Dodaj do ulubionych

kaloryfer czy nie kaloryfer - foto Kinga Rusin

06.08.19, 14:56
ci i ile trzeba ćwiczyć, żeby taki mieć?
https://i.wpimg.pl/623x500/f5.pudelek.pl/4adafbe961dda4241bad1dedf286a2df3aaa103b.png
Edytor zaawansowany
  • snakelilith 06.08.19, 15:06
    Przede wszystkim musisz być tak chuda. Z boku widać jej żebra, więc wiele tam tłuszczu nie ma. U każdego z tak niską tkanką tłuszczową widać mięśnie brzucha pod skórą. Nawet jak nie są specjalnie wyrobione.

--
    "Pewnie ze mogą być lepsze gdyż faceta bolą jajka od jazdy na koniu a kobita ma z tego przyjemność bo ja klepie po kopytku."
    - bywalec.hoteli
  • panna_lila 06.08.19, 15:15
    jestem chudsza a mięśni nie widaćsad
  • wapaha 06.08.19, 15:17
    Kaloryfer.
    Kinga R ma bardzo ładnie ciało
    I nie jest chuda
  • panna_lila 06.08.19, 15:21
    no właśnie jestem ciekawa, jak to można osiągnąć? ile potu trzeba wylać? a może nie trzeba?
  • wapaha 06.08.19, 15:30
    Trzeba i wylać pot i robić wszystko rozsądnie i z głową, mieć wiedzę nt fizjologii , treningu a najlepiej kogoś , kto taką wiedzę ma
    Mi się nigdy nie udało mieć takiego brzucha, chociaż lekko mięśnie się rysują. Szkoda mi tracić tkankę tłuszczową ale też czas na tego typu treningi
  • snakelilith 06.08.19, 15:53
    No właśnie. Ja przy odpowiednio niskiej wadze przy BMI 19 mam taki brzuch automatycznie, bo na brzuchu mam tylko skórę i pod nią mięśnie. Ale ta waga jest mi osobiście za niska, za dużo wyrzeczeń, by coś takiego całe życie trzymać, dlatego mam te mięśnie dziś pod małym miękkim brzuszkiem i ich nie widać. wink

--
    "Jeśli to dziury na dupie, to nie mam nic przeciwko..." - bywalec.hoteli
  • snakelilith 06.08.19, 15:34
    Regularny, wcale nie jakiś wielki trening plus odpowiednie odżywianie. Jesteś chuda i pod skórę masz tylko kości? To albo coś robisz źle, znaczy jesz za mało i/albo ciągle się odchudzasz, albo z natury jesteś szczypiorem, ale Rusin też nie jest muskularna. Ona ma tylko lekko zdefiniowane mięśnie. Wiele kobiet takie już ma, tylko są one ukryte pod tkanką tłuszczową i muszą je tylko odkryć. Wiele zależy więc od sytuacji wyjściowej.

--
    "Jestem przekonany o własnej atrakcyjności i widzę, iż kobiety nie posiadają bardzo wysokich wymagań wobec partnerów" - bywalec.hoteli
  • wapaha 06.08.19, 15:36
    Nie jestem chuda. Mój trening to 3/4 cardio.
  • snakelilith 06.08.19, 15:49
    Ale ty nie jesteś Rusin, a o niej mówimy. Ona jest szczuplutka, drobniutka i jej mięśnie nie są jakieś ogromne. Istnieją bardziej atletycznie zbudowane kobiety, do których może ty należysz.

--
    "Jestem przekonany o własnej atrakcyjności i widzę, iż kobiety nie posiadają bardzo wysokich wymagań wobec partnerów" - bywalec.hoteli
  • wapaha 06.08.19, 15:53
    Odpowiedziałam ci na to pytanie :

"Jesteś chuda i pod skórę masz tylko kości? To albo coś robisz źle, znaczy jesz za mało i/albo ciągle się odchudzasz, albo z natury jesteś szczypiorem, ale Rusin też nie jest muskularna. "

To było do mnie czy nie do mnie ?
  • snakelilith 06.08.19, 16:01
    O ile mnie drzewko nie myli, to podpięłam pod do panna_lila. Z konteksu też można się domyślić, bo to ona pisała, że jest chuda, nie ty.

--
    "Mam gdzie indziej włosy smile " - bywalec.hoteli
  • wapaha 06.08.19, 16:48
    wszystko jasne wink
  • panna_lila 06.08.19, 19:28
    Z natury jestem "drobnokoścista", dotychczas czymś tam te kości były pokryte, ale zachciało mi się mieć płaski brzuch, bo mnie opona wkurzała więc zmieniłam nawyki żywieniowe (trzy posiłki) i schudłam bardzo...a mięśni poprzecznych na brzuchu brak😕 Faktem jest że nie znalazłam ćwiczenia na brzuch, które sprawiłoby mi fun😕
  • snakelilith 06.08.19, 15:29
    Ona jest chuda. W sensie ma bardzo niską tkanką tłuszczową.

--
    "Hehe, niezłe, czyli niby cięta osa ale jak dostanie klapsa to złość mija i przechodzi w ochotę smile" - bywalec.hoteli
  • wapaha 06.08.19, 15:32
    Wrodzona przekorność nakazuje podjąć dyskusję
    wink

Nie, nie jest chuda. Jest szczupła.
    Chuda jest ona

https://static6.depositphotos.com/1012377/599/i/950/depositphotos_5990705-stock-photo-beautiful-skinny-woman.jpg
  • wapaha 06.08.19, 15:33
    i ona

http://images29.fotosik.pl/30/467910576cd771a1.jpg
  • snakelilith 06.08.19, 15:36
    Sorry, ale to to pokazujesz, to jest chorobliwa anoreksja wskutek dramatycznego niedożywienia, a nie chudość. Pierwsze zdjęcie to zresztą nieudany fotoshop.

--
  • wapaha 06.08.19, 15:38
    Semantyka i stopniowanie ?
  • snakelilith 06.08.19, 15:47
    No ale ważne, bo chudość nie jest automatycznie chorobą. Sama byłam chudym dzieckiem i chudą nastolatką pochłaniającą porcje jak drwal. Chuda, ale nie anorektyczna. Chudość oznacza niską tkankę tłuszczową i szczupłe mięśnie, ale nie zanik mięśni i latającą skórę na udach wskutek głodzenia.

--
    "Założyć, większość facetów bedzie się przyglądać czy widać cycki" - bywalec.hoteli
  • wapaha 06.08.19, 15:54
    Dobra- co innego dla mnie oznacza chudy, co innego szczupły - a co innego dla ciebie
  • snakelilith 06.08.19, 17:11
    Widzisz, szczupła oznacza dla mnie kogoś, kto ma wagę w normie, ale niekonicznie bardzo niską tkankę tłuszczową. Szczupła to jest ta kobieta:

https://media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/VnO3ywyQQZBNvOkTvLJmoJetHSA/fit-in/550x550/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2011/08/33/3/192/1922398/f2e22058e8353882_spl304996_0041wtmk/i/Julia-Roberts-Bikini-Pictures-Danny-Moder-Kids.jpg

• wapaha 06.08.19, 17:24
    A dla mnie nie jest szczupła. Jest normalna.
    Szczupłe to dla mnie rozmiar S
    Normalne to rozmiar M
    Większe niż normalne to L
    A duże , grubsze XL

Julia na tym zdjęciu nie jest szczupła ( S) ale normalna ( M)
  • snakelilith 06.08.19, 17:41
    Dla mnie M i często nawet L oznacza też szczupłość, bo koresponduje z prawidłową wagą ciała. Nie rozróżniam kategorii pośredniej "normalna", bo to nic nie znaczy. Norma jest jedynie wagowa. Nie ma normy dotyczącej budowy ciała.

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • wapaha 06.08.19, 18:03
    Snake
    DLA MNIE

I określenia z metek służą jak najbardziej określeniu pewnej normy : małe, średnie, duże, bardzo duże
  • snakelilith 06.08.19, 19:22
    wapaha napisała:

> Snake
    > DLA MNIE
    >
    > I określenia z metek służą jak najbardziej określeniu pewnej normy : małe, śred
    > nie, duże, bardzo duże

Ale małe, średnie, czy duże, to jest nazwa rozmiaru, a nie odpowiednik słowa szczupłe. I dla ciebie szczupłe może oznaczać najwyżej S, co oznacza tylko, jak kobiety mają dziś sprane mózgi. Ja nosiłam bowiem S kiedy miałam wymiary zbliżone do tych wymaganych przez modelki i uważałam się wtedy za kogoś na dolnej granicy szczupłości, w żadnym wypadku, jak ty chcesz to definiować, na górnej, bo wtedy szczupłe byłyby kobiety tylko z BMI poniżej 19-20. Ideał prezentowany w mediach, także przez taką Rusin, w żadnym wypadku nie odpowiada normalnie się odżywiającej, szczupłej kobiecie, ani dziś, ani nawet 50 lat temu, więc nie wiem dlaczego miałabym chude nazywać szczupłe, a szczupłe średnie, czy duże. Ale po co w ogóle te dyskuje o naszych osobistych definicjach, jak podaje bowiem internet Rusin waży przy 167cm tylko 49kg, co daje BMI poniżej 18, co oznacza w jej dojrzałym już wieku niedowagę. Według lekarskiej definicji jest więc nawet za chuda.

• panna_lila 06.08.19, 19:34
    "jak podaje bowiem internet Rusin waży przy 167cm tylko 49kg"...
    a to przepraszam ja przy tym samym wzroście ważę 50 kg, przy czym ja naprawdę wyglądam chudo. Może dlatego że mam bardzo chude przedramiona i biustu brak😕
  • snakelilith 06.08.19, 19:40
    Kamera dodaje kilogramów, więc na żywo Rusin wygląda pewnie też chudo. Wiem, że istnieją ludzie z natury chudzi, którzy chcieliby wyglądać inaczej. Sama miałam chude nogi jako nastolatka i głupio wyglądałam w moim zdaniem w spódnicach. Dziś takie nogi mają modelki i jest to ideałem, co nie znaczy, że nie wolno nazywać ich już chudymi.

--
  • chlodne_dlonie 06.08.19, 19:49
    Hmm..okazuje się, że mam niemal identyczne 'gabaryty' - 168 cm i 49-50 kg, czyli BMI lekko poniżej 18. Jestem szczupła, na pewno nie chuda ani tym bardziej anorektyczna wink.
    Jem wszystko na co mam ochotę, może nie ogromne porcje, ale regularne - minimum 4 razy dziennie. Jestem osobą aktywną (acz nie przesadnie wink ) - 3 razy w tygodniu pływam 45 min, gram w tenisa (1-2 tyg), jeżdżę na rowerze (20-25 km) przynajmniej 3 razy/tyg. od wiosny do jesieni, jak rower się kończy bywam na siłowni (ale to max 2x tydzień, bo nie przepadam za tą formą ruchu wink ),zimą jeżdżę na nartach (akywność weekendowa, średnio co drugi i jeden tydzień cały, czyli typowo rekreacyjnie). Wagę mam zasadniczo niezmienną od 16 roku życia (w ciąży dobiłam do 58 kg wink ) i brzuch lekko umięśniony - tzn. widać zarys, ale sześciopakiem bym tego nie nazwała wink 'Robi' się sam - nawet na siłowni nie ćwiczę niczego specjalnie na brzuch, bo nie lubię wyraźnie umięśnionego kobiecego ciała.

--
    What we need, sustain, exhale and breathe again
    Stop and watch, don't complain
    Hope remains, we still have love (we are back to life)
    We are all insane
  • gamma76 07.08.19, 12:12
    jestem w lekkim szoku, mam 168 cm., waże 56-57 kg i wszyscy mi mówią że wyglądam baardzo chudo, spodnie S zjeżdżają mi z tyłka, może masz jakieś duże mięśnie, że ważysz jeszcze 5 kg mniej (!) i czujesz się nie chuda?
  • yuka12 07.08.19, 12:55
    Ja byłam szczupła do drugiej ciąży przed 40. Przy wadze 65 kg i wzroście 170 cm wystawały mi żebra i obojczyki, w pasie zresztą miałam 65 cm (i 110 w biodrach). Skóra mi nie zwisała, bo od wieków regularnie ćwiczę. Jeżeli bym wtedy schudła do 50 kg, prawdopodobnie zaliczyłabym ostrą niedowagę. Kwestia budowy ciała.

--
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
  • chlodne_dlonie 07.08.19, 13:44
    Kwestia budowy ciała, myślę - jestem raczej drobnokoścista, czy mam wyraźne mięśnie..? Nie wydaje mi się, żeby można było tak to określić, chociaż wszystko zależy z czym/kim porównać. Ale owszem, brzuch mam chyba (..?..) ładniejszy niż Rusin, mięśnie brzucha zawsze miałam raczej silne - po ciąży błyskawicznie wróciłam 'do siebie' - przy ściąganiu szwów (tydzień po) weszłam bez problemu w przedciążowe dżinsy W26/L32. Taka fizjologia najwyraźniej wink

--
    Blame, no one is to blame
    As natural as the rain that falls
    Here comes the Flood again
    Wash away the weight that pulls you down
    Ride the waves that free you from the dusk?
    Don't trust your eyes
    It's easy to believe them
    Know in your heart
    That you can leave your prison
  • chlodne_dlonie 07.08.19, 13:44
    Powyższe do Gammy było smile

--
    What we need, sustain, exhale and breathe again
    Stop and watch, don't complain
    Hope remains, we still have love (we are back to life)
    We are all insane
  • wapaha 06.08.19, 21:07
    Ok, mam wyprany mózg bo uważam że S(mall) to szczupłe, a M(edium) to normalne ( średnie)
  • snakelilith 06.08.19, 21:24
    Nie. Masz wyprany mózg, bo dla ciebie kobieta z BMI poniżej 18 jest szczupła, choć ma niedowagę, a taka potrzebująca M z BMI 21, czyli należąca dziś do zaledwie 10% kobiet w społeczeństwie, jest "normalna". Nie jest "normalna", jest szczupła. 50% Polek ma BMI powyżej 25.

--
  • wapaha 06.08.19, 21:27
    Ja w ogóle nie pisałam nic o BMI. To ty natrętnie do niego wracasz i uznajesz za wyrocznię Dla mnie waga a już w ogóle BMI nie jest w ogóle miarodajnym wskaźnikiem
  • snakelilith 07.08.19, 12:52
    wapaha napisała:

> Ja w ogóle nie pisałam nic o BMI. To ty natrętnie do niego wracasz i uznajesz z
    > a wyrocznię

Nie. Piszemy cały czas o tym, czy osobę w typie Rusin, czyli z BMI świadczącym o niedowadze, mogę nazywać chudą. Już na pierwszy rzut była ona dla mnie chuda i jej waga tylko to potwierdza. Zdaje się, że niektórych krajach modelki z BMI poniżej 18 nie są dopuszczane nawet na wybiegi, by nie promować chorobliwych wzorców dla innych kobiet, więc tym bardziej nie będą nazywać kogoś szczupłą, sugerując tym dopuszczalny wzorzec dla innych, kogoś, kto najwyraźniej sztucznie utrzymuje masę ciała na poziomie niedowagi.

• wapaha 07.08.19, 13:24
    Nie, nie piszemy o tym . To Ty o tym piszesz i jesteś zaślepiona w udowadnianiu swojego zdania podczas gdy ja wyżej wiele razy i wyraźnie napisałam jakie jest moje zdanie i postrzeganie. Tu nie ma pola do dyskusji big_grin
  • snakelilith 07.08.19, 13:58
    To nie ja jestem zaślepiona, a ty nie masz argumentów, więc zaczynasz się plątać. Przypominam ci, że ty jako pierwsza zaprzeczyłaś mojej opinii, że Rusin jest chuda. Po co zaczynałaś tę dyskusję, skoro teraz podkreślasz, że od początku nie miała ona dla ciebie sensu?

• wapaha 07.08.19, 14:02
    Litości ! Na co mam mieć argumenty ? Na własną OPINIĘ. ?? LOL.
    Napiszę raz jeszcze jak krowie na rowie-chociaż dyskusja z Tobą to kopanie się z koniem

Kinga R. jest szczupła- a nie chuda
    Takie jest moje zdanie
  • pade 07.08.19, 12:19
    Wapaha, ale to nie tak. Ja mam 175 cm wzrostu, był czas, że owszem, spokojnie wchodziłam w S-kę, ale co z tego jak pas miałam pod biustem, długie rękawy były 3/4, a sukienka do kolan kończyła mi się w połowie uda? No i wystawały mi żebra, obojczyki i wyglądałam jak osoba chora.
    Z tym pasem pod biustem to zresztą i w L-ce mam problem, mimo, że sukienka nie ma kroju ciążowegosmile

--
    "Na berge trzeba mieć wygląd i pieniądze🤣 Dla Ciebie jestem pani bergamotka77."
  • wapaha 07.08.19, 13:29
    To znaczy co nie tak-Pade. Bo nie bardzo rozumiem ?
    To , że Ty i ileś tam jeszcze kobiet w każdym rozmiarze nie odnajduje się w z różnych względów w rozmiarach producenta, które są podane OGÓLNIE dla całej populacji jako pewien wyznacznik - ma oznaczac, że myśląc o S mam sobie wyobrazić wychudzoną wysoką kobietę a nie szczupłą drobnokoścista ? Są dziewczynki 10 letnie pulchne , które tez wchodzą w S- i nie zmienia to OGÓLNEGO wydźwięku i znaczenia tego rozmiaru
  • pade 07.08.19, 13:37
    Ale to jest Twój wydźwięk i Twój odbiór. Ty patrzysz na to z perspektywy swojego wzrostu, ja od małego ze swojego. Gdzie jest napisane, że S-ka jest np. dla kobiet ważących 50kg max i o wzroście 160 max? Nie ma czegoś takiego, bo podawane są wymiary biustu, talii i bioder, ewentualnie długości nóg od kroku.

--
    "Na berge trzeba mieć wygląd i pieniądze🤣 Dla Ciebie jestem pani bergamotka77."
  • wapaha 07.08.19, 13:48
    A gdzie ja każę myśleć tak jak ja ???
    Ciągle powtarzam DLA MNIE
    :06.08.2019 15.30
    Mi się nigdy nie udało
    07.08.19, 13:24
    Nie, nie piszemy o tym . To Ty o tym piszesz i jesteś zaślepiona w udowadnianiu swojego zdania podczas gdy ja wyżej wiele razy i wyraźnie napisałam jakie jest moje zdanie i postrzeganie
    06.08.19, 21:07
    Ok, mam wyprany mózg bo uważam że S(mall) to szczupłe, (...)
    wapaha 06.08.19, 21:27
    Ja w ogóle nie pisałam nic o BMI. To ty natrętnie do niego wracasz i uznajesz za wyrocznię Dla mnie waga (...)

06.08.19, 18:03
    Snake
    DLA MNIE

wapaha 06.08.19, 17:24
    A dla mnie nie jest szczupła. Jest normalna.
    Szczupłe to dla mnie rozmiar S (...)

06.08.19, 15:54
    Dobra- co innego dla mnie oznacza chudy, co innego szczupły - a co innego dla ciebie

• nenia1 07.08.19, 15:16
    Pewnie zależy od tego jak się samemu wygląda. Dla mnie sporo kobiet jest "duża" (co nie znaczy gruba) i na pewno nie nazwałabym Rusin chudą, tylko właśnie szczupłą kobietą z wysportowaną sylwetką, bo można być szczupłym ale z ciałem sflaczałym. Może dlatego, że sama jestem drobnej budowy i sylwetka Rusin jest dla mnie sylwetką szczupłą, sama siebie za taką się uważam, chuda jednak definicyjnie oznaczana "mający zbyt mało ciała" a Rusin jest w sam raz, do tego jej nogi wcale nie są chuda, patykowate, ma dość mocno zarysowane łydki i uda. Co by nie mówić, z wiekiem wygląda coraz lepiej, tego akurat można pozazdrościć, choć wśród celebrytów obecnie to nie taka rzadkość, niemniej Rusin wygląda do tego bardzo naturalnie.
  • snakelilith 07.08.19, 15:52
    nenia1 napisała:

> Pewnie zależy od tego jak się samemu wygląda.

Nie, to nie musi zależyć od tego, ja się samemu wygląda. Ja nie jestem gruba i nie czuję się osobiście zaatakowana istnieniem kobiet w rodzaju Rusin. Także niczego im nie zazdroszczę. Nie zabraniam też nikomu wyglądać jak Rusin, co na pewno nie jest łatwe i wymaga całej kupy wyrzeczeń. Tak niskiej masy tłuszczowej w tym wieku nie utrzymuje się rekreacyjnym spacerkiem i okazjonalną rezygnacją z ciasta, to wymaga sporej kontroli odżywiania, treningów i sporego samozaparcia. Jednak nie zmienimy faktu, że osoba z BMI poniżej 18 ma niedowagę, więc jest chuda. Jeżeli komuś tak bardzo zależy na tym, by w ramach politycznej poprawności nie używać słowa chuda, to mogę napisać za szczupła. Nadmierna szczupłość, zwłaszcza ta utrzymywana sztucznie w dojrzałym wieku, jest takim samym, czy może nawet większych zagrożeniem dla zdrowia jak otyłość. Przyćmieni jednak wyśrubowanym medialnym wzorem atrakcyjności ciągle o tym zapominamy. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale drugą najbardziej po nastolatkach grupą zagrożoną anoreksją/bulemią są kobiety 40+, zwłaszcza gdy wydaje im się, że powinny utrzymywać w tym wieku tak ektremalnie niską masę tłuszczową. I wydaje mi się, że wobec tych faktów można nazywać sprawę po imieniu, a nie kierować się tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi preferencjami.

• wapaha 07.08.19, 16:11
    A w ogóle skad Ty masz jej aktualną wagę ? Bo w mediach tego nie znalazłam. Chyba opierasz się na starych artykułach sprzed kilku lat brzmiących sensacyjnie " schudła 8 kg"
  • nenia1 07.08.19, 16:29
    O rany, ależ armaty na wróbla, a tu zwyczajnie tylko dla mnie Rusin nie jest chuda. Nie jestem przyćmiona medialnym wzorem, po prostu całe życie byłam szczupła i taką siebie lubię. Gruby też się może lubić i nikt mu nie będzie medialnego wzorca na nosie wieszał, choć też coraz częściej widzimy modelki xxl. I tak, nie wiem czy wiesz, może to zaskoczenie, ale zwrot "chuda" ma najczęściej zabarwienie pejoratywne, "chuda szkapa" to nie jest komplement, podobnie jak nie jest nim określenie "wieszak" czy "kościotrup" itd. Chuda osoba, to osoba, która ma za mało ciała, wydaje mi się, że tak się zafiksowałaś na BMI, że po prostu ignorujesz to co widać, nie popadajmy w skrajności. BMI to nie nieomylny bożek, a prawda jest jednak taka, że idealnej wagi ciała nie ma. Liczy się skład ciała, a nie jego waga. Już nie mówiąc o tym, że całkiem spora grupa osób z BMI w normie ma również obfitą tkankę tłuszczową

"Chuda" Rusin
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/gb/zf/jkrc/xE45yIUnUkhPN3lSNX.jpg
  • snakelilith 07.08.19, 18:12
    nenia1 napisała:

> O rany, ależ armaty na wróbla, a tu zwyczajnie tylko dla mnie Rusin nie jest ch
    > uda. Nie jestem przyćmiona medialnym wzorem, po prostu całe życie byłam szczupł
    > a i taką siebie lubię.

No jak zwykle nie potrafisz ani na chwilę oderwać się od własnego tyłka. A to, co nam się podoba zależy przecież w dużym stopniu od kuturowego kontekstu. I jeszcze nigdy nie żyliśmy w czasach, w których rzeczywistość aż tak bardzo odbiega od naszych estetycznych wyobrażeń. Cały świat tyje na potęgę, połowa Polek ma BMI powyżej 25, średnia waga idzie w górę, a my jako wzory na szczupłość przytaczamy kobiety bez grama tłuszczu, z wagą z dolnej granicy tego co zdrowe. Jak masochiści chyba jacyś. Podczas gdy na początku lat 60-tych, kiedy ludzie byli szczuplejsi, grana przez Marilyn Monroe postać Roslyn w filmie Misfits nosiła rozmiar 42. 30 lat później Julia Roberts jako Pretty Woman kupowała jeszcze sukienkę w rozmiarze 38. Dziś wzorcami są kobiety w rozmiarze zero, takie jakie Sarah Jessica Parker, czy właśnie wyrzeźbiona maksymalnie, drobniutka Rusin. Więc nie piszę o nieomylnych bożkach BMI, ale o powszechnym rodzwojeniu jaźni i braku jakiegolwiek złotego środka. Dlatego mam coś przeciwko opiniom twierdzącym, że szczupłość kończy się na kobietach noszącycm rozmiar S i sugerującym, że ciało Rusin jest normlanym wzorem szczupłego kobiecego ciała w tym wieku, na którym orientować mogą się inne. Ale na silę chcesz mnie zgnoić i dopatrujesz się u mnie pejoratywnych wyrażeń. Gdzie ja piszę o kościotrupach? Mnie tam koło tyłka lata czy masz figurę Rusin, dam sobie rękę uciąć, że nie masz i gdybyś przy niej stanęła, to zrewidowałabyś pewnie swoje indywidualne pojęcie szczupłości, bo zdjęcia mega przełamują i dodają każdemu co najmniej kilka kilogramów.

• nenia1 07.08.19, 21:39
    Wow, i ta cała twoja przydługawa przemowa w podniosłym stylu tylko dlatego, że uważam iż Rusin jest szczupła a nie chuda? Z tego ci wyszło rozdwojenie jaźni, zrobienie z Rusin jedynego wzorca szczupłości leżącego w Sevres i ideału kobiety w postaci Jessiki Parker? Chyba cię ponosi...walczysz z chochołem którego sama ustawiasz jak zwykle, gdy ktoś ośmieli się mieć choćby cień innego zdania niż te, które wygłaszasz. A to, że inni tyją na potęgę nie powoduje, że to Rusin staje się chuda.

> Mnie tam koło tył
    > ka lata czy masz figurę Rusin, dam sobie rękę uciąć, że nie masz...(...)

big_grin o rany, ale przedszkole, ile ty masz lat kobieto? 12?
  • wapaha 08.08.19, 10:00
    Pic polega na tym, że Snake może by i przyznała, że Rusin jest szczupła ale wygrzebała jej wagę sprzed 8 lat i dorobiła sobie teorię licząc BMI. I nie patrzy na to, jak kobieta wygląda ale zafiksowana na BMI trzyma się go uparcie jak osioł marchewki.
  • snakelilith 08.08.19, 14:21
    Nie sprzed 8, a sprzed 4 i mało prawdopodobne, że waga jej się od tego czasu dramatycznie zmieniła:
    www.wymiarygwiazd.pl/polska/item/163-kinga-rusin-wymiary

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • wapaha 08.08.19, 14:25
    No to sprzed 4 lat, czyli zanim zajęła się na porządnie ćwiczeniami siłowymi.
    I kłamstwem wobec powyższego jest, że ma teraz BMI poniżej 18.

Już nie brnij w prawdopodobieństwa bo się zwyczajnie ośmieszasz wróżąc z fusów nt wagi , zdrowia, procesów fizjologicznych prawie 50 letniej kobiety. Strzeliłaś na ślepo

Kinga na tym zdjęciu nie jest chuda i nie ma BMI poniżej 18.
  • snakelilith 08.08.19, 14:31
    nenia1 napisała:

> big_grin o rany, ale przedszkole, ile ty masz lat kobieto? 12?

Znowu się upiłaś tym winem do obiadu, że nie zrozumiałaś? Twoja waga i figura jest dla mnie tak intresująca jak zeszłoroczny śnieg, ty tylko najwyraźniej nie potrafisz prawidłowo ocenić figury obcej kobiety ze zdjęcia, a siebie bierzesz za szczupłejszą niż jesteś. Co nie zmienia, że dla mnie Rusin jest chuda, ale jak zwykle nie potrafisz zaakceptować, że ktoś ma inne zdanie od ciebie, idolko gazeciarza.

• wapaha 08.08.19, 14:33
    Nie, to Ty nie potrafisz jej ocenić
    Nie oceniasz tego co widzisz ale tego co wiesz - zachłysnęłaś się informacją dotyczącą jej wagi i BMI sprzed kilku lat i się pienisz jak mydło w gębie
    Zluzuj poślady i nie kompromituj się już

p.s. po raz pierwszy napisałaś "dla mnie" buahahaha . A jak wyżej pierdylion razy Ci się pisało "dla mnie"- to tego nie widziałaś. Serio Snake, czas na urlop
  • katja.katja 07.08.19, 19:34
    Na mnie kiedyś siedli, że nazwałam chudą - chudą. Powiedziałam, że o co chodzi? Każdy chce być teraz chudy, ludzie płacą ciężką kasę by być chudym, to tak jakby się obrazić na słowo piękny czy bogaty.

--
    Nie dam się wygasić!
  • wapaha 07.08.19, 16:12
    Tak nenia, możesz miec racje
  • lena2222 07.08.19, 15:47
    Wg mnie to Rusin nie ma 167 cm. Jest o głowę niższa niż ja.
  • katja.katja 07.08.19, 15:36
    Ha ha.... Ale jesteś hipokrytką Snake smile Dobrze pamiętam Twoje zjadliwe komentarze o "tłustości" gdy pokazałam zdjęcie swojego brzucha, sporo szczuplejszego (i bez boczków) niż tej Pani.
    A teraz kobieta z Twojego zdjęcia z brzuchem większym od mojego i boczkami, których ja nie miałam nagle jednak jest szczupła. Cuda i dziwy big_grin A może okularów nie założyłaś?

--
    Nie dam się wygasić!
  • fornita111 07.08.19, 16:14
    Julia na tym zdjeciu nie jest szczupla. Ma pociagla twarz, ale jej za mlodu smukle cialo zrobilo sie pulchne. Nie jest gruba bron boru, ale szczupla bym jej w zyciu nie nazwala.
  • panna_lila 06.08.19, 16:02
    to jest anoreksja? to ja tak mamsad, tzn mam lepsze/bardziej umięśnione nogi, reszta tylko gorzejsad. Muszę przytyć. Jak to zrobić, żeby nabrać ciała ale nie mieć oponkisad
  • snakelilith 06.08.19, 16:10
    Jeść i ćwiczyć. Zwiększ nieco posiłki o dodatkową porcję białka (mięso, ryby, nabiał), złożonych węglowodanów i zdrowego tłuszczu, np. orzechy. Nie tucz się słodyczami i niezdrowymi przekąskami. Często jak zaczyna się regularnie uprawiać sport, to organizm sam domaga się więcej jedzenia i w ten sposób buduje się tkankę mięśniową.

--
  • panna_lila 06.08.19, 19:37
    Nie jem słodyczy ani przekąsek, jem trzy posiłki i to jest chyba powód spadku wagi, ćwiczenią to rowerek plus bieganie.
  • snakelilith 06.08.19, 21:18
    Ogranicz cardio, a dołóż ćwiczenie siłowe.

--
    "Pewnie ze mogą być lepsze gdyż faceta bolą jajka od jazdy na koniu a kobita ma z tego przyjemność bo ja klepie po kopytku."
    - bywalec.hoteli
  • alfa36 06.08.19, 21:22
    Snake, czy oprócz zdrowego odżywiania zachowujesz w jedzeniu przerwę 16 godzinną?
  • snakelilith 06.08.19, 21:29
    Nie całkiem. Zwykle około 14, bo tak mi najlepiej pasuje. Ja jem jednak tylko 2 razy dziennie, częściej nie mam potrzeby. Reguł nie trzeba trzymać się sztywno, a jedynie dopasować do indywidualnej sytuacji.

--
    - bywalec.hoteli
  • frey.a86 06.08.19, 15:32
    Podoba ci się taki brzuch u kobiety? Moim zdaniem wygląda męsko.
  • riki_i 06.08.19, 15:38
    Umięśniony brzuch u kobiety erotyczny nie jest.
  • snakelilith 06.08.19, 15:42
    Goowno nas obchodzi, co ty uważasz za erotyczne.

--
    "Założyć, większość facetów bedzie się przyglądać czy widać cycki" - bywalec.hoteli
  • snakelilith 06.08.19, 15:40
    Męsko? Chyba oszalałaś. Męsko to wyglądają może podnoszące ciężary kulturystki, a nie drobna kobietka, która odważyła się uprawiać trochę sportu. Kobiety podobnie jak faceci posiadają bowiem mięśnie, medyczny fakt, bez nich nie zrobiłyśmy nawet kroku.

--
    - bywalec.hoteli
  • frey.a86 06.08.19, 15:50
    No ale co ja poradzę, że to wygląda męsko. Takie brzuchy mają mężczyźni, ładny kobiecy to lekko zarysowane mięśnie, a nie kaloryfer. Oczywiście gusta są różne, ale tak jak nie podoba mi się facet bez grama mięśni i z małymi dłońmi, tak nie podobają mi się kobiety zbyt mocno umięśnione. Ja bym sobie tego nie zrobiła. tongue_out
  • snakelilith 06.08.19, 15:58
    Gdzie ty u niej widziesz to "zbyt umieśnione"? Ona te mięśnie w wodzie ma przecież maksymalnie napięte, jak przy klasycznym ćwiczeniu brzucha. Jak rozluźni to nie ma żadnego strasznego kaloryfera:

https://bi.im-g.pl/im/ec/0b/15/z22069228Q,Kinga-Rusin-w-bikini-na-plazy.jpg
    --
  • panna_lila 06.08.19, 16:04
    i biust też ma fajnysmile
  • snakelilith 06.08.19, 16:15
    No wygląda nieźle. Ale biust na tym zdjęciu, to także dobre bikini i może nawet "rowek" poprawiony graficznie, by biust wyglądał na większy. Tu widać, że biust jest całkiem normalny:

http://www.gala.pl/media/cache/resolve/common_list/uploads/media/default/0003/68/a61e91f8211ec1dd12285fd70e5c989542fac68e.png

--
  • frey.a86 06.08.19, 17:06
    No dobra, na tych zdjęciach ma ładny brzuch. Myślałam, że ma taki jak Chodakowska.
  • piataziuta 06.08.19, 19:35
    Wygląda fajnie, ale biust ma zrobiony.
  • hanusinamama 07.08.19, 15:41
    Ona ma ogólnie mało kobiecą sylwetkę. Jest szczupłą i wysportowana ale nie ma wcięcia i ma masywne nogi. NO ale taka sie urodziła.
  • kura17 06.08.19, 15:58
    nie wiem, jak u kobiet, ale moj syn (14 lat) zaczal miec calkiem fajny kaloryfer po ok 2 miesiacach cwiczen. robil z aplikacja, specjalnie na miesnie brzucha, kilka-kilkanascie minut dziennie, ale codziennie (6 dni w tygodniu). a wyjsciowo mial brzuszek. troche tluszczu z brzucha stracil, ale przede wszystkim miesnie wyrobil i nad pepkiem juz mu kaloryfer widac, ponizej jeszcze nie - tluszczyk - choc w dotyku czuc naprawde twarde miesnie.

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • panna_lila 06.08.19, 16:03
    poproszę o namiar na aplikację, kilkanaście minut dziennie dam radęsmile
  • kura17 06.08.19, 16:05
    > poproszę o namiar na aplikację, kilkanaście minut dziennie dam radęsmile

ona jest po niemiecku, dla nastolatkow, gdzies podawalam, nie pamietam teraz nazwy.
    znasz niemiecki na tyle, zeby skorzystac? zapytam w domu syna, czy tam sa obrazki/filmiki, nie wiem.

z tym, ze on naprawde musial sie przykladac, zeby tych dni nie opuszczac. przez tydzien jest ok, ale potem to juz coraz mniej sie chce - przynajmniej mnie, robilam inne cykle, gdzie cwiczy sie krotko, ale codziennie (i po tygodniu mi sie powoli przestawlo chciec wink )

--
  • snakelilith 06.08.19, 16:05
    E tam, męski 14 latek w okresie dojrzewania. wink Mężczyźni w wieku 14-20 osiągają akurat swój życiowy szczyt testosteronu, więc o przyrost mięśni łatwo. smile

--
    - bywalec.hoteli
  • kura17 06.08.19, 16:22
    > E tam, męski 14 latek w okresie dojrzewania. wink Mężczyźni w wieku 14-20 osiągają
    > akurat swój życiowy szczyt testosteronu, więc o przyrost mięśni łatwo. smile

no ja sie nie znam wink ale bylam pod wrazeniem - ze mu sie chcialo cwiczyc i ze byly fajne efekty, zwlaszcza, ze wyszczuplal sporo. nadwagi nie mial (jest duzy, ponad 180cm), ale byl taki misiowaty, a teraz nie jest. miesnie zaczelo sie czuc pod reka po miesiacu, po dwoch je widac (nad pepkiem, hehe)

teraz cwiczy ramiona, ciekawe, jak bedzie wink

--
  • wapaha 06.08.19, 16:50
    6 weidera wink
    u kobiet też często nie daje kaloryfera wink

ale mi się rymło wink
  • bei 08.08.19, 13:26
    6 weidera- masz rację Wapaho, u mnie czuć było twarde mięśnie ale wizualnie płaszczyk tłuszczyku je zasłaniał.

• fornita111 08.08.19, 14:54
    Moj chlop to robi, a ze jest chudy to widac mu ladnie miesnie brzucha pod skora. To chyba dobre to cwiczenie wink
  • ichi51e 06.08.19, 16:29
    Nie za dlugo - w tej pozycji kazdy ma

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • palecwzupie 06.08.19, 18:12
    Zalezy z jakiej pozycji startujesz. Generalnie na szesciopak musisz dzwigac ciezko. Zadne tam brzuszki i weidery - sztanga, przysiad i martwy ciag to podstawa. Jak nie masz miesni bo jestes bardzo szczupla i nigdy nie cwiczylas to najpierw musisz je zbudowac. Jak juz miesnie sa to trzeba zgubic tluszcz zeby krate odslonic. Na wlasnym przykladzie, start z pozycji suchy patyk, ciezki trening 3-4 razy w tygodniu, duzo bialka i ogolnie bilans kaloryczny na plus przez rowny rok. Po roku dieta redukcyjna przez 3 miesiace, przy 16% BF pokazala sie krata. Zanim zaczelam trening wazylam 55 kilo przy 180cm wzrostu, z zapadnietym brzychem bez kraty.
  • alfa36 06.08.19, 21:26
    Te martwe ciągi i sztangi nadają s u ę, by zgubić tłuszcz? Z ruchu lubię tabatę i step, ale chyba step za bardzo nie działa na mnie (przy tabacie więcej się męczę).
  • palecwzupie 07.08.19, 11:54
    Nadaja sie lepiej niz kardio. A najlepiej robic jedno i drugie, najpierw trening silowy i po nim kardio. No i ujemny bilans kaloryczny, bez tego ani rusz.
  • larix_decidua77 07.08.19, 12:13
    Wygląda jak pokiereszowana. W ogóle mi się takie coś nie podoba. Ciało powinno być gładkie.
  • mrs.solis 07.08.19, 13:26
    Pytanie powinno brzmiec, co i ile powinnam jesc, zeby zobaczyc swoje miesnie brzucha.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • katja.katja 07.08.19, 15:32
    Jeśli to nie photoshop to trzeba przyznać, że stara, ale jara smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • tanebo6.0 07.08.19, 16:09
    Gora dwa dni. Wystarczy wziac leki odwadniajace.
  • mamablue 07.08.19, 22:10
    Świetnie wygląda, ani za chuda, ani za gruba. Super babka i to bliska 50 lat. Pozazdrościć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka