Dodaj do ulubionych

Wyborcy PO i sprawa Durczoka

03.08.19, 20:14
Tajemnicą Poliszynela jest, że sympatycy PO najchętniej chcieliby żeby sprawa Durczoka nie wyszła na światło dzienne. TVP robi wszystko by powiązać Durczoka z TVN i PO.
Edytor zaawansowany
  • tanebo2.0 03.08.19, 20:20
    Ciekawe bo od kiedy PiSsssdactwo doszło do władzy to liczba kierowców po kielichu wzrosła. Efekt 500+ i niehandlowych niedziel. Ale widać ponuremu kaczorowi łatwiej jest rządzić pijanym plebsem...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • antoniakotta 03.08.19, 20:24
    Chłopaczki, spotkajcie się w realu, może się sobie spodobacie. W życiu wam nie wyszło, zwłaszcza z kobietami, a siedząc na forach potraficie tylko obrażać innych.
  • sylwus34 03.08.19, 20:46
    Jestem wyborczą PO i żaden spsób nie czuję się związana z Durczokiem. Nigdy ho nie lubiłam. Ale ja po prostu nie lubię buraków tak samo jak i Durczok jak i np Ziemkiewicza.
  • chinczyk_z_donbasu 03.08.19, 21:19
    Jednak TVP wyraźnie wykorzystuje sprawę Durczoka i jest to im na rękę. A Hartman jeszcze gro broni, że niby ma wielkie zasługi (w domyśle dla PO).
  • zofijkamyjka 03.08.19, 21:19
    jestem wyborcą PO ale temat Durczoka jakoś mało mnie rusza. Nie bardzo rozumiem celu nakręcania afery, że jakis gośc jechał po pijaku i go policja wyhaczyła. Czym tu sie podniecać?

--
    Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.
  • chinczyk_z_donbasu 03.08.19, 21:24
    To proste, TVP chce obrzydzić w ten sposób ludziom TVN i PO.
  • heca7 03.08.19, 21:40
    Przecież on od dawna nie pracuje w TVN. Stoczył się i tyle.
    Poza tym dłużej pracował w Telewizji Polskiej (13 lat) niż w TVN (9lat).

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • chinczyk_z_donbasu 03.08.19, 22:05
    Ale jest kojarzony z propagandą sukcesu Tuska, z czasów TVN. Przekaz podprogowy ma być taki, że to właśnie platformers z TVN.
  • antoniakotta 03.08.19, 22:13
    Przekaz podprogowy, że jesteś przegrywem i incelem.
  • chinczyk_z_donbasu 03.08.19, 22:21
    Nie jestem, bo pogodziłem się ze starokawalerstwem i nie zamierzam się z tego powodu użalać. Mógłbym być desperatem i brać się za jakiegoś proste, małorolne dziewuszki, ale czy wtedy bym spokojnie spał? Przynajmniej raz miałem taką dziewczynę, że poczułem że spadłem z wysokiego konia. Nie zamierzam więc jęczeć, skupiam się na dowalaniu PO.
  • antoniakotta 03.08.19, 22:22
    A jakie sukcesy osiągnąłeś w dowalaniu, PO, prosiaku?
  • chinczyk_z_donbasu 03.08.19, 22:29
    Parę osób być może już nawróciłem.
  • antoniakotta 03.08.19, 22:34
    Jak cię czytam, ogarnia mnie wstręt. i to by było na tyle.
  • chinczyk_z_donbasu 03.08.19, 22:47
    Ja jestem człowiekiem wyjątkowo transparentnym i wrażliwym na sprawy społeczne. Dlatego forumowi liberałowie mnie nienawidzą, bo ja dla bogatych wyzyskiwaczy nie mam cienia litości.
  • tiszantul 03.08.19, 23:01
    Oczywiście jakby to redaktor Holecka spowodowała wypadek zalana w trupa, wtedy okazałoby się to według Ciebie wielkim skandalem, a i prawdopodobnie "końcem PiSu". Ba, nawet gdyby chodziło o wypadek zwykłego Janusza po pijaku też nie pozwoliłabyś sobie bagatelizować sprawy
  • alicia033 03.08.19, 21:51
    chinczyk_z_donbasu napisał:

> TVP robi wszystko by powiązać Durczoka z TVN i PO.

he, he, he.
    Pisz tak dalej, isie trolliszcze z nowiutkim nickiem.

--
    volta2 o uczestnictwie angazetki w białostockim Marszu Równości:
    "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
    czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka