały Serbki to było nie w porządku. To jest sport i trzeba szanować przeciwnika.
    Ajaksiowa, a co sądzisz o grze naszych? Ja na początku drugiego seta myślałem, że wygrają 3:0. Jakoś chyba się przestraszyły Serbek. Albo zmęczone były.

--
    Lato smile
  • ajaksiowa 05.08.19, 13:25
    Dzieñ wcześniej zawodniczki dosyć sceptycznie wypowiadały się o serbkach_to dało do my$lenia,co do gry....cały czas kumałam o co tam chodziwinkale sądząc po komentarzach obserwatorów_jeszcze dużo pracy przed,,nami,,😉

--
  • bywalec.hoteli 05.08.19, 14:06
    Nasi faceci jakby wygrali pierwszego seta i mieli taką ładną przewagę w drugim secie - albo taką dużą jak w czwartym to już raczej by nie wypuścili zwycięstwa z rąk - obojętnie czy Serbia czy Rosja czy Brazylia. Ale oni są dwukrotnymi mistrzami świata. Jednakże bardzo podoba mi się gra naszych i uważam, że jeśli popracować nad ograniem, dopracować różne elementy oraz poprawić przygotowanie mentalne, to dziewczyny mogą osiągnąć wiele.

--
    Lato smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka