Dodaj do ulubionych

Kaczor zaorał "konstytucjonalistę"

04.08.19, 09:59
wiadomosci.wp.pl/dygowo-jaroslaw-kaczynski-zobaczyl-napis-konstytucja-zareagowal-6409554810304129a
Konstytucja ma już ponad 20 lat, przez tyle czasu świat się zmienił, logiczne jest że konstytucja może wymagać reform,czy choćby małych korekt. Totalna opozycja woli jednak trąbić: żeby było, tak jak było.
UE według totalsów też nie wymaga żadnych reform. Najlepiej żeby wiecznie była Unią Timmermansa, Schulza i Verchovstada.

"Niech zostanie tak jak było" (A. Rzepliński)
Edytor zaawansowany
  • tanebo2.0 04.08.19, 10:03
    Nie chodzi o reformę konstytucji a o to że zmiany oznaczają wprowadzenie faszyzmu...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • chinczyk_z_donbasu 04.08.19, 10:06
    Może i faszyzm byłby lepszy od czerwonej "demokracji" III RP.
  • tanebo2.0 04.08.19, 10:14
    Dzięki za przyznanie się!

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • chinczyk_z_donbasu 04.08.19, 10:22
    Nigdy nie mówiłem, że umierałbym za demokrację...
  • mdro 04.08.19, 10:26
    Ty, józeczku, za nikogo i za nic byś nie umierał. Zawsze schowasz się w najciemniejszą, najbardziej śmierdzącą dziurę.

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • sumire 04.08.19, 10:30
    Oczywiście, że nie umierałbyś, bo po pierwsze jesteś tchórzem, a po drugie jesteś zbyt głupi, by zrozumieć jej wagę.
    Fani PiS naprawdę zasługują na zamordyzm, który marzy się małemu dziadkowi. W pełni.
  • tiszantul 04.08.19, 10:44
    W czym rzecz? Jak PiS zdobędzie większość konstytucyjną, to będzie miał prawo zmienić. Wczujcie się w to: problemem opozycji w roku 2019 jest to, czy PiS zdobędzie większość konstytucyjną czy nie.

Samodzielne rządy PiSu bez większości konstytucyjnej to jedyny sukces opozycji, do jakiego może dziś dążyć
  • chinczyk_z_donbasu 04.08.19, 11:40
    Konstytucji do garnka nie włożysz.
  • sumire 04.08.19, 11:57
    Konstytucja, nieogarnięty chłopcze, przede wszystkim stoi na straży tego, żebyś ten garnek w ogóle miał, a nie żeby jakiś watażka przylał ci w zadek batem i ci go zabrał, uznając, że tacy jak ty nie muszą jeść. Jeśli marzy ci się, by ktoś trzymał cię pod butem, to są kraje, gdzie możesz tę fantazję spełnić, nawet całkiem niedaleko.
  • anorektycznazdzira 04.08.19, 10:41
    tchórz by za nic nie umierał, to oczywiste

--
    'Na słońcu jest rzeczywiście znacznie mniej cienia, wiesz?' by król Julian
  • tiszantul 04.08.19, 10:47
    Opozycja nagle promuje umieranie za sprawę. Wam już się wszystko miesza przed wyborami. Będziecie umierać za Schetynę? Przecież to lider obozu demokracji i konstytucji. Możecie też umierać za Lubnauer - ona też formalnie jest Waszym liderem. Lubnauer i Schetyna powiodą lud w walce o wolność i demokrację...
  • mdro 04.08.19, 11:00
    Biedna tituszka, już nawet czytać nie umie, nie mówiąc już o pisaniu big_grinbig_grinbig_grin

To twój józeczek chce umierać za wodza big_grin

--
  • delauras 04.08.19, 10:15
    tanebo2.0 napisał:

> Nie chodzi o reformę konstytucji a o to że zmiany oznaczają wprowadzenie faszyz
    > mu...
    >
    Obsesje się leczy.
  • iwles 04.08.19, 10:20
    A ile lat ma PiS?
    A ile Kaczynski???
    😋

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • olena.s 04.08.19, 10:29
    A ile lat ma konstytucja USA? big_grin
  • chinczyk_z_donbasu 04.08.19, 11:41
    I nie było do niej poprawek?
  • olena.s 04.08.19, 12:22
    Wprowadzanych zgodnie - biedny niewolniku umysłowy - z przyjętymi zasadami, czy też za pomocą łamania konstytucji?
  • mdro 04.08.19, 10:24
    "Zaorał"? Raczej się skompromitował... Zmieni konstytucję na taką, której będzie przestrzegał?

--
  • tiszantul 04.08.19, 10:34
    Heh, łamanie demokracji, łamanie konstytucji i faszyzm, a PiS spokojnie dostanie rekordowe poparcie w wyborach. Nikt nie traktuje poważnie waszych wyssanych z palca zarzutów. Zresztą przez ostatnie dwa lata nawet Komitet Obrony Demokracji nie zorganizował większego protestu. A pamiętacie pucz grudniowy? W tej chwili jest idealny spokój i stabilizacja - najgorsza rzecz dla opozycji
  • 1elka26 04.08.19, 11:30
    mdro napisała:

> "Zaorał"? Raczej się skompromitował... Zmieni konstytucję na taką, której będzi
    > e przestrzegał?

Popros swojego prowadzącego o nowe instrukcje, gdyż w brednie o łamaniu Konstytucji to już nawet w Brukseli za bardzo nie wierzą.
    Ciekawe, że w Niemczech mozna wybrać polityka na sędziego TK i nikt nie mowi o upolitycznieniu TK a u nas podnosi sie larum, że Sejm wybrał nie tych którzy powinni w nim zasiadać .
  • mdro 04.08.19, 11:37
    O, LK26 też przyleciał big_grin. Rubelków na wódeczkę zabrakło? Znowu przychodzisz szczuć na UE?

--
  • 1elka26 04.08.19, 11:51
    Szczucie to jest akurat domena lewakow.
    Jak widze juz uruchamiasz tradycyjny zestaw pomówień?
  • mdro 04.08.19, 12:05
    Jakich pomówień, trolliku z nadwołżańskiej wioski? A może z mongolskiego baletu albo szpitala na przedmieściach?

--
  • tiszantul 04.08.19, 11:37
    Nasi Europejczycy przez cztery lata nie umieli wymyślić nic innego niż to "łamanie konstytucji", i właśnie z tym "łamaniem konstytucji" pójdą do kampanii wyborczej. Aha, jest jeszcze "szóstka Schetyny" - znajdźcie w elektoracie chociaż jedna osobę, która wymieni chociaż dwa punkty z tej szóstki. I znajdzie osobę, która nigdy nie słyszała o 500+. Dziękuję za uwagę
  • tiszantul 04.08.19, 11:39
    Przecież Niemcy już wyjaśnili, ze oni mogą, a my nie możemy. To proste.
  • olena.s 04.08.19, 10:29
    Opozycja, józiu, wymaga aby KONSTYTUCJA NIE BYŁA ŁAMANA. Są procedury zmian - legalnych.
    Nb. ciekawa byłabym twojej definicji "zaorania".
  • tiszantul 04.08.19, 10:37
    Nawet zwolennicy opozycji nie potrafią powiedzieć, gdzie ta konstytucja Kwaśniewskiego jest łamana. A społeczeństwo komuch Kwaśniewski interesuje tyle co Bolesław Bierut. W kampanii opozycja chce opowiadać o "łamaniu konstytucji" i chce coś na tym ugrać? Ciekawa koncepcja, ciekaw jestem rezultatów
  • tiszantul 04.08.19, 10:39
    W kampanii też piszcie caps lockiem - do tej pory społeczeństwo ignorowało Wasz przekaz, ale CAPS LOCK z pewnością zrobi piorunujące wrażenie
  • olena.s 04.08.19, 10:44
    Ty jesteś józio? Nie? To spad.
  • anorektycznazdzira 04.08.19, 10:43
    Chciałbyś big_grin
    Jesteście w większej doopie niż umiecie przyznać, stąd te nerwy

--
    'Bóg zapłać, pradawni bogowie!' by król Julian
  • tiszantul 04.08.19, 10:50
    Zapowiada się zwycięstwo Platformy? Kto by pomyślał, przecież dopiero co PiS triumfował w europejskich z rekordowym poparciem. Ale wiadomo, wyborcy PiSu to świadomi Europejczycy, a teraz będą wybory krajowe - ludność miasteczek i wsi zawsze za Platforma. Prezes jest skończony, Lubnauer idzie na premiera
  • tiszantul 04.08.19, 10:58
    Czyli mówisz, ze mamy "koniec pisu"? Przeżyliśmy tych końców z 500, najwięcej "końców pisu" było w 2015-17, nawet podwójną wygraną PiSu w prezydenckich i parlamentarnych można w zasadzie podciągnąć pod "koniec pisu". PiS ma ogromne poparcie, nikt tego nie kwestionuje, nawet Gazeta Wyborcza, ty piszesz o PiSie i zwolennikach "jesteście w dupie" i twierdzisz, ze to Józek jest rozemocjonowany?
  • anorektycznazdzira 04.08.19, 20:47
    Tawariszcz wyregulujcie bota, bo zaś sra po wątku bez opamiętania i po kilka wpisów w jednym miejscu

--
    '[Zwierzęta: I to zadziała???] Nie!!! A nawet tak!!! Maurce, powiedz im. [Maurice: Tak z 50%...] by król Julian
  • bywalec.hoteli 04.08.19, 10:49
    Brawo Prezes !!!

--
    Lato smile
  • tiszantul 04.08.19, 10:59
    Chwała wielkiemu Kaczorowi
  • bistian 04.08.19, 11:10
    bywalec.hoteli napisał:

> Brawo Prezes !!!

Brawo Prezes! Brawo nasz Pan!

big_grin
  • mdro 04.08.19, 11:02
    Biorąc pod uwagę sraczkę tituszki, jakiś wielki popłoch panuje... Ostatni raz miał taką biegunkę przed wyborami samorządowymi w Warszawie.

--
  • olena.s 04.08.19, 11:03
    Co chcesz, nadgodziny robią.
  • tiszantul 04.08.19, 11:15
    Zwolennicy PiSu piszą za pieniądze, zwolenniczki opozycji to spontaniczne internautki. Może sama w to wierzysz, ale moim zdaniem mało kogo przekonasz. Może uważasz, ze w bastionach PiSu nie ma internetu? Może do dziś Ci się wydaje, ze internet jest dla wybranych, a wybrani oczywiście popierają Platformę? Przecież nawet w Warszawie w parlamentarnych był remis
  • olena.s 04.08.19, 11:27
    Spad.
  • tiszantul 04.08.19, 11:20
    Tak, jest wielki popłoch, właśnie dostaliśmy sondaże Onetu - Platforma+Nowoczesna 45%, PiS 20%. Co robić? Na Nowogrodzkiej panika. Na szczęście ludność jeszcze o tym nic nie wie, tylko na ematce jest przeciek i właśnie nas rzucili do tamowania przecieku. Elka wyszła na kebaba, ale zaraz wróci i Wam da popalić
  • joxanna1 04.08.19, 11:24
    No właśnie to jest dla mnie najsmutniejsze - PIS to tylko marketing i sondaże.
    Wartości, konstytucja, prawo - to nie jest żywioł PISu.

I to widać dziś. Co się udało do tej pory? Rozwalić edukację, rozwalić energetykę, rozwalić służbę zdrowia, rozwalić system emerytalny...
    Na plus? Rozdanie 500+... W dodatku jak się okazuje ani dzieci nie przybyło, ani bieda się nie zmniejszyła....
    Niewiele, nawet pisowcy muszą przyznać.
  • tiszantul 04.08.19, 11:23
    No cóż, o Warszawie pisiory to sobie mogą pomarzyć. Warszawa wybiera Włodzimierza Cimoszewicza
  • tiszantul 04.08.19, 11:45
    Ach te marzenia opozycji o internecie bez pisowców. Załóżcie sobie prywatne forum na gazecie
  • sumire 04.08.19, 12:27
    Biedaczek czuje się chyba zobowiązany odpowiedzieć przynajmniej raz (a najlepiej cztery) na każdy post w tym wątku. Przydałoby mu się coś na jelita.
  • iwles 04.08.19, 19:41
    I stad wniosek, ze ma placone od posta, nie od ilosci slow 😄

--
    Paweł

• droch 04.08.19, 11:09
    Konstytucja USA ile ma lat, przypomnisz?
  • 1elka26 04.08.19, 11:35
    W USA Konstytucji nie tworzyli ludzie będący wcześniej członkami partii sterowanej z Moskwy.
  • iwles 04.08.19, 19:45
    Ktore zatem punkty Konstutucji są pro rosyjskie?

--
    Paweł

• olena.s 04.08.19, 20:08
    Trafne.
  • joxanna1 04.08.19, 11:21
    Ciągle czekam na informację co ma byc zmienione w konstytucji, żeby była bardziej demokratyczna.
    I jakoś PIS ciągle trąbi i zmianie dla zmiany.
  • lauren6 04.08.19, 11:23
    Prezes ma 70 lat. Przez 70 lat świat tak się zmienił. Prezes do zaorania!
  • tiszantul 04.08.19, 11:31
    Przecież człowiek też się zmienia i potrafi dostosować działanie do zmieniających się warunków. Dowodem jest sam prezes, dla którego w 70 roku życia głównym zagadnieniem jest zdobycie większości konstytucyjnej. Czyli pokusiłbym się o tezę, ze prezes jak na 70-latka jest wysoko funkcjonujący. A Ty młoda i na co Cię stać? Popatrz na swój wpis i jego poziom intelektualny - właśnie na to
  • dramatika 04.08.19, 11:25
    Oby tylko nie dopuścili Dudy do decydowania o zmianach, bo czeka nas wpisanie do konstytucji wiecznego sojuszu z UE.
  • livia.kalina 04.08.19, 12:17
    „Zaorał” na miarę twoich osiągnięć sercowo- erotycznych. To mniej więcej ten sam rodzaj sukcesu.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • chinczyk_z_donbasu 04.08.19, 12:23
    To nie Twoja sprawa, więc nie piszmy o tym. Nie moja wina, że natura nie dała mi takiej urody by zdobywać te kobiety które mi się podobają. Ale nie o tym temat, więc koniec odpisywania na Twoje przytyki.
  • tiszantul 04.08.19, 12:31
    Zrozum internautkę, jej brak argumentów, a wybory za dwa miesiące. Zresztą w tym wątku na tle innych opozycjonistek Livia i tak panuje nad sobą, trzeba docenić
  • livia.kalina 04.08.19, 12:41
    Brak urody to jest twój najmniejszy problem. Liczba osób, które ci to na forum pisał, idzie w setki. Zamiast wypisywać głupoty na forum, popracuj nad sobą- poczytaj książki, pochodź na wykłady, spotkania, warsztaty. Zacznij sobą reprezentować coś więcej, niż pożyteczny idiota dyktatorka. Słuchanie rad samotnego podstarzałego agenta ubezpieczeniowego zaprowadzi cię co najwyżej tam, gdzie on jest. Właśnie tak chcesz skończyć?

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • chinczyk_z_donbasu 04.08.19, 14:19
    Ja już pogodziłem się z samotnością i starokawalerstwem. nie zamierzam już to robić nic dla kobiet. A kto niby jest podstarzałym agentem ubezpieczeniowym?
  • olena.s 04.08.19, 12:58
    Cóż, informacje o twoim życiu seksualnym (hihi) wielokrotnie wpychałes na forum kompletnie niezainteresowanym nim ludziom, udzielającym się w wątkach na dowolny niezwiązany z tobą temat. Już pomijam zdjęcia, które publikowałeś.
    Więc akurat nie za bardzo masz prawo to twierdzenia, że te żałosne poczynania nie są sprawą którejkolwiek uczestniczki forum.
  • tiszantul 04.08.19, 12:28
    Kaczor nie ma sukcesów? Moim zdaniem być prezesem partii rządzącej w dużym kraju Europy to spory sukces jak na 70-latka. Ty sobie najwyraźniej nie zdajesz sprawy, jak gigantyczne pieniądze tu wchodzą w grę i jaka jest o nie walka. A wygrał prezes i rozdał dzieciom. Społeczeństwo tego nigdy nie zapomni
  • iwles 04.08.19, 19:49
    Rydzyk jest dzieckiem Kaczyńskiego? 😮

--
    Paweł

• tiszantul 04.08.19, 12:38
    Kaczor to się szykuje do epickiego zaorania w jesiennych wyborach parlamentarnych. Głównym zagadnieniem jest dojechać do dnia wyborów z dzisiejszym poziomem poparcia. Samodzielne rządy są najbardziej prawdopodobne, a przy małym uśmiechu losu - większość konstytucyjna
  • morekac 04.08.19, 20:25
    Kaczyński powiedział też, że praworządność jest dzisiaj łamana. Kto ją łamie, jeśli nie rządzący?

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka