Dodaj do ulubionych

Lakier do paznokci na plażę

05.08.19, 16:41
w sensie do intensywnego chodzenia po plaży.
Czy tylko hybryda wytrzyma kontakt z piaskiem czy inne lakiery też dają radę?
Nie mogę hybrydy więc szukam czegoś trwałego, bo nie chcę w połowie urlopu zostać ze szczątkami lakieru. Podpowiedzi poproszę☺
Edytor zaawansowany
  • mikams75 05.08.19, 16:49
    mam jakis utwardzacz i cos tam daje ale i tak zazwyczaj w polowie urlopu zmywam wszystko i maluje od nowa.
  • bialeem 05.08.19, 16:56
    Nie maluj paznokci.

--
    "weź takie rady, zwiń ciasno i rozważ znaczenie słowa "czopek""
  • bergamotka77 05.08.19, 19:33
    Bo? Ja nie znosze niepomalowanych. U rak mkga być naturalne u nóg- ohyda.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • bialeem 05.08.19, 20:20
    "Nie mogę hybrydy więc szukam czegoś trwałego, bo nie chcę w połowie urlopu zostać ze szczątkami lakieru"

Nie ma nic trwalszego od naturalnej płytki i zdecydowanie rozwiązuje to problem zostawania ze szczątkami lakieru.

>u nóg- ohyda.

No jak masz brzydkie palce i paznokcie u stóp, to sugeruję je ukrywać by nie straszyć okolicznych patrzaczy i siebie przy okazji. Nie każdy musi to robić.

--
    "weź takie rady, zwiń ciasno i rozważ znaczenie słowa "czopek""
  • noemi29 06.08.19, 08:52
    bialeem napisał:

> Nie maluj paznokci.
    >
    Najlepsza rada. Na temat 😆
  • swiezynka77 05.08.19, 17:15
    Lakier winylowy - vinylux lub opi. Prawie tak trwały jak hybryda

--
    Obrzeży pochwy nie pokazuje się na dzień dobry.[beataj1]
  • panna_lila 06.08.19, 14:58
    właśnie mam opi i w normalnych warunkach sprawdza się rewelacyjnie, więc może i w ekstremalnych się sprawdzismile
  • lot_w_kosmos 05.08.19, 17:21
    Nałożyć porządny top coat, współpracujący z lakierem.

Ale cudów nie oczekuj.
    Dwa dni i poprawka.
  • ginger.ale 05.08.19, 17:29
    Opi plus dobra baza i top coat np.niebieski z sally hansen.

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • asfiksja 05.08.19, 17:34
    Polecam bez lakieru. Lakierowanie paznokci to strata czasu, smrodek, odpryski, czasem żółknięcie i osłabienie płytki. Nie rozumiem, po co to robić, przecież naturalne zadbane paznokcie są ładne. A jeśli ktoś ma brzydkie, zagrzybione, powrastane, obgryzione - to lepiej się zająć tymi problemami niż je pokrywać hybrydą czy lakierem.
  • snakelilith 05.08.19, 17:46
    Ja poleruję. Także te u nóg. Lubię naturalnie różowe, błyszczące paznokcie, ale nienawidzę lakieru.

--
    "Jestem przekonany o własnej atrakcyjności i widzę, iż kobiety nie posiadają bardzo wysokich wymagań wobec partnerów" - bywalec.hoteli
  • iza232 06.08.19, 15:17
    asfiksja napisał:

> Polecam bez lakieru. Lakierowanie paznokci to strata czasu, smrodek, odpryski,
    > czasem żółknięcie i osłabienie płytki. Nie rozumiem, po co to robić, przecież n
    > aturalne zadbane paznokcie są ładne. A jeśli ktoś ma brzydkie, zagrzybione, pow
    > rastane, obgryzione - to lepiej się zająć tymi problemami niż je pokrywać hybry
    > dą czy lakierem

A umiesz czytać ze zrozumieniem? Autorka pyta wyraźnie "JAKI LAKIER" a nie o to czy lakierować czy nie. I jeszcze na dodatek twoje dalsze komentarze.... Żenada
  • lidek0 05.08.19, 18:19
    A czemu nie możesz hybrydy?

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • panna_lila 06.08.19, 15:23
    hybryda bardzo mi obciąża paznokcie i płytka mi się odkleja od podłożasad
  • chlodne_dlonie 05.08.19, 19:27
    Opi wraz z podkładowym 'przed' jako wykończenie pedicure -> trzy tygodnie bez najmniejszych odprysków (w tym tydzień urlopu z codziennym basenem i plażą). Aż sama byłam zaskoczona wink

--
    Together is me
    Only me

And now, weak or strong, I can only go
    And I believe that there are flowers yet to be opened in the world
    Even if I feel something in me died
  • aandzia43 05.08.19, 19:32
    Zabierz ze sobą lakier na urlop i poprawiaj to, co piasek nadgryzie, jaki problem?

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • betty842 05.08.19, 19:40
    Ja po prostu rezygnuję z lakieru na czas urlopu. Ale ogólnie dosyć fajnie sprawdzają się lakiery żelowe z Avonu. Dodatkowo można pomalować lakierem nawierzchniowym (też z Avonu) który daje połysk i przedłuża trwałość lakieru. Ale nie gwarantuję że cały urlop wytrzymają...
  • ruscello 05.08.19, 20:42
    U mnie dobrze trzymają się lakiery Sally Hansen gel, na wakacje dodatkowo używam top coat gel tej samej firmy.
  • lauren6 05.08.19, 20:53
    Vinylux z topem tej samej firmy. Jeśli sama nie zmyję to spokojnie wytrzymuje na stopach kilka tygodni.
  • katja.katja 06.08.19, 07:50
    Potwierdzam, miałam kiedyś lakier tej marki i był najtrwalszy ze wszystkich zwykłych lakierów.

--
    Nie dam się wygasić!
  • milka_milka 06.08.19, 07:44
    Pedicure tytanowy?

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka