Dodaj do ulubionych

A konfę samorządowców z Podkarpacia widziały?

08.08.19, 15:06
Zorganizowaną w celu poparcia i wparcia?
www.newsweek.pl/polska/polityka/samorzadowcy-z-podkarpacia-do-konca-bronili-kuchcinskiego-zwolali-kuriozalna/tdwyz0p
Myślałam, że się posikam ze śmiechu.
W Polsce rzeczywiście nie potrzeba kabaretów.
Edytor zaawansowany
  • 35wcieniu 08.08.19, 15:12
    Tak, fajna. "Ja gdybym byla zona marszalka tez bym dorozka nie jezdzila". big_grin

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • olena.s 08.08.19, 15:30
    Cóż, przynajmniej jasno powiedziane.
  • zawsze-w-drodze 08.08.19, 15:13
    Tu więcej:
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25069714,chwile-przed-rezygnacja-marka-kuchcinskiego-w-tvp-info-konferencja.html#s=BoxMMtImg2
    Teksty -miodzio smile
  • hanusinamama 08.08.19, 15:16
    Poplułam sie pomidorem jak to widziałam...
  • zawsze-w-drodze 08.08.19, 15:23
    Czasem aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza dla naszego klubu marszałek Kuchciński Marek naszego klubu PiS Tęcza. Ciągle pracuje, wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni niektórzy wtykają mu szpilki! To nie ludzie , to wilki!!!
  • mdro 08.08.19, 15:49
    "klubu PiS Tęcza"

Jak możesz! Tęcza! Żadna tęcza, tylko białoczerwonachłopakdziewczynażołnierzewyklęci!

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • mamablue 08.08.19, 15:56
    OJP, ale cichutkie te pistrolle, cichutkie...
    A taką intensywną kampanię wyborczą tu na forum prowadzili. Podobno nawet cena za wpis wzrosła.
  • zawsze-w-drodze 08.08.19, 16:01
    Trawią...
  • aerra 08.08.19, 19:35
    Maile?
    Czy może dostają wskazówki na piśmie i muszą je zjeść, żeby śladów nie było?

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • kolibeer2 08.08.19, 23:42
    hanusia im daj pomidorkiem zagryźć smile

--
    Jędza_do_kwadratu
  • anorektycznazdzira 09.08.19, 04:53
    może instrukcja z centrali jeszcze nie doszła i nie majo co wklejać

--
    medal ma dwie strony: dobrą i nienajgorszą- Murakami
  • anorektycznazdzira 09.08.19, 04:52
    Pierogi zamówił dla wszystkich. No jak tu się czepiać że latał se wojskowymi i rządowymi samolotami i śmigłowcami kiedy mu się zachciało, jak on im pierogi stawiał. No jak?!

--
    zasady są po to, by je zobojętniać

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka