Dodaj do ulubionych

Kontrowersyjne poglądy = zły człowiek?

08.08.19, 16:33
Pod wpływem pewnego mocno przykrego komentarza (jakoby jestem obrzydliwa i podła), czy kontrowersyjne poglądy (te z którymi się mocno nie zgadzacie, czegokolwiek dotyczące: praw zwierząt, dzieci, polityki) oznaczają z automatu dla Was złego człowieka?
A co jeśli człowiek mający takie poglądy nigdy nie popełnił żadnego przestępstwa, nie skrzywdził zwierzęcia ani dziecka, nie jest np. alimenciarzem, żyje spokojnie jak wiele innych osób, a poglądy prezentuje na forum lub dodatkowo wąskim gronie zaufanych znajomych i rodziny? Na czym polega podłość takiej osoby?
A jeśli jest ona podła to jak nazwiemy kogoś kto realnie kogoś krzywdzi - katuje dzieci, dręczy zwierzęta, oszukuje na podatkach, kradnie, jest pedofilem, nie płaci na swoje dzieci itd.?
Co jeśli któraś z osób wymienionych wyżej (np. pedofil albo ktoś kto znęca się nad zwierzęciem) ma poglądy zbieżne z Waszymi? Dalej jest mniej podły niż "tylko" głosiciel niezgodnych z Waszymi przekonaniami poglądów?
Zapraszam do kulturalnej wymiany poglądów.

--
Nie dam się wygasić!
Edytor zaawansowany
  • nutella_fan 08.08.19, 16:49
    Zbyt podchwytliwe pytanie zadalaś smile
  • ajaksiowa 08.08.19, 18:01
    Oj katiu,nie uważam Ciebie wcale za taką osobę i zdziwiona byłam tamtymi kom entarzami,cyt klasyka:nie przejmuj si€ i bądz sobą(jak do tej pory)😍

--
    ,,Oddajemy sprawiedliwość w ręce skazanych,,to Twój ideał?
  • katja.katja 08.08.19, 18:44
    Dziękuję. Jesteś bardzo miła smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • chococaffe 08.08.19, 18:15
    Polega np na szczuciu na innych albo próbach CELOWEGO ranienia.

Bez odbioru.
  • katja.katja 08.08.19, 18:46
    A osoby mię wyzywające w byle wątku już na mię nie szczują? O dziwo, najczęściej są to Panie z frakcji "tolerancyjna/walczę o prawa LGBT/Murzyniątek i wszystkich mniejszości" (ja też należę do mniejszości, taki psikus).

--
    Nie dam się wygasić!
  • asia.sthm 08.08.19, 18:56
    katja.katja :
    > (ja też należę do mniejszości, taki psikus).

Ha ha ha, do glupich zlosliwcow pospolitych.

--
    http://1.bp.blogspot.com/-P2HXVmRDoW4/VYrC3IqVzPI/AAAAAAAAB6o/0VKo6vEbt6I/s1600/linia_ozdobna.gif
  • olena.s 08.08.19, 20:15
    big_grin
  • olena.s 08.08.19, 20:07
    Proste i celne.
  • mary_lu 08.08.19, 18:20
    Przeciez nie masz poglądów tylko Aspergera, niedoczynnosc tarczycy i niską energię. Zwyczajnie i po chamsku jesteś dyskryminowane za choroby i zmiany płci.
  • kropkacom 08.08.19, 18:20
    Od słowa wszystko się zaczyna. Jednak nadal wiemy tu, że twoje "poglądy" to poza forumowa. Pomogłam?
  • katja.katja 08.08.19, 18:44
    Nie, nie wszystko. Policz ile tu na forum padło "Zabiję psa/kota/sąsiada/teściową", a ile jest realnych morderczyń jak myślisz?

--
    Nie dam się wygasić!
  • kropkacom 08.08.19, 18:46
    Nie zrozumiałeś. Nie szkodzi.
  • cruella_demon 08.08.19, 18:27
    O co poszło?
  • katja.katja 08.08.19, 18:43
    Jak zwykle. Jedna z naczelnych moich hejterek - jak zwykle bywa w takich przypadkach "obracająca" się w tolerancyjnych środowiskach oraz oficjalnie walcząca o tolerancję itp. czyli lewaczka. Te najzajadlej mię zwalczają.

--
    Nie dam się wygasić!
  • iwles 08.08.19, 18:28
    Brak okazji nie czyni czlowieka dobrego 😋

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • katja.katja 08.08.19, 18:49
    Sądzisz, że gdybym miała okazję to co bym zrobiła? Śmiało, nie krępuj się.

--
    Nie dam się wygasić!
  • kropkacom 08.08.19, 18:56
    Tu nie chodzi o to co sam zrobisz. To jak z tym dziadkiem, o którym kiedyś pisałam. Bardzo ładnie wmówiono mu, ze jak nakręci nagonkę na wyznawców islamu to będzie dobrze. Pech chciał, że zaczął wykolejać pociągi.
  • katja.katja 08.08.19, 19:07
    Facet był chory psychicznie. Takiemu niewiele wystarczy.

--
    Nie dam się wygasić!
  • kropkacom 08.08.19, 19:12
    Nie. Jeśli nawet by był to nikt nie chce aby świrów inspirować. Prawda?
  • katja.katja 08.08.19, 19:52
    Świrów inspiruje absolutnie wszystko.
    Już kiedyś pisałam - raz oberwałam od świrki (nie sprawiała takiego wrażenia na pierwszy rzut oka) bo...
    Zainspirowałam ją tym, że sięgnęłam po separator by oddzielić na taśmie jej produkty od swoich.
    Schizofrenik zaś groził komuś z mojej rodziny nożem bo... dostał polecenie służbowe.

--
    Nie dam się wygasić!
  • kropkacom 08.08.19, 21:48
    Twoje historyjki mnie nie ruszają big_grin
  • asia.sthm 08.08.19, 18:53
    > Na czym polega podłość takiej osoby?

Bo tysiace podlych i paskudnych wypowiedzi swiadcza o podlosci autora - inaczej sie nie da.
    Co jakis czas zaczynasz lamentowac na temat otrzymywanych przykrych komentarzy - zaslaniasz sie chorobami, prosisz o wyrozumialosc, a w sumie nieustannie robisz sobie jaja. I zbierasz dokladnie to co skrupulatnie zasiejesz.

--
    po prostu, prosto z mostu...
  • katja.katja 08.08.19, 19:12
    Po prostu dziwię się, że chamskie komentarze najczęściej są od osób deklarujących się jako "nowoczesne i tolerancyjne", często walczące o prawa mniejszości.
    Często nie są współmierne do tego co realnie napisałam. Bywają dużo bardziej przykre i złośliwe komentarze tzw. zwykłych forumek czy nawet jednorazowych (lub mało znanych nicków) i nikt ich nawet "nie trąca", a podobny komentarz (albo nawet i trochę "lżejszy) mój wywołuje falę chamskich docinków, niewspółmierną często do tego co napisałam.

--
    Nie dam się wygasić!
  • aerra 08.08.19, 19:43
    Dostajesz za całokształt.
    I teraz żale wylewasz? A w ilu wątkach piszesz złośliwie, podle, tylko po to, żeby komuś dowalić?
    Nie ty jedna, owszem - ale z tego co widać to reszta też zbiera owoce - a raczej te zgniłki, o które tak starannie, z każdą wypowiedzią, dbała.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • katja.katja 08.08.19, 19:50
    A czemu w ogóle mam "dostawać"? Czy nie można ze mną podyskutować merytorycznie? Stosując argumenty, a nie wyzwiska (często niskiego lotu)? Nawet się nie zgadzając?
    Czy ludzi trzeba szufladkować? O, tego uważam za trolla, wszystko jedno czy wątek o uchodźcach czy jaką kabinę prysznicową wybrać, zawsze można mu dogryźć.
    Ta to porządna forumowiczka, ale ach jej... W wątku o dudzie Maryny zgadza się z "trollem", nieładnie... "A miałam Cię za forumkę z klasą".
    Lub w innym wątku inna "porządna" forumka obrywa: "Jak śmiesz się zgadzać z trollem? A nie wstyd Ci?" Bardziej nie obrywa bo jest "porządną forumką", ten jeden raz można jej wybaczyć smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • aerra 08.08.19, 20:01
    A czemu miałabyś nie dostawać?
    Skoro uważasz, że pisanie chamskich komentarzy (zdarza ci się i to dość często) jest ok - to czemu płaczesz, że ktoś te chamskie komentarze zapamiętuje i odpłaci za nie? Tobie wolno (wolno, bo nie są niezgodne z regulaminem, tylko chamskie, podłe, czy niemiłe, w zależności od przypadku), innym też wolno (bo też nie jest to niezgodne z regulaminem, tylko niemiłe, a czasem równie chamskie jak twoje).

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • katja.katja 09.08.19, 08:59
    To niech odpłaca się w tym właśnie wątku, a nie wszystkich innych w których piszę neutralnie, do tematu.

--
    Nie dam się wygasić!
  • aerra 09.08.19, 12:41
    A czemu ktoś miałby się przejmować twoimi życzeniami w tym temacie?

--
    <*>
  • olena.s 09.08.19, 14:07
    Być nie może? Toż ty nie donosisz/atakujesz/przywalasz się do ludzi z argumentami sprzed trzech milionów wątków?
    Ależ łgarz i hipokryta.
  • chococaffe 08.08.19, 21:24
    osób deklarujących się jako "nowoczesne i tolerancyjne",

Tolerancja nie oznacza tolerowania chamstwa i szczucia. Tolerancja oznacza tolerowanie postaw, które nikomu nie szkodzą. To bardzo proste. Szkodzisz - nie licz na tolerancję. Nawet "lewaków".
  • olena.s 09.08.19, 05:28
    Widzisz, Gazeciarzowi się wydaje, że tolerancja oznacza jakąś buddyjską świętość, i zobowiązuje do zgody na wszelkie opluwanie, przy czym opluwany powinien zachować błogi uśmiech, bo inaczej Gazeciarz wyskoczy zza węgła kwicząc "ha ha, zaklepane, nie jesteś tolerancyjny, kłamałeś od początku".
  • katja.katja 09.08.19, 08:58
    No, w wątku o aferze w Musix boxie nikomu personalnie nie dosrywam, podobnie jak inna forumka uważam, że uczestniczka programów i córka powinna się w tej sytuacji wypowiedzieć, nic właściwie więcej.
    Na to jedna z lewaczek wylewa na mnie wiadro pomyj. Na inną forumowiczkę, która podobnie się wypowiada - już nie.
    I takich sytuacji jest dużo więcej, przy czym mówię tu o wątkach w których nikomu personalnie nie dos..rywam, wypowiadam się na założony temat, nie odnosząc np. do innych konkretnych forumek.

--
    Nie dam się wygasić!
  • chicarica 09.08.19, 09:07
    Jakim cudem ja to znów czytam?
    Zaiste, zabawne te skargi. Za kontrowersyjne poglądy nikt nie osądza. Osądza się raczej za: chamstwo, przyp.dalanie się, jakieś toksyczne zainteresowanie osobistymi szczegółami z życia danej osoby, sianie zamętu tzw. sh.t stirring. Ten troll to po prostu klasyczny sh.t stirrer, prawdopodobnie jakaś ciężko zaburzona osoba, do tego wyjątkowo podła i wykorzystująca każdą okazję, żeby komuś dokopać. To naprawdę nie chodzi o poglądy, zresztą ja sama też mam kontrowersyjne poglądy w wielu sprawach, więc kontrowersyjne poglądy mnie specjalnie nie ruszają. Rusza mnie taki paskudny, wredny, zły sposób wypowiedzi, nastawiony na czyste dokuczanie innym. Na takich ludzi szkoda czasu, zarówno w realu jak i w internecie, najlepiej zostawić ich żeby się kisili w tym swoim fermencie. Zresztą najbardziej wkurza ich gdy są olewani, więc przy okazji tym olewaniem nieźle się im dokucza. Część z nich to zwykłe trolle, płatne lub nie, ale żeby takim trollem być, to trzeba też mieć wstrętny charakter.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • rosapulchra-0 09.08.19, 19:28
    Chociaż nam nie po drodze, to w tej kwestii mogę się podpisać pod każdym twoim słowem.

--
    Ty milden samotna zdaje jesteś to może się wymienicie usługami? Bo pewnie też masz z tym problem. by bergamotka77
  • kokosowy15 09.08.19, 21:24
    Jak nazwiesz kogoś, kto z rozmyslem dokucza swojemu potencjalne i rozmówcy? A w ogóle, na forum bardzo łatwo nazywa się kogoś "podły", "wredny", toksyczny".
  • aerra 08.08.19, 19:01
    Czynny pedofil z definicji nie może mieć poglądów zbieżnych z moimi, bo w kwestii pedofilii ewidentnie poglądy mamy sprzeczne.

--
    <*>
  • katja.katja 08.08.19, 19:09
    Czynny pedofil może być pełen zrozumienia dla LGBT, być całym sercem za wpuszczeniem "uchodźców" i bronić otyłych.

--
    Nie dam się wygasić!
  • cruella_demon 08.08.19, 19:20
    Chęci puknięcia kilkulatka chyba raczej nie można nazwać poglądami.
  • konsta-is-me 08.08.19, 19:39
    A nieczynny peofil??
  • konsta-is-me 08.08.19, 19:39
    Pedofil
  • katja.katja 08.08.19, 19:46
    Na e-matce osoby nie mające poglądów zbieżnych z linią partii traktowane są równie agresywnie (tak myślę) jak pedofile i mordercy.
    Gdyby można było zamykać ludzi za poglądy wielu chętnie by mnie widziało w celi razem z mordercą czy pedofilem albo innym degeneratem, dla nich to wszystko jedno bo "wszystko zaczyna się od słowa" big_grin

--
    Nie dam się wygasić!
  • rosapulchra-0 08.08.19, 20:38
    Nie. Wielu cię po prostu nie chce za forum.
    Szczujesz, dokuczasz, wyciągasz jakieś stare akcje, żeby wyrzygać to jakiejś forumce, cieszy cię bardzo kopanie innych. To nie są kontrowersyjne poglądy. To nie jest ZA, którym co chwila sobie wycierasz gębę, to nie Hashimoto itd. To obrzydliwy charakter i podłość.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • katja.katja 09.08.19, 08:55
    Widzisz, zawsze mówiłam, że mamy coś wspólnego.

"Nie. Wielu cię po prostu nie chce za forum. " smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • chicarica 09.08.19, 09:09
    Rzadko się z Tobą zgadzam ale tym razem się podpiszę.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • katja.katja 09.08.19, 11:09
    Dziękuję smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • pade 09.08.19, 11:35
    Z drzewka wynika, że Chicarica nie zgadza się z tobą gazeciarz, tylko z Rosą.

--
    "Na berge trzeba mieć wygląd i pieniądze🤣 Dla Ciebie jestem pani bergamotka77."
  • chicarica 09.08.19, 16:43
    No raczej. Gazeciarza to mam przyblokowanego, więc nawet nie miałabym się z czym zgadzać lub nie.

--
    ---
  • rosapulchra-0 09.08.19, 19:29
    Własnie się zgodziłam z twoim postem smile

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • cruella_demon 08.08.19, 19:48
    Nadal, to nie są poglądy. To jest chore i niebezpieczne zboczenie, które zwykle kończy się popełnieniem przestępstwa. Już tak naprawdę samo wyobrażanie sobie konkretnego dziecka w sytuacji seksualnej jest krzywdzące.

O poglądach, to można mówić jak trafi się osoba o kompletnym braku takich skłonności, ale np. uważająca, że pedofilia to w gruncie rzeczy nic takiego, bo są gorsze krzywdy.
  • aerra 08.08.19, 19:39
    I co z tego? Nadal jest to zły człowiek.

--
    <*>
  • majenkir 08.08.19, 19:59
    katja.katja napisała:
    > i bronić otyłych.

No to juz jest lepszy chociazby ode mnie wink.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • rosapulchra-0 08.08.19, 20:40
    Gazeciarz cię jakoś ostatnio nie bronił pisząc, że ty, twój mąż i cała twoja rodzina to grubasy.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • majenkir 09.08.19, 06:18
    😂😂 Ja tam obrońców nie potrzebuję 😉.
    I gwoli wyjaśnienia krzyczę: NIE JESTEŚMY GRUBASAMI! 🤨

--
    Abby&Prada
  • ajaksiowa 09.08.19, 07:12
    Katia pod jakimś innym nickiem była?bo nie kojarzę sobie jej z tym szambem o którym piszecie😒

--
  • pade 09.08.19, 10:59
    Flegmatyczka, ze spacją po środku.

--
    "Na berge trzeba mieć wygląd i pieniądze🤣 Dla Ciebie jestem pani bergamotka77."
  • malia 09.08.19, 11:28
    oraz gazetamipłaci z myślnikiem chyba w środku
  • rosapulchra-0 09.08.19, 19:30
    Jeszcze kaznodzieja, też z jakimś znaczkiem.

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • olena.s 09.08.19, 07:14
    Bez względu na to, przypominam uprzejmie, jak gazeciarz tu piszczący o braku tolerancji wobec siebie, to także gazeciarz pastwiący się nad 'grubasami' - jak rozumiem indywidualnie i personalnie. I tenże Gazeciarz dopierutko co prowadził przeciwko mnie jedną ze swoich krucjat w obronie zbiorowego honoru Polaków, który rozumiesz naruszyłam, linkując jeden z pierwszych ostrzegawczych, alarmistycznych tekstów o tym, że polskie dzieci tyją w ekstratempie, co akurat wykazały jakieś badania. Ba, on tę krucjatę prowadził LATAMI, a bodaj czy nie nadal ją prowadzi.
  • chicarica 09.08.19, 11:29
    Proszę Cię, olena. Gazeciarz płaczący że ktoś mu zrobił niemiły komentarz, podczas gdy KAŻDY jego komentarz jest niemiły. I jeszcze domagający się tolerancji dla swojego chamstwa. To jest jakaś pomyłka, całkowite niezrozumienie definicji tolerancji.
    Ja takich ludzi po prostu omijam, zarówno w życiu, jak i w internecie. Szkoda czasu na rozmowę z nimi.

W ogóle to byłam jakiś czas temu świadkiem jak przed taką właśnie mendą w realu ludzie uciekali. Na imprezie (powiedzmy rodzinno-towarzyskiej) każda rozmawiająca grupka, do której menda podchodziła, dosłownie rozchodziła się w ciągu paru chwil. Menda ruszała do kolejnej grupki i to samo. W międzyczasie tworzyły się inne grupki, ale menda ciągle zostawała sama. Taki już los bycia mendą.

--
    ---
  • majenkir 09.08.19, 17:16
    chicarica napisała:
    gdy KAŻDY jego komentarz jest niemiły.

Tu sie nie zgodze. Alter ego Katja jest w miare przyjemny

--
    Abby&Prada
  • snakelilith 09.08.19, 17:28
    majenkir napisała:

> Tu sie nie zgodze. Alter ego Katja jest w miare przyjemny

Zawsze sobie obiecuję, że nie będą dziwić się świau, w końcu wiele już przeżyłam i wiele widziałam, ale gdy czytam coś takiego, to spada mi szczena do podłogi. W tym obrzydliwym, pasywno-agresywnym człowieku nie ma przecież nic przyjemnego. Osobiście nie kryję, że za niektórymi osobami autentycznie nie przepadam, ja na przykład za tak Bergamotą, ale sto razy wolałabym spędzić 2 tygodnie urlopu z Bergamotą w Szwajcarii, by przekonać ją do tego kraju, do którego jest uprzedzona, niż tylko jedną godzinę z gazeciarzem. Ta osoba wywołuje u mnie tylko mdłości.
  • asia.sthm 09.08.19, 18:39
    >Ta osoba wywołuje u mnie tylko mdłości.

I nie jestes przewrazliwiona. Po tylu latach kazde przedawkowkowanie jest nieodwracalne, nie da sie juz ani kropelki strawic.

--
    http://s4.tinypic.com/2z40pdi_th.jpg
  • tryggia 08.08.19, 19:14
    Coś w tym jest. Bo zwykliśmy uważać, że nasz własny światopogląd i system wartości jest słuszny. I gdy ktoś wyraża pogląd przeciwny (nie ważne czy np gej to zło lub aborcja to grzech) - jest żywym przedstawicielem NIENASZYCH wartości, więc siłą rzeczy - reprezentuje to co uznajemy za złe. Co z tego, że nigdy nic złego nie zrobił? Potencjalnie, z TAKIMI poglądami, może.

--
    Hope
  • bo_ob 08.08.19, 19:21
    Podłość nie ma nic wspólnego z poglądami ani z wyznawanymi wartościami. Podłość to cecha charakteru.
    Podłość to znajdowanie przyjemności w tym, gdy komuś się dokuczy.
  • katja.katja 08.08.19, 20:08
    To spora część z Was jest podła bo mi dokuczacie, a czasami i innym forumkom.
    Tylko jak forumka A dokucza forumce B to jest to po prostu wymiana poglądów do której forumka A ma pełne prawo.
    A jak forumka Katja dokucza forumce B to jest to już podły hejt.
    Jak ja dokuczam innym - źle, bardzo źle, jestem podła,
    Jak inni dokuczają mnie - "to naturalna kolej rzeczy, zbieram to co zasiałam (a co zasiałam? Komu zrobiłam realną krzywdę? Niech taka osoba się w końcu może zgłosi?), nie mam uczuć "bo troll nie ma uczuć"

--
    Nie dam się wygasić!
  • bo_ob 08.08.19, 20:14
    Tylko się nie potnij.
  • katja.katja 08.08.19, 20:21
    O, właśnie smile
    Typowy hejt. Jednak zapewne oprócz mnie nikt Cię nie zaatakuje.

--
    Nie dam się wygasić!
  • aerra 08.08.19, 20:19
    A, uważasz, że słowa to nie jest realna krzywda?
    To czemu płaczesz teraz?

I owszem. Ten kto zaczyna i prowokuje oceniany jest inaczej niż ten, kto tylko odpowiada na atak.

--
    <*>
  • katja.katja 08.08.19, 20:22
    Czyli mini spódniczka?
    Bo "prowokowała"....

--
    Nie dam się wygasić!
  • malia 08.08.19, 20:49
    Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.
    Spódniczka w tym wypadku jest całkiem nietrafionym porównaniem, byłaby, jak za twoje słowa ktoś by cię z liścia strzelił, a nie odpłacał słowem za słowo.
  • aerra 08.08.19, 20:58
    Nawet nie skomentuję.

A nie, skomentuję, bo jeszcze ktoś to weźmie na serio.

Spódniczka niczego nie prowokuje. A już zwłaszcza na cudzym tyłku. Osoba w spódniczce też nie prowokuje, tylko jest w nią ubrana.

Słowa natomiast - które kierujesz do konkretnej osoby czy konkretnej grupy, mogą być prowokacją.
    I jeśli odpowiedzią są inne słowa - tak, to sama się prosiłaś. Reakcja jest adekwatna.
    Jeśliby natomiast na tę prowokację ktoś odpowiedział czynem niezgodnym z prawem to mogłabyś wyjechać "czyli mini spódniczka".

--
    <*>
  • katja.katja 09.08.19, 08:25
    Czyli jak ktoś zwraca się konkretnie do mnie i dokucza (dużo takich osób) to mię prowokuje? Ok.

--
    Nie dam się wygasić!
  • malia 09.08.19, 11:30
    Chcesz powiedzieć, że nie było cię w wątku, nic nie pisałaś podłego , a ktoś się nagle do ciebie zwrócił sam z siebie? big_grin
  • aerra 09.08.19, 12:44
    No nie? wink

--
    <*>
  • bo_ob 08.08.19, 20:23
    aerra napisał(a):

> To czemu płaczesz teraz?

Zaraz płacze. Jest ośrodkiem zainteresowania forumek, ktoś z nią rozmawia smile
  • tryggia 08.08.19, 20:37
    Podlosc (wprost lub pod przykrywką tzw inteligentnych złośliwości) jest powszechna praktyką na tym forum.

--
    Hope
  • 1matka-polka 09.08.19, 08:46
    "Podlosc (wprost lub pod przykrywką tzw inteligentnych złośliwości) jest powszechna praktyką na tym forum."
    Otoz to. I ja moge wskazac winnych. Otoz sa to lewackie aktywistki, ktore kazdy watek ktory idzie nie po linii partyjnej, zamienisja w sciek.
    Ps. Katja, przecztalam maila, zaraz cos tam skrobne.

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • katja.katja 09.08.19, 08:54
    Dzięki Kochana kiss

--
    Nie dam się wygasić!
  • katja.katja 08.08.19, 19:26
    Potencjalnie to jak w znanym dowcipie o "milionie" i "dwóch dziwkach w domu" wink

--
    Nie dam się wygasić!
  • chicarica 09.08.19, 09:12
    O, nie, nie.
    Znam suwerenów, uwierz mi, osób z poglądami tak z mojego punktu widzenia "niesłusznymi" ze świecą szukać. Jednak nie uważam ich za podłych.
    Znam też ludzi z poglądami zbieżnymi z moimi, których uważam za podłych. Durczok na przykład to podlec i burak (nie znam go osobiście, ale wnioskuję z publicznych wypowiedzi i zachowań).

--
    ---
  • wiosenna117 08.08.19, 20:16
    Człowiek wyrażając poglądy tworzy jednak pewien swój wizerunek. I wcale nie musi być mordercą czy pedofilem, by odbierać go negatywnie, jako okrutnego, nieuczciwego, pozbawionego empatii ........
  • katja.katja 08.08.19, 20:23
    Co jest nieuczciwego w stwierdzeniu, że otyłość jest chorobą i lepiej być szczupłym, że wśród "uchodźców" podejrzanie dużo jest młodych mężczyzn, a malutko kobiet i dzieci albo, że eutanazja powinna być legalna?

--
    Nie dam się wygasić!
  • tryggia 08.08.19, 20:39
    Bo dla wielu osób to tabu, a odkrywanie tego budzi lęk i złość.

--
    Hope
  • rosapulchra-0 08.08.19, 20:42
    Nie kłam i nie spłycaj tych tematów do napisania niewinnych uwag. Szczujesz na kogo się da i gdzie się da. Żyjesz tym po prostu.

--
    Ty milden samotna zdaje jesteś to może się wymienicie usługami? Bo pewnie też masz z tym problem. by bergamotka77
  • asia.sthm 08.08.19, 21:50
    Katja, masz szanse sledzenia metytorycznych dyskusji - siebie juz skutecznie zdyskwalikowalas jako merytoryczna dyskutanke - i nadal upierasz sie jak osiol przy swoich prymitywnych, nieprzemyslanych stwierdzeniach. Jestes zupelnie odporna na merytoryczne argumenty - jak za przeproszeniem dynka, elka i tisz. Sama sobie zbudowalas wizerunek zlosliwego betonu. Juz ci to pare razy tlumaczylam - czas ci najwyzszy zmadrzec, dokonac jakiegos rozrachunku z wlasna glupota - a ty nadal juz wiele lat tam gdzie bylas, tak stoisz w miejscu.
    Masz tu dostep do wielu madrych forumowiczek - w zyciu w realu nigdy by cie takie towarzystwo nie dopuscilo do rozmow - korzystaj wiec wirtualnie, naucz sie czegos do cholery. Poki co umiesz sie tylko rozczulac nad soba. Rece opadaja.

--
    Z pana Otello jak z gazety firanki!.. Można, ale biedą jedzie!
  • katja.katja 09.08.19, 08:27
    A dlaczego by mię nie dopuściło? Inteligentni ludzie nie są uprzedzeni i chętnie poszerzają swoje horyzonty.

--
    Nie dam się wygasić!
  • chococaffe 09.08.19, 08:46
    Inteligentni ludzie nie są uprzedzeni i chętnie poszerzają swoje horyzonty.

Już poszerzyłeś. I wystarczy. Teraz można dać szansę innym.
  • olena.s 08.08.19, 20:22
    Ty masz charakter spaczony.
    Nie zapomnę, jak proponowałeś (przestań wreszcie udawać kobietę) żeby chyłkiem pakować wegetarianom mięso do dań.
    Czy mozna sobie wyobrazić coś bardziej obmierzłego?
    No więc tak, bezinteresowna, małpia złośliwość w której się lubujesz świadczy o podłości (lub o tym, że na gnidę się kreujesz). I nawet gdybyś poza tym czytywał Prousta, opowiadał się za różnymi ideami w które wierzę i dzielił się na forum arcyciekawymi informacjami to i tak uważałabym cie za hołotę etyczną.
  • rosapulchra-0 08.08.19, 20:43
    100/100!

--
  • aerra 08.08.19, 21:03
    Jakkolwiek jest to paskudne zachowanie, tak zdecydowanie - można sobie wyobrazić bardziej obmierzłe czyny.

--
    <*>
  • olena.s 09.08.19, 05:48
    Nie, ja nie mówię o czynach, które zaistniały bądź nie. Ja mówię o umysłowości gazeciarza, który lubuje się w takich wizjach, jak wepchnięcie trupa wegetarianinowi, który obraża samo jestestwo tego bytu poprzez fakt niejedzenia mięsa. Bo niczym mu ten wege nie wadzi, nic nie odbiera. Ot, podważa podświadomą wiarę gazeciarza w to, że istnieje tylko jeden dopuszczalny model życia - gazeciarzowy, a szerzej - polski. Wszystkie inne modele są błędem, dziwactwem, są moralnie naganne, ergo - upoważniają do dowolnie mendowatych zachowań.
  • joxanna1 08.08.19, 20:54
    Załóżmy, że "kontrowersyjne" poglądy to jest np. antysemitizm. Tak, dla mnie to zły człowiek. I może dzieciom dawać cukierki, mieć przyjaciół i zawsze czyste uszy i mówić składnie - to może być nawet że tak powiem gorsze. Bo może grać rolę takiego małego autorytetu i nadawać ważności tym poglądom.
    "No przecież taki przyzwoity człowiek, książki czyta, coś musi być na rzeczy z tymi Żydami".
    A to jest już sygnał dla rożnego typu kiboli, czy innych prawicowców, żeby własną głupotę uznać za upoważnioną.

To samo gdyby np. bił żonę.
    "taki przyzwoity człowiek, do kościoła chodzi, raz piątkę przybił samemu prezydentowi - pewno żona go sprowokowała".
  • katja.katja 09.08.19, 08:29
    Nie mam poglądów antysemicznych/homofobicznych ani rasistowskich.
    Natomiast uważam, że obecnie LGBT nadmiernie jest rozdmuchiwany co nikomu nie służy i wykorzystywany do polityki.
    Uważam też, że z obecną migracją (akurat czarnych, ale równie dobrze mogliby być biali i tak samo byłabym zaniepokojona) głównie młodych i zdrowych mężczyzn, z ledwo garstką kobiet coś tu nie jest "halo".

--
    Nie dam się wygasić!
  • kropkacom 09.08.19, 08:37
    Ten niech politycy nie wykorzystują big_grin Tylko z każdej strony. Teraz PIS wygra na LGBT. Uchodźcy się skończyli...
  • katja.katja 09.08.19, 08:43
    PiS wygra bo nie ma żadnego godnego przeciwnika, a ludzie są zmęczeni wyborem między aferzystami (którzy jednak dają np. rodzinom konkretny pieniądz) a innymi aferzystami.
    Z coraz większym obrzydzeniem chodzę na wybory głosując znowu na mniejsze zło, które jednak ciągle ostatnio przegrywa.

--
    Nie dam się wygasić!
  • kropkacom 09.08.19, 09:00
    Rozśmieszyło mnie te różnicowanie aferzystów. Zwłaszcza dzisiaj big_grin No ale nieważne. Można i tak. Na forum jesteś opcją, która niby to nie popiera PIS, ale jednak. Na zdrowie. Przyda się nawet trollom.

PS. PIS dziś daje kasę niektórym a jutro będzie zabierał. Ten worek z kasą który się obecnie otworzył jest tylko dlatego, że mamy rok wyborczy. Następne cztery lata to już będzie inna bajka.
  • katja.katja 09.08.19, 09:02
    Bo widzisz można nie popierać ogólnie PiSu, ale zgadzać się z niektórymi ich pomysłami, a głosować nadal (niespodzianka) nie na PiS.

--
    Nie dam się wygasić!
  • kropkacom 09.08.19, 09:05
    Trochę pokrętna logika nawet jak na trolla. Zwłaszcza kiedy twierdzi, ze opozycja nie mam mu nic do zaoferowania i niby na nią głosuje.
  • 1matka-polka 09.08.19, 09:07
    Pokretna logika charakteryzuje twoje wypowiedzi. I prezentujesz nietypowy dla zrownowazonych ludzi radykalizm.

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • kropkacom 09.08.19, 09:11
    Pozwalam ci zostać przy tym zdaniu. A co? big_grin
  • 1matka-polka 09.08.19, 09:15
    "Pozwalam ci zostać przy tym zdaniu. A co?"
    No nie bałdzo, nie bałdzo, zbyt protekcjonalnie.

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • kropkacom 09.08.19, 09:16
    Ojej...
  • 1matka-polka 09.08.19, 09:06
    W swiecie lewacko- prawackiej wojny nie mozna!

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • 1matka-polka 09.08.19, 09:05
    ". Na forum jesteś opcją, która niby to nie popiera PIS, ale jednak."
    Oczywiscie, kazdy na tym forum, kto mysli racjonalnie a nie radykalnie, to popiera PIS.🙄 a popularna obelga, to symetrysta, czyli czlowiek, ktory widzi wady i zalety po obu stronach🤣

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • kropkacom 09.08.19, 09:06
    Phi...
  • olena.s 09.08.19, 14:20
    Jest wszystko halo
    Tak samo Polacy emigrowali do Ameryk. Poczytaj sobie, jak jechali i zaczynali dopiero na ewentualną szyfkartę dla bliskich zarabiać.
    Tam gdzie emigruje bieda, albo tam gdzie imigracja wiąże się z ryzykiem i zagrożeniem, tam zawsze jadą w większości młodzi faceci.

• aerra 08.08.19, 21:07
    >A co jeśli człowiek mający takie poglądy nigdy nie popełnił żadnego przestępstwa, nie skrzywdził zwierzęcia ani dziecka,
    >nie jest np. alimenciarzem, żyje spokojnie jak wiele innych osób, a poglądy prezentuje na forum lub dodatkowo wąskim
    >gronie zaufanych znajomych i rodziny? Na czym polega podłość takiej osoby?

Na tym, że dopuszcza takie rzeczy - chyba, że trolluje - nawet jeśli ich osobiście nie robi, to pochwala i akceptuje.

> A jeśli jest ona podła to jak nazwiemy kogoś kto realnie kogoś krzywdzi - katuje dzieci, dręczy zwierzęta, oszukuje na
    >podatkach, kradnie, jest pedofilem, nie płaci na swoje dzieci itd.?
    To akurat proste - taka osoba, która krzywdzi, oszukuje i kradnie, jest zwyrodnialcem, przestępcą, oszustem i złodziejem.

--
    <*>
  • chinczyk_z_donbasu 08.08.19, 21:24
    Ja np. wielokrotnie czytałem, że jestem złym człowiekiem, bo nie popieram przymusowej relokacji i homo adopcji.
  • alaveda 08.08.19, 21:38
    Ty jesteś zaburzonym przegrywem, zwyczajnie mi cię szkoda.
  • chinczyk_z_donbasu 08.08.19, 21:51
    A Ty zwykłym trollem. A ja żadnym przegrywem nie jestem, radzę sobie normalnie w życiu, po prostu nie mam cech które kobietom się podobają, a nie będę stawał na głowie by się sztucznie zmieniać. Kobiety np. lubią pewność siebie i naturę podrywacza z nutką bezczelności, ja tego nie mam. Zresztą nawet jakbym miał, to brzy braku powalącej urody mógłbym być odbierany jako arogancki i nonszalancki. Tak samo brzydki zachowujący się głupawo będzie odbierany jako przygłup, a ktoś kto wygląda jak młody Jim Morrison i zachowuje się jak małpa, będzie uchodził za zabawnego.
  • nickbezznaczenia 08.08.19, 21:58
    Nawet nie wiesz co kobiety lubią.
  • chinczyk_z_donbasu 08.08.19, 22:02
    Okazywanie zainteresowania na pewno. A ja go nie umiem okazać.
  • chicarica 09.08.19, 09:15
    Tak dla przypomnienia: ten wątek nie jest o twojej łysinie i braku kasy. Dziękuję.

--
    ---
  • nickbezznaczenia 08.08.19, 21:59
    Zbierasz to co zasiejesz.
  • katja.katja 09.08.19, 08:30
    A co sieję?
    Tylko konkrety.

--
    Nie dam się wygasić!
  • kropkacom 09.08.19, 08:35
    Ten wątek powstał bo już mało kto chce z tobą pod tym nickiem dyskutować? big_grin
  • 1matka-polka 09.08.19, 08:51
    Kiedy ty widzialas na ty forum jakas dyskusje. Lol

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • kropkacom 09.08.19, 09:01
    Fakt, z tobą to nigdy nie jest dyskusja. Lol big_grin
  • snakelilith 09.08.19, 12:54
    Ach, tak mi przykro, że nikt cię nie lubi i nigdy nie lubił. Straszne. Jak ci pomóc kochana? Może twój żonaty kochanek cię pocieszy? big_grin

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • katja.katja 09.08.19, 14:00
    Na tym forum są osoby, które mię lubią i dlatego właśnie ciągle tu jestem smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • snakelilith 09.08.19, 14:32
    Nie rozśmieszaj ludzi. Jesteś mendą i jeżeli ktoś traktuje cię normalnie, to tylko dlatego, że jest naiwny albo dobrze wychowany. Z sympatią nie ma to nic wspólnego. Nie masz w sobie bowiem NIC sympatycznego.

--
    "Założyć, większość facetów bedzie się przyglądać czy widać cycki" - bywalec.hoteli
  • 1matka-polka 09.08.19, 08:51
    Najlepsze w tym watku jest, jak ci wytykaja te chamskie, agresywne i klamliwe aktywistki 🤣

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • katja.katja 09.08.19, 08:52
    "Bądź tolerancyjny fi..cie bo inaczej szyby polecą..." Dalej aktualne smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • kropkacom 09.08.19, 09:04
    Od kiedy trzeba być tolerancyjnym dla prowokacji, czy po prostu trollowania?
  • bulzemba 09.08.19, 09:08
    Parę razy trafiłam na osoby o kontrowersyjnych wg poglądach i z czasem się przekonałam, że wychodzi z nich jednak świnia. Tak jak ten jeden drobny szczegół w ich postrzeganiu świata był podły tak w końcu oni sami potrafili zachować się podle.

W związku z tym staram się uważać na ludzi, którzy plotą absurdalne androny.
  • tryggia 09.08.19, 09:13
    A z tobą, katju.katju, to trochę jak z lipcowa.
    Kiedyś, kiedyś, dawała czadu w kwestii dzieci, seksu, rasizmu itd. Potem założyła rodzinę, trochę się uspokoiła, ale pamiętamy 😉
    Ty, wcześniej, pod innymi nickami, pisałaś (zapewne na zmianę z jakimś facetem początkowo) bardzo prowokacyjne (eufemizm) teksty. Ewoluujesz. Katja jest twoją najprzystepniejsza wersją, ba! często się z tobą zgadzam. Ale jak ktoś się uprzedzi, to czasem trudno zapomnieć. Niektórzy nie potrafią.

--
    Hope
  • asia.sthm 09.08.19, 10:50
    tryggia:
    > Ale jak ktoś się uprzedzi, to czasem trudno zapomnieć. Niektórzy nie potrafią.

Tu nawet nie uprzedzenie chodzi - ja bym odwrocila sformulowanie na: Jak ktos sobie powaznie spapra opinie to w mig jej nie poprawi. Zblaznic moza sie koncertowo jednorazowo, jednak o calkowita kompromitacje dlugo trzeba i z niemalym wysilkiem sie postarac. Katja chyba lubi to co robi, cos jej to daje... tak jak kazde uzaleznienie. Chwila podwyzszonej adrenaliny kiedy wyda z siebie poteznego rzyga i czeka na reakcje zacnego foruma big_grin

--
    Z pana Otello jak z gazety firanki!.. Można, ale biedą jedzie!
  • maly_fiolek 09.08.19, 10:48
    Oczywiście że nie, dzięki barwnym postaciom jest ciekawiej. Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, nawiedzona psiarą która uważa że pomogłaby obcemu psu, a obcemu człowiekowi niekoniecznie.
  • asia.sthm 09.08.19, 10:53
    > że pomogłaby obcemu psu, a obcemu człowiekowi niekoniecznie.

Niekoniecznie nie oznacza nigdy. Kolezanka jest po prostu szczera smile To lubie!

--
    http://1.bp.blogspot.com/-P2HXVmRDoW4/VYrC3IqVzPI/AAAAAAAAB6o/0VKo6vEbt6I/s1600/linia_ozdobna.gif
  • simply_z 09.08.19, 11:03
    ehm ale ja tez chyba...
    zreszta zwierzeta i ich losy zawsze mnie bardziej wzruszaly niz ludzie, w tym dzieci.
  • maly_fiolek 09.08.19, 16:15
    Ale pewnie nigdy nie miałaś ze zwierzętami wiele wspólnego....
  • simply_z 09.08.19, 17:10
    skad ta teza?? moze mi wytlumaczysz? od dziecka posiadalam zwierzeta,
  • kokosowy15 09.08.19, 21:37
    Dziwne. Zwykle Człowiek pomaga każdemu, komu ta pomoc jest potrzebna. Jeżeli rozróżniamy, że pomagamy pieskowi a nie kotu, Nowakowi a nie Kowalskiemu, Polakowi a nie Żydowi to coś jest nie tak. Mogę nie lubić sąsiada organizującego imprezę co tydzień za ścianą, ale jak skręci nogę na schodach to mu pomogę, bo tej pomocy potrzebuje.
  • ajaksiowa 10.08.19, 06:44
    Ale tu chodzi o,,wybór Zofii,,

--
  • kura17 10.08.19, 07:10
    > Dziwne. Zwykle Człowiek pomaga każdemu, komu ta pomoc jest potrzebna. Jeżeli rozróżniamy,
    > że pomagamy pieskowi a nie kotu, Nowakowi a nie Kowalskiemu, Polakowi a nie Żydowi to coś
    > jest nie tak.

Kokosowy, bardzo fajnie napisane, zgadzam sie z tym.

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • katja.katja 09.08.19, 11:07
    I to jest kontrowersyjne niby? Bo dla mnie w ogóle smile
    Też bym wolała wesprzeć zwierzę niż jakieś obcego człowieka.

--
    Nie dam się wygasić!
  • simply_z 09.08.19, 12:49
    No dla takiego fiolka jak widac takbig_grin Ta sama osoba stwierdzila w innym watku, ze wszystkie jej samotne znajome ( w liczbie 3) cierpia z powodu powaznych problemow psychicznych, a jedna o zgrozo smierdzi.big_grin
    ciekawe, ze takie poglady nie sa uznane za kontrowersyjne tongue_out...
  • maly_fiolek 09.08.19, 16:14
    Rozróżnij poglądy od faktów. Fakty są takie że dziewczyny mają problemy psychiczne i biorą antydepresanty.

Koleżanka nie śmierdzi, tylko jej dom.
    I to właśnie ta koleżanka ma takie a nie inne poglądy.
  • simply_z 09.08.19, 17:11
    pisze uroczy fiolek:

"Ale pewnie nigdy nie miałaś ze zwierzętami wiele wspólnego..." wydajac opinie na podstawie swojego widzimisie.
    Jakie fakty? 3 baby to reprezentatywna proba statystyczna?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka