Dodaj do ulubionych

O wyglądzie kolejny raz.

04.08.19, 09:15
Oglądam sobie W labiryncie. I tak myślę, że jednak młodość, świeżość, to coś nie do podrobienia. Teraz te śliczne aktorki też źle nie wyglądają, ale to już nie to co było. Wcześniej oglądałam Nad Niemnem i zachwyciła mnie kolejny raz uroda Justyny. A przed chwila widziałam na insta Rozenkową, oczywiście poprawioną, ale dłonie ma stare. Czasu się nie oszuka. Mnie się wydaje, że ciągle mam 20 lat i tak też wyglądam, no typowa ematka, he he, ale jak patrzę na osoby w moim wieku, kobiety i mężczyzn, nachodzi mnie często myśl, kurcze, też już jestem taka stara? Osoby, które wyglądają dużo młodziej, niż mają lat, szczególnie bez poprawek kosmetycznych, spotkałam kilka w życiu. Pewnie dobre geny. Tak mnie naszło, bo w nocy miałam atak paniki, że umieram. Jednak nie umiem starzeć się z godnością, a tak miało być kiedy miałam 20 lat.
Edytor zaawansowany
  • alpepe 04.08.19, 09:18
    Popatrz na swoje stopy, są piękne, czerp zadowolenie z patrzenia na stopy.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • agrypina6 04.08.19, 09:34
    Lepiej patrzeć na stopy niż włazić do łóżka chłopcom w wieku własnej córkismile
  • chinczyk_z_donbasu 04.08.19, 09:51
    W punkt smile
  • piekna_remedios4 04.08.19, 11:24
    serio, w punkt? Posiadanie młodego kochanka to jest coś złego albo niestosownego? I uważasz, że lepiej patrzeć na własne stopy?

--
    Cien años de soledad
  • grrrru 04.08.19, 10:10
    Co kto lubi...
  • obrus_w_paski 04.08.19, 14:44

Zależy ile lat ma córka

agrypina6 napisała:

> Lepiej patrzeć na stopy niż włazić do łóżka chłopcom w wieku własnej córkismile
  • rosapulchra-0 04.08.19, 21:57
    Próbowała kopnąć, ale trafiła w nogę od stołu.

--
    Ty milden samotna zdaje jesteś to może się wymienicie usługami? Bo pewnie też masz z tym problem. by bergamotka77
  • alpepe 04.08.19, 22:22
    Córka ma 17, więc nie trafiła. I chyba wolę sypiać z chłoptasiami, niż patrzeć na swoje stopy, aczkolwiek mam piękny lakier na paznokciach, niesamowitą miętę udającą lekko szałwię.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • chicarica 05.08.19, 09:54
    To ja jednak wolałabym to łóżko wink

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • katja.katja 04.08.19, 09:30
    "W Labiryncie" główna bohaterka często w ciąży piła kieliszek wina smile

Alpepe - postaw mi tarota, napisz na priv, dotyczy bliskiej osoby w bardzo trudnej sytuacji tylko nie kłam jak ostatnio.

--
    Nie dam się wygasić!
  • viridiana73 04.08.19, 14:29
    Też mnie to (dziś) zszokowało (tak, oglądałam na tvp seriale). A obecna przy tym lekarka powiedziała, że jeden kieliszek nie zaszkodzi!
    W ogóle oglądając obecnie ten serial, ciągle dziwię się, jak bardzo zmieniły się w ciągu trzydziestu lat realia i stosunki międzyludzkie.
  • bergamotka77 04.08.19, 10:06
    Tez mam takie obserwacje. Czsem widze w reportażu tv 40+ dziewczyne z prowincjonalnego sklepu albo kucharke w programie Gessler i myślę sobie: "Fak czy ja też wyglądam tak staro?" 😅 Ale się ze starzeniem pogodzilam bo widzę po znajomych kobietach 60+ że młodość ducha, humor i uśmiech oraz styl bardziej się liczą niż gładki wymuskany wygląd.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • liliawodna222 04.08.19, 10:17
    Zgadzam się z Tobą smile
  • saszanasza 04.08.19, 10:39
    liliawodna222 napisał(a):

> Zgadzam się z Tobą smile

Mam to samo

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
  • alfa36 05.08.19, 00:50
    Oooo, ja również się zgadzam. Mam znajomą (właściwie to znajoma rodziców), zadbana, spacery, pływa dwa razy dziennie, krzyżówki, mnóstwo czyta. Myślę, że to świadomość i mimo swoich 69 lat (i mimo wcale niełatwego życia) jest pełna wigoru.
  • elizaj1 04.08.19, 10:38
    Według mnie w programach nie podają faktycznego wieku często, widziałam w kuchennych rewolucjach znajomych i podany wiek był z sufitu, nie wiem czemu produkcje tv tak robią?
  • elizaj1 04.08.19, 10:41
    Możliwe ze z Rozenek było podobne nieporozumienie bo ona zanim zaczęła być szerzej znana wystapiła w jednym z kobiecych programów jako żona aktora którą wówczas była i tam tez napisali jej wiek tak z sufitu.
  • grrrru 04.08.19, 10:44
    U Rozenek to nieporozumienie wynika też między innego z tego, że na zdjęciach na których ma podobno 25 lat wygląda na dobrze po trzydziestce.
  • pani-nick 04.08.19, 11:10
    Tez jako 26 latka wyglądałam o dychę starzej - solarka, fatalny kolor i obcięcie włosów, beznadziejny makijaż i ciuchy. Do tego macierzyństwo i stresy w pracy, brak czasu dla siebie.
  • bergamotka77 04.08.19, 15:03
    Ja jako 26-latka wyglądałam jak dziewczynka. Wazylam tyle co pod koniec podstawówki wink zero makijażu, młodzieżowe ciuchy, dlugie włosy wiązałam w kitkę. W Stanach brali mnie za nianię małego Amerykanina 🤣 Wygladalam z synkiem jak by dziecko mialo dziecko - na jakąś 18-latkę wink Ostatnio za granicą dali mi 35, mam skończone 42 więc zachowałem chyba proporcje metryki do wyglądu. Ale to nieważne bo ja czuję się dobrze ze sobą i to największa zaleta 40-tek smile

--

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • vivyan 04.08.19, 12:59
    Są takie typy urody. Miałam na studiach koleżankę, która wyglądała bardzo poważnie jak na swój wiek, miałyśmy po dwadzieścia lat a ona wyglądała na jakieś czterdzieści. Spotkałam ją niedawno - wygląda tak samo jak wyglądała dwadzieścia lat temu. Podejrzewam, że za kolejne dwadzieścia też się niewiele zmieni wink
  • mdro 04.08.19, 18:44
    Ja miałam taką koleżankę w szkole. W wieku lat 15 wyglądała na 30. W wieku lat 35 wyglądała na 30. Od 15 lat jej nie widziałam, ale inne koleżanki donosiły, że dalej wygląda na 30, no, może 35 wink.

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • obrus_w_paski 04.08.19, 14:44

Ona paliła w wieku 20+, pewnie dlatego wyglada dużo starzej
    grrrru napisała:

> U Rozenek to nieporozumienie wynika też między innego z tego, że na zdjęciach n
    > a których ma podobno 25 lat wygląda na dobrze po trzydziestce.
  • jolie 04.08.19, 15:05
    Nadal pali.
  • ajrisz.ka 04.08.19, 10:10
    Otaczaj się ludzmi ze swojego pokolenia - ataki paniki odejdą w niepamięćsmile
  • stara.mostowiakowa 04.08.19, 10:24
    Ja też jestem 40+ i zauważyłam ostatnio że polubiłamtkwarzystwo moich ciotek. Całymi latami były mi obojętne, owszem, lubiłam je, bo to miłe kobiety w których cenię to, że całymi latami dbają o to, aby podtrzymać kontakt ze sobą i w ogóle są dla siebie dobre. Ale w ciągu ostatnich kilku lat chętniej się z nimi spotykam, pogadam. Są już 70 +, trochę schorowane i jakoś bardziej zaczynam je cenić.
  • grrrru 04.08.19, 10:43
    A ile masz teraz? Ja mam 36 i nadal planuję starzeć się z godnością smile
  • agrypina6 04.08.19, 16:45
    Mam 40 lat. I chyba czas coś wstrzyknac, albo co.. choć mąż będzie protestował.
  • aandzia43 04.08.19, 17:56
    grrrru napisała:

> A ile masz teraz? Ja mam 36 i nadal planuję starzeć się z godnością smile

Do 45.rokuv życia miałam szczery zamiar "zestarzeć się z godnością" ;- ) Teraz starzeję się z godnością w czym zawiera się m.in. nie czynienie ze zgrozą znaku krzyża na hasło medycyna estetyczna. Punkt widzenia nader często zależy od punktu siedzenia.

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • pani-nick 04.08.19, 11:04
    Ja tam nigdy z godnością starzec się nie chciałam.
  • bergamotka77 04.08.19, 14:56
    Ale zdajesz sobie sprawę, ze sobie zrobiłaś tym kuku?

--

• katja.katja 04.08.19, 20:19
    A widziałaś ją? Może faktycznie wygląda młodziej, a nie jak napompowana sztucznie lampucera?

--
    Nie dam się wygasić!
  • larix_decidua77 04.08.19, 11:20
    Ja gdy popatrzę w lustro i widzę że coś już mi tam lekko opada, mówię, ciesz się, nie każdemu było dane doczekać się własnych zmarszczek.
  • piekna_remedios4 04.08.19, 11:28
    o właśnie, przed chwilką rozmawiałam z ciocią, bo moja cioteczna babka a jej ciotka obchodziła wczoraj 90.urodziny - wygląda na dobre 20 mniej, jak nie więcej, jest całkowicie samodzielna i pełna werwy - i ja te geny noszę! U nas wszyscy wyglądają dużo młodziej, zobaczyłybyście moją ciocię 70-latkę. Kurka, chyba wstawię fotkę. Jeśli kiedyś się zacznę brzydko starzeć, to na pewno nie z godnością, od tego jest medycyna estetyczna aby z niej korzystać.

--
    Cien años de soledad
  • eliksir_czarodziejski 04.08.19, 12:51
    Moim zdaniem na to czy wyglądamy staro czy młodo ogromny wpływ mają:
    1) fryzura
    2) styl ubierania się
    3) sylwetka (nie za gruba), im bardziej wysportowana tym lepiej

Ja mam 35 lat i myślę że jeśli chodzi o stan cery, zmarszczek to wyglądam pi razy drzwi właśnie na tyle. Jednak pracuje z domu, na głowie mam najczęściej koczek że związanych na czubku głowy włosów, noszę się młodzieżowo-sportowo i myślę że spokojnie wyglądam na minimum 5 lat mniej. Dużo też ćwiczę, pewnie mogłabym jeszcze parę kilo schudnąć, ale mi się nie chce. W każdym razie jestem w dobrej kondycji fizycznej, krok zawsze miałam sprężysty.

Natomiast wiem że momentalnie postarzylyby mnie krótkie włosy i oko obrysowane czarna krecha. Jestem wysoka i zawsze był ze mnie "kawał baby", krótkie włosy zawsze mnie mocno postarzały i to już od liceum. Gdyby do tego dodać jeszcze jakiś elegancki kostiumik albo garsonkę to spokojnie wygladalabym na 40 lat.
  • simply_z 04.08.19, 18:26
    to prawda. Mam w pracy koleżankę, fajna szczupła sylwetka ale włosy typowy farbowany blond ścięte na męsko plus okulary i lekko babciowaty styl ubierania ( cos w stylu linkowanych tu sukienek w kwiaty), dodaje jej bardzo lat. ..
  • alfa36 05.08.19, 00:54
    To jak do pracy powinna się ubierać kobieta... Jakby to ująć... na stanowisku (kontakty z ludźmi), żeby nie wyglądać babciowato? Ołowkowe (ja nazywam je dyrektorskie) sukienki? Kostiumy? Koszule? Buty na słupku min. 7 cm?
  • simply_z 05.08.19, 11:48
    ciekawsze ubrania po prostu, a nie kiece w kwiaty.
  • rosapulchra-0 05.08.19, 11:57
    Kiece w kwiaty nie są nudne.

--
    Ty milden samotna zdaje jesteś to może się wymienicie usługami? Bo pewnie też masz z tym problem. by bergamotka77
  • nickbezznaczenia 04.08.19, 22:02
    A ja myślę,że jesteś po prostu młodą kobietą i warto pogadać za jakieś 15 lat. smile
  • eliksir_czarodziejski 05.08.19, 10:40
    O, to też prawda😀 Tak szczerze to pamiętam te czasy kiedy pani 35letnia to już był wiek średni. Mam wrażenie że czasy i mentalność na szczęście ogromnie się zmieniły w ciągu ostatnich nastu lat.
  • lot_w_kosmos 04.08.19, 15:00
    N9 niestety....
    Patrzę na moją śliczną córkę, ze świeżą cerą i jestem zachwycona....
    Patrzę na siebie i cóż, jestem zasmucona wink z lekka co prawda, ale zawsze big_grin
  • tanebo2.0 04.08.19, 19:01
    https://thenostalgiablog.com/2013/02/08/top-gun-then-and-now-edited/

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • tanebo2.0 04.08.19, 19:03
    https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2018/06/CM-COMPOSITE-TOP-GUN-V4.jpg?strip=all&quality=100&w=750&h=500&crop=1
  • simply_z 04.08.19, 19:37
    narkotyki, alkohol, depresja..to wszystko wyniszcza. No i pewnie geny.
  • nolus 04.08.19, 22:06
    simply_z napisała:

> narkotyki, alkohol, depresja..to wszystko wyniszcza. No i pewnie geny.

Dokładnie. Powiem szczerze - nawet geny nie będą tak złe. Tak naprawdę - wg mnie - najbardziej szkodzą wyglądowi właśnie dwie rzeczy : nałogi i wyniszczający stres/długotrwała (przewlekła) choroba/depresja. Widać po niektórych gwiazdach jak imprezowy styl życia wiążący się zwykle z korzystaniem z rożnego rodzaju używek negatywnie wpływa na wygląd - narkotyki niszczą cały organizm, alkohol może mniej ale też - i mocniej to nadużywanie go widac na twarzy. Wystarczy spojrzeć na Cameron Diaz - taka piękna, delikatna uroda za młodu, trochę (dość?) zniszczona takim a nie innym stylem życia wg mnie. A na drugim biegunie jest Charlize Theron, po której widać że zawsze o siebie dbała. I nie mieszałabym do tego wszystkiego aż tak mocno medycyny estetycznej. Alkohol i narkotyki "widać" na buzi - więc niekoniecznie wszystko można zwalić na "złe geny".

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • tairo 05.08.19, 15:07
    Tak naprawdę najbardziej szkodzą wyglądowi wredni paparazzi i plotkarskie gazety, które wręcz wyrywają sobie fotki, na których kobiecie zsunęło się ramiączko od stanika, wiatr podwiał spódnicę albo przyłapali ją w niezgrabnej pozycji.

www.boredpanda.com/pretty-girls-transforming-into-ugly/
    www.boredpanda.com/photos-i-take-of-my-boyfriend-vs-photos-he-takes/
  • katja.katja 05.08.19, 08:04
    Babina tezee ma 62 lata, więc na ile ma wyglądać? Wygląda na swój wiek metrykalny.

--
    Nie dam się wygasić!
  • simply_z 05.08.19, 10:53
    bez przesady. Wyglada na dobrze po 70-tce
  • tairo 04.08.19, 19:55
    Odwalisz się od niej w końcu?
    Ciekawe, jak ty byś wyglądał, gdyby dwóch osiłków wdarło ci się do mieszkania i brutalnie zgwałciło pod groźbą poderżnięcia gardła.
  • eliksir_czarodziejski 04.08.19, 21:49
    Jezu, ludzie, ta kobieta ma 62 lata, ma prawo tak wyglądać. Wcale nie musi mieć jakiegoś dziwnego usprawiedliwienia w postaci traumatycznego doświadczenia...
  • tanebo2.0 04.08.19, 21:52
    Tom ma 57 i może grać jej syna...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • nickbezznaczenia 04.08.19, 22:05
    Nie, nie może.
    www.google.com/search?q=tom+cruise+2019&rlz=1C1GGRV_plPL751PL751&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjZ7I-tgerjAhUpxIsKHZrjDEMQ_AUIESgB&biw=1366&bih=625#imgrc=W1nHITOZKfGHEM:
  • riki_i 05.08.19, 01:17
    Wygląda nieporównywalnie lepiej od niej.
  • katja.katja 05.08.19, 08:07
    Zgadza się.
    Mężczyźni starzeją się wolniej, smutna prawda. W małżeństwie równolatków po 40-tce najczęściej babina wygląda 5 lat starzej od męża równolatka.
    Oczywiście zastrzegam, że jak w każdej regule są wyjątki, którymi ani chybi zasypie mnie E-mama.

--
    Nie dam się wygasić!
  • rosapulchra-0 05.08.19, 12:02
    katja.katja napisała:

> Zgadza się.
    > Mężczyźni starzeją się wolniej, smutna prawda. W małżeństwie równolatków po 40-
    > tce najczęściej babina wygląda 5 lat starzej od męża równolatka.
    > Oczywiście zastrzegam, że jak w każdej regule są wyjątki, którymi ani chybi zas
    > ypie mnie E-mama.
    >

No, np. Val Kilmer jest tego przykładem:

https://i.dailymail.co.uk/1s/2019/06/03/06/14286678-0-image-a-103_1559540069419.jpg

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • nenia1 05.08.19, 14:43
    Kilmer jest poważnie chory.
  • rosapulchra-0 05.08.19, 15:28
    Nie wiedziałam, ale doczytałam teraz. Ma podobno zagrać w drugiej części Top Gun.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • riki_i 06.08.19, 09:34
    nenia1 napisała:

> Kilmer jest poważnie chory.

No właśnie, to cud że jeszcze żyje. Od czasów kiedy Frytka dawała mu w Polsce tyłka sporo się zmieniło.
  • sumire 05.08.19, 10:09
    Oczywiście, że wygląda lepiej, bo żyje sobie jak pączek w maśle ze swoimi milionami, trenerami, kosmetyczkami i chirurgami plastycznymi. Zestawienie dwojga ludzi o kompletnie innych doświadczeniach życiowych, żyjących w kompletnie innych światach i zapewne inwestujących znacząco inne środki w swój image trochę jakby nie ma sensu.
  • nickbezznaczenia 05.08.19, 20:52
    Nie zmienia to faktu,że na jej ewentualnego syna wygląda za staro.
    A warto zauważyć,że jest to zdjęcie retuszowane.
  • tairo 05.08.19, 09:50
    Nie, nie może.
  • katja.katja 05.08.19, 08:03
    To ta sama kobieta? Ile ona ma lat? Wygląda na szczęśliwą i akceptującą siebie.
    Biały podkoszulek idealnie ukrywa mankamenty figury, jednocześnie optycznie odmładza, a czarne spodnie typu bojówki nadają stylizacji lekko młodzieżowego luku.

--
    Nie dam się wygasić!
  • kosmos_pierzasty 04.08.19, 22:00
    Rany, zupełnie tego nie mam. Powinnam się martwić?
  • saphire-2 04.08.19, 22:20
    Rozenek urodziła się w 1969 roku, trzeba by pogadać z jej koleżankami ze szkoły podstawowej i z liceum. Nie rozumiem po co kłamie, przecież są ludzie, którzy pamiętają ile ona ma lat.
  • nolus 04.08.19, 22:22
    saphire-2 napisała:

> Rozenek urodziła się w 1969 roku, trzeba by pogadać z jej koleżankami ze szkoły
    > podstawowej i z liceum. Nie rozumiem po co kłamie, przecież są ludzie, którzy
    > pamiętają ile ona ma lat.

No...Ja myślę, że to jest tak, że koledzy to może i ja pamiętają, ale Gosia to już ich dziwnie nie pamięta tongue_out

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • apallosa 04.08.19, 23:05
    No wlasnie....jakoś nie czytałam o nikim,kto by udokumentowal to,ile p.Małgosia Majdan ma lat.A przecież nie uczyła się /studiowała na księżycu. Nie ma w sieci żadnych szkolnych fotek ,żadnych zdjęć z podpisem np.klasa IV c czy cosik w ten deseń.
    A co do pani Iwony-Katarzyny Pawlak grajacej Justynę w ,,Nad Niemnem ",to jest to do tej pory prześliczna czarnulka,pieknie wygląda i zawsze w wywiadach mawia,ze wiele osób zwraca się do niej imieniem Justyna.Jakoś ta rola przylgnela do niej na wieki,jak rola Klossa DO Ś.P. Stanislawa Mikulskiego.
    Co do aktorek i aktorów z serialu ,,W Labiryncie "zaś to pięknie wygląda p.Renata Pekul ( ta stewardessa), a ja jako pachole zazdoscilam roli i wyglądu Jowicie Miondlikowskiej grającej rolę Marty.
  • mama.pracujaca 04.08.19, 23:58
    Wygląd hmm... kiedy byłam młod, od samego początku farbowalam włosy na tzw. Czekoladowy brąz, a jestem średnią blondynką. Teraz w okresie ,,drugiej mlodosci" mam kolor w 100% naturalny i zaczęłam to doceniać tym bardziej, że w wieku 39 lat nie mam ani jednego, siwego włosa. Nigdy nie chadzalam do solarium, ograniczylam makijaż i paradoksalnie- co jest chyba największym wyroznieniem- moje 11-letnie dziecko wszyscy postrzegają jako mojego młodszego bratasmile
  • eliksir_czarodziejski 05.08.19, 10:46
    mama.pracujaca napisał(a):

co jest chyba największym wyroznieniem- moje 11-l
    > etnie dziecko wszyscy postrzegają jako mojego młodszego bratasmile

Ech, prawdziwa ematka😀
  • mama.pracujaca 06.08.19, 22:31
    eliksir_czarodziejski napisał(a):

> mama.pracujaca napisał(a):
    >
    > co jest chyba największym wyroznieniem- moje 11-l
    > > etnie dziecko wszyscy postrzegają jako mojego młodszego bratasmile
    >
    > Ech, prawdziwa ematka😀
    Raczej wątpię, widząc dookoła średnią, artystyczną nasza tragedię narodową! Polacy to brzydki naród w dodatku kurdupel.
  • 35wcieniu 05.08.19, 00:11
    Za to pod KAŻDYM artykułem o niej jest masa osób, które "znają kogoś kto z nią chodził do klasy".
    Na ematce zresztą też. big_grin
    Kobieta sama już się do tego odnosiła, wyjaśniała, nie - internety wiedzą lepiej ile ona ma lat big_grin bo znajomi znajomych... big_grin

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • katja.katja 05.08.19, 08:16
    Teraz Jowita wygląda jak babina z Kleparza.

--
    Nie dam się wygasić!
  • bergamotka77 05.08.19, 01:11
    Moja koleżanka rocznik 1975 studiowała z nią na roku prawo. Chyba ze Małgosia poszła na nie po latach, zresztą koleżanka też miała rok czy dwa poślizgu.

--

• simply_z 05.08.19, 10:50
    Czyli i tak odmlodzila sie o kilka lat..dziwna sprawa w sumie...
    Swego czasu widzialam link do zdj, na naszej klasie i faktycznie wynika z niego, ze Rozenkowa ma tyle lat ile mowi, ze ma.
  • astrologia333 05.08.19, 08:12
    Jezu, podobna obsesje wygladowa obserwuje u nastolatkow I ludzi w wieku do studiowania. Czy niektorzy nigdy z tego nie wyrastaja. wink
  • wapaha 05.08.19, 15:20
    To prawda. Z zazdrością i szczerym zachwytem patrzę na młodych pięknych- ich piękne świeże ciała, jędrność, sprężystość, gładkość smile To se nevratii. wink Nikt o dowód mnie nie pyta, dają mi mniej 5-7 lat niż mam ale nauczyłam się już żartować z siebie. Mam dystans -a paradoksalnie- pomaga mi w tym środowisko w którym się obracam, -duuuużo młodsze
  • katja.katja 05.08.19, 16:22
    A czemu masz żartować ze swojego wieku? Normalna rzecz. Nie rozumiem tego, że wiek należy w "pewnym" wieku:

a) ukrywać
    b) odmładzać się
    c) żartować z niego

Mam lat tyle ile mam, po co mam z tego żartować? Ani moja zasługa ani mój wpływ.
    Z własnej płci też żartujesz?

--
    Nie dam się wygasić!
  • wapaha 05.08.19, 19:21
    jasne , że tak
    i z wielu innych rzeczy
    ale rozumiem ze nie rozumiesz
    strasznie sztywne jestes

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się