Dodaj do ulubionych

jesteście w wyjątkowej sytuacji??

07.08.19, 16:59
To bardzo proszę się nie krepujcie. Według znanego prokuratora stanu wojennego i protektora pedofila z Tylawy- wystarczy zadzwonić a marszałek z pewnością wam nie odmówi:

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/68951802_10156764957878920_7794652939661869056_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQmwpszD92c2r3_NOC0ZyFZvFYjszdfqjRx6elTjz82yqeecyMcpdOlsWRS2aK5LQB8&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=a683ce20cc82ffe2f7d8ba5128a6ace3&oe=5DCF8185
Edytor zaawansowany
  • fil.lo 07.08.19, 17:27
    big_grin
  • nota_bene0 07.08.19, 19:29
    O, rewelka! Jutro potrzebuję na Seszele. Ale mogę jak rozumiem zabrać ze sobą wujenkę Eugenię, stryjenkę, ciotkę Adelę i wuja Klemensa?

--
    "Alter schuetzt vor Liebe nicht, aber Liebe vor dem Alter"
    Coco Chanel
  • beneficia 07.08.19, 22:26
    No raczej. Ja też się zabiorę (będzie taniej) i paru znajomych.
    Kurde, to nie jest śmieszne, to jakiś bantustan.
  • malia 07.08.19, 20:20
    Livio, proszę bez żartów z marszałka, R, Czarnecki wytłumaczył własnie i skąd to całe zamieszanie.
    Otóż Kuchciński mógł nie znać procedur!
    Po prostu nie wiedział, że nie może latać tym samolotem córka, syn, czy żonka. Tak samo jak Karczewski, ktory jeździł sobie z żoną, wnukami, dziećmi, i Piotrowicz także i jego żona. Oni myśleli że to taka przynależna im darmowa zabawka.
  • asia-loi 07.08.19, 20:30
    malia napisała:

> Livio, proszę bez żartów z marszałka, R, Czarnecki wytłumaczył własnie i skąd to całe zamieszanie.
    [b]> Otóż Kuchciński mógł nie znać procedur!
    [/b]

Też to widziałam w telewizorze.
    Nie wiem co napisać. Druga osoba w państwie nie zna procedur. Widać, nie powinien być drugą osobą w państwie.
    Tak wygląda pisowski - umiar i pokora. Albo jak mówi Szydło: im się to po prostu należało i chyba nadal należy. Bo jakoś mi się nie wydaje, że teraz druga osoba w państwie przestanie nagle latać. Jak się teraz miałby spotykać ze swoimi wyborcami, no jak.

--
    Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
    Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
  • gulcia77 07.08.19, 21:28
    Za brak znajomości procedur, to ja mogłabym pójść siedzieć. No, ale nie jestem drugą osobą w państwie.

--
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • kub-ma 07.08.19, 21:08
    A gdybym ja w pracy nie znała procedur (pominę fakt za ile pieniędzy), to jednak inaczej by się to skończyło.

--
    "Żadna nauka nie wzmacnia tak wiary w potęgę umysłu ludzkiego, jak matematyka." Hugo Steinhaus
  • asia-loi 07.08.19, 20:52
    Poseł z PiS-u B. Rzońca, który również leciał z marszałkiem samolotem, powiedział tak:

"Dobrze zrobiłem, że wsiadłem do tego samolotu. Jakiejś tam wielkiej ujmy państwu polskiemu ani samolotowi... Bo przecież nie ugryzłem siedzenia ani nie popsułem samolotu, tylko rozmawialiśmy jak ludzie - dodał. "

big_grin big_grin big_grin

To są ludzie pozbawieni elementarnych zasad, elementarnej przyzwoitości.

--
  • kub-ma 07.08.19, 21:10
    Wystarczy nie gryź, nie popsuć i już można lecieć.

--
    "Żadna nauka nie wzmacnia tak wiary w potęgę umysłu ludzkiego, jak matematyka." Hugo Steinhaus
  • morekac 08.08.19, 14:58
    To oczywiste, że wystarczy.
    Przypomnij sobie posła Melexa Karskiego. Przecież ile szkód można narobić podczas zwykłej przejażdżki.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • malia 07.08.19, 21:10
    Ja też bym nie ugryzła, ani nie popsuła. jest gdzieś rozkład jazdy tego pojazdu dla wszystkich?
  • asia-loi 07.08.19, 21:17
    malia napisała:

> Ja też bym nie ugryzła, ani nie popsuła. jest gdzieś rozkład jazdy tego pojazdu
    > dla wszystkich?

Mówili w telewizorze, że ten pojazd kosztuje ponad 220 milionów złotych. Kupiony został za nasze (podatników) pieniądze.
    Jeżeli jest lot HEAD, a takie były - to tylko przy jednym locie jest zatrudnionych około 50 osób.
    Tyle osób musiało pracować, aby druga osoba w państwie i jego kumple poleciała sobie (jeden raz) z pracy do domu - za nasze pieniądze. Oni wszyscy przecież mają darmowe bilety na samoloty rejsowe.

--
  • petronella 07.08.19, 21:21
    Etam. Rzucę klasykiem:"a peło ośmiorniczki jadło".
  • malia 07.08.19, 21:29
    Jak kupiony za pieniadze wszystkich, to należy też do wszystkich. Ja chcę lecieć, wesele mam ze dwa tygodnie, po co mam się tłuc autem.
  • dominika9933 07.08.19, 22:18
    Zadzwoń do marszałka. "Przeleci Was"smile
  • aerra 07.08.19, 22:33
    220 to netto. Do tego jeszcze podatek dochodzi. Za dwa z podatkiem wyszło trochę ponad 538 milionów, czyli jeden to prawie 270 milionów.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • thaures 07.08.19, 22:14
    malia napisała:

> Ja też bym nie ugryzła, ani nie popsuła. jest gdzieś rozkład jazdy tego pojazdu
    > dla wszystkich?

No ja też bym nie nadgryzala siedzenia. I posprzątała po sobie.
  • sofia_87 08.08.19, 15:07
    Ja bym się nie obrazila gdyby mnie zrodzina podrzucil do Gdanska, zapowiada się ladna pogoda w weekend. Siedzenia bym nie nadgryzła, dzieci także bym pilnowala, z troski o nie, w końcu nie wiadomo kto i co tam wcześniej robil na tych siedzeniach smile
    Gdyby jednak cos się stało, to moim usprawidliwieniem by było to, ze nie pilnowaliśmy dzieci gdyż akurat byslismy chwilowo zajeci staraniem się o trzeciego potomka, oczywiście w pozycji misjonarskiej smile
  • mamablue 07.08.19, 22:23
    Przepych i bizancjum. Ciekawe czy na pokładzie podają ośmiorniczki wink
    A o dorosłym synalku mieszkającym u tatusia na koszt podatników słyszałyście? Te loty to wierzchołek góry lodowej.
  • asia-loi 07.08.19, 22:27
    mamablue napisała:

> Przepych i bizancjum. Ciekawe czy na pokładzie podają ośmiorniczki wink
    > A o dorosłym synalku mieszkającym u tatusia na koszt podatników słyszałyście? T
    > e loty to wierzchołek góry lodowej.

Aż tak dorosły to on chyba nie jest. W tym roku zdawał maturę.

--
  • amast 07.08.19, 22:38
    > Aż tak dorosły to on chyba nie jest. W tym roku zdawał maturę.

Dorosłość u dzieci polityków też się jakoś inaczej liczy?
  • mamablue 07.08.19, 22:42
    Co nie zmienia sytuacji. Pan Kuchcinski mieszka w Rzeszowie (rodzina, do której lata), a mieszkanie w Warszawie ma na takiej samej zasadzie, jak każdy inny poseł. Dotychczas marszałkowie mieszkali w hotelu poselskim, co jest znacznie tańsze niż mieszkanie w willi, z którego korzysta obecny marszałek. Syn po maturze to nie pięciolatek, który musi być z rodzicami. A jeśli syn chciałby studiować w Warszawie, to chyba rodzice powinni akademik wykupić?
    Ale łaska pańska na pstrym koniu jeździ, więc i to im się pewnie utnie.
  • nickbezznaczenia 07.08.19, 22:47
    Jak nie znoszę Kuchcińskiego to warto zauważyć,ze akademik dopiero od października.
  • mamablue 07.08.19, 22:49
    Źródło: www.google.com/amp/www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,25066806,kuchcinski-zabiera-glos-ws-syna-i-mieszkania-jak-kazdy-nastolatek.amp
  • nickbezznaczenia 07.08.19, 22:50
    Czytałam. Odnoszę się tylko do daty rozpoczęcia studiów.
  • mamablue 07.08.19, 22:54
    Źle się podpięłam z tym źródłem. A gdzie trolliszcza? Przekazu dnia nie było?
  • livia.kalina 07.08.19, 23:06
    >Jak nie znoszę Kuchcińskiego to warto zauważyć,ze akademik dopiero od października.

To chyba tym bardziej nie ma potrzeby mieszkać teraz w Warszawie, może w rodzinnym domu w Rzeszowie, jak studia dopiero od października.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • nickbezznaczenia 07.08.19, 23:11
    Różnie to bywa. Sawicki, poseł niepotrzebnie się wtrącił, bo może syn Kuchcińskiego ma na przykład jakąś pracę, dorywczą akurat w Warszawie.
  • livia.kalina 07.08.19, 23:30
    No właśnie Sawicki napisał "pracujący dorosły syn". Na co Kuchciński, że wcale niedorosły bo maturzysta i niepracujący bo będzie studiował.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • magazynka 08.08.19, 17:22
    Gdzieś czytałam, że Kuchciński ma oprócz maturzysty, jeszcze drugiego dorosłego pracującego syna z rodziną.
    O tego drugiego chodziło Sawickiemu, a Kuchciński zasłania się młodszym.
    Młodszy po maturze jest też dorosły i nie powinien mieszkać z ojcem za nasze pieniądze. Chce z ojcem? To niech mieszkają prywatnie, a nie służbowo.
  • nickbezznaczenia 08.08.19, 20:40
    To coś nie tak czytałaś, bo znalazłam to:'Kuchcińscy mają też dwójkę synów, którzy przyszli na świat w 2000 roku, również w Przemyślu. Bracia Szymon i Ignacy są bliźniakami. Szymon Kuchciński uczył się w znanym liceum w Warszawie. Ignacy Kuchciński skończył zaś szkołę średnią w Przemyślu. W tym roku obaj zdali maturę i wybierają się na studia.'

natemat.pl/280469,rodzina-marka-kuchcinskiego-kto-latal-z-marszalkiem-sejmu-samolotem
  • iimpala 08.08.19, 00:25
    ale, o ile pamiętam, 18-tki to mój syn wyprawiał i uczestniczył nagminnie, jakoś tak w klasie II LO....
    Czyli, marszałkowski synalek, od co najmniej 2 lat, jest pełnoletni i nie musi go niańczyć całe państwo, za kasiorę podatnika.
    Nie stać członka na czynsz za wynajem? 2 tysiączki raptem ? zamiast sępic na podatniku?
    I poza tym, dlaczego synuś państwa polskiego nie uczy się w Rzeszowie??? wszak w świetle ministrów edukacji (frankensteina i zębatej) wszedzie są szkoły dla wszystkich, musi akurat robić tłok w warszawskich LO i uczelniach?
  • arwena_11 08.08.19, 09:43
    Może być z końca roku i w grudniu III klasy kończyć 18 lat.
  • memphis90 08.08.19, 10:04
    Maturę zdaje się w 19 roku życia. Nawet osoba z 31 grudnia ma skończone 18 lat. Chyba, że niunius poszedł jako 6 latek, ale to już problem rodziców.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • malia 08.08.19, 12:55
    Arweno, a co myślisz o głównym temacie wątku big_grin
  • sofia_87 08.08.19, 08:14
    W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie aby rodzice wynajeli mieszkanie dla syna, jak robią to tysiące rodziców innych studentów
  • malia 08.08.19, 12:56
    Małoletni czy nie, musiał biedak na weekendy czymś do domu latać
  • edelstein 07.08.19, 23:27
    To jest wyjatkowa sytuacja,nie ma Tisza ani Elki.Chyba maja problem na laczach z Moskwa🤭

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • roks30 08.08.19, 00:31
    Frankenstein i Moskwa! Płaczę! 😂
  • bei 08.08.19, 08:19
    Wstyć siem, przecież na Seszele to daleko, z tym ptzewoźnikiem to tylko patriotyczne loty po kraju.
  • nota_bene0 08.08.19, 21:57
    bei napisała:

> Wstyć siem, przecież na Seszele to daleko, z tym ptzewoźnikiem to tylko patriot
    > yczne loty po kraju.

A jak tak poprzysięgnę na wszystkie świętości, że jak nie nadgryzę fotela a tylko grzecznie będę siedzieć to polecę? A już gdziekolwiek, żeby tylko polecieć jako, a mogę i juz na wakacje do Rzeszowa nawet...

--
    "Alter schuetzt vor Liebe nicht, aber Liebe vor dem Alter"
    Coco Chanel
  • dzikka 08.08.19, 08:26
    www.facebook.com/TygodnikNIE/videos/491595874968790/?t=7

Bo to nowa wersja Wniebowziętych....
  • anika772 08.08.19, 08:37
    A trolliki gdzie się podziały? Tiszulka, elka..? Ładnie to tak, milczeć kiedy lewactwo pluje na kryształową władzunię?
  • sumire 08.08.19, 08:41
    Występ prezesa dopiero o 12:30.
  • kyrelime 08.08.19, 08:43
    Ooo dobrze wiedzieć, sytuacji wyjątkowych to ci u mnie multum. Rodzinka już zaciera ręce, dzieciaki się pakują i uroczyście przyrzekają, że nie będą tym razem gryźć siedzień- ja również w drodze wyjątku się powstrzymam
  • dzikka 08.08.19, 10:47
    Ale Piotrowicz zrobił niedźwiedzią przysługęsmile)) Pistrolki milczą jak zaklęte, w mediach tez jakoś cisza, co tu teraz z tym fantem zrobić? Na Nowogrodzkiej pozostałości mózgów się zapewne przegrzewająsmile)) Ręce na pokład w poszukiwaniu choć troszeczkę podobnej sytuacji po stronie poprzedniej władzy, najlepiej jakiś haczyczek na Tuska by znaleźć....I lekarza, który potwierdzi, ze wydawanie kilkuset zamrożonych ampułek leków to standard w polskiej służbie zdrowia.
  • sumire 08.08.19, 10:58
    Cudne to jest. Dziedziczak też błysnął, mówiąc, że sprawa lotów marszałka jest podsumowaniem ich rządów.
    Podobno Matteo 2 godziny wczoraj w samochodzie czekał na audiencję u najwyższego. Się musiało dziać...
  • pani07 08.08.19, 11:08
    Uwielbiam oburzenie z powodu lotów niektórych polityków, wielce uwielbiam big_grin
    Tekst linka
  • pani07 08.08.19, 11:09
    A tu Newsweek "Współpracownik: - Premier uważa, że rządowy samolot po prostu mu się należy. Dlatego nie ma problemu z tym, żeby kręcić się w tę i z powrotem. A że kocha Trójmiasto, to zawsze będzie chciał do niego uciekać."
    Tekst linka
  • mdro 08.08.19, 11:13
    Potrafisz coś więcej poza beczenie "a pełoooo"? Np. znaleźć różnicę między premierem a marszałkiem sejmu?
    (A potem jeszcze sprawdź loty nieprzemęczającej się Szydło, która do domu na ogół leciała już w czwartek).

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • olena.s 08.08.19, 11:30
    Jakby potrafiła, to by używała.
  • kub-ma 08.08.19, 11:19
    Ale przecież miało być lepiej niż za PO. Czy to oznacza to "lepiej"?

--
    "Jeśli ludzie nie wierzą, że matematyka jest prosta, to tylko dlatego, że nie zdają sobie sprawy, jak skomplikowane jest życie." John von Neumann.
  • jla-2 08.08.19, 14:41
    no przecież jest lepiej, tym z wladz PiS, nastepna obietnica wyborcza spełniona
  • malia 08.08.19, 12:59
    A siostrę też woził? I pracownicą kancelari sama latała? I synkowie? I córka na weekendy? I żona sama? I na ślub chrześnicy samolotem też pe latało? I na narty też? I wnuki i córki i żony kolegów? I przewozili lekarstwa dla żony? I tak kilkaset razy?
  • mdro 08.08.19, 11:15
    Ależ teraz wiadomo, dlaczego posłowie PiS nie muszą korzystać z lotów rejsowych (bo tych dotyczy ten tekst) - po prostu korzystają z uprzejmości pana marszałka big_grin

--
  • sumire 08.08.19, 11:17
    Te, trollik, ale wy mieliście być dobrą zmianą, miała być pokora i umiar, coś się zmieniło? A poza tym już wiadomo, że tylko te loty marszałka, jego rodziny, kochanek, znajomych et cetera, o których wiadomo, kosztowały dużo więcej, niż wylatał Tusk.
    A są jeszcze wszystkie te, o których nie wiemy, bo dokumenty szlag trafił (a tak w ogóle, to niszczyć dokumentacji lotniczej ot, tak sobie nie wolno).
  • mdro 08.08.19, 11:11
    Jak się okazuje, siostra pana marszałka też była w wielkiej potrzebie:
    www.tvn24.pl/loty-marka-kuchcinskiego-siostra-marszalka-beata-kuchcinska-i-kolejni-politycy-pis-w-samolocie,959404,s.html

--
  • olena.s 08.08.19, 11:28
    Ciumka mu dać!
  • mamablue 08.08.19, 12:53
    smile
  • dzikka 08.08.19, 12:27
    samolot to za małosmile))

wiadomosci.wp.pl/kuchcinski-latal-smiglowcami-strazy-granicznej-informator-prywatnie-i-bez-instrukcji-head-6411288634992257a
  • szarsz 08.08.19, 22:08
    A to, że Kaczyński latał "na ministra"? Oficjalnie mu samolot nie przysługuje, więc brał se ministra, kazał mu załatwić i leeeeecieli.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka