Dodaj do ulubionych

Jak stanie się X to wszystko będzie inaczej...

06.08.19, 23:14
Od kiedy pamietam ciagle coś mi stoi na przeszkodzie żeby robić to co sobie wymyśliłam/ co chciałabym robić.
Młody jest na wakacjach i naszła mnie taka refleksja że nie robię nic czego nie mogłabym robić gdy jest on w domu. Nie chodzimy na szalone imprezy, nie wracamy o świcie... a zanim pojechał myślałam : no teraz to poszalejemy 😉
Tak samo było jak nie pracowałam przez krótki okres a potem pracowałam mniej godzin - plany miałam ambitne ale tak naprawdę robiłam tyle samo co bym mogła robić pracując. A takie były plany - tyle rzeczy skończyć, kursy skończyć, do biblioteki chodzić regularnie, gotować zdrowo itp itd.
Widzę że pomijając jakieś ekstremalne przypadki tak naprawdę sama siebie ograniczam i to ja stoję sobie na przeszkodzie.
Tez macie takie wrażenie czy wykorzystujecie takie okazje na full?🙂
Edytor zaawansowany
  • solejrolia 07.08.19, 07:47
    Na full to nie, bo jednak praca, obowiazki inne poza dzieckiem też są...
    Ale ogolnie to tak, zawsze trochę wykorzystywalismy ten czas.
    Juz samo to, ze jadalismy to, czego corka nie tyka ( zupa, ktorej ona nie zje a my lubimy, kaszanka z patelni z chlebem i kapusta kiszoną, i takie tam).
    Jakaś impreza, wyjście na kolację, też.
    No i nie trzeba zamykać sypialni :-p
    wink

--
    Biorąc pod uwagę, że mogło być gorzej, to może lepiej, że jest lepiej niż wtedy, gdy wydawało się, że jest doskonale, a w rzeczywistości, jak zwykle, było jak zwykle, czyli byle jak...
  • ichi51e 07.08.19, 08:06
    Dokladnie tak jest. Wszystko w glowie

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • grey_delphinum 07.08.19, 08:59
    Tez tak mam, niestety.
  • kosmos_pierzasty 07.08.19, 10:49
    Wykorzystuję.
    Ale jeśli coś sobie wymyślę, a długo mi się nie składa, by za to się wziąć, to uznaję, że widocznie nie był to taki fajny pomysł, jak sądziłam, że to jednak nie dla mnie i zapominam o temacie. Bo jak czegoś naprawdę chcę, to to robię, a nie rozmyślam.
  • agniesia331 07.08.19, 14:50
    Ja robie listy, więc jeśli mam np malowanie pokoju syna to kilka dni przed już morduje męża, by kupił farbę, folie itd. Ale np już podporek do roślin do ogródka nie kupiłam, a były na liście, bo wiem, że i tak za rok kupić mogę. Tym bardziej, że piwonii już nie ma. Jeśli am w planach, że pojedziemy w weekend w Wwie na plażę to tego pilnuje, czy spotkania z przyjaciółką raz na pół roku runda po knajpach. Czy randek z mężem w sobotę po obiedzie lub na obiad. On też pilnuje. Co odpuszczam?, spotkania z koleżankami u mnie w domu. Nadrobię się, nasprzatam. Wolę zaprosić 3,4 pary bliskich znajomych na imprezkę i wtedy wkład pracy mimo iż większy to jednak 10 osób zadowolonych zamiast np ja i 2 koleżanki. Wolę pójść na miasto i z nimi posiedziec
  • mae224 07.08.19, 11:44
    Też to mam, ale ogólnie tak życiowo. Odkładam wiele rzeczy na potem. Jakieś wymarzone podróże, realizacje, wymyślam preteksty, mimo że mogłabym tu i teraz. O wakacjach nie wspomnę, bo jednak upał mi się daje we znaki (kolejny pretekst?).
  • malia 07.08.19, 14:44
    Znam to. Czekam na weekend, na wakacje, na wolne, na popołudnie, na imprezę, a potem to przychodzi i nic się nie dzieje.
    Mam wrazenie , że ja głownie czekam.
  • mayaalex 08.08.19, 00:22
    O tak, ja tez tak mam! I nie wiem co z tym zrobic, bo mam wrazenie ze zycie mija a ja zamiast cos robic, czekam, odkladam, wymyslam, co by bylo gdyby wreszcie... etc.
  • beataj1 07.08.19, 14:51
    W ogóle nie mam potrzeby wykorzystywać czegoś na full. W zakresie rozrywki nie mam listy do odhaczenia w głowie.
    Fajnie jest coś zrobić i fajnie jest nic nie robić.
    Mam takie znajome które co weekend muszą coś bo "szkoda czasu". I mam poczucie że gdzieś zamieniło się to w zbieranie gwiazdek a nie jest po prostu radochą.
    Także, nie wykorzystuje i świetnie mi z tym. A jak już wykorzystam to napawam się swoją zaje....stością.

--
    Ludzkość wyznaje ponad 5000 rożnych bóstw. Ale nie martw się - TWÓJ BÓG to ten jedyny właściwy...
  • bywalec.hoteli 07.08.19, 19:12
    Nie smile

--
    Lato smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka