Dodaj do ulubionych

Dlaczego zabraliście dzieciom tęczę?!

05.08.19, 11:53
Mnie się bardzo nie podoba że zawłaszczyli akurat tęczę i że zrobili to specjalnie, (bo tęcza to taki niewinny dziecięcy motyw był), i że tęcza to teraz polityczna sprawa.
Uważam, że to było bardzo perfidne działanie. Mogli sobie jakiś inny motyw stworzyć.

Był taki fajny motyw, bardzo lubiany przez dzieci, a teraz go dzieciom trzeba zabrać, bo to teraz polityka i nienawiść.

Jak jestem przeciw, to przecież nie ubiorę dziecka w motyw, który jest za!
Jak jestem za, to też go nie ubiorę, ze strachu, że jakiś patol, który jest przeciw, w zęby mojemu dziecku przyłoży!

Dlaczego zrobiliście to dzieciom?!

Dlaczego dorośli nigdy, ale to nigdy nie biorą pod uwagę w swoich działaniach, tego że krzywdzą tych najmniejszych?

Edytor zaawansowany
  • livia.kalina 05.08.19, 11:59
    Chyba oskarżasz niewłaściwą stronę. Wiń tych, którzy za tęczowy motyw łamią na ulicy dzieciakom obojczyki a nie tych, którzy chcą by ludzie byli wolni i szczęśliwi, niezależnie od orientacji seksualnej.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • pani07 05.08.19, 12:02
    Nic tylko dzieci tam posłać, z tęczą, dadzą ponosić:
    Tekst linka
  • mamtrzykoty 05.08.19, 12:06
    Owszem właściwą, bo to akurat ta strona sprawiła, że za tęczę można dostać po mordzie.

• araceli 05.08.19, 12:18
    mamtrzykoty napisała:
    > Owszem właściwą, bo to akurat ta strona sprawiła, że za tęczę można dostać po m
    > ordzie.

Rozum ci odjęło?????

Spódnicę za gwałty będziesz winić?

--
    - What if people try to corroborate all this information?
    - Don't worry. They won't.
  • mamtrzykoty 05.08.19, 12:23
    A to jak się chodzi w spodniach to nie zgwałcą??
  • araceli 05.08.19, 12:56
    mamtrzykoty napisała:
    > A to jak się chodzi w spodniach to nie zgwałcą??

Jak chodzisz w spódnicy to cię zgwałcą i twoja wina. To jest twoja "logika".

--
    Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
  • mamtrzykoty 05.08.19, 13:19
    Wcale nie, to ty tak wymyśliłaś.
    Ja napisałam coś zupełnie innego i na inny temat, ale jak widać masz klapki na oczach i widzisz tylko to, co możesz widzieć.
    To jeszcze raz. Nie interesuje mnie to, kto, kogo i za co che lać, ani kto do tego podjudza.
    Mnie chodzi tylko o symbol. Wybrano tęczę, która jest tematem fascynującym dzieci i bardzo przez dzieci lubianym. Gdyby wybrano coś innego, co nie jest dla dzieci tak atrakcyjne, nie było by problemu. A tak okradziono dzieci z ich ulubionego motywu, bo tęcza stała się symbolem rozgrywek pomiędzy dorosłymi: ja będę nosił tęczę, bo jestem za, a ja ci dam w mordę, bo jestem przeciw.
    W ten sposób dorośli ukradli dzieciom tęczę.
    Gdyby ci, którzy wybierali symbol, wybrali coś innego, to tęcza nadal by należała do dzieci.
  • araceli 05.08.19, 13:26
    mamtrzykoty napisała:
    > Wcale nie, to ty tak wymyśliłaś.
    > Ja napisałam coś zupełnie innego i na inny temat,

I swoim małym móżdżkiem nie ogarnęłaś analogii.

--
    Kryjąc się w fortecy sztywnej konsekwencji, schronić się możemy przed zakusami rozumu.
  • mamtrzykoty 05.08.19, 13:40
    Tu nie ma żadnej analogi, ja o gruszce, a ty o pietruszce.
    Klapki na oczy i tyko walkę widzisz.
  • aguar 05.08.19, 12:22
    No dokładnie, winne są ofiary?
  • mamtrzykoty 05.08.19, 12:25
    Jakie ofiary?
    Tu dzieci są ofiarą walki pomiędzy dorosłymi!
  • olena.s 05.08.19, 12:29
    Czy jak dziecko nie założy koszulki z tęczą to dostanie po łbie od homoseksualnych patroli GDZIEKOLWIEK NA ŚWIECIE?
    A więc może dziecko założy koszulkę z tęczą i dostanie po łbie W POLSCE od zawsze heteroseksualnych, nieodmiennie narodowych i zachwycająco katolickich karków?
    No, to już wiesz kto tu jest agresorem, kto tu chce bić, i komu to zawdzięczasz.
  • livia.kalina 05.08.19, 12:53
    W jaki sposób sprawiła? Mówiąc, że za podejrzenie homoseksualizmu niw wolno zaszczuwać dzieci na śmierć, jak zrobiono to z Dominikiem z Bieżunia czy z Kacprem z Gorczyna? Mówiąc i pisząc, że trzeba skończyć z krzywdzenie i prześladowaniem dzieci, jakie opisał tu Urbaniak?

weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,18294980,__Nie_zdechlem__Nie_dalem_sie____Mocny_komentarz_po.html

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • mamtrzykoty 05.08.19, 12:59
    W taki, ze wybrała akurat taki symbol, który jest przez dzieci uwielbiany.
    Dlaczego nie wybrała np. gałązki jabłoni? Tylko coś, co dzieciaki uwielbiają?

Nie umiesz na chwilę wyłączyć się od bycia za, albo przeciw i skupić się tylko na symbolu?
    Chodzi o symbol, nie o to co ma symbolizować. Gdyby to była gałązka jabłoni, nie było by sprawy, bo żaden dzieciak nie ekscytuje się gałązką jabłoni, nie rysuje jej, nie podziwia i nie chce nosić na ubraniu.
  • sumire 05.08.19, 13:04
    A dlaczego dwa albo pięć lat temu to cię nie oburzało, tylko teraz zaczęło?
  • mamtrzykoty 05.08.19, 13:24
    Nigdy mi się ten wybór symbolu nie podobał, bo tęcza to taki dziecięcy motyw.
    Napisałam teraz, bo zrobiła się z tego wielka afera.
  • sumire 05.08.19, 13:31
    I oburza cię to, że ten dziecięcy motyw jest symbolem różnorodności i miłości? Poważnie?
  • karola2122 05.08.19, 17:50
    mamtrzykoty napisała:

> Nigdy mi się ten wybór symbolu nie podobał, bo tęcza to taki dziecięcy motyw.
    > Napisałam teraz, bo zrobiła się z tego wielka afera.

Nie dziecięcy. Uniwersalny. Ew. biblijny. W każdym razie uniwersalny. Nie jestem dzieckiem, ani LGBT, ale jeżeli zobaczę gdzieś taki fajny tęczowy parasol, jaki ma pewna moja znajoma (tradycyjna katolicka rodzina, ma dwójkę dzieci, które chodzą do szkoły katolickiej), to kupię obowiązkowo. I mam gdzieś wszelkie interpretacje. Mi się podoba, jest fajny, i tyle. I tobie radzę mieć taki stosunek, tym bardziej, że to są różne tęcze, zauważyłaś?
  • olena.s 05.08.19, 13:07
    Wiesz, ja myślę, że ten gostek, który wymyślił flagę - Gilber Baker mu było nie wpadł na to, że gdzieś może być tak parszywie jak dziś w Polsce - z twojego opisu wnioskując.
    Ponadto, gdyby homofoby nie atakowały gejów (zamieszki w Stonwell były początkiem rezygnacji gejów z ukrywania się i czołgania, oberwali wtedy w swoim własnym klubie) to nie nie byłyby potrzebne parady i symbole.
    Więc jak by nie patrzeć - wiń homofobów wszelkiej (nomen omen) maści.
  • angazetka 05.08.19, 12:58
    Nie, nie ta. Tylko ta, która leje po mordzie za tęczę na koszulce.
  • mamtrzykoty 05.08.19, 13:02
    Gdyby tęcza nie była symbolem, to ta lejąca grupa by za tęczę nie lała i dzieci mogły by swobodnie nosić tyle tęcz, ile by chciały.
    To prosty ciąg zdarzeń. Nie ogarniasz?
  • sumire 05.08.19, 13:06
    Aha, czyli wredna tęczowa zaraza wybrała sobie zły symbol, jak mogli, to wszystko ich wina.
    Wiesz co - homofobia na tym forum może jest tolerowana przez moderację, ale przez większość forumek na szczęście zdecydowanie nie. Toteż nie sądzę, by twoja osobliwa argumentacja z mchu i paproci się tu przebiła.
  • iwles 05.08.19, 13:13
    Nie nie nie !!!
    To wina tęczy !
    Gdyby takie zjawisko nie istnialo, to ani nie byloby symbolem, ani emblematem na bluzeczce i bylby POKOJ na swiecie.

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • angazetka 05.08.19, 13:49
    Nie, nie ogarniam. Nie obwiniam bitych, przede wszystkim.
  • sumire 05.08.19, 12:04
    Po pierwsze, tęcza jako symbol LGBT używana jest od 50 lat - dopiero teraz to zauważyłaś?

Po drugie, potwora LGBT w tęczy widzi tylko określona grupa oszołomów. Dla całej reszty tęcza to tęcza. I nikt jej dzieciom nie zabiera. Zjedz snickersa.
  • mamtrzykoty 05.08.19, 12:14
    Wcześniej nie było to widoczne i nikomu nie przeszkadzało.

Sęk w tym, że ta grupa to nie oszołomi, a zbiry, więc strach z nimi zadzierać.
  • sumire 05.08.19, 12:18
    Przeciwnie, było widoczne.
    Natomiast istotnie nie przeszkadzało, bo nikt nie podjudzał przeciwko tęczowym zboczeńcom.
  • mamtrzykoty 05.08.19, 12:27
    Czyli kto jest winny?
    Kto podjudza?
  • sumire 05.08.19, 12:30
    Miś Bobo.
    Przepraszam, ale czy ty nie czytasz wiadomości? Nie przeglądasz internetu? Ominęło cię "wara od naszych dzieci", "tęczowa zaraza", strefy wolne od LGBT? No to musisz pod bardzo dużym kamieniem żyć.

Jak chcesz przytrollować, to postaraj się bardziej.
  • araceli 05.08.19, 12:56
    mamtrzykoty napisała:
    > Kto podjudza?

Idioci używający antysemickiego języka. <facepalm>

--
    Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci WSZYSTKO JEDNO.
  • olena.s 05.08.19, 12:59
    big_grin
  • biala_adelajda 05.08.19, 13:15
    > mamtrzykoty napisała:
    > Kto podjudza?

>Idioci używający antysemickiego języka. <facepalm>

Że niby słowo "podjudzać" jest antysemickie?

--
    pomagam.pl/kasiakuzma
  • miss_fahrenheit 05.08.19, 13:37
    biala_adelajda napisała:

> > mamtrzykoty napisała:
    > > Kto podjudza?
    >
    > >Idioci używający antysemickiego języka. <facepalm>
    >
    > Że niby słowo "podjudzać" jest antysemickie?

No właśnie nie jest, choć być może z uwagi na brzmienie może się tak, niesłusznie, kojarzyć.
  • iwles 05.08.19, 14:15
    biala_adelajda napisała:

> > mamtrzykoty napisała:
    > > Kto podjudza?
    >
    > >Idioci używający antysemickiego języka. <facepalm>
    >
    > Że niby słowo "podjudzać" jest antysemickie?
    >

Post araceli jest odpowiedzia na pytanie, kto podjudza. Nie mo to nic wspolnego ze slowem "podjudza".

--
    Paweł

• biala_adelajda 05.08.19, 14:25
    Nie jestem pewna, dlatego dopytuję. Nie zauważyłam antysemickich wtrętów w tym wątku, chyba że nie czytałam dość uważnie. Bo chyba nie uważamy, że każdy homofob z automatu używa antysemickiego języka?

--
    pomagam.pl/kasiakuzma
  • angazetka 05.08.19, 13:52
    Gdzie byłaś przez ostatnie miesiące? Pod którym kamieniem?
  • daniela34 05.08.19, 12:18
    "Po drugie, potwora LGBT w tęczy widzi tylko określona grupa oszołomów."

Dodajmy- tylko w Polsce, osobiście bowiem widziałam w 2003 roku tęczową flagę z napisem PACE na budynkach watykańskich oraz na murach klasztoru we Włoszech - nie wypowiadali się o LGBT tylko sprzeciwiali się inwazji na Irak.
  • olena.s 05.08.19, 12:13
    Bo wiesz, w mniej więcej normalnym świecie nie jest to problem od dość dawna. Kto by pomyślał, że PiS zepchnie Polskę do poziomu jakiegoś Brunei? Kto by pomyślał, że dziecko tak małe, że matka jeszcze decyduje o jego ubiorze, będzie mogło w Polsce dostać od obcego dorosłego wpie.... za kolor koszulki???? Albo że PiS doprowadzi do takiej skali agresji, że ktoś będzie się tego mógł realistycznie obawiać?

W każdym razie tęcza - oczywisty dość symbol RÓŻNORODNOŚCI które dopiero razem tworzą pełnię - jest symbolem LGBT jakoś od 40 lat z hakiem. Gdyby Ukochany Przywódca nie był wtedy zajęty pisaniem doktoratu na komunistycznym wydziale o ważkim przedmiocie " "Rola ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą", to mógł protestować. Mógł również protestować as 1994, od kiedy to rzeczona flaga stała się w zasadzie oficjalnym symbolem pride parade.
    No, ale nie protestował.
    Peszek
  • kosmos_pierzasty 05.08.19, 12:33
    >Polsce dostać od obcego dorosłego wpie.... za kolor koszulki????

Mogę prosić o więcej informacji? Co znów się stało?
  • olena.s 05.08.19, 12:35
    Zapytaj wątkodajki.
    To ona ubolewa, że nie może ubrać dziecka w koszulkę z tęczą, bo jeśli jest przeciw równym prawom dla osób homo, to ich popierać dzieckiem nie chce, a ponadto "ze strachu, że jakiś patol, który jest przeciw, w zęby mojemu dziecku przyłoży!"
  • kosmos_pierzasty 05.08.19, 13:34
    A... ok. Już się przestraszyłam.
  • mamtrzykoty 05.08.19, 13:45
    Ty masz problem z czytaniem?
    Jakie ponad to??
    Stoi jak wół, że albo - albo.
  • angazetka 05.08.19, 12:34
    Odjazd peronu. Gratuluję.
  • saszanasza 05.08.19, 12:39
    Nie martw się, następne będą kolorowe kredki.

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
  • mia_mia 05.08.19, 12:42
    Pomyśl lepiej jak to się stało, że pozwalasz na to, żyje w kraju, gdzie za noszenie koszulki z tęczą boisz się, że zostanie pobite!
    Oszołomy gotowe to zrobić chodzą bezkarnie po ulicach.
  • mamtrzykoty 05.08.19, 13:30
    A niby jak miałaby nie pozwolić??
    Mam iść lać homofobów, którzy leją nie homofobów?
  • iwles 05.08.19, 13:40
    Nie znasz zadnego sposobu, zeby wyrazic swoj brak akceptacji dla tych, ktorych sie boisz? Dla homofobow?

--
    Paweł

• angazetka 05.08.19, 13:50
    No, ja na przykład chodzę na marsze równości i narażam się na bycie laną. Głosuję na ludzi, którzy ogarniają koncepcję równości. I takie tam.
  • mia_mia 05.08.19, 15:07
    Jak to możliwe, że jeszcze cztery lata temu każdy przedszkolak w Polsce mógł paradować w koszulce z tęczą, niczym sam pan Jędraszewski fakty.interia.pl/galerie/swiat/pomnik-jana-pawla-ii-w-paryzu-zdjecie,iId,1584913,iAId,127766
    bez obaw o dostanie w twarz od jakiegoś patrioty? Pomyśl, to nie boli.
  • taki-sobie-nick 06.08.19, 00:04
    Nie "pan", tylko arcybiskup, a poza tym to nie jest tęcza homów.

Ja obserwuję, myślę i wniosek mam jeden: cztery lata temu LGBT nie skupiali się na bliźnierstwach i profanacjach.
  • iwles 06.08.19, 00:42
    taki-sobie-nick napisała:

>
    > Ja obserwuję, myślę i wniosek mam jeden: cztery lata temu LGBT nie skupiali się
    > na bliźnierstwach i profanacjach.

Moze dlatego, ze 4 lata temu nie bylo przyzwolenia ze strony wladzy, na akty agresji wobec nich? Nie bylo zgody na wyzywanie, tępienie, obrażanie, wyrazanie nienawisci ?

Moze dlatego, ze jeszcze 4 lata temu zylo sie w Polsce normalniej? Bezpieczniej?

--
    Paweł

• taki-sobie-nick 06.08.19, 00:50
    Tak, tak, wiem, że "myślenie" ma mnie doprowadzić do wniosku, iż jedynym głównym jest PiS.

Niemniej doprowadza mnie właśnie do tych wniosków i będę się ich trzymać.

Zresztą oni bluźnią celowo, żeby sprowokować przeciwników.
  • iwles 06.08.19, 01:01
    Przeciwnikow? Czyli kogo? Tych, ktorzy ich nienawidza i zycza im smierci?

--
    Paweł

• taki-sobie-nick 06.08.19, 01:08
    Z tego typu propagandą nie będę dyskutować.
  • iwles 06.08.19, 01:15
    I koniecznie musiales to napisac, zsmiast zakonczyc dyskusje nie odpowiadajac 😄

--
    Paweł

• taki-sobie-nick 06.08.19, 01:20
    MusiałAM zaznaczyć, dlaczego kończę dyskusję. No ale niektórzy nie pojmują takich niuansów.
  • iwles 06.08.19, 01:25
    Wcale nie misiAŁAŚ.
    Tylko paluszki cie swedza i musisz odpisac. Zeby miec ostatnie slowo 😋

--
    Paweł

• sumire 06.08.19, 07:41
    taki-sobie-nick napisała:

> Nie "pan", tylko arcybiskup, a poza tym to nie jest tęcza homów.

Słowo "pan" jest obraźliwe, że nie wolno tak arcybiskupa tytułować? Od kiedy?

> Ja obserwuję, myślę i wniosek mam jeden: cztery lata temu LGBT nie skupiali się
    > na bliźnierstwach i profanacjach.

Cztery lata temu nikt nie uważał zestawienia kolorów za profanację. Podziękuj skrajnej prawicy.
  • smillla 05.08.19, 12:44
    Dlaczego dorośli zabrali dzieciom czerwoną, pięcioramienną gwiazdę, gwiazdę w kształcie pentagramu, symbol szczęścia w postaci swastyki, a dawniej zabierali krzyż jako symbol zbawienia (w reżimach komunistycznych)?
    Bo są głupi, agresywni i leniwi. Walczą z wiatrakami: symbolami, rysunkami, portretami, pomnikami, itp., zamiast wziąć się do roboty i merytorycznie rozwiązywać problemy. Łatwiej szarpać się z tęczą czy zdzierać ludziom medaliki z szyj i uprawiać tzw. "światopoglądówkę" (każdy głupi może się identyfikować z jakimś prostacko podanym światopoglądem i czuć się tym nobilitowany), niż: reformować złe prawo, naprawiać służbę zdrowia, ograniczać biurokrację, poprawiać edukację - no, takie mrówcze, niespektakularne działania dla mądrych i pracowitych, czyli nie dla większości.
    Wiekszość woli bezładnie drzeć japę i mieć ekscytująca nawalankę niż myśleć i pracować. Przy czym jest głupia, więc tak, jak przedszkolaki, konsoliduje się pod jakimś znaczkiem. Grupa Motylków versus Grupa Pszczółek. To im robi tożsamość. Bez wyraźnego oznakowania czuliby się nikim i nie wiedzieliby, co mają robić, jak żyć. A najprostsze "robić" odwołujące się do atawistycznych odruchów to walczyć z tym drugim. Motylki contra Pszczółki, radiomaryjni contra tęczowi...
    Jest symbol - jest zabawa! Stąd to zafiksowanie prostactwa na symbolach.
  • saszanasza 05.08.19, 12:59
    smillla napisała:

> Dlaczego dorośli zabrali dzieciom czerwoną, pięcioramienną gwiazdę, gwiazdę w k
    > ształcie pentagramu, symbol szczęścia w postaci swastyki, a dawniej zabierali k
    > rzyż jako symbol zbawienia (w reżimach komunistycznych)?
    > Bo są głupi, agresywni i leniwi. Walczą z wiatrakami: symbolami, rysunkami, por
    > tretami, pomnikami, itp., zamiast wziąć się do roboty i merytorycznie rozwiązyw
    > ać problemy. Łatwiej szarpać się z tęczą czy zdzierać ludziom medaliki z szyj i
    > uprawiać tzw. "światopoglądówkę" (każdy głupi może się identyfikować z jakimś
    > prostacko podanym światopoglądem i czuć się tym nobilitowany), niż: reformować
    > złe prawo, naprawiać służbę zdrowia, ograniczać biurokrację, poprawiać edukację
    > - no, takie mrówcze, niespektakularne działania dla mądrych i pracowitych, czy
    > li nie dla większości.
    > Wiekszość woli bezładnie drzeć japę i mieć ekscytująca nawalankę niż myśleć i p
    > racować. Przy czym jest głupia, więc tak, jak przedszkolaki, konsoliduje się po
    > d jakimś znaczkiem. Grupa Motylków versus Grupa Pszczółek. To im robi tożsamość
    > . Bez wyraźnego oznakowania czuliby się nikim i nie wiedzieliby, co mają robić,
    > jak żyć. A najprostsze "robić" odwołujące się do atawistycznych odruchów to wa
    > lczyć z tym drugim. Motylki contra Pszczółki, radiomaryjni contra tęczowi...
    > Jest symbol - jest zabawa! Stąd to zafiksowanie prostactwa na symbolach.

100/100

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
  • azja001 05.08.19, 13:09
    Dokładnie tak samo to widzę
  • mamtrzykoty 05.08.19, 13:31
    No, dobrze, ale czy nie mogli by chociaż sobie wybierać jakichś innych symboli, tylko kraść dzieciom te najbardziej atrakcyjne?
  • angazetka 05.08.19, 13:51
    A kto je ukradł dzieciom? Tęcza jest symbolem przymierza Boga z ludźmi oraz spółdzielczości. A nie dzieci.
  • olena.s 05.08.19, 15:49
    Tylko homofoby mogą użyć w tym kontekście słowa "kraść" (bo użycie tego zwrotu przez ciebie de facto oznacza to skalanie) ale niech ci będzie.
    Zalecam ci krótką refleksję:
    Jak to się dzieje, że mimo iż tęczowa flaga stała się symbolem między w 79 r ubiegłego stulecia, nikt nie miał pretensji o tęczę w Teletubisiach? (97)https://vignette.wikia.nocookie.net/telletubbies/images/6/68/Rainbow_2.png/revision/latest/scale-to-width-down/350?cb=20140802232350
    W My Little Pony?
    https://target.scene7.com/is/image/Target/GUEST_8ba82765-7da8-43ae-a359-0e6902b8fb8b?wid=488&hei=488&fmt=webp
    W milionach produkowanych zabawek?
    https://noveltystreet.com/wp-content/uploads/2016/05/Carry-The-What-3d-Printed-Rainbow-Octopus-Toy-Cool-Gift-Idea-for-Kids-590x521.jpg
    https://www.babyvegas.com.au/wp-content/uploads/2018/11/NCT532_wooden_crocdile_puzzle-444x444.jpg
    Sprzętów?
    https://media.sprii.ae/media/catalog/product/cache/8d42bf985fec41257dd93cd482e4d041/4/1/41E_2Bb67UlNL.jpg
    https://www.potterybarnkids.com/pkimgs/rk/images/dp/wcm/201923/0019/rainbow-inflatable-sprinkler-f.jpg
    Ubranek?
    https://www.dhresource.com/webp/m/0x0s/f2-albu-g5-M00-AA-D1-rBVaJFj7O06AKptQAAG4z4JhTCM108.jpg/summer-baby-white-t-shirt-boys-girls-rainbow.jpg
    http://www.shikobaclothing.co.nz/images/cate_63/640/Retail-Baby-Girls-Striped-Rainbow-Bow-Tshirt-Princess-Kids-Cute-Ruffles-Collar-Top-JLDx7-gql0.jpg

https://hellopretty.co.za/sites/hellopretty.co.za/files/styles/2014_product_full/public/products/rainbow_baby.png?itok=WBxqf8nW

Tak więc widzisz: matki w USA, Nowej Zelandii, UK, ba, w Emiratach - nie mają tego problemu.
    Im nikt niczego nie zabrał, choć zapewniam, że geje zyją i w USA, i w UK i wszędzie indziej.
    Jeżeli ktoś tu tobie - bo przecież nie im - coś zabrał, to wyłącznie polskie homofoby. Bo do nich kieruj więc pretensje. I dostrzeż NORMALNY świat.
  • mamtrzykoty 05.08.19, 13:42
    Smutne jest strasznie to, co napisałaś, Smillla.
    Ale niestety masz rację.
  • araceli 05.08.19, 13:08
    Zbliża się koniec roku i mam pierwszą nominację na najgłupszy wątek 2019 uncertain

--
    Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci WSZYSTKO JEDNO.
  • bo_ob 05.08.19, 13:43
    Tęcza to był dziecięcy motyw? Pierwsze słyszę. Moja babcia miała tęczową spódnicę już lata, lata temu.
  • woman_in_love 05.08.19, 17:53
    przyszłość niszcząc polską edukację?!?
  • chococaffe 05.08.19, 18:06
    A Ty nie rozumiesz, że COKOLWIEK byłoby symbolem, to można by było dostać bęcki? I żadna z tych rzeczy nie mogłaby się znaleźć na naszych torebkach, torbach, bluzkach, parasolach, notatnikach itd? Co za różnica czy "zabiorą dzieciom" tęczę, samochód, misia czy różyczkę?
  • semihora 05.08.19, 18:13
    No właśnie. Dlaczego politycy PiS-u zohydzili taki radosny symbol i uczynili go przedmiotem nienawiści?

--
    Prawica ze wszystkich grup dzieci - a mamy dzieci niepoczęte, dzieci poczęte i dzieci urodzone - ona zajmowała się tylko dziećmi poczętymi.
  • taki-sobie-nick 06.08.19, 01:18
    Dzieci niepoczętych nie mamy. Zohydzili go LGBT.
  • olena.s 06.08.19, 07:09
    Bo tak już mają. Muszą jakoś rozpędzić suwerena przed wyborami, inaczej niż przez nienawiść i strach nie umieją
  • wlazkotnaplot 05.08.19, 18:20
    Skisłam....
    Komentować.......?
  • misterni 05.08.19, 18:34
    Idź sobie popłacz, dzieciom tęczę zajumali, buuu. I ocknęłaś się dopiero teraz, po ponad czterdziestu latach? 😂😂😂

Najgłupszy wątek, jaki zdarzyło mi się tu czytać w ostatniej dziesięciolatce. 😐

--
    Wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna.
    Misterni
  • majenkir 05.08.19, 18:43
    Kto Ci cos zabral? czasem tęcza to tylko tęcza jest... wink.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • riki_i 06.08.19, 00:30
    mamtrzykoty napisała:

> Mnie się bardzo nie podoba że zawłaszczyli akurat tęczę i że zrobili to specjal
    > nie, (bo tęcza to taki niewinny dziecięcy motyw był), i że tęcza to teraz polit
    > yczna sprawa.

Och, jak mi przykro, że pedofil Krzysztof Sadowski zawłaszczył "Tęczowy Music Box"...
    www.tvp.info/43813281/znany-polski-muzyk-pedofilem-ujawnienie-jego-nazwiska-bedzie-szokiem
    > Uważam, że to było bardzo perfidne działanie. Mogli sobie jakiś inny motyw stwo
    > rzyć.

Nooo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka