Dodaj do ulubionych

Kolejna afera pedofilska - Tęczowy Music Box

05.08.19, 18:06
Proszę :
wiadomosci.wp.pl/znany-polski-muzyk-mial-gwalcic-dziewczynki-dziennikarz-wiem-o-jego-trzech-ofiarach-6410272573245569a
Ile jeszcze takich spraw wyjdzie?
W ilu miejscach okaże się, że ludzie pracujący z dziećmi i dla dzieci, robią to dla własnych, chorych chuci???
Edytor zaawansowany
  • bo_ob 05.08.19, 18:16
    Z tego tekstu nic nie wynika. Na razie to "sensacja" typu wiem, ale nie powiem.
  • lot_w_kosmos 05.08.19, 18:25
    Tak, ale być może to przygotowywanie gruntu pod ujawnienie.
    I w sumie na ten moment zupełnie mnie to nie uspokaja, że mało konkretów.
    Jest coś poważnego na rzeczy i to związanego z instytucją, którą większość ematek zna i kojarzy...
  • pani-nick 05.08.19, 18:39
    Z jaką?
  • zuleyka.z.talgaru 05.08.19, 18:50
    zaiks
  • bo_ob 05.08.19, 19:02
    lot_w_kosmos napisała:

> Jest coś poważnego na rzeczy

Będzie coś poważnego na rzeczy wtedy, gdy ofiary się wypowiedzą osobiście. Na razie nie ma niczego.
  • zuleyka.z.talgaru 05.08.19, 18:50
    Z tego wynika i nazwisko i nazwa instytucji. Spoko, spoko.
  • heca7 05.08.19, 20:39
    Dużo wynika. Niby nic autor powiedzieć nie chce ale między wierszami zdradza, że to mężczyzna ciężko chory, umierający, w szpitalu. Znany nie tylko w Polsce. Nietrudno takiego związanego z TMB znaleźć.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • zuleyka.z.talgaru 05.08.19, 18:49
    Krzysztof Sadowski....
  • pasquda77 05.08.19, 18:53
    zuleyka.z.talgaru napisała:

> Krzysztof Sadowski....
    Czyżby papa Marysi?
  • zuleyka.z.talgaru 05.08.19, 19:08
    Tia...
  • lot_w_kosmos 05.08.19, 19:26
    Ciekawe, czy Maria o tym wie. Czy się domyśla.
    I jak się to ma do jej twórczości, poglądów i manifestów....
  • semihora 05.08.19, 21:13
    Czy chcesz obciążać dziecko grzechami jej ojca? To się nie godzi.

--
    Zawsze znajdą się Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga Belgijskiego wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów.
  • lot_w_kosmos 05.08.19, 21:29
    Nie wiem.
    Ona ma 45 lat.
    Jeśli wie od początku, to trudno mi stwierdzić, czy mogła milczeć i twierdzić, że wszystko gra.
    Zastanawia mnie, jakie ewentualnie mają stosunki na Lini córka - ojciec.
  • katja.katja 06.08.19, 08:36
    Ona też była w tym Tęczowym Music Boxie ( i już wtedy mnie irytowała - przemądrzałe dziecisko) , nie bardzo dowierzam, że w takiej sytuacji nic do niej nie docierało, choćby plotki.

--
    Nie dam się wygasić!
  • riki_i 06.08.19, 09:36
    Ploty głoszą od lat, że to nie jest jej biologiczny ojciec.
  • riki_i 06.08.19, 14:55
    Jerzy Czuraj malarz był ponoć ojcem, a Pan Sadowski to ojczym.
  • katja.katja 06.08.19, 15:43
    Gęba Czuraja jak żywcem zdjęta z Marii (choć oczywiście starsza).

--
    Nie dam się wygasić!
  • simply_z 06.08.19, 15:54
    a pamietasz taka ladna ciemnowlosa dziewczyne? pieknie spiewala, miala dlugie wlosy i czesto spiewala glowne piosenki. Chcialam wygladac jak ona..ciekawe czy ja molestowal? w sumie zniknela z showbiznesu
  • katja.katja 05.08.19, 21:05
    Smutne.
    Bardzo lubiłam oglądać Tęczowy Music Box, sympatyczny program.

--
    Nie dam się wygasić!
  • semihora 05.08.19, 20:34
    Jeśli tak, to nie powinien odpowiadać gazetom o jakimś anonimowym typie, tylko złożyć zawiadomienie.

--
    Chwała wyklętym cukiernikom - ci nie zaznali słodyczy.
  • memphis90 05.08.19, 20:38
    No wiadomo - w końcu tęczowy... 😂

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • saszanasza 06.08.19, 09:58
    memphis90 napisała:

> No wiadomo - w końcu tęczowy... 😂
    >

No właśnie! Ta tęcza to samo złooooo

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
  • katja.katja 05.08.19, 21:03
    A jak się nazywa ten artysta?

--
    Nie dam się wygasić!
  • rb_111222333 05.08.19, 21:54
    Jak słyszę takie info, to się zastanawiam jak można gdziekolwiek dziecko puścić? Czy można komukolwiek zaufać i jak uchronić dziecko przed molestowaniem?
  • simply_z 05.08.19, 22:15
    Z tik takiem też była jakaś afera z tego co pamiętam..fuj.
  • ajaksiowa 06.08.19, 08:34
    sorry,ale z wypowiedzi gwałconej odniosłam wrażenie że on gwałcił wszedzie i non stop,to był czas na działania artystyczne?

--
    ,,Oddajemy sprawiedliwość w ręce skazanych,,to Twój ideał?
  • memphis90 06.08.19, 09:23
    Może na początek nie wozić kilkuletnich dziewczynek (czy chłopców) do prywatnych domów dorosłych mężczyzn i nie zgadzać się na spędzanie nocy w jakichś piwnicach prywatnych domów dorosłych mężczyzn. Choćby byli dyrygentami, producentami, gwiazdami pop, REŻYSERAMI, kolegami męża że szczurkiem czy proboszczami. Oczywiście molestowqc może i nauczyciel wf na lekcji, wszystkiego nie da się przewidzieć i zapobiec, ale przy takich aferach zawsze dziwi bezmyslnosc rodziców, którym na hasło "dziecko spędza noc w domu dorosłego mężczyzny" jakoś nigdy nie zapaliło się czerwone światło.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • sumire 06.08.19, 09:35
    Widziałaś "Finding Neverland"? Tam jest ten mechanizm dobrze pokazany. Rodzice często są współwinni - to nie bezmyślność, to pycha i nadzieja, że sami skorzystają na "przyjaźni" ich dziecka ze znanym człowiekiem.
  • riki_i 06.08.19, 09:39
    Pan sobie w domu zrobił pedofilski burdel.
  • cruella_demon 06.08.19, 09:42
    Pazerność i chęć zrobienia sobie "kariery" dzieckiem. przecież w słowikach rodzice doskonale wiedzieli co się dzieje, afera się zrobiła dopiero, jak się okazało, że pan ma AIDS. Dla tych rodziców to nie są dzieci, tylko towar.
  • feniks_4 06.08.19, 09:50
    O molestowaniu chórzystów w poznańskich Słowikach wiedzieli chyba wszyscy i przez wiele lat nic nie zrobiono, skazujac chlopcow na cierpienie.

"Bulwersujące jest to, że o pedofilii w chórze wiedzieli wszyscy, ale nikt nie odważył się mówić o tym głośno.

- Gdyby to wszystko wyszło na jaw, miałbym duże kłopoty, dlatego jedna czy druga dupa chłopaka mnie nie interesowały, ja wolałem mieć poziom chóru – opowiadał Kąckiemu dyrektor wydziału kultury w urzędzie wojewódzkim z czasów PRL-u.

Jak się okazuje, milczano również i później. W 1994 roku poznańscy radni mieli w planach przyznanie nagrody dla założyciela chóru Jerzego Kurczewskiego. Wniosek przepadł, gdyż jedna z radnych była przeciwna, bo jak powiedziała, "w chórze dzieciaki zmusza się do praktyk seksualnych". Zapisy z obrad utajniono, bo taki był "interes społeczny".

Zdziwienie budzi również fakt, że jeden z mężczyzn, mimo że był wykorzystywany przez Kroloppa, posłał do chóru swojego syna. Marcin Kącki w książce "Maestro" próbuje dociec, dlaczego tak się stało. Dochodzi do wniosku, że śpiewanie w Polskich Słowikach to był prestiż i spełnienie ambicji rodziców."
    wiadomosci.onet.pl/kraj/df-kulisy-sprawy-molestowania-chorzystow-w-poznanskich-slowikach/1j4yf
  • simply_z 06.08.19, 10:32
    no a rezyser Zanussi..? a raz po raz pojawiaja sie pochwalne artykuly, ostatnio chyba o jego ogrodzie...
  • szalona-matematyczka 06.08.19, 10:51
    Przepraszam, co bylo z Zanussim? Bo on mnie kiedys zobaczyl jak bylam malym(!) dzieckiem,zupelnie przypadkowo jak bylam z mama w Polsce, sam nas zaczepil i bardzo ale to bardzo, bardzo sie zachwycal mna i wrecz blagal matke, by mnie do Warszawy przywiozla, bo niby wielka kariera filmowa mi sie szykuje. Ale my juz wtedy mieszkalismy nie w Polsce i pobyt w Warszawie byl nam bardzo nie po drodze. Matka do dzis wspomina jak on sie do mnie przykleil, zachwycal sie, nie chcial sie odczepic, wciskal wizytowke mamie, wrecz blagal by sie z nim.skontaktowala w sprawie tej (rzekomej) kariery. Ja bylam ladnym dzieckiem, ale teraz jak o tym mysle, to bylo dziwne....W koncu ladnych dzieci taki rezyser ma do wyboru do koloru.
  • szalona-matematyczka 06.08.19, 10:56
    Ojej, przeczytalam w googllu co nieco... Nie wiedzialam...😮
  • simply_z 06.08.19, 11:00
    tak, swego czasu nakrecono dokument na temat dworca w Wawie, gdzie pan rezyser wyruszal na lowy...
    oczywiscie sprawa ucichla.
  • szalona-matematyczka 06.08.19, 11:20
    Byl zainteresowany chlopcami czy dziewczynkami?
  • mdro 06.08.19, 10:52
    "O molestowaniu chórzystów w poznańskich Słowikach"

POLSKICH Słowikach. Też z Poznania, ale inny chór niż Poznańskie Słowiki.

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • larix_decidua77 06.08.19, 11:28
    memphis90 napisała:

> Może na początek nie wozić kilkuletnich dziewczynek (czy chłopców) do prywatnyc
    > h domów dorosłych mężczyzn i nie zgadzać się na spędzanie nocy w jakichś piwnic
    > ach prywatnych domów dorosłych mężczyzn. Choćby byli dyrygentami, producentami,
    > gwiazdami pop, REŻYSERAMI, kolegami

Oczywiście masz rację ale, trzeba by jeszcze nie puszczać na kolonie, obozy, nocowania u koleżanek, dziadków i innej rodziny. Ja nawet próbowałam trochę to ograniczać, wolę zaprosić kolegów dzieci do nas, ale do końca się nie da, bo też skrzywdzimy dzieci. Trzeba dużo z dziećmi rozmawiać. Nie raz, jak ma 4 lata, tylko regularnie, ze 2 razy do roku minimum. Przed obozem przypomnieć.
  • feniks_4 06.08.19, 12:32
    Teraz artykul z nazwiskiem.
    wiadomosci.wp.pl/afera-teczowy-music-box-dziennikarz-ujawnia-znany-muzyk-krzysztof-sadowski-molestowal-dziewczynki-6410573896906369a
  • katja.katja 06.08.19, 15:46
    Czemu dopiero teraz jak pedofil jest nad grobem?

--
    Nie dam się wygasić!
  • szalona-matematyczka 08.08.19, 13:22
    Bo jak powiedziala zona czy ex (juz nie wiem w koncu kto to jest), to oskarzajaca jest chora psychicznie i do tego niewdzieczna za pomoc jaka udzielil jej wielki tworca i pewnie ta zla kobieta chce go do grobu wpedzic (a ze tworca juz stoi nad tym grobem, to wystarczy kopniak i bedzie w tym grobie lezal..)*
    *To ironia, gdyby ktos nie zrozumial.
  • raczek-nieboraczek 08.08.19, 14:02
    programu nie kojarzę:
    za stara już jestem, albo godziny emisji mi nie pasowały

skąd się brały dzieci do takich programów ?
    - moje zaczynały różne kółka i aktywności, a potem z błahych powodów rezygnowały:
    za wcześnie, za daleko, kolega nie taki, nawet szatnie na judo przeszkadzały bo ktoś niby podgląda albo wieszak zajmuje,
    plastyczka kazała przykleić coś inaczej niż dziecko chciało - nie będę chodził
    fotograf w przedszkolu - nie, od robienia zdjęć jest tata i wujek

• feniks_4 08.08.19, 14:58
    www.salon24.pl/u/zielke/975831,liliana-urbanska-klamie-w-sprawie-krzysztofa-sadowskiego
  • szalona-matematyczka 08.08.19, 19:46
    Ohydne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka