Dodaj do ulubionych

kupiłam sukienkę

05.08.19, 09:22
Tyle tu o sukienkach, więc i ja wink Kupiłam i bardzo mi się podoba, tylko innym chyba nie. To znaczy nikt (oprócz zapytanego o to męża) nie powiedział mi, że mam ładną sukienkę albo że dobrze wyglądam. Więc ciekawa jestem, co powie ematka.
I jeszcze mam drugie pytanie: co byście zakładały pod spód, jakie bluzki i w jakich kolorach, gdybyście miały taką sukienkę? Czy chodziłybyście bez niczego pod spodem jak ta modelka nawet jesienią i zimą?
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/shopping?q=tbn:ANd9GcRis4WzoVeQwTiKaQLAH7p6Cx0GYHDqfrKCjlbRmaUZssFrmM-FmY11wYJ5X02SghN1dsa9ctY&usqp=CAc
Edytor zaawansowany
  • kura17 05.08.19, 09:27
    kokoworld? smile ja ich bardzo lubie, sukienka fajna (tylko kolor nie moj).
    jakis obcisly top we wspolgrajacym lub kontrastowym kolorze pewnie bedzie dobrze wygladal z nia. choc ja czesto nosze "letnie" sukienki z kardiganem na wierzchu, gdy robi sie chlodniej, zamiast dodawac pod spod ubrania. moze wyprobuj rozne opcje?

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • mama-ola 05.08.19, 09:33
    A nie, mohito wink
    Właśnie włożyłam biały obcisły top i było dość ok. Zastanawiam się nad granatowym topem i takimi rajstopami - może też byłoby ładnie.
  • kura17 05.08.19, 09:40
    > A nie, mohito wink

modelka mnie zmylila - koko ma "identyczna" (moze nawet to ta sama kobieta?)

> Właśnie włożyłam biały obcisły top i było dość ok. Zastanawiam się nad granatowym topem i
    > takimi rajstopami - może też byłoby ładnie.

jesli granat to Twoj kolor, to na pewno bedzie fajnie smile
    eksperymenty! eksperymenty! LOL

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • kanna 05.08.19, 09:34
    Ja tez lubię kardigany na letnie sukienki smile

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • bo1 05.08.19, 09:32
    W sumie to słabo widać na tym zdjęciu, więc tak do końca nie wiem, czy jest fajna, czy nie. Nie wyobrażam sobie, żeby zakładać pod nią jakieś bluzki.
  • mama-ola 05.08.19, 09:36
    Bez bluzki jest dość goło smile Wtedy byłaby to sukienka tylko na lato. Wolałabym sukienkę całoroczną. Dość często chodzę do teatru i obsługuję to trzema sukienkami na zmianę - zdecydowanie przydałaby się czwarta. Plus wigilia, urodziny i takie tam. Zimą wolałabym nie być goła wink
  • hrabina_niczyja 05.08.19, 13:56
    No to kup sobie sukienkę na zimę. Naprawdę jedna kiecke nosisz całym rokiem?
  • daniela34 05.08.19, 09:34
    Mnie się podoba, nawet miałam upatrzoną podobną (w innym kolorze), ale mój rozmiar nie dotrwał do wyprzedaży. Ja bym nie zakładała nic pod a pod, tylko ma wierzch (rozpoznany sweterek, może marynarkę)
  • daniela34 05.08.19, 09:34
    *rozpinany
  • rosapulchra-0 05.08.19, 09:34
    Z zazdrości ci nie powiedziały. Sukienka jest super!
    Chodziłabym bez niczego pod spodem, tak jak ta modelka.

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • mama-ola 05.08.19, 09:39
    Dzięki wink
  • potworia116 05.08.19, 20:28
    Świetna, ale zdecydowanie bez niczego pod spodem. Na wierzch można coś marzucić, ale nie bez szkody dla urody kreacji.
    Słowem, na jesień tak sobie, latem nie oszczędzaj.
  • alpepe 05.08.19, 09:35
    Taka dwurzędowość poszerza, a że ja mam obsesję, by wyglądać dobrze nawet w łachmanie, to czegoś takiego bym nie założyła. Krój niepraktyczny na jesień i zimę. Sukienka letnia nadająca się na garden party, ale generalnie to tylko na lato. Właśnie sobie kupiłam w hm w tym samym kolorze, ale z dzianiny wiskozowej z rękawkiem 1/8, ciekawe, jak będę w niej wyglądać.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • mama-ola 05.08.19, 09:39
    Może i dwurzędowość poszerza, ale ona jest tak uszyta, że wyglądam w niej wręcz szczupło. Wyszczupla i robi talię - pod tym względem nic jej zarzucić nie mogę.
  • alpepe 05.08.19, 09:42
    Wiesz, to zależy też od figury, ja mam taką, że jak nic nie kombinuję, to jest ok, a wszelkie kroje, które coś tuszują, lub właśnie zniekształcają, na mnie wyglądają źle. Jeśli robi z ciebie milion dolców, to super. I jednak nie noś pod nią nic. To jej urok.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • princy-mincy 05.08.19, 09:36
    Bardzo fajny krój! Kolor zupelnie nie moj, ale ja jestem blada i wyglądałabym w takim beżu słabo.

Nie lubię nic zakładać pod sukienkę, jeśli już to raczej kardigan na sukienkę.
  • obrus_w_paski 05.08.19, 09:46
    Sukienka bardzo ładna, kolor pasuje tylko osoba o ciemniejszej karnacji.

Nie zakładałabym nic pod spod, to przecież letnia sukienka. Z bluzka pod spodem będziesz wyglądać jakbys chciała wrócić do czasów nastoletnich z lat 90 smile
  • rozwiane_marzenie 05.08.19, 09:49
    Ładna. Pod spód chyba raczej nic, może tylko na wierzch sweterek, żakiet?
  • nota_bene0 05.08.19, 09:56
    Dwurzędowość lubię, kolory moje. Natomiast tak jak dziewczyny też powyżej napisały, że na Garden Party i na lato tylko. Bez niczego pod spodem, bo jakoś nie "widzę" pod szelkami żadnej bluzki. Narzucić coś, owszem. A co do tego ,że nie pochwaliły koleżanki, to myślę także, że dzisiejsze czasy do tego skłaniają, że każdy zabiegany i myśli o sobie. Wychodzi z "mody" chwalenie cudzego ubrania. Czy są zazdrosne, tego nie wiem, bo ich nie znam.

--
    "Alter schuetzt vor Liebe nicht, aber Liebe vor dem Alter"
    Coco Chanel
  • vitreous 05.08.19, 09:49
    śliczna smile
    pod spód nie zakładałabym bluzek, na wierzch jasne wdzianko lub marynarkę, ew. kardigan smile
    Jeśli masz ciemną karnacje lub jesteś opalona, to w ogóle bomba.
  • jak_matrioszka 05.08.19, 11:11
    Koloru zazdroszcze, bo mnie do niego ciagnie, a nie moge (jak mnie ktoś w tym kolorze zobaczy, to łopata przez łeb, osinowy kołek w serce i beda szukać z którego grobu wylazłam wink ). Ale coś pod spod to raczej nie, bo jak to cienki materiał na lato, to zepsuje jej wyglad. Przy grubszym, sztywniejszym to bardzo obcisły top (body) z golfem mógłby ujść. Na chłodniejsze pory roku próbuj z czymś na wierzch.
    W odchudzajace i modelujace sylwetke właściwości sukienki wierze, mimo dwurzedowych guzików smile
    Ocena końcowa na plus smile
  • simply_z 05.08.19, 11:13
    Bardzo fajna.
  • katja.katja 05.08.19, 11:31
    Nijaka, nawet czarnoskóra modelka wygląda w niej blado i nijako.

--
    Nie dam się wygasić!
  • fantomowy_bol_mozgu 05.08.19, 11:42
    Świetna! Szkoda, że do mojej skóry i figury ni huhu wink
    Ale przychylam się do tego, by nic pod nią nie zakładać - jakaś marynarka czy sweterek na wierzch i będzie ok.
  • miss_fahrenheit 05.08.19, 12:33
    Bardzo ładna, chociaż kolor nie na każdym może wyglądać dobrze (na mnie na przykład wink
  • kosmos_pierzasty 05.08.19, 12:44
    Bardzo ładna sukienka.

Aczkowlwiek zupełnie nie w moim stylu. A przyznam, że najczęściej komplementuję rzeczy, które sama bym chętnie założyła. Tak to u mnie działa smile
  • kosmos_pierzasty 05.08.19, 12:52
    Bardzo ładna sukienka.

Aczkolwiek zupełnie nie w moim stylu. A przyznam, że najczęściej komplementuję rzeczy, które sama bym chętnie założyła. Tak to u mnie działa smile
  • mikams75 05.08.19, 13:16
    ogolnie fajna, choc nie dla mnie, ja w takim kolorze i kroju bym straszyla wink
    ale jak tobie pasuje to nos. Jako letnia super, z czyms pod spodem - musisz pomierzyc, widzialam gdzies z biala koszulowa bluzka i bylo ok, choc ja jednak wole letnia wersje.
  • damartyn 05.08.19, 13:53
    Fajna, podoba mi się. Nie zakładałabym niczego pod spód, bo dla mnie to typowo letnia sukienka chyba ,że jest z grubego materiału czego na zdjęciu nie widać, wtedy ewentualnie biały podkoszulek.
  • klaramara33 05.08.19, 14:22
    Kolor ładny, krój to taki średni, ja nie kupiłabym takiej.
  • demodee 05.08.19, 20:05
    Ja bym założyła bluzkę koszulową w różowe ciapki.
  • bywalec.hoteli 05.08.19, 20:11
    Ładna, nic nie zakładaj.

--
    Lato smile
  • ewkadrzewka 06.08.19, 07:00
    Ładna
  • mid.week 06.08.19, 07:18
    Sukienka jest śliczna, ale po co nosić ją zimą...? Cokolwiek pod nią założysz zepsujesz efekt.
  • bialeem 06.08.19, 10:56
    Jest ok, ale ludzie nie chwalą zapewne dlatego, że wygląda... biurowo. Kojarzy mi się z kolejnym żakietem. Nie ma w niej nic, co dałoby efekt "wow". Nawet kolor jest bylejaki. Jak chcesz coś pod nią, to może np golf z długim rękawem. Czarny, niebieski albo hmm co tam ci pasuje. Żeby ją rochę ożywić...

--
    "weź takie rady, zwiń ciasno i rozważ znaczenie słowa "czopek""
  • mama-ola 06.08.19, 12:23
    bialeem napisał:

> Jest ok, ale ludzie nie chwalą zapewne dlatego, że wygląda... biurowo.

Biurowo to pół biedy smile Jeden z moich synów zobaczył mnie akurat, gdy przymierzyłam z białą koszulową bluzką pod spodem, i powiedział, że wyglądam jak kelnerka.

> Jak chcesz coś pod nią, to może np golf z długim rękawem.

Też mi się wydaje, że golf by pasował. Co prawda nie chodzę w golfach, bo mi zwykle jest bardzo ciepło, ale tak teoretycznie.
  • mid.week 06.08.19, 18:20
    masz ładną sukienkę, ale uparłaś się w niej wyglądać jak woźna....
  • al_sahra 06.08.19, 13:19
    Ładna letnia sukienka. Nie kombinuj z niczym pod spód.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka