Dodaj do ulubionych

Dzisiejsze wystąpienia wizerunkowo.

08.08.19, 19:39
Od 12.30 zastanawiałam się, co mi nie pasowało w dzisiejszej konferencji nie pasowało. I dopiero teraz mnie olśniło. Kuchciński jest drugą osobą w państwie i do momentu złożenia rezygnacji tą funkcję pełni. A dzisiaj szeregowy poseł stał przy mównicy, a marszałek, druga osoba w państwie, stoi z teczuszką, przy gołym mikrofonie, jak uczniak wezwany do tablicy. Nie zgrzytało wam?
--
"Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds"
Edytor zaawansowany
  • sumire 08.08.19, 19:45
    Nie, ponieważ nie jest to dla mnie zaskakujące.
  • gulcia77 08.08.19, 19:50
    Znaczy, ja doskonale wiem, że realnie tak właśnie to wygląda. Ale jednak wizerunkowo i dyplomatycznie, to strzał w stopę.

--
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • alpepe 08.08.19, 19:52
    myślisz, że suweren to dostrzega?

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • aerra 08.08.19, 20:04
    To nie zwraca uwagi, bo wszyscy wiedzą, że tak realnie jest, było i zapewne do śmierci Kaczyńskiego będzie.
    Zresztą to przecież nie pierwszy raz i nie ostatni.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • koko8 08.08.19, 19:51
    Nie, wszyscy wiemy, że nawet Adrian czeka pokornie na zydelku z kanapką za pazuchą wink
  • angazetka 08.08.19, 19:53
    Tam zaraz zgrzytało. Przywykłam przez ostatnie cztery lata. Marszałek, premier, prezydent... Jedna chwała, i tak rządzi szeregowy poseł.
  • anika772 08.08.19, 20:20
    Był czas przywyknąćbig_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka