Dodaj do ulubionych

liceum Żeromskiego Warszawa opinie?

05.08.19, 12:10
Czy ktoś ma wieści bezpośrednio ze szkoly ? najlepiej o profilu mat geo? Frycz czy Żeromski, taki dylemat młodzieży
Edytor zaawansowany
  • moadek 05.08.19, 16:41
    żadna nie ma znajomej mlodziezy w tej szkole?
  • kasia_piet 05.08.19, 17:34
    Mam. Miałam, bo własnie skończyłsmile Mat-geo, Żeromski. Matma na bardzo wysokim poziomie, świetnie zdawane matury. Wysokie progi na zaliczenie na przedmiotach. Panuje opinia, że mocno cisną, my nie zauważyliśmy. Dużo uczniów z klasy mojego syna brało korki z matmy. Moim zdaniem mieli po prostu zaległości z wcześniejszych lat, albo po prostu sie nie przykładali. Syn obył bez dodatkowej pomocy, matura z matmy na 100 proc, dostał się na studia ma matme na mim. Geografia - jest niestety trochę śpiąco na lekcjach (choć może to dlatego, ze niewiele nowego dla mojego było), ale wyniki klasy geo osiągają bardzo dobre - nauczyciel jest autorem podręczników i chyba również matur z geo. Wf luzacki. Poslki świetnie nauczany. Języki oprócz ang, moim zdaniem takie sobie. Tak ogólnie - dobra szkoła dla kogoś, kto lubi sie uczyć i chce i dąży do wysokiego wyniku ma maturze ze wzgl na wybrany kierunek studiów. Dla osoby rozrywkowej może zabraknąć na coś czasusmile
    Modrzewskiego ja kończyłam, i niewiele jest rzeczy na świecie, których tak bardzo nie lubię. Najgorsze 4 lata życia. Choć teraz to już raczej zupełnie inna bajka...
  • moadek 05.08.19, 18:11
    Dzięki wielkie za długą opinie. Pomogłaśsmile
  • esperantza 05.08.19, 19:30
    Czym Ci Frycz tak podpadł? Który jesteś rocznik maturalny? Ja 92 , we Fryczu właśnie.
  • kasia_piet 06.08.19, 18:06
    Wlasnie 92. A profil?
  • nuka_2 06.08.19, 18:40
    Ja 93. Pozdrawiam
  • kasia_piet 06.08.19, 18:48
    Czy to o Twoim roczniku pisali w gazetach? ubrani na czarno po odbiór swiadectw plus atrakcje działkowe dla dyrektora (i chyba samochodowe o ile pamiętam)?
  • esperantza 06.08.19, 19:22
    Nic takiego nie pamietam, ale to było wieki temu. Pamietam ze byliśmy pierwszym rocznikiem maturalnym jak nastał dyr Korzyb i wtedy pobolewał głównie ludzi z ogólnej. Później zaczęła się masakra z oblewanie z polskiego o której faktycznie było w gazetach.
  • nuka_2 06.08.19, 21:07
    Tak, to mój rocznik maturalny 93 przyszedł po świadectwa ubrany na czarno. Moja klasę uczył polskiego dyr Korzyb, wiec znaliśmy jego wymagania i u nas oblanych matur z polskiego nie było aż tak dużo, ale w klasach ogólnych było chyba do 50% nieznanych matur. Zdążyłam się tez załapać na rok biologii z obecnym dyrektorem, co zaowocowalo całkowita zmianą planów, co do kierunku studiów. Naprawdę świetny pedagog
  • esperantza 06.08.19, 19:18
    Mat-fiz z angielskim
  • esperantza 06.08.19, 19:23
    Wychowawczynią była matematyczka prof Hanna Garło
  • moadek 06.08.19, 17:01
    a może ktoś jeszcze jakieś info o mat geo w Żeromskim. kontra ten sam profil we Fryczu. dojazd łatwiejszy do Żeromskiego PKP ale może warto się pomęczyć jednak do Frycza ?
  • magia 08.08.19, 08:41
    Z ciekawości. Odwolaliscie się i do obu szkół dziecko przyjęli?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka