Dodaj do ulubionych

Co jest złego w młodszych kochankach?

05.08.19, 09:33
Wątek zbiorczy

Ponieważ niektóre ematki wolą oglądać swoje stopy, niż oddawać się rozkoszom ciała z młodszymi mężczyznami, tuszę, że jest to coś nagannego. Proszę zatem, by wszelkie emamusie z tego forum, które próbują mi coś powiedzieć nie wprost, wpisały się tu. Oczywiście wpisy pochwalne i zazdrosne również mile widziane.

--
"seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
Edytor zaawansowany
  • anahera 05.08.19, 09:45
    Mlodszy czy starszy obojetne, jednak slowo 'kochanek' kojarzy mi sie ze zwiazkiem tworzacym dodatek do istniejacego obok malzenstwa, a tego nie popieram.
  • chicarica 05.08.19, 09:50
    Kochanek to ktoś z kim łączy nas seks. Osoba nie będąca w związku małżeńskim też może mieć kochanka.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • alpepe 05.08.19, 09:51
    Ok, w moim przypadku to nie zachodzi.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • obrus_w_paski 05.08.19, 09:48
    Nic nie ma złego, o ile są pełnoletni. Baw się dobrze. Btw, można I oglądać stopy I mieć seks z młodszym, to troliszcze podało porównanie jakby oglądanie własnych stop było najgorsza kara
  • chicarica 05.08.19, 09:50
    Nic, a co? O ile kochanek jest pełnoletni oczywiście.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • alpepe 05.08.19, 09:52
    No właśnie nie wiem, ale najwidoczniej coś w tym złego jest według niektórych z ematek i józka oczywiście.

--
  • chicarica 06.08.19, 19:28
    Wg józka złe jest to że inni ruch...ją a on nie, zatem nie przywiązywałabym wielkiej wagi do jego opinii.

--
    ---
  • ajrisz.ka 05.08.19, 09:58
    chicarica napisała:

> Nic, a co? O ile kochanek jest pełnoletni oczywiście.

Sama pełnoletniość nie wystarcza.
    Kodeks karny powinien precyzować jakie warunki powinny być spełniane - mam tutaj na myśli osoby np.upośledzone umysłowo, czy mające inne ograniczenia fizyczno - psychiczne.
    Trzeba zapoznać się z prawem.
  • alpepe 05.08.19, 10:02
    No, niesamowity kąsek taki upośledzony umysłowo lub kaleki kochanek. Ajriszka, pomyślże kobieto, co roztrząsasz...

--
  • ajrisz.ka 05.08.19, 10:06
    Ja piszę o prawie karnym.
    Nie wystarczy tylko pełnoletniość.
    Inne warunki muszą też być spełnione. Dookoła świrów nie brakuje ( przypadki medialne, znane wszystkim).
  • ajrisz.ka 05.08.19, 10:09
    No chyba, że to wątek pt."Hihi, hehe, haha".
  • alpepe 05.08.19, 10:11
    To wątek, co jest złego w młodszych kochankach.

--
  • ajrisz.ka 05.08.19, 10:15
    Nic, pod warunkiem, że nikt nie łamie prawa, i nikomu nie dzieje się krzywda.
  • vitreous 05.08.19, 11:16
    ajrisz.ka napisała:

> Kodeks karny powinien precyzować jakie warunki powinny być spełniane - mam tut
    > aj na myśli osoby np.upośledzone umysłowo, czy mające inne ograniczenia fizyczn
    > o - psychiczne.

Czyli Ty się nie łapiesz.
  • chicarica 06.08.19, 19:29
    Zakładam, że chodzi o osoby zdolne do czynności prawnych, a zatem do wyrażenia zgody.

--
    ---
  • piekna_remedios4 05.08.19, 09:53
    weź daj spokój, przecież wiadomo że nic. Wręcz jest coś bardzo dobrego. Ale do tego trzeba mieć warunki, żeby ów młodszy w ogóle miał ochotę, najwidoczniej niektóre trollice nie potrafią tego pojąć w swej brzydocie inside and out.

--
    Cien años de soledad
  • katja.katja 05.08.19, 11:22
    Na zagranicznych wakacjach widziałam często starsze Panie z młodzieńcami w wieku 25 lat. Były to Niemki, więc urodę ich możecie sobie łatwo wyobrazić.

--
    Nie dam się wygasić!
  • riki_i 05.08.19, 11:38
    Ja widziałem równie "urodziwe" stare Brytyjki z młodymi napakowanymi Murzynami. Ayia Napa - Cypr.
  • piekna_remedios4 05.08.19, 12:19
    cudownie, ale nie mówimy o seksturystyce, tylko o stałym, młodszym chłopaku, któremu się nie płaci za seks

--
    Cien años de soledad
  • katja.katja 05.08.19, 15:56
    To byliśmy w tym samym miejscu wink

--
    Nie dam się wygasić!
  • ganesza 05.08.19, 16:05
    riki_i napisał:

> Ja widziałem równie "urodziwe" stare Brytyjki z młodymi napakowanymi Murzynami.
    > Ayia Napa - Cypr.

a ja czytałam na tym forum chwalenie się równie 'urodziwego' starego dziada, że młode Ukrainki o niego zabiegały (e-mailowo). o mnie tez zabiegały na pocztę. może nawet te same.

--
    Nie jestem profanacją, nie jestem satysfakcją. Nie jestem może
    kompetentna ani majętna, ale jestem.
  • snakelilith 05.08.19, 16:12
    big_grin

--
    "Hehe, niezłe, czyli niby cięta osa ale jak dostanie klapsa to złość mija i przechodzi w ochotę smile" - bywalec.hoteli
  • riki_i 05.08.19, 18:26
    Zdaje się, że mylisz spam kierujący na zainfekowane strony WWW z MMS-ami od konkretnej, żywej osoby, którą poznało się w realu.
  • rosapulchra-0 05.08.19, 12:11
    ty nie jezdzisz na wakacje, więc po co znowu kłamiesz, że cos widziałos?

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • vitreous 05.08.19, 09:53
    Nic złego. Ani w młodszym (o ile pełnoletni wink ), ani w starszym. Nie lubię jak ktoś zagląda komuś do wyra, to sprawa pomiędzy dwoma dorosłymi ludźmi i na zdrowie.
  • cauliflowerpl 05.08.19, 10:00
    Co przegapilam?
  • alpepe 05.08.19, 10:10
    agrypina

--
  • snakelilith 05.08.19, 10:02
    Tylko jedno. Jak są za młodzi, to są niedoświadczeni w łóżku i żadna z tego przyjemność, chyba, że chce ci się wychowywać szczyla. Ale jak jesteś, dajmy na to w okolicach 40-tki, a kochanek jakieś 10-15 lat młodszy, to może coś tam już wie. Ale to ciągle musi być mężczyzna z walorami jak humor, inteligencja, elokwencja. Dzieci, których jedynym atutem jest gładkie ciało i szybka erekcja, są strasznie nudne.

--
    "Założyć, większość facetów bedzie się przyglądać czy widać cycki" - bywalec.hoteli
  • alpepe 05.08.19, 10:07
    Nikogo nie wychowuję big_grin Od rozrywek intelektualnym mam innych znajomych big_grin

--
  • snakelilith 05.08.19, 10:33
    Słyszałam o czym takim. Ja jestem jednak wybitnie sapioseksualna. Im facet bardziej inteligentny, to erotycznie bardziej interesujący. Nawet jak ma być tylko na jedną noc. Z drugiej strony, cenię sobie u mężczyzn także pewien dynamizm, coś w rodzaju arogancji typowej dla ludzi młodszych, więc faktycznie od 20 roku życia nie miałam starszego od siebie partnera. Ale seks z jurnym, ale durnym bzykaczem wydaje mi się nudny jak flaki z olejem, więc przykro mi, ale jednak nie zazdroszczę. big_grin

--
    "Pewnie ze mogą być lepsze gdyż faceta bolą jajka od jazdy na koniu a kobita ma z tego przyjemność bo ja klepie po kopytku."
    - bywalec.hoteli
  • chlodne_dlonie 05.08.19, 12:00
    > Ja jestem jednak wybitnie sapioseksualna. Im facet bard
    > ziej inteligentny, to erotycznie bardziej interesujący.
    (..) seks z jurnym, ale durnym bzykaczem wydaje mi się nudny jak flaki z olejem.

100% zgoda smile smile

--
    What we need, sustain, exhale and breathe again
    Stop and watch, don't complain
    Hope remains, we still have love (we are back to life)
    We are all insane
  • swiezynka77 05.08.19, 12:15
    Dlaczego uważasz że jak młody to głupi? A jakby to był syn ematki? wink

--
    Obrzeży pochwy nie pokazuje się na dzień dobry.[beataj1]
  • snakelilith 05.08.19, 13:58
    A gdzie ja napisałam, że młody to automatycznie głupi? Dla mnie mężczyzna w każdym wieku musi być inteligentny, jak nie jest inteligentny za młodu, to później też takim się nie stanie. I to alpepe sugerowała, że od jej kochanek do rozrywek intelektalnych się nie zalicza.

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • triismegistos 05.08.19, 12:21
    Inteligencja nie rośnie z wiekiem wink

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • katja.katja 05.08.19, 11:21
    Ja nie lubię głupków w łóżku, facet musi mieć pewien poziom, a 20-latek sypiający z kimś w wieku jego własnej mamy inteligencją zwykle nie poraża.
    Bałabym się też jakiegoś feleru na psychice. Nie jest normalne by naprawdę fajny młodzieniec strzępił członka na starą rurę. Może dewiant?

--
    Nie dam się wygasić!
  • agaagaaga123 05.08.19, 12:23
    a może przyszły prezydent Francji, który jest sapioseksualny i w kobiecie widzi najpierw mózg a dopiero potem "rurę".
  • snakelilith 05.08.19, 14:04
    Dewiantem to jest ty gazeciarz. Do tego mało wymagającym, skoro nie stać cię na normalnego partnera i zadowalasz się dochodzącym na godziny żonatym doopkiem.

--
    "Jeśli to dziury na dupie, to nie mam nic przeciwko..." - bywalec.hoteli
  • katja.katja 05.08.19, 16:00
    Dla Ciebie jest ideałem bo uprawia intensywnie sport, dwa rodzaje, siłownia (to widać wink ) plus dodatkowy, dość niszowy, więc nie będę ujawniać.

--
    Nie dam się wygasić!
  • snakelilith 05.08.19, 16:11
    Sport to uprawiam ja dla siebie, a od partnera wymagam, by był inteligentny i dobry w te klocki, pod co twój gach na pewno nie podpada, bo inaczej nie zadawałby się z kimś tak niewybrednym jak ty.

--
    "Pewnie ze mogą być lepsze gdyż faceta bolą jajka od jazdy na koniu a kobita ma z tego przyjemność bo ja klepie po kopytku."
    - bywalec.hoteli
  • riki_i 05.08.19, 11:39
    snakelilith napisała:

> Tylko jedno. Jak są za młodzi, to są niedoświadczeni w łóżku i żadna z tego prz
    > yjemność, chyba, że chce ci się wychowywać szczyla.

Podobno ogólny wigor się liczy.
  • snakelilith 05.08.19, 13:59
    Podobno na czymś się tam znasz riki, ale na tym, czego kobiet oczekują od mężczyzn w łóżku, to na pewno nie.

--
    - bywalec.hoteli
  • riki_i 05.08.19, 14:15
    Nie wypowiadaj się za wszystkie kobiety, snejkowa.
  • snakelilith 05.08.19, 14:27
    riki_i napisał:

> Nie wypowiadaj się za wszystkie kobiety, snejkowa.

Zacznij od siebie rikuś. Nie ja pierwsza próbowałam tu wygłaszać teorie i prawdy objawione na temat spostrzegania świata przez moją płeć. Teorie, które najwyraźniej świadczą o tym, że nie masz nie tylko pojęcia o kobietach, ale nawet nie o facetach. Prawdopodobnie jesteś też kijowym kochankiem, bo tylko tacy muszą sobie udowadniać swoją męskość bzykając młode, niedoświadczone i niewymagające, bo stojące nisko w hierachii społecznej Ukrainki.

--
  • riki_i 05.08.19, 14:43
    Słuchaj, jesteś jak zdarta płyta. Klep sobie swoją mantrę na mój temat, o ile poprawia ci to samopoczucie.

Natomiast Ty o facetach akurat nie wiesz nic, bo ustawienie w hierarchii społecznej kobiety, którą zamierzamy rekreacyjnie bzyknąć, ma dla nas, facetów, znaczenie takie jak zeszłoroczny śnieg.

BTW To nieprawda, że młode Ukrainki w Polsce to wyłącznie biedota do roboty w warzywniaku i do sprzątania. Są tu też dziewczyny na studiach dziennych, które nie pracują, a utrzymuje je rodzina z Ukrainy.
  • sumire 05.08.19, 14:45
    "ustawienie w hierarchii społecznej kobiety, którą zamierzamy rekreacyjnie bzyknąć, ma dla nas, facetów, znaczenie takie jak zeszłoroczny śnieg"

Akurat...
  • snakelilith 05.08.19, 15:18
    riki_i napisał:

> Natomiast Ty o facetach akurat nie wiesz nic, bo ustawienie w hierarchii społec
    > znej kobiety, którą zamierzamy rekreacyjnie bzyknąć, ma dla nas, facetów, znacz
    > enie takie jak zeszłoroczny śnieg.

Ustawienie społeczne kobiety ma ogromne znaczenie rikuś, bo taka kobieta nie stawia większych wymagań i za odrobinę zainteresowania oraz/albo ekonomicznych korzyści jest gotowa zrezygnować z własnych seksualnych potrzeb. A to oznacza, że rozkłada nogi na życzenie i trochę jęczy dla zachęty, by tacy niedowartościowani samcy jak ty, myśleli, że są bogami seksu. Dlatego właśnie tak się tymi dziewczynami jarasz, bo tylko przy takich udających namiętność kobietach możesz czuć się prawdziwym facetem. I wiem wystarczająco wiele na temat igoranckich donżuanów jak ty, by rozpoznawać ich po tym, jak się prezentują i omijać sprawnie od nastolęctwa, szkoda czasu na łóżkowe rozczarowania.

--
    "Mam gdzie indziej włosy smile " - bywalec.hoteli
  • riki_i 05.08.19, 18:46
    Motywy dla których kobiety dają dupy są nieodgadnione. Opowiem kolejną historyjkę, którą pani snejkowa oraz różne wieśniary forumowe sklasyfikują jako fejk albo przejaw rzekomej patologii w której się obracam.

Mieliśmy kiedyś w jednym miejscu pracy Panią absolutnie niedostępną, wielu próbowało, miała jakiegoś chłopaka na drugim końcu Polski, nosiła jego zdjęcie w portfelu i dumnie prezentowała. Pani miała naturalny biust wielkości krążownika Aurora i była bardzo szczupła. Do tego ładna z twarzy. Niedostępna, niedotykalska, nie do zagadania nawet. Fiksacja na swoim młodym cherubinku i koniec tematu. No i... Okazało się, że dopadł ją w końcu żonaty Pan pułkownik Wojska Polskiego (na emeryturze wojskowej, dorabial sobie u nas), tak ze 30 lat starszy. Pan był pies na baby, ale ten wiek! ☺ Jak się okazało, wiek nie odegrał roli, a pułkownik chodził po firmie dumny jak paw i opowiadał o wielkich cycach w wannie pełnej piany, jakie czekały na niego po pracy. Co prawda w następstwie fascynacji tymi cycami żona wywaliła go z domu, a potem się rozwiodla, a cycatka wyszła w końcu za mąż za jakiegoś felczera z drugiego końca Polski, no ale wielki sukces erotyczny był niewątpliwy. Powody dla których pani niedostępna nagle postanowiła bzykać się że średnio wyględnym facetem starszym od swego ojca (romans trwał około roku) do dziś pozostają zagadką. Finansowo, czy w aspekcie kariery nie zyskała na tym nic. Również wątpię, aby układ ten w jakikolwiek sposób mógł podnieść jej samoocenę.
  • katja.katja 05.08.19, 20:09
    Może Pani miała jakiś defekt na umyśle np. kobiety DDA często mają zaniżone poczucie własnej wartości i biorą prawdziwe odpadki, najgorzej, że wcale nie na tylko seks jak Twoja Pani Cycatka, ale "na poważnie" czyli ślub sad
    Znam takie 2 przypadki z bliskiej rodziny. Prawdziwa tragedia sad

--
    Nie dam się wygasić!
  • snakelilith 05.08.19, 20:58
    Buhaahaha, nabardziej boli ci, że tobie doopy nie dała, co? Ale możesz wyciągać na pocieszenie nawet nędzne wspomnienia erotyczne twojego dziadka, bo po kimś masz przecież te obleśne geny, ale to nie zmieni sytuacji, że ty seks z młodymi doopami będziesz miał tylko, jak wyciągniesz przedtem portfel. Jeżeli ci w ogóle jeszcze staje, bajkopisarzu.

--
    "Hehe, niezłe, czyli niby cięta osa ale jak dostanie klapsa to złość mija i przechodzi w ochotę smile" - bywalec.hoteli
  • sumire 06.08.19, 07:27
    No, czyli dotarło w końcu, że zgorszenie cudzym życiem erotycznym w twoim wykonaniu jest mało wiarygodne, więc wróciłeś do starej sprawdzonej śpiewki, czyli opowieści z mchu i paproci o kobietach, które ochoczo dzieliły się wdziękami, z niezrozumiałych przyczyn ze średnio wyględnymi, a przecież mogły ze znanym z powabu i klasy rikim.
    Smuteczek.
  • riki_i 06.08.19, 09:29
    Gdzie w mojej wypowiedzi jest passus o "żałowaniu że nie podzieliła się ze mną wdziękami"? Opisałem historyjkę, ale ty po prostu MUSISZ odnieść ją do mego osobistego życia erotyczne go i przy okazji tradycyjnie dosrać.
  • riki_i 06.08.19, 09:32
    I jeszcze ostatnie zdanie, które umieszczam w osobnym poście, bo zapewne pałając świętym oburzeniem ty i twoje akolitki zaczniecie klikać kosz. Wqrwia mnie to debilne wieczne dosrywanie, w dodatku nudne jak flaki z olejem. Mam ochotę po starosłowiańsku powiedzieć "spier... alaj wreszcie, tępa głupia zawistna babo"
  • sumire 06.08.19, 09:50
    O, chyba ryszarda coś zapiekło, skoro aż tak ciśnienie mu podskoczyło, że już sobie całkiem odpuścił dżentelmeństwo, z którego słynie tak samo, jak z tej mitycznej przystojności i powodzenia wśród kobiet, zwłaszcza młodszych. Trudno orzec, czemu te "wieśniary" i "tępe głupie zawistne baby" nie chcą pokornie wulgarności rikiego znosić. Pewnie mu zazdroszczą sukcesów, znajomości z różnymi ciekawymi ludźmi i oczywiście udanego życia rodzinnego - a jego żonie jeszcze bardziej, bo ani chybi jest czego.
    W kosz nie zamierzam klikać, to taka ładna kwiecista wypowiedź, że zasługuje na to, by tu zostać, na wypadek gdyby ktoś na forum miał jeszcze złudzenia co do tego, co z ciebie za typ.
  • alpepe 06.08.19, 09:54
    Sądzę, że nikt tu nie ma złudzeń, choć ja go tam lubię. Nie będę mu udowadniać, że na mój widok by się zaślinił, bo mi nie zależy, ale mam sentyment, gdyby wyciąć to jego prymitywne pojmowanie stosunków damsko-męskich, nie byłby może złym człowiekiem.

--
  • snakelilith 06.08.19, 12:55
    alpepe napisała:

Nie będę mu udowadniać,
    > że na mój widok by się zaślinił, bo mi nie zależy,

No cóż, przeciętna kobieta w wieku 40-50, a cała masa powyżej tego wieku też, szybciej znajdzie młodego darmowego kochanka do seksu niż mężczyzna w tym sam wieku młodą kobietę, która zrobiłaby to samo bezinteresownie i tylko dla erotycznej przygody. Taka jest prawda, ale mizogini z poprzedniej epoki ciągle żyją w złudnym przekonaniu, że panują nad kobiecą seksualnością i to oni decydują, kto kogo przeleci. big_grin

--
  • alpepe 06.08.19, 17:37
    Masz rację, mój mój eks-mąż też taki był/jest. Coś mu się wydaje, podobnie jak rikiemu i józkowi. I niech się wydaje, ich strata.

--
  • triss_merigold6 06.08.19, 17:45
    Bo mężczyźni są generalnie bardziej pobudliwi i mniej wymagający estetycznie. Pozwolisz, że przypomnę, że np. na Borneo uwolniono orangutankę, która przez kilka lat przetrzymywania w burdelu cieszyła się niesłychaną popularnością. Rozumiesz, mężczyźni z niej korzystali, a nie kobiety.
  • alpepe 06.08.19, 17:55
    Może zastanów się, jak wyglądali ci, co gwałcili małpę .

--
  • triss_merigold6 06.08.19, 17:57
    Sądzisz, że czynili to, bo prostytutki ich gatunku odwracaly się ze wstrętem?
  • alpepe 06.08.19, 18:21
    Myślę, że to nie byli ludzie, tylko potwory, a takie kreatury mnie nie interesują.

--
  • sumire 06.08.19, 18:02
    alpepe napisała:

> Może zastanów się, jak wyglądali ci, co gwałcili małpę .

Pomijając już kwestie estetyczne, trzeba przede wszystkim być totalnym bydlęciem.
  • triss_merigold6 06.08.19, 18:06
    I częściej takim bydlęciem okazuje się mężczyzna, nie kobieta. Gwałty wojenne to też domena mężczyzn, podobnie jak date rapes czy gwałty zbiorowe. Testosteron, pobudliwość, słabsze hamulce, większy popęd etc.
  • bigzaganiacz 06.08.19, 18:08
    nością. Rozumiesz, mężczyźni z niej korzystali, a nie kobiety.

Widocznie musialy byc wyjatkowo slabe skoro woleli orangutana buehehehe
  • katja.katja 06.08.19, 19:01
    Słabo mi...

--
    Nie dam się wygasić!
  • snakelilith 06.08.19, 19:53
    triss_merigold6 napisała:

> Bo mężczyźni są generalnie bardziej pobudliwi i mniej wymagający estetycznie.

No i? Więc nawet z wiekiem kobietom seksu nie zabraknie. Albo myślisz, że tobie tyłek nigdy nie obwiędnie?

• triss_merigold6 06.08.19, 19:58
    No i nie dorabiam do popytu na starsze kobiety iluzji ich wyjątkowej atrakcyjności.
    Zwiędnie, niewątpliwie. Niemniej, ja od dawna nie szukam amantów, wystarczy mi oferta domowa.
  • katja.katja 06.08.19, 20:00
    Na forum miałaś już pewną propozycję i to z tego samego miasta, więc nawet nie musiałabyś specjalnie dojeżdżać czy coś.

--
    Nie dam się wygasić!
  • snakelilith 06.08.19, 20:11
    triss_merigold6 napisała:

> No i nie dorabiam do popytu na starsze kobiety iluzji ich wyjątkowej atrakcyjno
    > ści.

Ja nie pisałam o atrakcyjności, a o skuteczności. Kobiecie łatwiej znaleźć partnera do łóżka, w każdym wieku. A atrakcyjność, tak jak definują ją samce jak riki, lata mi koło mojej starej doopy. Ja nie mam ambicji bycia erotyczną podkładką do masturbacji dla wielbicieli nastolatek, tylko chcę mieć seks zakończony moim orgazmem. I też preferuję na razie domową ofertę, ta jest jednak przypadkowo też ode mnie młodsza.

• riki_i 06.08.19, 19:00
    snakelilith napisała:

> No cóż, przeciętna kobieta w wieku 40-50, a cała masa powyżej tego wieku też, s
    > zybciej znajdzie młodego darmowego kochanka do seksu

Potwór nie potwór, byle był otwór...

niż mężczyzna w tym sam w
    > ieku młodą kobietę, która zrobiłaby to samo bezinteresownie i tylko dla erotycz
    > nej przygody. Taka jest prawda, ale mizogini z poprzedniej epoki ciągle żyją w
    > złudnym przekonaniu, że panują nad kobiecą seksualnością i to oni decydują, kt
    > o kogo przeleci. big_grin

A Ty z jakiej epoki niby jesteś? Wyjechana na pochodzenie w latach 80-tych! Ludzie, trzymajcie mnie, bo pęknę że śmiechu! ☺

• snakelilith 06.08.19, 19:46
    Nie masz lepszych argumentów impotencie? Przebadaj się, bo najwyraźniej syfylis złapany w latach 90 od jakiejś prostytutki apsirującej do przyjaciółki cińkciarza zaczyna zżerać ci mózg i kreatywność szwankuje.

--
    - bywalec.hoteli
  • snakelilith 06.08.19, 12:43
    Oj, zapiekło. big_grin I ja wiem doskonale co, bo w przeciwieństwie do naszego rikusia znam facetów od podszewki na wylot i wiem, gdzie siedzi ego tych podwórkowych kundelków. Kilka celnych strzałów i jego wredna mizogińska gęba pokazuje się w pełnej krasie. big_grin

--
    "Założyć, większość facetów bedzie się przyglądać czy widać cycki" - bywalec.hoteli
  • riki_i 06.08.19, 19:01
    Ty idź lepiej do psychiatry, bo masz urojenia wielkościowe i bredzisz.
  • aandzia43 06.08.19, 11:09
    Powody dla których pani niedostępna nagle posta
    > nowiła bzykać się że średnio wyględnym facetem starszym od swego ojca (romans t
    > rwał około roku) do dziś pozostają zagadką. Finansowo, czy w aspekcie kariery n
    > ie zyskała na tym nic. Również wątpię, aby układ ten w jakikolwiek sposób mógł
    > podnieść jej samoocenę.

Ludzie czasem dokonują wyborów niepojętych dla innych, ale zawsze jakieś swoje powody mają. Ta pani mogła być skromną erotycznie dziewczyną z kompleksem ojca albo bardzo nieskromną i trzymającą się zasady "nie łączymy pracy z życiem prywatnym (stąd koledzy zza biurka obchodzić musieli się smakiem), której stanął na drodze wytrawny stary je...a i już nie mogła się oprzeć. Co do wyględności mężczyzny Riki: co kręci kobiety jest często kompletnie nie do uchwycenia dla innych samców.

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • kasiamat00 06.08.19, 19:27
    > miała jakiegoś chłopaka na drugim końcu Polski, nosiła jego zdjęcie w portfelu i dumnie prezentowała

ROTFL. Rysiu, zdradze ci tajemnice: wymyslony chlopak na drugim koncu Polski to standardowy numer na ulatwianie sobie zycia w meskich branzach. Tak samo jak "konferencyjna" obraczka.
  • ganesza 05.08.19, 16:38
    riki_i napisał:

> Słuchaj, jesteś jak zdarta płyta.

przecież to ty jesteś jak zdarta płyta (przepraszam, nie zdarta płyta, sztuk jeden, tylko dwie lub trzy równie zdarte). widząc post popełniony przez ciebie wiadomo co napiszesz.
    --
  • ganesza 05.08.19, 16:11
    riki_i napisał:

> Nie wypowiadaj się za wszystkie kobiety, snejkowa.

ale ona ma 100% racji. że nie zrozumiesz, to raczej oczywiste.

--
  • aandzia43 05.08.19, 16:11
    snakelilith napisała:

> Tylko jedno. Jak są za młodzi, to są niedoświadczeni w łóżku i żadna z tego prz
    > yjemność, chyba, że chce ci się wychowywać szczyla. Ale jak jesteś, dajmy na t
    > o w okolicach 40-tki, a kochanek jakieś 10-15 lat młodszy, to może coś tam już
    > wie.

Niestety (albo stety) z mojego doświadczenia wynika, ze wiek niewiele ma w tej kwestii do rzeczy. Poznałam, w sensie biblijnym, bardzo pojętnych i bystrych w temacie młodzieńców i beznadziejnych dojrzałych (wyłącznie wiekiem). Albo ma się talent i ochotę by go doskonalić albo jest się najpierw młodym a potem starym tłukiem.

--
  • snakelilith 05.08.19, 16:18
    Niestety masz rację. Tyle tylko, że prawdopodobieństwo erotycznego tłuka jest w młodszej grupie wiekowej znacznie wyższe. A młode talenty z wiekiem wyrabiają się do doskonałości, wiem, miałam okazję sprawdzić po latach moją licealną miłość. wink

--
    "Jestem przekonany o własnej atrakcyjności i widzę, iż kobiety nie posiadają bardzo wysokich wymagań wobec partnerów" - bywalec.hoteli
  • aandzia43 05.08.19, 16:30
    snakelilith napisała:

> Niestety masz rację. Tyle tylko, że prawdopodobieństwo erotycznego tłuka jest w
    > młodszej grupie wiekowej znacznie wyższe.

Fakt. Za to mają lepszą potencję, zapał i muskuły. Nie ma nic bardziej żałosnego niż stary facet popełniający kardynalne błędy wink

--
  • snakelilith 05.08.19, 16:35
    Młodszym więcej się wybacza, to fakt. Młodość jest rozbrajająca i rozkoszna, potem trzeba się już wykazać. Pewnie dlatego moi partnerzy zawsze byli młodsi, nie chcę spotkać starego faceta popełniającego kardynalne błędy. wink

--
  • aandzia43 05.08.19, 16:46
    snakelilith napisała:

> Młodszym więcej się wybacza, to fakt. Młodość jest rozbrajająca i rozkoszna, po
    > tem trzeba się już wykazać. Pewnie dlatego moi partnerzy zawsze byli młodsi, ni
    > e chcę spotkać starego faceta popełniającego kardynalne błędy. wink

Otóż to, dobry kierunek siostro smile

--
  • triss_merigold6 05.08.19, 16:24
    Podpiszę się. Wiek nie czyni mistrza, jak ktoś był bez polotu w wieku 20 lat, to i jako 40-latek będzie drewnem.
  • snakelilith 05.08.19, 16:30
    Nie przeczę. Jednak młodzi chłopcy są często nadpobudliwi, nie wiedzą jeszcze wiele o kobietach i nie znają wszystkich sztuczek. A niekórzy mylą nawet rzeczywistości z pornografią. Choć prawdą jest, że wielu facetów nie uczy się tego nigdy i pozostaje tak jak riki w przekonaniu, że są bogami seksu, tylko kobiety są wyrachowane, oziębłe i złe. big_grin

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • antyideal 05.08.19, 10:05
    Nie wiem o jaki wątek - i o jakie stopy?? - chodzi, ale nie widzę nic złego w młodszych kochankach, a nawet wręcz przeciwnie, o czym już zresztą zdarzało mi się na ematce napomknąć wink
  • alpepe 05.08.19, 10:08
    Agrypina i jej wątek o starym wyglądzie. Ona też popełniła wątek o swoich pięknych stopach.

--
  • cauliflowerpl 05.08.19, 13:02
    Ty tak serio? W tamtym watku odpowiedziala Ci tylko agrypina (ktora sama zaczepilas tekstem "spojrz na swoje stopy") i incel, ktorego mam wygaszone pol forum i ktory jakikolwiek seks poza malzenskim w pozycji misjonarskiej uwaza za wyuzdanie, a tu taki watek z tego powodu? "wszelkie emamusie z tego forum, które próbują mi coś powiedzieć nie wprost"??
    Dżizas, jak Ty sie na ematce uchowalas dluzej niz miesiac? Przeciez tu sie notorycznie ktos do kogos przy*ier**la o byle co big_grin
  • alpepe 05.08.19, 13:47
    Ej, słonko, co jakiś czas mi dosrawają z powodu młodszych partnerów seksualnych, vide riki tutaj i gazecia, nie, żeby mnie to ruszało big_grin

--
  • cauliflowerpl 05.08.19, 15:38
    Aaaa no chyba że tak, nie zapamiętałam wink
    Zresztą nie mogłam zapamiętać, bo tych dwóch akurat omijam wzrokiem i ustawieniami forum.
    Ja tam jestem bardzo za. Pod warunkiem, że nie kończy się jak w jednym odcinku Seksu w Wielkim Mieście wink (w tym serialu swoją drogą to chyba wszystkie przypadki przerobili hehe)
  • tak_to_nowy_nick 05.08.19, 15:58
    alpepe napisała:

> nie, żeby mnie to ruszało big_grin

I tak bardzo cię to nie rusza, że aż zakładasz specjalnie temu poświęcony wątek. Mhm.
  • alpepe 05.08.19, 16:17
    Hm, usiłuję zrozumieć, ciężko pojąć? Hm.

--
  • sumire 05.08.19, 10:14
    Mentalność. Przypomnij sobie, jak jematki jechały po Brigitte Macron, której wiek we Francji niezbyt ludzi rusza. Kobieta w pewnym wieku ma się czołgać do cmentarza, a nie młodszych fagasów szukać, wiadomo. 50-latek w towarzystwie 30-latki nie rusza za to nikogo, facetowi wręcz wypada młodszą sobie znaleźć. Kobieta z młodszym to dla wielu nadal coś niestosownego. Choć w sumie trudno powiedzieć, dlaczego.
  • snakelilith 05.08.19, 10:44
    To jest związane z mitem płodności. Kobieta w wieku około i pomenopauzalnym nie może być atrakcyjna dla mężczyzn, bo nie urodzi mu dziecka. To, że dziś płodność i seks to dwie różne sprawy, oraz to, że kobieta osiąga szczyt swojej seksualności wtedy, gdy jej stary partner zaczyna mieć problemy z potencją, jakoś się jeszcze do świadomości nie przebiło.

--
  • katja.katja 05.08.19, 11:19
    Myślę, że komentarze gdyby to 40-letni nauczyciel uwiódł 15-latkę komentarze byłyby jeszcze gorsze.
    W dodatku nauczyciel niepłodny, więc niejako skazujący swoją później już żonę na życie bezdzietne.

--
    Nie dam się wygasić!
  • sumire 05.08.19, 11:38
    Myślę, że powinieneś się zdecydować, pod którym nickiem zamierzasz pisać, a poza tym przestać pierniczyć głupoty, bo już mało kto zwraca tu na twoje farmazony uwagę.
  • katja.katja 05.08.19, 15:56
    Masz rację, chyba zdecyduję się na Flegmatyczkę bo idealnie pasuje do mojej osobowości.

--
    Nie dam się wygasić!
  • ruscello 05.08.19, 10:21
    Nic złego, chociaż ja na kochanka 10-15 lat młodszego musiałabym poczekać kilka lat, bo nastolatki mnie nie kręcą. Nie dziwię się, że pociągający są (niektórzy) moi rówieśnicy, więc korzystaj na zdrowie wink
  • pani-nick 05.08.19, 11:52
    Dla mnie to niszczące. Po głupim flircie smsowym, który był bardzo intensywny i przyjemny ale miał być tylko flirtem i takim pozostał, miałam poczucie winy, moralnego kaca, a mój mąż stracił do mnie zaufanie.
    Nie umiem kłamać, kręcić i oszukiwać, a na tym polega zdrada czyli posiadanie kochanka. Gra nie warta świeczki.
    Chyba, ze seks s związku jest kiepski.
  • sumire 05.08.19, 11:56
    Ale autorce chyba chodzi o kochanka jako osobę, z którą uprawiamy seks, a nie kochanka w znaczeniu gacha na boku.
  • alpepe 05.08.19, 14:15
    tak, tylko w znaczeniu partnera seksualnego.

--
  • pani-nick 05.08.19, 16:12
    A to dzisiaj, gdybym była wolna, to pewnie ze chętnie bym zjadła świeże ciastko, niż starego piernika smile))
  • katja.katja 05.08.19, 16:18
    A świeże ciastko też by zjadło... świeże ciastko, a nie dzidzię-piernik.

--
    Nie dam się wygasić!
  • pani-nick 05.08.19, 16:28
    Raczej dobrą babkę wink
    🤷‍♀️
  • katja.katja 05.08.19, 16:34
    Dobra babka jest sucha. Jak Ty big_grin

--
    Nie dam się wygasić!
  • pani-nick 05.08.19, 18:17
    No widzisz! Lepsza sucha babka, niż beza z tłustym kremem 😜
  • katja.katja 05.08.19, 16:02
    Shellerko, to smutne co piszesz. Znam Twojego męża, nie jest on Ci wierny (i nie o sms-y chodzi tylko dosłowną zdradę), w tej sytuacji czuj się całkowicie zwolniona z poczucia wina i jak chcesz idź na całość.
    Tylko się nie przyznawaj.

--
    Nie dam się wygasić!
  • pani-nick 05.08.19, 16:13
    Katja, dzięki! Napisz mi coś więcej, żebym miała dowody na rozprawę - to sobie alimenty wywalczę.
  • katja.katja 05.08.19, 16:16
    Nie mogę, to moje odczucia z Twoich postów przedstawiających Twojego męża.
    Miej oczy i uszy otwarte. Jak masz możliwość przetrzep mu telefon i pocztę. Jeśli masz pieniądze gdy jedzie w delegację wypraw za nim detektywa.

--
    Nie dam się wygasić!
  • pani-nick 05.08.19, 16:29
    sad a już miałam nadzieje na konkrety
  • pani-nick 05.08.19, 11:54
    A co do samej roznicy wieku - ani nie przeszkadza mi starszy, ani młodszy facet. Kwestia gustu.
  • triismegistos 05.08.19, 11:59
    No jak to co? Młodszy kochanek może swiadczyć, że kobieta w łózku bierze, a nie daj buk patrzy na apetyczne męskie ciałko, zamiast postawić się w roli przedmiotu i myśleć tylko o tym jak się spodobać Swojemu Mężczyźnie. O a fuj.

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • rosapulchra-0 05.08.19, 12:05
    Odpowiadam na pytanie zawarte w tytule - absolutnie nic, pod warunkiem, że jest pełnoletni i świadomy tego, co robi.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • hanusinamama 05.08.19, 12:24
    Jakoś nie pomyślałam, ze oglądanie swoich stóp moze przeszkadzać w posiadaniu kochanka (wiek kochanka bez znaczenia).
  • alpepe 05.08.19, 12:48
    no ponoć może.

--
  • aga_mon_ber 05.08.19, 12:28
    No faktycznie, wielka to frajda miętolić gówniarza w wyrku i jeszcze go wszystkiego uczyć, bo on nic nie potrafi big_grin
  • beataj1 05.08.19, 12:57
    A ja się trochę wyłamię.
    Generalnie stosuje się zasady by nie oceniać innych osób. Ale młodszy kochanek/kochanka w większości przypadków ma dla mnie pewien rys żałosności.
    Jak 55 latek prowadzający się z 20 latką. Oczywiście może to być trulov, ale znacznie częściej to żałosne podrygi wiotczejącego faceta, który kasą nadrabia odchodzące resztki młodości.
    Odwrotnie też, myśl że miałabym być dla młodego gościa poligonem doświadczalnym i nauczycielką po drodze do młodych lasek nie jest dla mnie czynnikiem pobudzającym.
    Oczywiście, uczciwość skłania do przyznania że nie jestem jakoś wybitnie wystawiana na kuszenie przez młodszych facetów, zatem sobie gdybam akademicko.
    Ja jednak zawsze celowałam w facetów w moim wieku. I pewnie tak mi już zostanie.

--
    Ludzkość wyznaje ponad 5000 rożnych bóstw. Ale nie martw się - TWÓJ BÓG to ten jedyny właściwy...
  • alpepe 05.08.19, 14:15
    Ależ ja się z nimi nie prowadzam, no co ty.

--
  • beataj1 05.08.19, 14:27
    Po pierwsze zupełnie mojej wypowiedzi nie odnosiłam personalnie, a akademicko smile
    Po drugie jeżeli ci to sprawia przyjemność to na zdrowie, ja jakoś mam wrażenie że po wszystkim bym się czuła gorzej niż przed. Ale to ja - nie śmiałabym moich ograniczeń przenosić na innych.

--
    Ludzkość wyznaje ponad 5000 rożnych bóstw. Ale nie martw się - TWÓJ BÓG to ten jedyny właściwy...
  • milva24 05.08.19, 14:02
    W młodszym kochanku nie ma nic złego pod warunkiem, że jest dorosły i nie w związku jako i kochanka. Nie zazdroszczę ale pochwalam smile
  • princesswhitewolf 05.08.19, 14:54
    Nic. Nic zlego w relacji w ktorej nie mysli sie o wspolnym starzeniu i nie ma dodarkowo meza czyli trojkata.
  • agrypina6 05.08.19, 15:36
    Borze szumiący, wątek inspirowany moja skromną osobą🤣. No to muszę coś odpowiedzieć na pytanie tytułowe. Zupełnie nic😛.
  • madami 05.08.19, 15:39
    Jak chłopak jest pełnoletni - nie ma absolutnie nic złego
  • agrypina6 05.08.19, 15:46
    Niektóre panie mają taktycznie ekscytujące życie, że tak dobrze pamiętają co kto napisał i jeszcze tworzą wątki inspirowane jednym zdaniem. Robienie z siebie dziwki nigdy nie było powodem do chwalenia się tym, ale obecnie jest to powód do dumy jak widzę. W realu nikt się czymś takim jednak nie chwali, no ale na ematce to co innego.
  • sumire 05.08.19, 15:53
    Koleżanko, wiem, że trollujesz na smutno, ale wyjaśnijmy jedną rzecz, bo wiek XIX już minął. Satysfakcjonujące życie seksualne nie jest robieniem z siebie dziwki. Czasy, gdy tylko mężczyźni mogli być zadowoleni, a kobieta miała najwyżej zaspokajać pana i władcę, już dawno szczęśliwie minęły, tylko w rozumkach starych mizoginów na tym forum (i twoim, najwyraźniej) jeszcze się trzymają.
  • snakelilith 05.08.19, 15:54
    agrypina6 napisała:

Robienie z siebie
    > dziwki nigdy nie było powodem do chwalenia się tym, ale obecnie jest to powód d
    > o dumy jak widzę.

A kreowanie się na cnotkę ciągnie co najwyżej do 25-tki, potem przestaje być u kobiet atrakcyjne.

--
  • maslova 05.08.19, 18:06
    Nawet dla Józka 😀😀😀
  • edelstein 05.08.19, 17:32
    Posiadanie mlodszego kochanka albo seks z wiecej niz jednym swiadczy o byciu dziwka?lol

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • pani-nick 06.08.19, 10:08
    Ona przesadziła. Ale szczerze? To jest coś, co chyba wolałabym zatrzymać dla siebie, niż publicznie pisac o tym jak bogate życie erotyczne prowadzę. To podobny poziom, jak nasz lokalny ematkowy „ogier”. Żenujące zdziebko.
  • alpepe 06.08.19, 10:20
    Sukienka za anal?

--
  • pani-nick 06.08.19, 12:55
    Sęk w tym, ze ja żartowałam, ty od kilku miesięcy całkiem serio opisujesz swój wsciek macicy.
  • alpepe 06.08.19, 17:40
    Ja mam wściek macicy? Myślałam, że to normalne, że mam seks w tym wieku, nie?
    Twój żart świadczy o tobie i twoim pojmowaniu seksu, coś za coś. Trochę takie ku.wienie się, nie sądzisz?

--
  • pani-nick 06.08.19, 19:40
    Alpepe, to ze nie komentuje twoich wątków i postów, nie znaczy, ze ich nie czytam. Cytatami mam ci rzucić? Na 10 lat forumowania raz nawiązałam do seksu.
    Twoje wątki od jakiegoś czasu dotyczą kochanków i seksu z nimi.
  • alpepe 06.08.19, 20:56
    Nadal mówimy o definicji, o czym mam pisać, o PiSie, o swoich zdolnych i pięknych dzieciach, o tym, że mam zajebisty lakier na paznokciach, o nowej torebce? Nic nie poradzę, o tym, że mnie ostatnio okradziono za pomocą phishingu oraz o tym, że mi samochód co jakiś czas nie odpala, nie będę przecież pisać. Tak samo, jak nie chce mi się pisać o tym, że lecę na randkę za granicę, bo mam taki kaprys. Mam, to mam. Boginiom dziękować, że jestem zdrowa i na razie dobrze mi się powodzi. Moi rodzice daleko, eks na odległość telefonu, czyli dupę mi truje o tyle, o ile, mężczyźni sprawiający mi przyjemność, a wiadomo, że ja na pewne rzeczy się nie piszę, w zasięgu ręki. Jedynie co, to najlepiej byłoby mieć garsonierę, aczkolwiek łudzę się, że dzieci nic nie wiedzą, bo staram się być dyskretna.

--
  • alpepe 06.08.19, 20:57
    A co do seksu, to nie nawiązałaś raz.

--
  • katja.katja 06.08.19, 19:04
    Dla mnie z dwojga złego lepszy seks normalny z młodszym niż seks (dowolnie z kim) analny.

--
    Nie dam się wygasić!
  • pani-nick 06.08.19, 19:41
    A nie, to dla mnie jednak ważniejsze jest z kim, od jak.
  • koronka2012 05.08.19, 17:20
    Nie praktykowałam co prawda, bo romans z dużo młodszym wydaje mi się po prostu mało inspirujący, czułabym się jak matka. Facet musi mi imponować, żeby mnie kręcić. Wiedzą, obyciem, doświadczeniem, osiągnięciami - a to jest dość trudne w przypadku sporo młodszego gościa. Jeśli czuję, że mentalnie stoi daleko niżej to jakoś nie czuję weny.

Na plus jest rzecz jasna kondycja.
  • edelstein 05.08.19, 17:34
    Nie wiem, mialam mlodszych w lozku,ale moi kochankowie byli tylko o rok i dwa mlodsi🤭

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka