Dodaj do ulubionych

Hotel dla kota

07.08.19, 15:06
Kto korzystał i wie, jak jest z rezerwacją terminów?
Czy trzeba się zabrać za szukanie miejsca z dużym zapasem, bo wszystkie miejsca zajęte, czy luz w takich miejscach jest. Chodzi mi o zwykły czas, nie urlopowy, i o czas ferii, świąt. Szykuje mi się trochę zamieszania z wyjazdami od listopada i będę musiała gdzieś moje kociałki umieszczać na ten czas, z bólem serca, ale to jedyne wyjście.
Warszawa i okolice.
Edytor zaawansowany
  • panna_meganna 07.08.19, 18:16
    Moje koty zawsze wracały bardzo zestresowane z kociego hotelu. To jednak jest duże obciążenie psychiczne dla zwierzaka, obce zapachy, małe pomieszczenie, inne koty wokół. Od paru lat moje koty zostają w domu na czas urlopu a przychodzi do nich koci opiekun, dwa razy dziennie, nakarmi, pobawi się, uprzątnie kuwety. Sprawdź czy w Twoim mieście nie ma takiej "instytucji" To o wiele przyjaźniejsza opcja.
  • ykke 07.08.19, 18:23
    Hotel dla kota to najgorsza opcja. Na pewno jakiś sąsiad/sąsiadka albo dzieciak z wolontariatu (na pewno działa przy schronisku) za odpowiednia opłata zgodzą się zaglądać raz dziennie do kotów.

--
    Izka

"Dzień bez śmiechu to dzień stracony"
  • kasia_piet 07.08.19, 18:56
    Wzajemnie z sąsiadami pomagamy sobie w tym zakresie. Może masz sąsiadów godnych zaufania? Moja córka (studentka) może doglądać Twoje koty, jeśli wyrazisz taką chęć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka