Dodaj do ulubionych

Co jest nie tak z ta sukienka?

03.08.19, 21:01
Ktoś potrafi odpowiedzieć? Czegoś jej brak, a może czegoś ma nadmiar? Materiał wierzchni nie jest tragiczny w dotyku, a pod spodem jest bawełna (jako komplet, bo to sukienka kopertowa). Generalnie chodzi mi o wyglad, a nie skład chemiczny 😉

https://images89.fotosik.pl/227/d096fe7a08d9f3acmed.jpg

Od razu przyznam, że ja ja chce, bo jest a) żółta, b) długa (nawet na mnie), c) w kwiatki (co mi ostatnio odpowiada). Ksieciu Małżonkowi sie nie spodobała, tylko on nie umie powiedzieć czemu 🤔
Edytor zaawansowany
  • owmordke 03.08.19, 21:03
    Troche tak babciowo wyglada. Ale ja sie nie znam.
  • nickbezznaczenia 03.08.19, 21:04
    Przypomina mi koszulę nocną.
  • black_halo 06.08.19, 14:21
    nickbezznaczenia napisał(a):

> Przypomina mi koszulę nocną.

Miałam to samo napisać. Wygląda jak koszula nocna. Moim zdaniem krótszy rękaw zrobiłby lepsze proporcje.

--
    memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
  • cruella_demon 03.08.19, 21:04
    Bo, IMO, jest brzydka.
    Kwestia gustu, nic poza tym.
  • cruella_demon 03.08.19, 21:05
    W sumie porównania do wieśniackiej koszuli nocnej albo babcinego szlafroka trafne.
  • mika_p 03.08.19, 21:04
    Jest blada i mało wyrazista.
    Kopertowy dekolt to kopertowy dekolt, nie wymaga podkoszulki.

--
    Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu. Carrie Bradshaw
  • jak_matrioszka 03.08.19, 21:08
    Ta wymaga, bo jest lekko prześwitujaca i spod ma zapobiegać zgorszeniu wink
  • double-facepalm 03.08.19, 21:07
    Mdła kolorystyka, taka pizamowo-koszulowonocna.
  • ichi51e 03.08.19, 21:11
    Sprzataczka

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • ichi51e 03.08.19, 21:11
    A dokladniej szkolna wozna

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • daniela34 03.08.19, 21:14
    Cóż, mnie się akurat podoba. Dla szatynki/brunetki- moim zdaniem bardzo fajna. Jasna blondynka może (choć nie musi) wyglądać w tym trochę mało.
  • daniela34 03.08.19, 21:15
    Mdło! Nie mało!
  • jak_matrioszka 03.08.19, 21:20
    Ja mam jasne włosy, ale mdło w niej nie wygladałam (wg mnie samej). Mało chyba też nie, bo przy moim wzroście trudno nie rzucać sie w oczy wink
    Rekawki nie zachwycaja, ale jak ja jeszcze przecenia to może sobie kupie i bede chodzić z psem na spacer, bez KM big_grin
  • daniela34 03.08.19, 21:30
    Pewnie. jak Ci się tak podoba to kup i chodź. W końcu to Ty masz się czuć dobrze. Jesteś wysoka, a pewnie Ci się marzy długość do kostek. I jak taką znalazłaś to kup (no, chyba że musiałabyś nerkę sprzedać w tym celu smile )
  • jak_matrioszka 03.08.19, 21:33
    Sprzedam nerke Ksiecia wink
  • double-facepalm 03.08.19, 21:21
    Jasnoskora szatynka tez mdło.
  • daniela34 03.08.19, 21:26
    Ok, racja, jasnoskóra szatynka też mdło. To jest kolor dla mnie -szatynki o ciemnej karnacji (mam sukienkę w takim.kolkrze, tylko fason zupełnie inny i kocham miłością wielką).
  • jak_matrioszka 03.08.19, 21:38
    Ja jestem biały człowiek, ale obecnie lekko opalony, wiec może to troche podbija wyglad. Za to oprawe oczu mam ciemna, bo naturalne włosy też były ciemne zanim zaczełam siwieć smile I to jest już argument na nie, bo jak skóra wróci do swej normalnej bladości, to może być inny odbiór. Włosy mi nie ściemnieja, to pewne tongue_out
  • jak_matrioszka 03.08.19, 21:16
    Dziekuje smile Wiedziałam, że coś na nia znajdziecie!
    A teraz, jeśli moge, to druga:

https://images92.fotosik.pl/228/727bdaf0158a2c17med.jpg

Ta jest krótsza, tylko jako modelki biora niezbyt wysokie kobiety i to co na nich wyglada na maxi, na mnie... hmmm, no nie wyglada na maxi, bo sie kończy 10-20cm za szybko tongue_out Niemniej ta sie Ksieciu spodobała, a kto powie mi DLACZEGO?
  • saskia44 03.08.19, 21:20
    Ta juz lepsza choc nie moja bajka.
  • asia.sthm 03.08.19, 21:22
    Ta lepsza bo ma wiecej zycia big_grin
    Ty sluchaj sie Ksiecia - on zdaje sie lepiej wie big_grin

--
    po prostu, prosto z mostu...
  • jak_matrioszka 03.08.19, 21:30
    Książe nie ma problemów z długościa, to sie może madrzyć wink Wszystko se dam rade wybić z głowy, i kolor i kwiatki, ale długość to jakieś 75% sukcesu w przymierzalni big_grin
  • chatgris01 03.08.19, 21:46
    Też mam problemy z długością (a ostatnie paręnaście lat było pod tym względem straszne, wszystko nad kolano albo najdalej w połowę) i właśnie dojrzewam do tego, aby sobie zamówić szytą na miarę długą lnianą średniowieczną kieckę z historycznych rekonstrukcji big_grin
    Odkryłam niedawno w necie (szukając lnianych bokserek big_grin)
    Piękne te suknie, można nosić i dziś (tylko lepiej już bez ówczesnych nakryć głowy tongue_out ). Tylko na razie nie mogę się zdecydować, którą wybrać, wszystkie mi się podobają.

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • jak_matrioszka 03.08.19, 21:55
    Chyba nawet wiecej niż parenaście, ale jak sie miało 30+40+ lat, to jeszcze człowiek to zniósł i nosił mini, ale coraz mniej mi sie to podoba. W maxi problemem jeszcze 10 lat temu były góry, bo jak maxi miało długość, to na biuście oszczedzali i materiału ledwo na zakrecie sutków dawali tongue_out
    Patent na sukienki midi: kupuje maxi, odcinam 10cm od dołu i mam midi. Lnianej średniowiecznej chyba nie bede szyła ale jako pomysł doceniam i nie dziwi mnie, że nie możesz sie zdecydować na jedna smile
  • gryfna-frelka 04.08.19, 11:38
    Podasz linka, Szary Kocie? Prosze smile
  • chatgris01 04.08.19, 12:35
    A proszę bardzo smile
    wczesne średniowiecze: slavmedievalshop.com/23-odziez-spodnia
    późne średniowiecze: slavmedievalshop.com/31-odziez-spodnia
    slavmedievalshop.com/32-odziez-wierzchnia

--
  • gryfna-frelka 05.08.19, 10:14
    Ooo, ciekawe! Merciii!
  • alpepe 05.08.19, 10:28
    Dziękuję, chyba sobie tam coś kupię, ale nie do rekonstrukcji, tylko do normalnego chodzenia.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • cruella_demon 03.08.19, 21:33
    Ta żółta jest naprawdę straszna. Ta różowa w porównaniu do tamtej jest super, choć normalnie pewnie bym nie była tak entuzjastyczna, ale serio nie jest zła. \
    Słuchaj męża, bierz różową.
  • jak_matrioszka 03.08.19, 21:42
    Wziełam, a żółtej nie. Tak tylko teoretycznie i po fakcie rozmyślam smile
  • jak_matrioszka 03.08.19, 21:47
    A na dodatek różowa połechtała moje ego, bo w 36 weszłam i moge oddychać wink Za kilka kilogramów to nawet luzy moga sie pojawić i wtedy przyda sie ten sznureczek wink
  • cruella_demon 03.08.19, 21:50
    I dobrze. Ta różowa jest kobieca i wygląda jak ładna, letnia sukienka, a nie szlafrok teściowej.
  • aerra 03.08.19, 21:39
    Bo ta jest dużo lepsza po prostu wink
    I kolor (serio, mówię to jako ktoś, kto różu nie znosi - już prędzej założyłabym to, niż tamtą mdłą żółć), wzór też lepszy, i fajnie ten gradient kolorystyczny wygląda.
    A w tej

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • aerra 03.08.19, 21:40
    heh, urwało mi.
    A w tej żółtej ten niby podkoszulek, który wystaje z dekoltu to jakaś tragedia, przecież to wygląda okropnie.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • princesswhitewolf 03.08.19, 22:00
    Oo facetom ta tez sie będzie podobac tylko jakby bardziej kusa byla.
  • taki-sobie-nick 03.08.19, 22:08
    Bo jest rozszerzana i odsłania ramiona, ergo bardziej seksowna.

Mnie się kojarzy z lodami truskawkowymi.
  • princesswhitewolf 03.08.19, 22:46
    >Mnie się kojarzy z lodami truskawkowymi

Wspaniale porownanie
  • viridiana73 03.08.19, 22:16
    Ładniejsza niż żółta. Ale dla kobiety o szczupłych ramionach.
  • magazynka 03.08.19, 22:45
    Druga lepsza. Wyraźniejsza.
  • vasaria 04.08.19, 11:26
    Ja, jak Księciu, nie umiem powiedzieć dlaczego, ale druga podoba mi się zdecydowanie bardziej !
  • mebloscianka_dziadka_franka 06.08.19, 14:24
    Ta jest fajna.
  • katriel 03.08.19, 21:16
    Ma kolor szpitalnego obiadu.

--
    There is a horse in aisle five.
  • asia.sthm 03.08.19, 21:20
    Ksiaze Malzonek ma racje ale boi sie powiedziec, ze nie chce mdlej zony. Ta sukienka jest mdla. Tu chyba chodzi o to ze jest jej za duzo - tyle kwiecia to przesyt slodyczy. Gdyby byla krotka latwiej byloby to zniesc. Ta kiecka cie przytloczy swoja mdloscia.
    Musisz to chciec?

--
    http://1.bp.blogspot.com/-P2HXVmRDoW4/VYrC3IqVzPI/AAAAAAAAB6o/0VKo6vEbt6I/s1600/linia_ozdobna.gif
  • jak_matrioszka 03.08.19, 21:24
    W sumie nie musze, ale boje sie że maxi wyjda z mody i wybór bedzie jeszcze mniejszy, a mnie sie powoli nudza te które mam. Natomiast upały sie tak szybko nie skończa, a na upały maxi najlepsze, bo to tak jakbyś miała swój prywatny cień zawsze ze soba smile
  • mika_p 03.08.19, 21:30
    > na upały maxi najlepsze, bo to tak jakbyś miała swój prywatny cień zawsze ze soba

Bardzo ładnie powiedziane smile

--
    Dla starożytnych Rzymian algebra była niesamowicie prosta, ponieważ X zawsze było 10.
  • princesswhitewolf 03.08.19, 22:01
    Mdla to na blondynce. Na sniadej brunetce jak ta lala...
  • jak_matrioszka 03.08.19, 22:12
    Ja mam ramiona śniadej brunetki, bo spedziłam na plaży 4h i tylko ramiona były odkryte i bez filtra. Jak na białego człowieka to opalam sie w godny pozazdroszczenia sposób, bo na złoty braz od razu, z calkowitym pominieciem czerwieni.
  • princesswhitewolf 03.08.19, 22:48
    Ja tez na brazowo tyle że w praktyce.sie nie opalam bo smaruje sie SPF 50 zmieszanym z Kevin Aucoin bronzerem lol
  • fomica 03.08.19, 21:22
    Osobiście nie cierpię takich rękawków, luźnych i tej długości. Właśnie one są w niej babciowe.
  • jak_matrioszka 03.08.19, 21:27
    Też mi rekawki nie odpowiadaja, jak już wspomniałam, ale rekawki można up*****lić smile Inne maxi siegaja mi do połowy łydki, a temu trudniej zaradzić.
  • asia.sthm 03.08.19, 21:34
    > ale rekawki można up*****lić

I tak zrob, bo te rekawki przyczyniaja sie do nadmiarui - bedziesz miala ciut mniej tego kwiecia. big_grin

--
    http://s4.tinypic.com/2z40pdi_th.jpg
  • valla-maldoran 03.08.19, 21:29
    Mnie się skojarzyła z tapicerką na fotelach u pani Dulskiej. smile
    Ale ja nie lubię żółtego koloru.
  • chatgris01 03.08.19, 21:33
    Ta żółta wygląda jak szlafrok-przez fason oraz blade kolory. Ta różowa ładniejsza (no i nie budzi wątpliwości, że to kiecka).

--
  • princesswhitewolf 03.08.19, 21:59
    Moim zdaniem nic jej nie dolega.To taki styl na lato jaki prezentuja w UK kiecki z katalogu Joe Browns.przy zalozeniu ze z duza iloscia bawelny. Ladna o ile zolty ci pasuje bo mi niestety nie bo blond jestem i skora z odcieniem kosci sloniowej i wiesz zolty na zoltym z zoltym....musialabym sie opalic by wygladac ok w zoltym.

Jezeli masz ciemniejsze wlosy niz jasny blond to super.
    Przecietny facet uwielbia kobitki w takich nostalgicznych kieckach. Faceci to tepaki na modzie sie nie znaja i lubia babki w kieckach w laczke wlasnie uncertain

Na glowie ma wianek, (..) w reku badylek... a przzed nia bierze baranek...

Jak dla mnie ok.
  • jak_matrioszka 03.08.19, 22:08
    Spód to 100% bawełna, wierzch nawet nie wiem. Jeżeli sukienka wymaga wianka na głowie, to rezygnuje, mimo iż baranek bieży za mna wink
  • princesswhitewolf 03.08.19, 22:49
    Cos ty, chlopy to widza ten wianek no a jak masz bialego pudla to koffana.... Wymiatac bedziesz
  • anorektycznazdzira 03.08.19, 22:14
    Zła nie jest, ale gdybym się miała czepiać to: nie jest żółta, tylko jest mdła (kolor taki bieliźniany) i jest za długa, co nadaje jej taki ciocio-babciowy charakter. Jeśli nie jesteś wyrazistą i ognistą brunetką, to może nie pasować.

--
    '[Zwierzęta: I to zadziała???] Nie!!! A nawet tak!!! Maurce, powiedz im. [Maurice: Tak z 50%...] by król Julian
  • iimpala 03.08.19, 22:34
    >Co jest nie tak z ta sukienka?

wszystko. Przepraszam ale jest ohydna i za darmo bym jej nie chciała. Oraz nikt nie zmusiłby mnie do założenia "czegos takiego".
  • mikams75 03.08.19, 22:34
    wyglada jak szlafrok/podomka podkreslone przez te niby bluzeczke pod spodem i wiazanie z boku, zestawienie kolorow bardzo mdle.
  • magazynka 03.08.19, 22:41
    Mdła
  • aaa-aaa-pl 03.08.19, 22:47
    Tak ciut z innej epoki - nie podoba mi się.
  • best_bej 03.08.19, 22:51
    Wyglada jak częściowo strawiona
    jajecznica
  • anahera 04.08.19, 03:44
    Nie lubie kopertowek, kolor tez nie do zaakceptowania.
  • rosapulchra-0 04.08.19, 04:51
    Podoba mi się ta sukienka. Nie widzę jakichś wad.

--
    Ty milden samotna zdaje jesteś to może się wymienicie usługami? Bo pewnie też masz z tym problem. by bergamotka77
  • pani-nick 04.08.19, 06:32
    Patrząc z męskiego punktu widzenia?
    Nie ma wcięcia w talii i facet nie umie go sobie wyobrazić. Na modelce wyglądałaby fajnie.
    Mi się podoba, chociaż ładniejsza byłaby lekko rozszerzana
  • pani_tau 04.08.19, 10:37
    Mam skojarzenia z ubraniami dla katoliczek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka