Dodaj do ulubionych

Które wątki pamiętacie na rozruszanie forum?

04.08.19, 16:27
Dzień dobry. Tak mi się skojarzyło o tematach mających na celu rozruszanie forum w sezonie ogórkowym. W pamięci utkwił mi watek o kocie, który rodzice wyjeżdżając na urlop zostawili pod opieką córki. Sama czekałam na wpisy, bo kociaki uwielbiam, a autorka opisywała każdy dzień spotkania z niesfornym kocurem. Dozowała napięcie, no i lekkie pióro też można rzec, miała. Bodajże nick- lidka(?). Tak sobie myślę też, że nie może być prawdą też temat o funduszu remontowym. Nie zaglądałam dziś, ale chyba nagle cisza, chociaż były deklaracje, że miał się wpisać ów "księgowy" autorki wątku. Na pewno życie pisze i takie scenariusze i są tak naiwne kobiety, ale ja typuję, że jest to temat właśnie na rozruszanie forum.Pamiętacie jakieś ciekawe, które pozostały bez zakończenia?

--
"Alter schuetzt vor Liebe nicht, aber Liebe vor dem Alter"
Coco Chanel
Edytor zaawansowany
  • lauren6 04.08.19, 16:30
    Pasierbicę w ciąży
  • karme-lowa 04.08.19, 16:32
    Tampon z Gdańska.
  • nota_bene0 04.08.19, 16:42
    karme-lowa napisała:

> Tampon z Gdańska.

Ha, pamiętam! big_grin Działo się.

--
    Coco Chanel
  • arwena_11 04.08.19, 22:27
    brak kosza w łazience i mąż co się ockną jak jakaś panna robiła mu loda w łazience
  • rosapulchra-0 04.08.19, 22:44
    *ocknąŁ

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • afro.ninja 04.08.19, 17:01
    Ale w sumie straszny trolling i szybko wpadla, ale ludzie i tak.odpisywali.
  • edelstein 04.08.19, 17:24
    Ja ja zdemaskowalam😂

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • lilia.z.doliny 04.08.19, 16:57
    pamietam moj znikniety watek o kolezance, ktora zdefekowala na wypasioną sofę znajomych. cudnie sie rozwijala dyskusja, czesc osob posadzala mnie o troling, czesc o wlam na moje konto, etc. Niestety, watek polecial, chociaz wpisow byla juz grubo ponad setka. a co najlepsze, to nie byl tekst z tezą i założeniem: ja was teraz rozruszam

--
    Wielu z uczniów, którzy musieli przeczytać wszystkie 4 tomy "Wojny i pokoju" żałowało, że w pojedynku zginął Puszkin, a nie Tołstoj.
  • afro.ninja 04.08.19, 17:01
    W sumie czemu watek polecial?? To byl ostry temat w sumie nie do pomyslenia. Zwłaszcza, ze jak pisalas defwkujaca nix sobie z tego niw robiła.
  • lauren6 04.08.19, 17:15
    Bo dla moderatorki robienie kupy to wstydliwa sprawa.
    Nie to co nawalanki polityczne czy jeżdżenie po LGBT. Takie wątki zostają.
  • princesswhitewolf 04.08.19, 17:20
    >To byl ostry temat w sumie nie do pomyslenia.

Ta sofa byla takim ostrym watkiem? Zawsze cos mnie ominie uncertain
  • nota_bene0 04.08.19, 17:14
    No właśnie, czemu go skasowali? Osobiście nie pamiętam.

--
    Coco Chanel
  • lilia.z.doliny 04.08.19, 23:20
    czemu skasowali? tego nie wie nikt

--
    Wielu z uczniów, którzy musieli przeczytać wszystkie 4 tomy "Wojny i pokoju" żałowało, że w pojedynku zginął Puszkin, a nie Tołstoj.
  • chatgris01 07.08.19, 14:46
    A ile ja się tego wątku naszukałam, zanim w końcu dotarłam do tego, że go wykasowali! Buuu...
    (chciałam doczytać, bo to jeden z kultowych i wzmianki o nim były liczne).
    Dokopałam się tylko do horrendalnie drogiej sofy zasikanej przez dziubdziusia big_grin

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • astomi25 04.08.19, 17:07
    Oj tak. Tez lubilam ten watek?
    Rzucisz moze linka?

--
    Der Ossi ist schlau und stellt sich dumm, der Wessi macht es andersrum.
    smile
  • stara.mostowiakowa 04.08.19, 17:48
    Najlepszy moim zdaniem wątek ever to ten przywleczony tu z forum kobieta o najbardziej skąpym facecie. Pamiętam też, że bardzo zabawny był o myciu męża.
  • bergamotka77 04.08.19, 18:59
    Ja pamietam o szefie.meza, który przyszedł na kolację i nie mógł zapalić na balkonie 😃 naprawdę mnóstwo tego było. Niedawno też ktoś odświeżal i nawet trafiłam do zestawienia wink

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • stara-a-naiwna 04.08.19, 22:22
    najbardziej skąpy facet to mój HIT
    smile
  • nota_bene0 05.08.19, 09:13
    stara-a-naiwna napisała:

> najbardziej skąpy facet to mój HIT
    > smile

A mój o kocie, tak jak wyżej napisałambig_grin

--
    Coco Chanel
  • aerra 07.08.19, 15:39
    Ten o myciu męża, to był ten z rózicami?

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • double-facepalm 07.08.19, 16:08
    Było o rózicy (wieku,kto ile lat starszy)między partnerami, a o myciu był inny. Tzn zabawna literówka vs wątek-trollpodpucha
  • argentea 07.08.19, 14:16
    Taki o samodzielnym przygotowaniu garden party na chyba 60 osób i o wyprowadzce na wieś a syn będzie prawnikiem czy tlumaczem...
  • alpepe 07.08.19, 14:37
    ten wątek o garden party i o tym, jakim się to garden party okazało sukcesem, był niesamowity.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • double-facepalm 07.08.19, 16:09
    Impreza w domu na 60 osób po przebiegnieciu polmaratonu.
  • maurra 07.08.19, 14:34
    wątek babki, co zostawiła jakieś wystraszone dziecko wieczorem przed szkołą po treningu, żeby sobie samo ogarnęło powrót, bo ją to nie obchodzi. A dziecko nie potrafiło jeszcze samo korzystać z komunikacji miejskiej
  • chatgris01 07.08.19, 14:42
    Ten? forum.gazeta.pl/forum/w,567,150084963,150084963,Podwiozlybyscie_.html?so=1

--
  • maurra 07.08.19, 14:46
    to właśnie,
    minęło 5 lat a mnie dalej trzepie jak to czytam
  • beata985 07.08.19, 14:37
    Kot uchodźca...Ale nie wiem czy to było na fakcie czy wymyślono na potrzeby rozruszania forum.

--
    Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/
  • maurra 07.08.19, 14:39
    I z czasów archeo - wątek nt. donosu złożonego przez forumowiczkę L do pracodawcy forumowiczki S smile
  • chatgris01 07.08.19, 14:43
    O, to na tym forum też były donosy do pracodawców?! (pamiętam taką aferę z innego forum).

--
  • hanusinamama 07.08.19, 15:48
    Niemiecki kot w namiocie. I ten o jedzeniu do pociągu.
  • alba27 07.08.19, 15:59
    Dawno temu, jakąś panna dom budowała i wprowadzili się cała rodziną do stanu surowego, kasy na wykończenie zabrakło a sprzedać nie chcieli bo dom to był ich marzenie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka