Dodaj do ulubionych

Ematka widziała dziś Monikę Lewinsky na twitterze?

08.08.19, 20:53
Monica wygrała internety:

twitter.com/MonicaLewinsky/status/1159068458111262720
--
---
Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
Edytor zaawansowany
  • chatgris01 08.08.19, 20:55
    ???

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • cauliflowerpl 09.08.19, 11:28
    Pan Viceprezydent USA w odpowiedzi na krytyke dziennikarzy, dal im dobra rade, by "spedzac wiecej czasu na kolanach niz w internecie".
    Laura Duca (dziennikarka) zamiescila to na swoim twitterze ze slowami "OK, kto mu powie?" (ze te slowa moga miec wydzwiek seksualny).
    Levinsky: "Ja na pewno nie".
  • chatgris01 09.08.19, 12:21
    big_grin

Dzięki! <3

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • cauliflowerpl 09.08.19, 12:45
    Acha, jeszcze gwoli scislosci, wuce zostal przez dziennikarzy skrytykowany za to, ze jego zona bedzie uczyc w instytucji przeciwnej LGBT wink
  • vodyanoi 08.08.19, 20:59
    big_grin
  • black.emma 08.08.19, 21:02
    😂
  • huexido 08.08.19, 21:04
    Popłakałam się ze śmiechu big_grinbig_grin
  • janja11 08.08.19, 21:16
    big_grin

Fajna laska z dystansem do siebie.
    Swoją drogą 1995 (!!!), ale ten czas leci...
  • spanish_fly 08.08.19, 23:10
    Hehe.
  • andace 08.08.19, 23:25
    Ten o karierze był równie dobry:
    Tekst linka
  • ginger.ale 08.08.19, 23:48
    Hahaha 😂

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • potworia116 08.08.19, 23:33
    big_grin
  • bialeem 08.08.19, 23:34
    Tego nie widziałam, ale laska w ogóle fajnie z tego wyszła. Ostatnio oglądałam jej wywiad z Johnem Olivierem. Bardzo dobra rzecz:

--
    "weź takie rady, zwiń ciasno i rozważ znaczenie słowa "czopek""
  • 35wcieniu 09.08.19, 00:06
    Huehue, w tym samym momencie wrzuciłam. Chyba to krąży teraz po internetach srogo.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • 35wcieniu 09.08.19, 00:04
    Widziałam big_grin
    Ona w ogóle jest chyba spoko, to widziałaś?
    www.youtube.com/watch?v=Yq7Eh6JTKIg
    od 13:48 mniej więcej, jest tam też inny jej żart wink a później wywiad.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • majenkir 09.08.19, 05:19
    Wyglada na fajna babke. Pamietam jak "wtedy" bylo mi jej szkoda, byla posmiewiskiem calego kraju. I tak sobie mysle, ze teraz wygladaloby to chyba zupelnie inaczej...

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • asia.sthm 09.08.19, 11:10
    Ja tez pamietam jak "wtedy" bylo mi jej bardzo szkoda i bardzo mi sie jej postawa podobala. Te opinie ze powinna wykazac sie dyskrecja i pozostac lojalna w stosunku do prezydenta byly tragicznie zalosne. Teraz, dzieki #metoo, inaczej by to wygladalo.

--
    po prostu, prosto z mostu...
  • cauliflowerpl 09.08.19, 11:21
    W serialu dokumentalnym The 90s: The Decade That Connected Us bylo duzo o tej sprawie, a wspolczesna Levinsky faktycznie wydaje sie fajna babka.
    Serial mozna obejrzec na kanale National Geographic, polecam caly.
  • beataj1 09.08.19, 11:38
    Miała bardzo fajny wykład na TEDzie. Własnie pokazujący to, jak bardzo była skrzywdzona i niesprawiedliwie potraktowana. I jak w pewnym momencie ludzie podeszli do niej absolutnie bezrefleksyjnie. I to od prawa, do lewa.
    Bardzo mocno została mi w głowie jej odpowiedź na pytanie dlaczego nie zmieniła nazwiska. Odpowiedź: a czy Bill Clinton o tym myślał?
    NO racja - ona była wolną, młodą, głupiutką dziewczyną, podwładną na stażu.
    On był żonaty, dzieciaty, wykorzystał ekstremalną zależność służbową (był prezydentem USA) - ale to ona była winna i na niej się wszyscy skupili.
    Obrzydliwe.
    Ona i jej rodzina musieli wykazać się nieprawdopodobną siłą. I mam nadzieję że ten przypadek sprawi że ludzie zaczną się zastanawiać zanim ocenią innych.

--
    Nie mam bałaganu. Moje rzeczy prowadzą koczowniczy tryb życia.
  • cauliflowerpl 09.08.19, 11:50
    A jak juz jestesmy przy ocenianiu Clintona to swietnie zebranie z gabinetem po tym, jak molestowanie wyszlo na jaw, opisala w swojej autobiografii Madeleine Allbright. W skrocie - z niesmakiem stwierdzila, ze prezydent pobredzil cos o Bogu i uznal, ze sprawa zalatwiona.
  • asia.sthm 09.08.19, 12:14
    Bredzil wtedy jak nawiedzony, dal popis wicia sie jak piskorz i jak to na zlodzieju czapka gore.
    I nic mu to nie zaszkodzilo na dluzsza mete - jak ten kot na cztery lapy... kuty big_grin

--
    Antygona pochowała brata, splunęła moralnie na króla i powiesiła się.
  • czarniejszaalineczka 09.08.19, 11:01
    big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • mary_lu 09.08.19, 11:43
    Ale silna dziewczyna! I rzeczywiście ma świetne poczucie humoru.
  • simply_z 09.08.19, 12:23
    Silna ok..ale czemu w takim razie ciagle wraca do tej sprawy sprzed lat? tak jakby mimo wszystko wiedziala, ze stala sie popularna i wyplynela glownie dzieki temu? troche dziwne.
  • mary_lu 09.08.19, 12:33
    Przez wiele lat chciała żyć normalnie i nie wracać do sprawy, ale okazało się to niemoźliwe. Być może jakąś opcją było ukrywanie się, zmiana nazwiska, ale to byli niezgodne z jej przekonaniami, a do tego było zbyt duże ryzyko zdemaskowania. O wszystkim tym mówi w zalinkowanym wywiadzie. Oraz o tym, dlaczego teraz robi to, co robi i dlaczego jest to ważne.
  • simply_z 09.08.19, 12:42
    Wywiad ok ale czemu w takim razie rzuca komentarzami typu:

Spend more time on your knees than on the internet

na co monica totalnie od czapy (choc aluzyjnie) odpowiada:

Def not me. Gdyby chciala byc az taak zapomniana, to by po prostu nie ruszala tematu. Jeden spokojnie by wystarczyl no ale przeciez z czegos trzeba zyc..
  • mary_lu 09.08.19, 12:51
    Nie od czapy, totalnie w punkt. Czego nie rozumiesz albo przez słaba znajomość języka, albo przez negatywne nastawienie do ML.
  • simply_z 09.08.19, 12:54
    Zadne tam negatywne, ani mnie babka ziebi, ani grzeje. To wy nagle piejecie z zachwytu nad jej poczuciem humoru i az zakladacie watek. Angielski znam dobrze, zreszta nie byl to cytat z Szekspira. Po prostu sie dziwie i tyle.
  • asia.sthm 09.08.19, 14:29
    > To wy nagle piejecie z zachwytu nad jej poczuciem humoru.

Bo ma je wspaniale i juz sie zasluzenie humorem wslawila.
    Swiat nie lubi niepokornych kobiet i dlatego tak to niektorych wyprowadza z rownowagi. Ty niby z tych "ni ziebi, ni grzeje" a jednak komentujesz z nieukrywana niechecia do niej.

--
    Stop! Latać tylko prawą stroną
  • simply_z 09.08.19, 16:37
    nie, ja z frakcji, ktora lubi klase gwiazd starego Hollywood. Zero komentarzy, dowcipokowania.
  • asia.sthm 09.08.19, 16:47
    Guzik wiesz o gwiazdach starego Hollywood - zmowa milczenia to byla, wykorzystywanie, dwulicowasc, pozory ze wszystko w porzasiu.
    Yhy, gwiazda z lasa siedzi jak myszka big_grin
    Uwierzylas w bajdy.

--
    https://forumdlazycia.files.wordpress.com/2014/06/linia-ozdobna_www-margonem-pl.gif
  • simply_z 09.08.19, 17:14
    Moze. pseudo zabawne twitty moniki po prostu mi sie nie podobaja. Wzbudzaja jakis dysonans i tyle.
  • asia.sthm 09.08.19, 18:34
    Pseudo dla ciebie , jej zabawne twitty docenia caly swiat, ty juz sie nie wysilaj - simply za trudne dla ciebie. big_grin

--
    po prostu, prosto z mostu...
  • czarniejszaalineczka 09.08.19, 17:07
    znaczy lubisz jak kobiety siedza cicho ?

--
  • sumire 09.08.19, 17:25
    Klasę gwiazd starego Hollywood? Tego gościa, który zasłynął graniem na fortepianie penisem, aktorów uzależnionych i zabijanych przez alkohol i dragi, wykorzystywanych na lewo i prawo, ale grzecznie o tym milczących?
    OK. Fakt, to były przyjemne czasy, przynajmniej zero komentarzy i dowcipkowania było. Łomatko...
  • sumire 09.08.19, 13:04
    Ta riposta nie jest od czapy. Zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, do kogo jest kierowana.
  • asia.sthm 09.08.19, 14:19
    simply_z:
    >Gdyby chciala byc az taak zapomniana, to by po prostu nie ruszala tematu. Jeden spokojnie by wystarczyl no ale przeciez >z czegos trzeba zyc..

To swiat nie chce zapomniec, ona stala sie ikona braku pokory. Tego kobiecie sie nie zapomina.

--
    Z pana Otello jak z gazety firanki!.. Można, ale biedą jedzie!
  • princesswhitewolf 09.08.19, 14:57
    >To swiat nie chce zapomniec, ona stala sie ikona braku pokory. Tego kobiecie sie nie zapomina.

dokladnie.
  • cauliflowerpl 09.08.19, 14:46
    Ona odpowiada na pytanie dziennikarki "OK, kto mu powie?", w sensie "kto mu uświadomi, że zdanie, które wypowiada niejako w kontekście LGBT (czyli - no cóż - spraw związanych z życiem seksualnym), może się również kojarzyć z seksem?"
    Na co Levinsky wypala "def not me".

W tym kontekście to jest bardziej gorzkie niż śmieszne, ale że "pozamiatała" to wywołuje pozytywne reakcje. Ja nie, ja już tam byłam, dziękuję, postoję, żadnych polityków, żadnego "na kolanach", bo jak wszyscy dobrze wiedzą, zniszczyło mi to życie na wiele lat.
  • hanusinamama 09.08.19, 15:55
    W punkt. ONa wie ze jej tego nie zapomną. Ma dystans do siebie.
  • asia.sthm 09.08.19, 12:37
    > Silna ok..ale czemu w takim razie ciagle wraca do tej sprawy sprzed lat?

Bo ta sprawa byla czescia jej zycia, wielkie doswiadczenie majace wplyw na cala reszte. Przeszlosci nie przekreslisz. Ona ma wyjatkowo uroczy dystans do tego co ja spotkalo, jak ja wtedy potraktowano i co, ma milczec zeby dac satysfakcje tym co to jej milczenie chca nakazac?
    Dziwne? Spytasz prezydenta dlaczego nie wraca do tej sprawy? big_grin

--
    https://forumdlazycia.files.wordpress.com/2014/06/linia-ozdobna_www-margonem-pl.gif
  • mary_lu 09.08.19, 12:39
    Uroczy dystans? Dystans, o który walczyła latami, przechodząc wraz z całą rodziną przez koszmar.
  • simply_z 09.08.19, 12:45
    uroczy dystans mowisz....milczec nie, po prostu po tylu latach moglaby zajac sie promowaniem innych spraw, a nie puszczac oczko i w kolko walkowac jedne i ten sam temat.
  • mary_lu 09.08.19, 12:49
    Nic by nie dało promowanie innych spraw, bo nigdy by nie zapomniano jej tamtej afery. Moim zdaniem tylko w ten sposób może żyć nie chowający się pod kamieniem i nie tonąc w lekach i alkoholu.

Spójrz na swój stosunek do niej. Dałabym jej walczyć o czystość oceanów?
  • mary_lu 09.08.19, 12:49
    *dałabyś
  • cauliflowerpl 09.08.19, 12:55
    Totez wlasnie promuje inne sprawy. Kto lepiej jal nie ona:
    www.prweek.com/article/1590617/monica-lewinsky-instagram-twitters-steps-combat-bullying
  • simply_z 09.08.19, 13:04
    chyba, ze tak....
  • cauliflowerpl 09.08.19, 14:35
    No właśnie, dla mnie ten jej wpis poza tym, że jest "śmieszny" (celowo piszę w cudzysłowie, bo to bardziej w kategorii "cięta riposta" niż "żart"), jest bardzo, bardzo gorzki. W hiszpańskim jest takie powiedzenie "śmieję się, żeby nie zacząć płakać" i to dla mnie jest właśnie to.
  • sumire 09.08.19, 12:52
    No bo stała się popularna dzięki temu. I wiedziała, że to będzie się za nią ciągnąć. Mogła schować głowę w piasek i udawać, że to nie ona, prawdaż, ale media ciągle jej to przypominają, ludzie ciągle jej to przypominają. Ten skandal wpłynął na całe jej życie, praktycznie jej je odebrał. Więc działa zgodnie ze starą zasadą - jeśli nie możesz zwalczyć potwora, który cię prześladuje, to go sobie oswój.
  • mama-ola 09.08.19, 12:52
    Jeśli sama będzie to przypominać i śmiać się z tego, nie zaskoczą jej tym nagle ewentualni hejterzy.
  • lena2222 09.08.19, 18:58
    simply_z napisała:

> Silna ok..ale czemu w takim razie ciagle wraca do tej sprawy sprzed lat? tak ja
    > kby mimo wszystko wiedziala, ze stala sie popularna i wyplynela glownie dzieki
    > temu? troche dziwne.

I co jej ta popularność dała czy daje? Myślisz, że chciała być w taki sposób popularna?
  • anika772 09.08.19, 11:45
    Świetna, silna kobieta.
  • kropka_kom 09.08.19, 11:50
    no no pochwalać łajdactwo... takie rzeczy tylko na TYM "forum"...
  • anika772 09.08.19, 12:00
    Nie, glupiątko, nie dam się wciągnąć. Ciao.
  • czarniejszaalineczka 09.08.19, 12:39
    10/10

--
  • princesswhitewolf 09.08.19, 14:54
    seks z prezydentem= lajdactwo? lol
  • anika772 09.08.19, 15:04
    Ale tylko Moniki, nie zapominajmy! Nie prezydenta.
    Prezydentowi nikt nie proponował zmiany nazwiska, Monice wiele razy.
  • princesswhitewolf 09.08.19, 15:18
    facet zawsze to ogier a kobieta ladacznicasmile)) w takich sytuacjach
  • hanusinamama 09.08.19, 15:56
    Jakie łajdactwo??? Clinton łajdak nie ona...
  • ginger.ale 09.08.19, 23:47
    kropka_kom napisała:

> no no pochwalać łajdactwo... takie rzeczy tylko na TYM "forum"...

Nikt nie pochwała tego łajdaka Clintona, możesz odetchnąć.

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • pani_tau 09.08.19, 21:36
    Na marginesie to teraz wyglada sto razy lepiej niż w '98.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka