Dodaj do ulubionych

jak to TVPiS klamie....

07.08.19, 12:37
Kolejny atak na LGBT. Napaść haniebna, sprawcy, zresztą znani tamtejszym organom ścigania, chcieli dokonać kradzieży i robili sobie żarty na temat odprawianie Mszy Św i sakramentu małżeństwa. TVP postanowiła po raz kolejny uderzyć w środowisko homoseksualne przedstawiając sprawców jako parę, która chciała na księdzu wymusić homoseksualny ślub. Tego nie da się nazwać inaczej jak skur...syństwo.

www.fronda.pl/forum/tvp-klamala-w-sprawie-pobicia-ksiedza-ja-nic-takiego-nie-slyszalem-zeby-oni-chcieli-slubu-mowi-ksiadz,95748.html
https://gfx.wiadomosci.radiozet.pl/var/radiozetwiadomosci/storage/images/media/images/eaqclwqxuaaboin2/4726471-1-pol-PL/EAqCLwqXUAABoiN.jpg
Edytor zaawansowany
  • dziennik-niecodziennik 07.08.19, 12:44
    Ohyda.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • hipinka 07.08.19, 12:48
    Kur.vizja przebija nawet standardy PRLu
  • kropkacom 07.08.19, 12:51
    Miałam okazję słuchać wiadomości TVP kilka razy i nigdy przenigdy takiej manipulacji jak tam nie widziałam i nie słyszałam. Uważam, że to się nadaje do jakiegoś trybunału. Przypominam, nie chodzi o prywatne media.
  • olena.s 07.08.19, 13:16
    Ostateczne zbydlęcenie.
    Chociaż.... Ile razy ja tak wyrokowałam w ostatnich latach, i za każdym razem znajdowali coś nowego, czym zaskakiwali mnie ponownie.
  • kosmos_pierzasty 07.08.19, 13:47
    Szok... sad
  • hanusinamama 07.08.19, 13:53
    Ja widziałam wywiad Holeckiej z Redbadem Klynstra-Komarnicki. TVP zrobiło z niego męczennika. A Pani Holecka to chyba dostanie jakiś medal od PISu....to co ta babka wyprawia to włosy dębieją. Fecetowi peron odjechał ale chyba sie wystarszył i zaczał troche spłycać wsój wpis, ze on do gejów nic nie ma, jakiegos tam znajomego ma...a ona drązy i drazy. Koleś akurat mnie śmieszył...ale ta babka na serio za chwile zostanie prezesem TVP za swoje wyczyny.
  • sumire 07.08.19, 14:04
    Prawda jest taka, że Klynstra nie jest pierwszym aktorem w Europie, który wyleciał z roboty za homofobię i w sumie chłopak powinien się cieszyć, że rzecz nie miała miejsca w kraju, w którym się urodził, bo tam to już by się z karierą pożegnał na dobre, a u nas z pewnością zostanie przygarnięty przez wyklętych. Tymczasem pani Holecka to już raczej nic do stracenia nie ma, więc jedzie po bandzie - jeśli nastanie kiedyś nowy porządek i postanowią wyczyścić media publiczne z oficerów politycznych, to ona znajdzie pracę najwyżej w TV Trwam czy innej Republice, więc póki może, to korzysta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka